Хамелеон набряки на задніх ногах, що може бути причиною цього? Метаболічні захворювання кісток або щось ще?

Я недавно купив неповнолітній чоловік завуальованій хамелеон. Він має невеликі здуття на задніх лапах, яка я боюся, може бути симптомом метаболічних захворювань кісток.

Source

Будь-допомогти? Я бачив багато хамелеонів, які виглядають просто як це, але виставляти інакше нуль симптомів ММД. Також, якщо це МБД, якщо почати лікувати його зараз, чи є ймовірність, що він може "перерости" симптомів, коли він стає старше, або я повинен взяти його назад туди, де я його купив?Sourceenter image description hereenter image description here

+357
Bruno Pierre Baribeau 25 черв. 2011 р., 12:25:03
27 відповідей

Хто-небудь чув, або зробив офіційний діагноз вірус сказу у кішки? Я ветеринар в Квазулу-Натал в Південній Африці і, як не дивно, ніколи не чув офіційної справи.

+984
sridher 03 февр. '09 в 4:24

У мене Бостон-тер'єр. Він досить добре соціалізований і добре грати з більшістю собак. Один з моїх друзів собаки, хоч і недавно прийшла в гості і гноїтися (собака) пішов банан протягом декількох годин і не перестане займатися з ним сексом (обидва хлопчики). Це тривало протягом години. Врешті-решт мені довелося розділити їх (гноїться біта шукали біль).

Навіщо йому це робити тільки з однією іншою собакою?

Він ООН-каструвати. Інша собака, схоже, не дуже турбує, хоча я думаю, що він оцінив це, коли ми відокремили їх.

Після того, як інший собака пішла, він провів весь вечір "сопе" навколо килима. Досі він здавався дуже схвильований/збуджений.

+959
Mathieu Larose 17 груд. 2012 р., 14:34:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Одна з моїх кішок любить бути щіткою з аналогічною пензлем. Взимку (коли вона отримує від лупи) я звичайно буду чистити її кожен вечір по 30 хвилин за раз. Навіть з цим кількістю розчісує хутро ніколи не здавалося, що "тонкий".

Інші типи кистей (як популярні Фурминатор) насправді різати хутро і ви можете випадково кисть всі ваші кішки від. Цей тип кисті краще для суспільства до линьки, або кілька разів на місяць.

+917
Thomas Mockler 19 лют. 2017 р., 03:39:05

Мій мопс-це практично неможливо ходити. Він кастровано і 12 років, і перші 6 років свого життя, йому було дозволено робити все, що він хотів на повідку.

Він набагато краще, на повідку з тих пір, але я все ще намагаюся розбити його гірше звичка, і це потрібно відзначати практично дерево, знак, стовп, поштовий ящик, і паркан вздовж тротуару, коли я гуляю з ним. Крім того, що дратує, постійно доводиться зупинятися, щоб дати йому понюхати, що це неможливо зробити який-небудь значущий захід для нас, коли ми ходимо з ним (що означає, що ми повинні вибрати, чи слід вмикати його, коли ми беремо сімейних прогулянок).

Я знаю, чому він це маркування, але я цікаво, якщо хто має якісь порушення успіху або принаймні скорочення цієї звички, так що ми можемо підтримувати адекватний темп, і бути в змозі включити його в більш прогулянки сім'єю.

+916
Corez 18 січ. 2017 р., 12:04:04

Я працював з людиною з Південної Кореї, він сказав, що люди тримають кішок і собак як домашніх улюбленців, і ті не їдять. У них є велика собака ферм (як наші ферми великої рогатої худоби) для їжі, я припускаю, що ж стосується кішок, але він говорив тільки про собак.

+905
Luke Brumfield 15 січ. 2012 р., 08:23:11

У мене була така проблема з однією кішкою. Моє рішення полягало в тому, що всякий раз, коли кіт намагався розбудити мене, я б обійняв його і обійняти його, щоб спати поруч зі мною, поки я не заснув. Звичайно, як і більшість кішок, він не дуже хотіла, щоб він кудись піде (я б відпустив його, як тільки він відсторонився від мене). Це різко скоротити поведінки. Це було щось, що я міг зробити без повного пробудження.

+900
TreyE 29 черв. 2019 р., 18:16:00

Існують різні способи, ви могли розпоряджатися риба в залежності від того, наскільки близько риба була з тобою.

 • Поховання : ти можеш копати десь землю і поховати там риба (і, ймовірно, повісити пам'ятну дошку з рибою є).

 • Морги : ви могли б спалити рибу. Або ви просто покласти його десь і спалити його або створити камін для нього.

 • Сміття : ви могли розпоряджатися його разом з іншим сміттям.

 • Ви могли б також створити меморіальний горщик для риби і покласти його туди.

Важливо відзначити, що це дуже неправильно, щоб змити його або просто скидають його в річки, озера або струмка.

+829
Khan 25 лист. 2017 р., 03:12:24

У мене два 15-річних чорних кішок. Вони самі боязкі дрібниці ніколи. Мій брат грає на акустичній барабанній установці, принаймні, раз на тиждень, і гучність неймовірним незалежно від того, де я йду в дім.

Коли він грає, а я навколо моїх кішок, мені подобається думати, що я можу сказати, є деякі побічні ефекти, гучність на них і слух. Вони, здається, нервовий і широко розкритими очима. Зверніть увагу, що акустичні барабани в будинку, який не має багато великих відкритих просторів (коридори, сходові марші тощо) може створити пронизливі звуки, шорсткі навіть на мої вуха.

Так може це зашкодити або пошкодити слух моїх кішок? Є інші наслідки це може мати на моїх кішок?

+824
diallo ibrahima sory 12 груд. 2013 р., 19:52:42

Як хто-то, хто має схожі проблеми з моєю кішкою, така поведінка навколо ящик для сміття завжди закінчується з тим же результатом... у мого кота ІМП.

Якщо ваша кішка веде себе дивно, вона намагається сказати вам дещо: "Візьми мене до ветеринара!"

У безволосые задні кінцівки з мого досвіду, зазвичай пов'язаних з алергією, не обов'язково такі як висип, але внутрішня алергічна реакція, яка зазвичай потребує регулярного лікування.

Але тільки ваш лікар може сказати вам точно.

+668
Ju Ingong 19 серп. 2013 р., 09:42:30

Деякі сім'ї монетний двір (м'ята перцева, м'ята кучерява, можливо, інші), крім котячої м'яти, який насправді м'ятний, мають саліцилат (читай: аспірин) і які можуть бути небезпечними для кішок, і тому ви хотіли б уникнути їх в домашньому саду, що кішки можуть відкрити.

Інший, щоб бути в курсі шніт-цибулю. Шніт-цибулю є членом тієї ж сім'ї, як цибуля, часник і цибулю-порей, відомий як часник і так всі з них небезпечні для кішок і собак.

+641
Lawrence Benson 15 квіт. 2017 р., 20:05:16

У мене два п'яти-річний Джек Russels, з одного посліду. Один добре себе веде, але з іншого дуже погано поводився. Він буде писати і какати в будинку, поки мене немає, тому я почав crating він всякий раз, коли я не вдома. Він також потрапить в сміття, навіть коли я вдома. Ми поміняли всі наші сміттєві баки з кришками, але він все ж відкриває її і потрапляє в нього. Він рідко слухає такі команди, як сидіти і прийти, якщо є ласощі, що беруть участь. Чому це він так погано вів себе, а інший-ні? Що я можу зробити, щоб допомогти йому? Чи це просто поведінкові?

+611
Oleg Mironov 22 груд. 2017 р., 01:40:12

Ви говорите кішка тут агресор, але з точки зору кішки, він також може відчувати себе під загрозою. Собака, швидше за все, більше, ніж це, оскільки ви кажете, що кішка кошеня, і кішки реагують на загрозу, це спробувати, щоб виглядати загрозливим себе. Тому я думаю, що мета не повинна бути, щоб собака постояти за себе настільки, щоб спробувати заспокоїти тварин.

Я пропоную відокремлювати два, зберігаючи їх в окремих приміщеннях будинку, потім пробувати поступово вводити. Знайти відстань, на якому можна в тому ж районі, і немає ніякої поганої реакції, а потім винагородити їх. Дуже повільно зменшити цю відстань. Тримайте сесій короткий, тому тварини не дуже підкреслив. Якщо є які-небудь погана реакція, ви повинні сповільнити темп. На жаль, тиждень-це, напевно, не вистачає часу для цього, тому вам доведеться заручитися допомогою того, хто піклується про них, поки ви знаходитесь далеко.

Можливо, що деякі специфічні речі, викликаючи погана взаємодія, як собака випадково блокуючи доступ кішки до їжі, воді, поле і т. д. Спробуй подумати, якщо є будь-які можливі тригери і можливі рішення, які ви можете зробити, щоб пом'якшити їх. Наприклад, у випадку з собакою в бік кішки, він може допомогти зробити кімнату собака не може потрапити, і навести там кішка.

Врешті-решт, може виявитися, що тварини просто несумісні, і в цьому випадку краще тримати їх роздільно. Це не завжди так, що ви можете переконати їх зробити разом.

+611
Juan Romo 22 лют. 2012 р., 09:22:25

На підвищення кваліфікації, я маю на увазі звільнити його кишечник і уретру перед від'їздом додому, так що це не бардак на вулиці; ніколи не погрожуйте незнайомим людям під час прогулянки тільки за вказівкою господарів; і коли керував продовжувати і далі, коли нюхає щось і т. д., фактично відразу ж починає ходити - скільки б собак дозволяють проводити таку підготовку?

+607
Priya R 25 бер. 2016 р., 12:13:09

cat ear w/hair loss&scabsПривіт моєму коту зараз близько 4-х років і те, що ми тільки недавно прийшло повідомлення, що він має трохи кірочок і лущення/випадання волосся на одному з його вух. Не були впевнені, що це може бути, але ми дуже турбуємося. Це перший раз, коли я вважаю, що це сталося. Це може бути щось на зразок кліщів? Корости? Він дійсно не подряпати його. Це ще не червоний або запалений це просто відлущується. Якщо хтось може мені допомогти я був би дуже вдячний.

+606
Fco Javier Moreno 21 лист. 2016 р., 13:58:15

У мене був тигровий хвіст огірком непогано в моєму акваріумі близько шести місяців. Одну нещасну ніч, моя дружина вирішила [досить дилетантськи] переставити бак і різко підскочила параметрів. Якщо це не було досить погано, він підкреслив огірок і він випустив токсин вони славляться і вбивав все.

Тепер я хотів би зняти цей ризик, але я боюся підкреслюючи його в процес. Я хотів би зберегти його живим (так що я можу його перепродати), але вони ведуть нічний спосіб життя. Я можу зловити його досить легко на ніч, але мені потрібно десь поставити його. Я припускаю, що я відкритий для створення карантинному акваріумі, щоб бути безпечним, але я б вважав за краще кинути його в відстійник до ранку. У будь-якому випадку, я не хочу, щоб вона сходила з розуму по дорозі. Найкраще, що я можу зрозуміти це, щоб виманити його з чашкою та не піддавайте його впливу повітря в дорозі. Що я можу зробити, щоб ця штука не раз протухлу воду у видаленні його?

+536
NightShovel 5 груд. 2017 р., 09:37:01

Мій 9-тижневий цуценя знає, що потрібно використовувати підкладки всередину, але вона ходить часто (вона не буде чекати, поки ми вийдемо знову в туалет), я знаю, що вона може тримати його, як вона провела його через ніч (6 годин) , але коли ми навколо будинку вона ще любить писати багато, якщо вона в своїй клітці. Вона почала тримаючи його все більше і більше протягом дня, як вона стає старше? Ми повинні кліті її після 30 хвилин, так що вона тримає його довше? Ми воліємо не як ми, але вона піде пописати, коли їй заманеться.

Дякую

+397
Mixaz 1 груд. 2018 р., 12:39:15

Хоча, я вважаю, зараз вже занадто пізно, відповідаючи на питання чи не зашкодить. Щоб відповісти на ваше запитання безпосередньо перед вдаючись в подробиці, середній термін вагітності для жінки РЕЗ становить два місяці, і немає його краще не залишати черепаху в такому стані, хоча вона може бути на початку її періоду вагітності. Як ви можете знати, коли ваша самка готова відкласти яйця, коли ви помітили, що вона витрачає більше часу на суші, нюхає і постійно копати, щоб знайти місце, щоб закласти яйця. Це відбувається протягом останніх двох тижнів. На цьому етапі вам потрібно передати її дуже уважно до гнездовью, який ви повинні були підготовлені.

Навіть якщо вона знаходиться на початку періоду вагітності, вона ще в той час, коли її звички в їжі зміниться і додатковий догляд необхідний для її. На даному етапі вона, ймовірно, почати витрачати потрібно більше часу, гріючись і додаткової кальцію і UVB бути передбачені для неї. Крім того, вона може почати хотіти певний вид їжі і починає відхиляти безліч інших продуктів харчування. Пильна увага має бути приділена її дієта і те, що вона віддає перевагу, тому він постійно доступний для неї.

Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваш сайт гніздування, під яким в даний час немає. Просто майте на увазі, що яйця може бути безплідним, як жінка може бути вагітною, навіть якщо статевий акт був невдалим. Хоча деякі сайти кажуть, що ви можете зробити гніздовий ділянку близько 4 дюймів, бажано вам зробити це набагато глибше, близько 12 дюймів, хоча я думаю, що ця цифра трохи перебільшена, це просто бути на безпечній стороні. Гніздо повинна бути зроблена з піску і органічного субстрату. Важливо видалити всі перешкоди з шляху, як жінка може перестати копати, якщо вона відчуває, що щось не перегороджує шлях.

Відродження відбувається між 60-80 днів від закладки яєць, але може бути кілька днів раніше з контрольованими умовами. Дивитися черепашка для того, щоб знати, де вона залишила яйця. Якщо місце гніздування правильно налаштована в хорошому купаються області, то їх не потрібно видаляти яйця. Все-таки, Інкубуючи їх легко контролювати їх і уникає будь грибок поширюється з одного яйця через гніздів'я. Контейнер для інкубації повинна мати отвори для аерації і температура повинна підтримуватися на рівні 81-87 градусів за Фаренгейтом. Видалення яйця з гнізда слід робити дуже обережно і необхідно позначити, як яйця, в яких розміщені для того, щоб розмістити їх тсж в інкубаційний бокс.

Пам'ятайте, що якщо ці яйця дозріли, то ви взяли дуже велика відповідальність і потрібно зробити купу досліджень і підготовки неповнолітніх. Головна пересторога б залишити мальків в окрему ємність з ґрунтовою водою і легкодоступний ділянку землі для того, щоб ніжитися. Я сподіваюся, що ця інформація допомогла, але я все-таки раджу зробити набагато більше досліджень як неправильні дії можуть дуже сильно пошкодити ваш РЕЗ, звичайне слідство буде яйце обов'язковими. Яйця з часом згниє або вапно в жінці, і може стати причиною серйозних захворювань і бактеріальних інфекцій.

Нарешті, я б сказав, що ти не залишиш її в такому стані. Якщо у вас є хто-то відносно минулого року черепашок залишити її там, та повідомте їм, що робити. Або ви можете зв'язатися з ветеринаром, і нехай вони піклуються про неї протягом цих днів. Якщо ви залишите її в такому стані вона може відкладати яйця і зберегти їх, і в кінці кінців яйця можуть прив'язатися. Ви повинні приділяти першорядну увагу потребам ця черепаха станом її здоров'я залежить від неї, особливо якщо вона поруч з нею лежав етапі.

+387
memph 10 трав. 2017 р., 21:47:47

Якщо вона здається розслабленої-тоді, напевно, нічого більше вона просто дивиться на тебе.. обидва два моїх цього в пунктах.

Спробуйте повернути зоровий контакт і дати їй повільно і побачити, якщо вона повертає їх, якщо вона те й робить, що сильний знак довіри.

+333
Se Jordan 11 бер. 2011 р., 17:37:39

Мій кіт був вигнаний на дерево собака. Ми, нарешті, отримав її вниз, і вона увійшла в будинок, але тепер вона більше не виходити на вулицю. Вона була критий/відкритий кішка. Тепер вона какає & ссать в будинку. Перед собакою немає проблем, коли вона повинна була піти вона вийшла на вулицю. Будь-ласка, як я можу змусити її знову на вулицю?

Дякую

Сандра

+229
Travis van der Font 22 жовт. 2010 р., 04:46:56

Кішки, як відомо, долати великі відстані, щоб дістатися додому, іноді на сотні миль. З іншого боку, кішки також можуть повернутися до свого роду режим виживання і не спробувати і повернутися додому, коли налякані і тільки кілька будинків або кварталів.

Ви могли б хотіти спробувати більш стійким пошуку поруч з якою його залишили, на випадок, якщо він пішов до Землі.

+219
SHAMEEM AHAMAD 1 лист. 2014 р., 11:23:25

Чесно, з кішками це може бути досить важко сказати, якщо вони знаходяться в болі. Мені здається, що ваша кішка знаходиться в болю. Ось список деяких (але не всі) ознаки ваша кішка знаходиться в болю:

 • Кішки зазвичай не стогнуть або нявкати від болю навколишнього середовища.
 • Їсть менше, ніж зазвичай.
 • Спить більше, ніж зазвичай.
 • Не цікавить те, що зазвичай інтерес до неї, як грати.
 • Не ведіть себе нормально.
 • Рухаючись навколо виглядає більш складно. Вони будуть утримуватися від стрибків, приймати повільно по сходах, і так далі.
 • Не сказати, що вони не можуть рухатися швидко, як вони можуть також бути швидким, щоб пальцем на тебе, якщо певна зона ніжна, і вони не хочуть, щоб ти до нього доторкався.

Той факт, що ваша кішка виявляє симптоми взагалі такі, що ви помітили, і принесли його до ветеринара-це майже ознака того, що ваша кішка, напевно, вже біль.

З обмовкою, що я не ветеринар, я вважаю, ветеринари радять приспати, як тільки рак виявлений з двох причин:

 1. Це зазвичай виявляється тільки після того, як тварина має видимих симптомів, але і тварини, особливо кішки, як правило, тільки видимі симптоми як тільки Рак настільки просунуті, вони більше не можуть приховувати свою хворобу.
 2. Рак прагне прискорити прогрес на тварин, ніж на людях. Це може бути дуже раптової, що тварина йде від болю в дуже сильно страждає.
+207
Martin Moops 3 вер. 2018 р., 07:54:33

Цей термін "бункер миша" просто звик останнім часом питання, і начебто термін, що тільки люди, які мають досвід роботи зі зміями знаю. Так що ж таке "Хопер" миша? Які інші використовувані терміни та їх визначення?

+164
jasoncomely 7 серп. 2016 р., 20:37:24

В дитинстві у мене було багато морських свинок. Я любив їх, вони були симпатичні, і весело, і відносно легко для мене, щоб піклуватися. Я збирався ще один тепер, коли я дорослий, а потім я побачив худі свині. Від того, що я можу сказати, вони дуже схожі на морських свинок, але лисі.

enter image description here

Маючи це на увазі, якщо я вирішу, що це тварина я хочу, це їх хвилює так само, як середній морською свинкою? Особа, в зоомагазині сказали, що це було, але я знаю, що іноді люди в зоомагазинах не знають все про кожну тварину, так що я хотів переконатися, що я був краще готовий, перш ніж я взяв на нового вихованця.

Я повинен робити що-небудь по-іншому з худою свинею, ніж я хотів з нормальним піддослідним кроликом?

+104
Ginnungagap 20 лип. 2014 р., 12:02:37

Моя кішка робить це, коли я даю йому їжу, яка йому не подобається: він буде стояти його миска і дряпати підлогу з передніми лапами. В основному, він намагається зарити їжу. Він звик робити те ж саме з його питною водою, поки я не змінив його металева поїлка для керамічного. Тепер, все це солодкість і світло, Що стосується поливу. Він все ще прискіпливо ставився до свого чау,.

+100
Niek Klein Kromhof 18 квіт. 2010 р., 02:10:57

Ви говорите, що ви "переконані, що жоден власник кішки погодиться обмежувати свої кішки," і тому ви навіть не відпочивати, розмовляти з вашими сусідами. Ви повинні поговорити з ними. Вважаю, що в багатьох місцях, в приміщенні-лише кішки вже дуже поширений і, як правило, здоровіші і довше живе, чим їх на закриті і відкриті аналоги), і стає все більше. Можливо, замість того, щоб припускати найгірше про своїх сусідів і злодійство свого вихованця, ви могли б замість цього спробуйте подивитися на переваги закритих-лише кішки й підходячи до них з інформацією про те, як захистити свого вихованця.

Якщо ваші сусіди не переконані в тому, щоб тримати свою кішку в приміщенні, кращим варіантом було б подивитися на тварин-доказ огорожі , які будуть перешкоджати кішку від входу свій двір. Майте на увазі, що, що б ви не вибрали, він повинен бути достатньо високим, щоб запобігти кішку від розчищення її з одного стрибка, що вам знадобиться, щоб зберігати десь (сміттєві баки тощо), Що може призвести до кішці "поштовх", щоб перестрибнути через паркан.

Захопивши кішка не допоможе вам в довгостроковій перспективі. Відмовившись від неї десь недоречно і, можливо, незаконним, і беручи його в притулок отримає він повернувся до свого власника, якщо він має якийсь ідентифікатор. Крім того, якщо будь-який з ваших сусідів бачив, як ти ловиш кота і тягнути його, ви можете очікувати, що будь-яка кішка-любити або кішка-володіння сусіди будуть не особливо піддається ні на які запити, що надходять від "кота ненавидіти тварина злодій", незалежно від того, чи є ці майбутні прохання мають нічого спільного зі своїми вихованцями чи ні.

Ви вже дали самі собі дайте відповідь на питання: "це значить, я повинна поговорити з власника кота і попросити їх, щоб тримати кішку з мого саду." Як вже згадувалося в моєму першому пункті, зробити деякі дослідження, і підхід ваших сусідів в доброзичливій манері. Подумайте, як ви хотіли б підійшов, якщо, скажімо, ваш дитина копав свій город сусіда би ви хотіли, щоб ваш сусід, щоб бути ввічливим і доброзичливим, коли питаю вам контролювати вашої дитини, а так само вони будуть набагато більш сприйнятливі, якщо ви ввічливі і доброзичливі, задаючи їм контролювати свою кішку. Якщо ви побоюєтеся, що ваші власні почуття можуть привести вас зустріти, як ворожих по відношенню до них, практикувати розмову або запит, що ваш чоловік або інший член сім'ї, який менше засмучений через ситуацію в розмові. Якщо ви просто не знаєте, як до них підходити, комунікабельність стек може бути дуже корисний.

+91
user88140 14 бер. 2012 р., 00:38:10

так це може бути незаконно, але це був щедрий вчинок. І так, деякі дійсно несуть сальмонелу і мають проблеми з диханням. черепахи не повинні їсти салат, капустяний салат що-небудь по цій лінії. спочатку покладіть його в неглибоку ємність з теплою водою, щоб переконатися, що він чистий і ходить в туалет. черепахи ходять в туалет в воду, так що ви повинні дозволити йому робити свою справу, то давати йому чисту ємність приблизно раз або два рази в тиждень, щоб піти на власному і окремому контейнері, щоб залишити на його пити. Вони їдять (всі соломкою) свіжа капуста, терта морква, капуста, ріпа і зелень гірчиці, зелені боби, солодку картоплю, горох, і деяких видів фруктів, і у них теж є черепаха їжа в тварину або годувати магазині, але я рекомендував би зробити свій власний салат з перерахованих вище. Ви можете зробити її заздалегідь і якщо у вас є доступ до свіжої чистої трави люцерни трава або гранули. вони також їдять деякі мертвих рослин і бур'янів, просто двічі перевірте, щоб переконатися, що вони не отруйні. вони також ботанік сонячного світла або УФ-лампа денного світла, якщо вони не можуть отримати реальну річ. вони також мають vitemins, що сильно допоможе. Удачі і якщо є сумніви запитайте у Google або перейти на черепасі сайту за допомогою. Я піднімаю черепахою протягом 5 років (15 років тому) це був дитинча весь у червоних мурах, коли мій чоловік знайшов її, але коли вона повинна була піти в будинок назавжди (орендодавець питання), вона була дана ідеальна діагностика з новою мамою ветеринар. Я до сих пір сумую за нею, але знаю, що вона з іншими черепахами і повинні мати хороше її власних дітей зараз. Ще раз удачі.

черепаха буде їсти, коли вона може оселитися у своєму новому будинку і після того, як вона ходить в туалет. вони їдять тільки може бути один раз в день дуже добре. деякі тільки раз у тиждень. це час вони виходять із зимової сплячки і вона, можливо, вже з'їли. краще не обробляти її і нехай вона буде влаштовуватися на якийсь час. Просто продовжувати годувати і давати її свіжою водою щодня. ще раз удачі.

+31
Yaroslav Voytovych 12 жовт. 2017 р., 16:55:20

Мій 5 місячний щеня хаскі відмовляється йти горщик зовні. Коли ми вперше отримали її, вона пішла горщик зовні просто відмінно, і через тиждень після неї у неї парво і, коли вона відійшла ветеринар сказав нам, що вона не могла вийти на вулицю на тиждень, тому ми повинні були перейти на цуценя колодки. Коли ми беремо її на вулиці, вона відмовляється йти, а як тільки ми увійдемо в будинок вона ходить в туалет в місці майданчика раніше. Я вже пробував рухати прокладку впритул до дверей, я спробував її кожні 30 хвилин, чекаю 30 хвилин після того, як вона харчується, а потім виведіть її на вулицю, я навіть посидів за півгодини і вона досі тримає її, і, коли ми поклали її в розплідник на годину або близько того вона пісяє в її розпліднику. Що мені робити, щоб змусити її йти горщик ззовні?

+15
Morgen S 18 лют. 2013 р., 02:42:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil