Може собаки їдять залишки кісток від смажених реберець?

Я дав моєї собаки кілька кісток від смажених реберець, думаючи, що вони будуть жувати їх протягом декількох днів. Немає. Вони їли їх цілком, прямо тоді і там. Це безпечний / здоровий?

+483
Johnathan Clayborn 4 лип. 2015 р., 13:49:52
40 відповідей

Звучить багато, як ви можете мати справу з атаксією, яка в основному втрата або зниження контролю і координації рухів тіла, тварина. Існує декілька джерел для атаксії:

 1. компресія хребта
 2. внутрішнє ушкодження вуха
 3. травми головного мозку

Грунтуючись на опис того, що сталося, втрата координації може здатися спинного огляди. В принципі стиснення від падіння, особливо, якщо він був незбалансованим в результаті об'єкти на місцевості і змушуючи нерівномірний тиск на хребет. Якщо атаксія-це проблема, це не підтверджується.

Сказавши, що, як функція активності, це можуть бути й інші пошкодження, включаючи дрібні тріщини або глибокі гематоми (кістка або сухожилля), що робить певні кути більш болючим і важким, ніж інші. Кішки приховати біль дуже добре, так що відсутність реакції на ваші пробники не показовий.

Як було рекомендовано, я думаю, що поїздка веть це дуже, дуже мудро. Якщо ніщо інше, це може бути те, що просто треба час, але маючи на рентген перевірити, напевно гарне підтвердження і подивимося кваліфікований ветеринар (який я не), це ніколи не погана ідея, після одного неприємного інциденту.

+989
ZeroGravityChimp 03 февр. '09 в 4:24

З якоїсь причини, ваша кішечка була обумовлена думаю, що чхання-це погано. Ваш кіт думає, що буде з ним, коли він чує чих щось погане. В його минулому, рух або звук, схожий на чих, міг би змусила його таким чином.

Вам потрібно відновлені ним. Для цього вам потрібно буде тримати його улюблених ласощів по всьому будинку. Коли ви відчуваєте, як ви збираєтеся чхнути, біжать до одного з лікувати мішки/контейнери і відкрити його. Тримайте сумку перед собою, щоб кішка чує і бачить перший лікує. Коли він спокійно реагує, дайте йому трохи ласки. Очевидно, що ремонт для вашого конкретного питання займе деякий час, якщо ви чхаєте кожен день. (Якщо у вас є алергія і досить часто чхати, будьте обережні, щоб не над-харчування на частування. Вони можуть викликати у кішки набирати нездоровий вагу.)

Після того, як ваша кішка спокійно підходить, послідовно, протягом певного періоду часу, давати ласощі кожен раз, коли ви чхаєте...потім, кожен третій раз, коли ви чхаєте. Скоро у вас буде спокійний і щасливий кіт і більше не потрібно давати ласощі. Дотримуватися і бути послідовною. Я бажаю вам всього найкращого!

+985
Robin Elliott 24 груд. 2013 р., 16:59:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви згадуєте нерухому тінь і відтінок світла в певний час.

Це нагадує мені мій власний кіт.
Він завжди відчував особливу тягу до таких речей і живої пам'яті для нього.
Він завжди приходить посидіти з нами за обіднім столом, тому що світло впливає на наші ножі до стелі, він любить це, і всякий раз, коли ми їмо, він буде сидіти і дивитися у стелю, навіть якщо там немає відображення "активне".

Він також плями і будь-які інші роздуми майже миттєво.

Він також любить рухомі тіні. Це фрукти завжди є? можливо, він заінтригований "нова" тінь на стіні.

Моя інша кішка, яка становить 1 рік старше, ніколи не проявляє ніякого інтересу до будь-якої з цих речей, він не буде переслідувати, відбиває світло на стіну або стелю і дбає ще менше тіні.
Так що інтерес до речі залежить від кішки.

Я б не став турбуватися, щоб багато про нього але я розумію, що ви, як власник, ви повинні пам'ятати, що ці тварини думають не так, як ми це робимо і що все нове не має просте пояснення для них.
Ми знаємо, що вночі, що світло ззовні приходить від автомобілів, ліхтарів чи навіть людей. Кішки не.

+982
husain 26 січ. 2014 р., 01:29:44

По-перше, як інші сказали, Ви не можете.

Але, спробуйте перемістити його в інше місце. Кожен раз, коли я перемістити деякі з моїх котів нуля поста в іншій позиції (може бути, всього кілька хвилин, щоб прибрати за нею) мої коти будуть битися, щоб потрапити на нього. Вони, здається, подобається, коли вони змінюють положення.

Крім того, ви можете спробувати поставити його на високому місці.

+972
Nam Thien Vo 2 бер. 2011 р., 00:50:54

У мене коі ставок для розведення риби з 14 до 15 дюймів, які й сусід капот пацан кинув жуйку в ставок, а один з моїх, котрі з'їв його, наскільки це шкідливо?

+948
Wrikken 19 бер. 2018 р., 01:26:01

Ми закінчили покупки в магазині PetSmart і купила засіб для відновлення маркою e-комір, середній, рожевий. Моя дружина купила його, так що я не знаю, скільки він коштує. Це було краще для арахісу, ніж великий жорсткий пластиковий білий конус, який був одночасно занадто великий і занадто важкий.

Даний електронний нашийник підходить в самий раз, і прийшла до кінця її рилом. Через пару днів з нею, вона була щасливою з ним, ніж коли ми брали його для ретельного розчісування. Вона змогла зализати свої задні лапи, але не потрапити в її шлунок, де рана була.

Арахіс вже досить зажили, хоча без конуса, так що вона може винюхувати про.

+909
andMarkus 19 бер. 2018 р., 08:04:23

Мій кіт сильно линяє, тому я намагаюся чистити його часто, щоб мінімізувати кількість пуху кота він залишає всюди в моєму будинку. На жаль, змастивши його неймовірно складно, він не хоче рухатися, він намагається поїсти і нападати на кисть і т. д. Я пробував тримати його по-різному, але він просто звивається від моїх рук і йде за пензель.

Які речі я можу зробити, щоб зробити його легше чистити мою кішку?

+897
vjkjxrjjrcfyf1982 11 груд. 2018 р., 18:50:26

Немає вам не потрібно змінювати фільтруючий матеріал. Але те, що вам потрібно зробити, це видалити вугілля і замінити його з новою піни фільтр (губчатий фільтр).

Вугілля потрібен тільки якщо ви видаляєте ліки з води.

Коли ви бачите потік води з фільтра зменшується, необхідно очистити фільтр піни, для цього можна взяти трохи води з вашого акваріума і використовувати це, щоб очистити піну від фільтра.

Потрібно міняти 10-20% води щотижня, це для видалення нітратів, які накопичуються у воді.

На сайт waterfilter функції, даючи корисні бактерії, які розщеплюють відходи від риб, де жити і працювати. Так що якщо ви видалите всю піну в свій фільтр Ви теж зніміть корисні бактерії.

Бактерії, що живуть у фільтрі перетворення відходів на поживні речовини для рослин називаються азоту, докладніше про це тут https://www.fishlore.com/NitrogenCycle.htm

+824
dperconti 26 січ. 2013 р., 19:01:00

Так моя собака, 5-річний німецька вівчарка, було 8 цуценят 2 дн. назад. Вона нормально поставлений і від того небагато, що я знаю, всі вони здавалися здоровими. Вони плачуть відразу після народження, і все.з них маневрував свій шлях, щоб смоктати молоко.
Але з тих пір (48 годин) ми помітили, що цуценята занадто багато спить небагато порівняно з їх першого дня. Ми відчували, що то недобре, так що ми перевірили нашу собаку, щоб побачити, якщо соски були виробництву молока належним чином, і ми виявили, що при натисканні на них тільки останні дві (у задніх ніг) випущено дуже мало молока, а решту вийде нічого. Також ми побачили в якийсь інший собаки молоко СЗК зазвичай дуже опухлі після народження, але для моєї собаки лише дві останні опухають і відпочивають дуже мало, якщо не повністю розряджений. Це нормально для німецьких вівчарок? І якщо ні, то ми повинні розглянути собаку молочна суміш для цуценят? Також є молочна суміш безпечних і здорових для цуценят?
Як ми дізнаємося, якщо цуценята здорові і годують правильно?

Чесно кажучи, я дуже турбуюся і хотіла б отримати ваш внесок!!

P. S.: Моя вет поїхала на великодні канікули і не повернеться протягом наступних чотирьох днів, так що так, дуже потрібен ваш рада зараз!

+814
JP Zoso 3 черв. 2013 р., 04:36:30

Тому для початку я бачив цей питання:

Охороняє диван

що стосується проблеми, яка сталася в одному інциденті, але він, здавалося, більше відноситься до охороняли, ніж нічого.

Введення

Так і я про нового цуценя навколо будинку і, ймовірно, буде проводка / шукаю підтримку від цієї спільноти у цьому процесі. Вона просто народилася, так її за кілька тижнів до передачі, так що моя дружина і я намагаємось бути максимально поінформованим, як ми можемо, перш ніж руки. Ми обидва володіли до собаки, і собака сиділа багато разів, але у нас є одна суперечність, так що я хотів би отримати деякі думки від людей, які мають більше досвіду і фактичних доказів.

Питання

Хіба це погано, нехай новий щеня на меблі, такі як наш диван?

У нас буде окремий ящик / ліжко залишається відкритим для неї завжди так, у неї є власний простір, тому дозволити її як цуценя на диван спочатку створити думка, що це її місце і вона може прийти коли захоче? Я бачив де люди говорять, що тільки тоді, коли їх запрошують, а потім вони повинні слідувати, коли ви скажіть їм, щоб вийти, але хіба не простіше і повторювані просто не давайте їх в першу чергу? Для мене, що мене бентежить, для собак, що іноді їм дозволяється, але в інших випадках вони не так здається, важче застосовувати не дозволено участь.

+765
Retinolla Cream 24 січ. 2017 р., 14:15:37

Я знаю, що невидимі паркани роботі, даючи собаці шоці через його/її за комір, коли вони отримують поруч з парканом. Це шок небезпечний для собак? Може неодноразовому дії викликають довгострокові ризики для здоров'я?

Я також знаю, що деякі з цих невидимих огорож використовують ультразвук. Це шкідливо для собаки? Може при повторному впливі ультразвуку причиною довгострокових ризиків для здоров'я?

+739
aseaudi 19 лист. 2012 р., 04:59:36

Я використовував рідкісні печінка яловича з великим успіхом раніше. Просто кинути його на сковороду за пару хвилин до коричневої. Без солі, без масла, просто тушкованим м'ясом. Вони це люблять. Печінка, як правило, досить недорогий, і ви можете зберігати його в холодильнику протягом тижня після того, як він приготований.

Я впевнений, що він буде сходити з розуму по ньому. Удачі!

+728
Big Shield 23 квіт. 2012 р., 05:51:51

Я відчуваю, що ви повинні експериментувати з безліччю риб, тому що багато говорять, деякі риби агресивні і деякі види риб не можуть бути з певною рибою. Я можу сказати, що я Бета-самець з самкою в акваріумі з тигровими барбуси, харациновыми( 4 види ), гуппі, Моллі, Платіс, червоний плавець акули , кішки, риби , раки, водорості їдців, риба-ангел, цілуючи риби, а також (3 види), а також кілька інших риб, і все, здається, чудово порозумілися. Я не гуна брехня я втратив кілька риб в минулому, але де я тепер, де всі мої рибки вживаються його варто. Всі пристосувалися один до одного риби. У мене є живий спільноти риб. Взяти на себе ризик, тому що результат все це є дивним, щоб побачити

+683
Kholood 22 лип. 2012 р., 15:39:47

Це досить важко секс дуже молодих Bristlenose сом

Вони були праві в магазині, здатність визначати стать цих сом стає легше з віком. Під час своїх попередніх місяців, самці і самки виглядають практично однаково. У той час як жінка може бути дуже трохи більше, ніж чоловік, це дуже залежить від окремих риб, так що не так багато впевненості можна було.

Коли вони досить старі, щоб займатися сексом?

Знову ж, цей вид залежить від конкретної риби, дієти, навколишнього середовища і ряду інших факторів, але коли вони близько 4 - 6 місяців ви повинні почати бачити деякі тонкі відмінності між двома статями.

Яка різниця, що я шукаю?

Чоловіки будуть рости Шипи на верхній частині голови і навколо передньої частини голови. Ось мій чоловік bristlenose (~ 1,5 років):

Male Bristlenose Spikes

Шипи на цей раз, як і раніше росте, але якщо порівняти його з жіночого нижче ви побачите, як жінка (~ 2.5 років) виглядає абсолютно гладкою навколо рота:

enter image description here

Ви почуєте, що люди говорять про жінок, що мають шипи теж. Вони роблять, але вони набагато менше по боках свого обличчя:

enter image description here

Вони користуються цим, щоб показати домінування і зробити дисплеї і обидва самці і самки у цих. Різниця в тому, що чоловік має шипи по всьому головах теж.

Нарешті, самки мають кругліше, товщі тіла, але я особисто знайшов, що це неузгоджене міру і дуже суб'єктивно, залежно від розміру риби.

+672
Joseph Park 22 лист. 2010 р., 16:52:16

Почати розповідати йому йти. Від https://dogs.kinja.com/5-steps-to-teaching-your-dog-to-pee-and-poop-on-command-511788518

 1. Виберіть слово, яке ви збираєтеся використовувати, що означає "пописати" до вашої собаці. Можна використовувати класичний "горщик", поліцейська собака Кий "порожній", або "абракадабра!" Неважливо, що ви говорите, так як ви постійно говорите.

щось ваша собака зазвичай не почути будь-який інший час

 1. З'ясувати, коли ваша собака найбільш прогностично ходить в туалет. Три великих пописати мотиватори: прокидатися, грати і пити. Що відбувається, повинно вийти і налаштування розкладу для вашої собаки ви можете передбачити, коли він/вона буде необхідно вийти на вулицю. Знаючи, що ваша собака повинна ходити в туалет-це ключ в захопленні поведінки.

 2. Коли ваша собака потребує усунення, лиш його/її і переїхати в зазначене місце горщик. Це може бути кут двору, дерево в передній частині вашого будинку, або бордюр. Якщо у вас виникли побоювання, що ваша собака може йти, перш ніж потрапити в бордюр або ще куди, забрати його і нести його там (якщо ви можете — якщо у вас є відмінний Піренеях, це буде не можливо!).

 3. Зачекайте для вашої собаки, щоб піти. Дати йому ніякої уваги, як ви ходити тихо і назад на місце пописати. Коли він присідає або порушує його ногу чекати, поки він закінчить. Як він закінчує щасливо сказати вашій репліці слово "гуляй!" Коли він закінчить, дати маркер (словесне "так!" або клацанням клікер), потім марнувати йому похвали і щось дуже смачне.

 4. Через тиждень або дві дати команді "гуляй!" якраз перед пописати буває, але все одно чекати, щоб "Так" або натиснути, поки він повністю закінчений. (В іншому випадку, ваш маркер може відвернути його від закінчення його справу на півдорозі.) Один великий порада: поки ви вивчаєте цю проблему, не випадково покарати "сходити на горщик" за повернення на територію відразу після того, як ваша собака виключає. Дають багато похвали, кидати м'яч один раз або двічі, або ходити вашу собаку вниз до кута і назад, дайте йому понюхати його улюблені місця для 30 до 60 секунд. Як тільки ваша собака освоїла поведінки, починають змінюватися ваші нагороди.

Якщо ви хочете покласти випорожнення по команді, а також вибрати інший сигнал, щоб використовувати. Ви повинні мати два окремих реплік для "пописати" і "пописати", так як це два різні дії. Як тільки ваша собака перша ліквідації по команді почати роботу над другим ліквідації з новим києм. Пісяє і какає ніколи не було так весело.

+583
david vargo 28 черв. 2018 р., 00:11:11

Мені потрібна порада. У мене є 9-місячний щеня сука, який я намагаюся привчити до туалету.
Я працюю з понеділка по п'ятницю, виїхати в 6 ранку і повернутися додому в 5 вечора.

Я розумію, що це довго для неї, щоб бути на самоті.
Я отримую різну інформацію від друзів про те, що робити з нею протягом дня.

Я купила самий маленький дріт ящик доступний (поставляється з дільником). У мене теж є пластиковий загін, що я zip прив'язували до кінців, щоб дати їй трохи рухатися з клітини (її ліжко стоїть там) і використовувати навчання цуценя колодки при необхідності. Я її за 2 тижні і безлад, я приходжу додому і стає все більше і більше. Вона пісяє на килимки, а також стать, грає/їсть какашки і тільки в останні пару днів подрібнення забруднені колодки.

Мої друзі кажуть мені, я даю йому занадто багато місця.
Що я повинен покласти її в свою клітку(роблять його трохи менше дільника) і нічого більше. Ні води, ні ліжка. Вони сказали, що я, безсумнівно, прийшов додому, у великий безлад, але врешті-решт вона стане краще "тримає" її пописати/покакати, а не робити його в ящик.

Звучить жорстко для мене, але нічого не працює. Кожен день це більший безлад. Мене більше турбує, що вона, здається, не король, сидячи в сечу, знищуючи брудної майданчику або грає/їсть какашки.

+574
Anonymous Student 3 лют. 2019 р., 22:54:10

Це добре, що ви можете дати вашій кішці їжі у фіксований час кожен день. Приклад ранок (одна чаша піддонів), вдень (можна харчової), нічні/вечірні (одна чаша піддонів). Якщо ви будете продовжувати давати кішці вільний потік продуктів харчування, це стане звичкою для неї, і після того, як вона до нього звикнути, її дуже важко контролювати (як і те, що сталося з моєю кішкою).

Мій кіт починає їсти можна вологий корм кожен день о 5 годині вечора, і вільного потоку сухого корму протягом дня. Це тому, що в моєму випадку його дуже важко контролювати, як членів моєї родини будуть "давати", щоб її, коли вона робить багато шуму (нявкання нон-стоп), коли вона виявила, що її миска порожня. Це вже стало звичкою для неї, і вона буде зробити багато шуму, якщо немає їжі в її мисці.

Останнім часом, я тільки почав її контролювати споживання їжі після 11 вечора, як вона старіє. Я годую їй сухий корм, щоб переконатися, що вона не буде голодна всю ніч, і мити миску.

До вашого відома, моя кішка страждає ожирінням, після декількох років вільного потоку сухого корму і він став для неї звичкою, яка його дуже важко для нас, щоб контролювати (як вона буде наносити її сечі в будь-якому місці, якщо ми не піддамося їй і коли вона нещасна).

Ну і на закінчення, не зробити це звичкою для неї і намагаюся контролювати кількість їжі, вона їсть, якщо ви не хочете, щоб вона страждає ожирінням.

+571
vichka1002 30 серп. 2013 р., 14:57:26

1 - Чому мій кіт відображення така поведінка (я не кричала або навіть дивлячись на неї у той час, до речі, тому, я думаю, вона не повинна бачити його як агресію, хоча я був би злий на даний момент) ?

Кішки здатні розуміти, що інша істота потребує чогось. Це включає в себе: зміст (кішки, людини) немовлята теплий, втішаючи плаче родича, наближається хтось, хто незвично себе веде.

Коли моя подруга була якийсь час (наприклад, після бійки, або коли вона засмучена фільму), Кішки, здається, шукав її. Вони не приємні кішок (вони трохи насторожують тісні контакти), але вони значно приємніші, коли їй сумно.

Аналогічно, кішка у мене в дитинстві ніколи не шукав уваги, але все-таки відвідав мене, коли я був засмучений.

2 - Чому не мій кіт демонструє таку поведінку, щоб хто-небудь в сім'ї (хоча вони всі розбіжності і сварки, і вона була з ними сенсу народження, хоча я був один, щоб піклуватися про її сенсі, тому що вона була сиротою)

Кішки можуть мати улюбленців. Ми помічаємо, що з нашими кішками. Вони сестри, але одна явно екстравертний, а інший інтроверт. Відповідно, екстравертний причепилося до моєї подруги (теж екстраверт), а інтровертні один причепилося до мене (теж інтроверт).

Ваш кіт прив'язався до вас, і тому будуть більш схильні шукати вас за когось ще. Це може включати в себе реагувати на вашу поведінку, але не обов'язково, що у інших.

Ви згадуєте, що навколишнє середовище, як правило, голосно. Якщо ви відносно спокійний чоловік у домі, хто раптом починає говорити (як посередник, цілком імовірно, що вам не захоплюватися до цього моменту), що означає, що ваша участь є незвичайним, рідкісним випадком. Це може бути додатковий стимул для кішки, щоб знайти тебе, тому що ти ведеш себе інакше, ніж зазвичай.

В підзаголовок вашої кішки:

Ей, приятель, все в порядку? Ви, здається, розклеївся, щось не так?

+559
user1099993 28 серп. 2010 р., 13:25:29

Я в сільській місцевості в Kolkota зараз і є 14 річний занепала, яка лежала на її боці. Вона недоїдає і схоже, що вона може померти. Місцевий ветеринар зробив їй ін'єкцію кальцію і каже, що вона недоїдає і погано їв траву і, що вона дуже стара, вона не проживе більше 3 днів. На жаль, в місті ветеринари відмовилися приїжджати сюди і корова-це корова ферми і 14 років з 5 місяця виношувати теляти всередині неї. Вона впала вчора вранці, і лежачи, не в змозі рухатися, і не жерти.

Я шукаю поради про те, як я міг би доглядати за нею до одужання.

+533
JLagana 8 січ. 2010 р., 11:21:54

Деякі собаки сприймаються як "бал одержимих" і в якійсь мірі це вірно, але всі собаки різні і демонструють широкий діапазон характерів і поведінки навіть в межах породи. Ви повинні пам'ятати про це, читаючи про досвід інших людей.

Мій старий худобу келпі х був, у молодості, одержимий м'яч. Ніщо інше не мало значення, коли настав час, щоб грати з м'ячем. Навіть не харчової, який - аналогічно з вашої собакою - завжди було головним пріоритетом.

З часом я почав розуміти, що його тримали м'яч від мене була частина гри, буквально частина гри з м'ячем.

Після ще час я працював мої спроби повернути м'яч в наші ігри в м'яч гра. Так це стало частиною нашої ігри / ігри.

Для моєї собаки, щоб кинути м'яч, мені довелося дати зрозуміти йому, що гра закінчилася. Це повинно бути зроблено з послідовністю. Якщо, наприклад, ви намагаєтеся відновити м'яч кілька разів кожної ігрової сесії, ви будете заперечувати важливість вашого кінцівка гри, тому що ваша собака буде дізнатися, що гра буде так чи інакше продовжуватися.

Якщо ви хочете дресирувати свою собаку, щоб кинути м'яч, необхідно мати залізне терпіння, тому що успіх у цьому залежить від дуже багатьох факторів, включаючи вік собак і рівень їх одержимість з утриманням м'яча. Наприклад, крім базового цуценя училище, моя собака не реагує на подальше навчання до 2 років.

Так як ви дресирувати свою собаку, щоб кинути м'яч.

 1. Терпіння.

 2. Введіть команду, щоб кинути м'яч у фірму командирським голосом і, найголовніше, зробити це лише один раз.

 3. Якщо ваша собака не слухається, то ігнорувати вашу собаку, повернутися і піти, тим самим закінчуючи гру.

 4. Як тільки ваша собака упускає м'яч, навіть хвилин пізніше, купи щедрі похвали на вашому собаці.

 5. Повторіть процес по мірі необхідності.

Зрештою ваша собака навчиться розуміти, що гра закінчується, якщо м'яч не впав.

+519
mcantsin 28 жовт. 2016 р., 19:59:45

Існує кілька ліній думки за собак/цуценят "погану поведінку".

У мене були собаки все моє життя, включаючи рятує, показуючи багато небажаних поводжень.

Моє ставлення до собаки завжди було те ж саме: вони стайня тварини і потрібно якесь керівництво. Навіть якщо людина і собака використовуються нові думки з цього приводу.

Цуценя-це дитина у багатьох відношеннях. Ми ставимо правила для того, щоб діти росли спокійно і у відповідь, що це нормальна поведінка дитини, щоб оскаржити ці правила, як вони ростуть у доросле життя.

Для собак/цуценят, у вас є схожі проблеми. Як вони ростуть, вони намагаються речі і заперечувати те, що знаходиться навколо них.

Як батько, ви повинні взяти на себе відповідальність. Вам потрібно зробити ваш щеня зрозуміє, що гарне поведінка і що таке погано.

Ваш вибір: 1) ігнорувати погану поведінку, не проявляють інтерес або емоції, коли це поведінка виникає(для помірний випадок)

2) визнати, що поведінка-це погано, що він повинен "негативного" втручання. В принципі не згоден з собакою і використовувати щось просте на кшталт:"ні!" 3) аналогічно 2), але найбільш ефективний з усіх: почати з 2), а потім використовувати те, що називається замісної терапії поведінки. В основному говорять "Ні", я не згоден, а потім замінити, що поведінка команди, як"сидіти", за яким слід нагорода.

Ви повинні вирішити, що до чого і як ви хочете, щоб ваша собака вела себе. Позитивне підкріплення-це завжди кращі(третій варіант), однак не завжди це можливо. Це де йде навчання. Всі основні команди(сидіти, стояти...). Це дасть вам і вашій структури собаки і відмінні зв'язку. Це також дуже корисно для вас обох і збільшити ваші зобов'язання. Бути чутливим і почати з малого, в кімнаті ваш щеня комфортно кілька відволікаючих факторів і побудувати звідти.

Щоб навчити собаку, це як 3). Потрібне терпіння. Ви ніколи не примушуйте собаку в поведінку, ви дозволяєте йому працювати. Чекати поведінки, а потім винагородити його. Є багато книг, доступних, щоб допомогти вам. Ваш щеня потребує лідера. Якщо він/вона не має, то він/вона буде змушений вести і давайте дивитися правді в очі, бути лідером може бути напруженим і складним. Якщо цуценя не має іншого старше собака показати йому, що робити, він/вона зробить це, і він взагалі перетворюється на агресію.

Собаки завжди працював з людьми. Історично, вважається, що вовки стали ближче до людей, щоб отримати більш простою їжею. В обмін на їжу і захист, вони охороняли, полювали, пасли і так далі. У ці дні, вони не працюють і важко мати мету. Вам потрібно зробити вашу роботу собаку за винагороду.

Нагороди-це не тільки їжа, а це велика частина підготовки(коригування ваших собак дієта, щоб компенсувати ласощі, але і обнімашки, обнімашки, іграшки, все, що відбувається, щоб збагатити своє життя треба заслужити, а не дають безкоштовно.

Це допомогло б, якби ви сказали мені, що ваша собака, особливо, якщо вам потрібна додаткова допомога. Удачі!

+510
Dictator 10 жовт. 2011 р., 18:55:40

З щурами, рани, як правило, виглядають гірше, ніж вони є насправді. Вони дуже рідко вимагають втручання - хоча їхні зуби вражають, вони також мають густе хутро і шкіру. Випадкові бої-це нормально для Пацюка, якщо вона стає все більш частими, чи це випадок щур нападаешь на іншого, то може знадобитися подальше розслідування.

Як правило, ви можете залишити щура на угоду з власною рани, вони дуже швидко цілителів. Якщо у нього є відкрита рана, його потрібно тримати подалі від інших в бездоганному клітці, поки він не заживе (день або два). Деякі щури, особливо більш покірними можуть отримати психологічну травму на бій, так що будьте впевнені, щоб запропонувати йому розраду, якщо він цього захоче, і будьте обережні, коли покласти його назад разом з іншими щурами.

Якщо це відкрита рана, але крові немає, ви насправді не потрібно робити нічого, крім перевірки він тримає його в чистоті. Якщо ви думаєте, що йому боляче (хутро пухкі, зуби стукають) ви можете дати йому ібупрофен, як описано тут. "Доза 15-60 мг/кг 2-4 рази на день. Більш низькі дози для знеболювання, вища запалення". Не дати ібупрофен, якщо ваша щур літня, як це може заважати функції нирок, або якщо ваша щур спливає кров'ю. Докладніше про це пізніше.

від ratfanclub.org

Ноги, вуха, хвіст і рот всі мають значний запас крові, і травм в цих областях можуть викликати сильну кровотечу. Перший крок, щоб зупинити кровотечу застосовувати прямий тиск протягом двох хвилин. Якщо кровотеча продовжується, покласти трохи борошна в невеликому контейнері і натисніть на криваву область в борошно або натисніть трохи борошна на рану. Борошно допоможе крові згорнутися. Кукурудзяний крохмаль також може бути використаний, а також комерційний продукт, щоб зупинити кровотечу. Інша річ, щоб спробувати тримає лід проти травми. Холод зменшить приплив крові.

Якщо травма відрубане палець або кінчик хвоста, вам, можливо, доведеться накладати джгут. Краватка як можна ближче до кінця кінцівки як можна рядок. Затягуйте джгут до тих пір, поки кровотеча уповільнює виділення. Не дуже затягуйте джгут, або ви могли б призвести до додаткового ушкодження. Зняти маску через 20 хвилин, щоб побачити, якщо кровотеча припинилася, і тепер можна зупинити за допомогою інших методів. Якщо ні, замініть джгут і взяти свою щура до ветеринара. Якщо ніготь на нозі кровоточить, кращий спосіб зупинити це, щоб використовувати кровоспинний порошок або нітрату срібла палицю. Борошно або кукурудзяний крохмаль також може бути використаний як кровоспинний порошок. Натисніть на кінці нігтя.

Після поранення в палець, зазвичай палець опухне трохи і почервоніє. Це, як правило, немає необхідності лікувати цей стан, і через тиждень або два, палець заживе. Якщо ви хочете, ви можете давати щура протизапальну, такі як ібупрофен, щоб допомогти зменшити набряк.

Ібупрофену перешкоджає згортання крові, тому, якщо ваша щур має важку травму з рясним кровотечею, ви не хочете використовувати ібупрофен в той день. Для зняття болю можна використовувати ацетамінофен (Тайленол) на 90-140 мг/кг кожні 4-12 годин. Вибрати дозу відповідно до ступеня тяжкості болю та можливої тривалості використання, з більш низької дози для багаторазового використання. Передозування може призвести до пошкодження печінки.

Більше тут під рани і кровотечі розділі.

Якщо кровотеча не припиняється, зверніться до ветеринара для отримання додаткової обробки.

+493
Smaiil 20 лип. 2018 р., 08:56:55

Ви можете почекати ще кілька хвилин, він закінчує дряпати впустити його, тому він не пов'язує його гавкіт означає, що ви відкриєте йому двері. Ви в основному вчіть його, що шкребеться у двері і в насправді не впустила його.

Прямо зараз, що ви робите це кажу, іноді, якщо він дряпає двері, він буде отримувати вашу увагу і ви дозволите йому, якщо він зупиняється, коли ви приходите.

Те, що вам потрібно, щоб показати, що подряпин не буде привернути його увагу, або тільки негативне увагу. Найголовніше не впускати його, якщо він зупиняється без тебе наближається. Оскільки він, здається, подряпини, знаючи, що ти будеш підходу.

+474
Yasiru G 28 лист. 2017 р., 10:29:21

Мені потрібно зберегти Індійський Flapshell Черепаха з Червоний повзунок вуха черепаха. Буде це ОК, щоб тримати разом в одному акваріумі?

+469
lokcon 23 трав. 2015 р., 08:23:19

Ок, я знаю, це дивно, але ось ця: там є якісь вокальні вправи для мого кота?

Передісторія: у мене було кілька кішок і я любив слухати їх муркотання, нявкання і т. д. Проблема в тому, що моя нинішня кішка звучить... слабо?!?

Коли я і моя дружина його всиновила, йому було близько 2 місяців, з рожевими очима і грипу. Ми годувала його назад на здоров'я, і він виглядає цілком здоровим зараз (йому вже 6 місяців) але в порівнянні з попередньою кішки я його стайні здаються убогими. Я боюся, що він отримав його недорозвинені легені з-за хвороби, коли він був маленьким кошеням (він зараз начебто 2 кг).

Досі я його прошу кожен раз, коли я готую вологий корм для нього, і присудити йому з повною чашею кожен раз, коли він починає досить голосно нявкаючи. Але це, здається, не достатньо.

Моє питання:

Є що-небудь ще я можу зробити, і я повинен турбуватися про його слабкий голос?

+436
jacob justman 8 трав. 2012 р., 03:23:03

Ми недавно переїхали з квартири в споруджуваному будинку. З тих пір, як ми переїхали, наша собака (10 місяців жінка spanador) прокидається в своїй клітці щоранку між 6: 30 та з 7: 00 і крики, і навіть дуже голосно гавкає, поки ми спустимося, і давайте її з клітки. У нашому Кондо вона завжди мовчала, поки не з'явився якийсь рух, що іноді означало до 8 год 30 або 9h00.

Її клітина знаходиться в підвалі і наша спальня знаходиться на другому поверсі. Спочатку я думав, що це було, тому що у нас не було ніяких фіранки на вікна підвалу, і ранній світло розбудив її, але з тих пір ми перекрили їм все, так що немає денного світла стає в підвалі, і це не реально змінити що-небудь у її поведінці. Тому я припускаю, що вона почуває себе невпевнено, не відчувати нас поруч.

Ми використовуємо ту ж клітку, в якій ми були в квартирі, і покласти в ті ж ковдри, вона завжди була з нею в клітці. Я намагався ставити в її іграшки теж, але безрезультатно.

Що ми можемо зробити, щоб змусити її перестати плакати і гавкати? Переміщення клітини в інший підлога-це не рішення, яке ми хотіли б піти.

+427
Eden Harder 16 січ. 2012 р., 05:00:00

Як я можу зупинити шкребти мій Аляскинська Malemute поведінка після того, як пописав? Він завдає стільки шкоди нашій галявина/трава.

+394
Leen 7 жовт. 2019 р., 16:35:03

Я б запропонував використовувати рукав на пов'язку. Проблема полягає у знаходженні правильного балансу між занадто вільно, тому він не може видалити його і занадто туго.

Перший порт заходу, ветеринар, швидше за все, мають відповідний рукав.

Другий варіант, Зроби сам рукав. Використовуючи якійсь фірмі і канальцевої тканини, як носок. Носок, надітий на пов'язку (як собака носок).

Перед цим прикріпити довгі зав'язки на верх носка, тому ці зв'язки можуть бути залучені навколо собаки, груди і спину і зв'язали, щоб собака не в змозі тягнути носок. Дуже подобається ваш принцип виховання пов'язку на грудях, але unravelable.

Будьте впевнені, щоб використовувати матеріали, які не врізаються в собачу шерсть, широкий фартух як смужки або навіть деякі надлишки бинтів купив, щоб створити еластичний ремінь кріплення на носок.

Все що вам потрібно це той, хто здатний всилити нитку в голку, як презентація, не важливо.

Дозвольте мені знати, якщо це працює.

Третій варіант, який я не хотів би рекомендувати , використовуючи липкі підперті эластопласт продукт (я в Австралії, тут) або клейких перев'язувальних і обертаючи її навколо пов'язки crepe, аналогічно як ви б використовувати креп пов'язку. Я не запропонував би покласти це на собачу шерсть. Якщо це буде зроблено досить міцно, це зробить його більш важким для собаки, щоб видалити.

Єдина проблема полягає в тому, що це не надто туго, щоб обмежити потік крові, як ви не хочете пошкодити тканини в собаку на ноги або ногу. Пакувальна клейка марлеві навколо Сід, як це може обмежити приплив крові. Щоб отримати правильний баланс між занадто вільної (і собака, будучи в змозі видалити його) і занадто туго-це складно.

Примітка.
Я б не рекомендував компресійний бандаж типу, він буде тримати пов'язку на місці міцно, але може і порушити кровотік.

Мої домашні фотографії, як це буде виглядати (ніяких собак постраждали у створенні цього образу)

З бинтом enter image description here

Носок поверх пов'язки enter image description here

+356
ngpestelos 11 груд. 2014 р., 17:09:45

Що вони сказали, але я додам, що, коли ви носите його в лоток, щоб показати йому, куди йти, нести його scruffed за шию, як його мама. Це дозволить йому знати, що є щось, що він повинен вчитися тут. Він цього не отримає, якщо ви носите його зазвичай тримала в руці.

+354
Ben Murdock 1 січ. 2019 р., 03:30:50

Моя 15-річна кішка проходить лікування при підозрі на ІМП. 62.5 мг таблетки два рази на день (кожні 12 годин). Незважаючи на те, сидячи з нею на 1/2 години, щоб переконатися, що вона не вижене його, і я був впевнений, що вона його проковтнула, я знайшов сухе стир таблетки застрягли у неї кішка ковдру. Якщо це було сьогодні, я стурбований, тому що сьогодні я знайшов заплуталися в її біле хутро на її ногу.

Я боявся використовувати, тому що інструкції попереджають, щоб не видалити з фольги, поки готовий до використання.

 • Якщо це не сьогодні і я даю його їй буде надлишок дози може бути небезпечним?

 • Що, якщо він старіший, ніж сьогодні? Той факт, що її розкривали на раз небезпечно?

 • Я повинен продовжувати для інших рецепт і молитися 2 пропущених таблеток не бути занадто серйозним?
+317
ztlevi 21 трав. 2011 р., 14:25:44

У нас є 11 місячний пес Бішон, який був кастровано. У нас також є 9 місяців жінка Гаванська, хто пройшов через першої тічки пару тижнів тому. Зараз чоловік займається сексом з жінкою. Вони "застрягли" - я в паніці. Що я можу зробити?

+312
Hilary Buchmann 20 лист. 2016 р., 03:55:16

Все вище інформація є правильною і хороший рада, просто до відома, цей рис має леопардовий гекон.. хвіст тільки не жирний через неправильне харчування. Його тіло увібрало в себе всі поживні речовини і воду, що зберігається в жирових клітинах тканини його хвіст. Стрункішою хвіст-це ознака серйозності їх стану і зневоднення - чим жирніше, тим краще. Радий був поставлено питання і ви намагаєтеся допомогти. Чудовий початок! Є, звичайно, надія на вас і цей маленький хлопець, як було заявлено раніше. Його колір виглядає досить добре, тому ваше світло і температура, напевно, в безпечній зоні. Крім того, ця порода гекон, як правило, не потрібна вологість, але захопити чистої пляшці з розпилювачем і теплою в теплій воді (не гарячою, не шокуюче холодної) і злегка туман його тіла, поки вода не почне ковзати викл. Він буде злизувати краплі води з його обличчя і, можливо, передні лапи і ноги. Якщо він не п'є так, це буде хоч що-то і відсоток буде всмоктуватися через шкіру. Будь-які оновлення про те, як він це робить? Я сподіваюся, що краще.

+298
sol25 27 серп. 2019 р., 20:58:51

Як тільки лапки встановити територію, це може бути дуже важко змусити їх взяти будь-яку іншу рибу, впроваджуються в бак. Жовтий язичок б нуль проблем стверджуючи, що навіть всього 90 - 120 літровий акваріум, дали можливість, так що явище ви маєте справу з, це Тан танк, і він не бажаючи дозволяють вторгнутися в його простір з будь-якою іншою рибою.

Кращий варіант-завжди додаю Тан або ангели буквально на останніх будь-яку рибу в баку. Але, з 55, це можливо, перейти на жовтий язичок, щоб почати з, так що ви, ймовірно, будете мати проблеми агресії, неважливо, що і коли ви додати рибу.

Якщо ви хочете додати більше риби, отримати набагато більше танка. Тримати язичок ізолювати, поки у вас є всі інші риби, яку ви хочете мати в акваріумі. Додати Тан останнього нічого. Інший варіант, який я настійно рекомендую продати-жовтого до кого-то з великим баком і отримати bristletooth або Колі Тан. Вони набагато менш агресивні, і їх розмір для дорослих набагато більш підходящий для бак 55 галонів. Навіть сказав, що розмір танка дуже мало для будь-Тан, і більшість будь ангел, включаючи гномів, Якщо там буде інша риба є.

+295
Mike Lat 6 січ. 2013 р., 20:14:59

У мене собака з притулку і з першого дня він буде слідувати за мною навколо і отримав присвійні і турбуєтесь про мене, але не моєму батькові в перший раз я подивилася йому прямо в очі, я відчував, що є зв'язок і замість того, щоб мене обрали його, він вибрав мене, він ще більш слухняним для мене, коли він знає, що мій тато-начальник, мій батько міг би спробувати і сказати йому, щоб сидіти кілька разів, і навіть тоді він не може, але коли я кажу команду, він робить це миттєво, чого б це?

+162
Nupur Singh 20 серп. 2017 р., 11:54:24

Концепція полягає в тому, що загрозливі пози дуже відрізняється від прямої атаки.

Собака, яка гавкає-це попередження вам, але готовий відступити без бою, якщо він не загострився, а може, в залежності від собаки, відступить навіть у тому випадку.

По-справжньому злять або загрожує собака може напасти без гавкоту, так що якщо він біжить на вас мовчки, то це може бути набагато небезпечніше, ніж той, хто гавкає грізно.

+133
Samir Yuja 23 бер. 2013 р., 03:21:26

Ах так, я мав цю проблему з деякими з моїх котів, багато років тому.

Якщо у вас є швейна машина, ви можете створити тканина "рукав" для зв'язки. Вони повинні бути вільного крою пробки, досить великий, щоб відповідати через роз'єм. Ви думаєте, що ви повинні використовувати товсті тканини, щоб захистити шнур, але насправді я рекомендую використовувати тонку тканину, можливо, щось нечітке, як фланель. Ідея в тому, щоб зробити його менш ситно пожувати.

Інша справа, щоб переконатися, що кабелі не вільно бовтатися, спокушаючи кішку битою на них і кусати їх. Заправляючи їх за столами, диванами і т. д. можете допомогти.

+72
user9022611 24 лип. 2011 р., 15:33:10

Дикі тварини можуть розглядатися в якості домашніх вихованців, і різні рівні повторного одомашнення може бути досягнуто. Однак ці тварини часто приносять унікальні завдання в таблицю, а там можуть бути особливі міркування при будь-якій спробі інтегрувати їх в ролі домашніх тварин.

+61
Doseke 5 жовт. 2015 р., 22:28:05

Це ознака домінування.

За допомогою підключення інших собак, ваша собака намагається стверджувати, що це домінування, буквально "топ-собака".
Джерело: http://www.psychologytoday.com/blog/canine-corner/201107/why-does-my-neutered-dog-mount-other-dogs

Крім того, тут можуть залишитися деякі гормони, після того, як каструвати.
Я знайомий з однієї молодої самки собаки, який був кастрована, але продовжував робити "паси" для домогосподарок, яким вона сприймається як ватажок зграї. Така поведінка пішов за рік.
І це може статися, коли собака одночасно щаслива і засмучена одночасно, почуття протиріччя.
Джерело: http://www.vetstreet.com/our-pet-experts/why-does-my-neutered-dog-still-try-to-hump-things


+42
Liran Brimer 11 лют. 2012 р., 11:37:48
Використовувати, коли тварина лисиця як домашня тварина.
+31
Mdhar9e 11 лип. 2017 р., 12:22:09

У мене немає 100% відповіді на це, і багато моїх початковий питання був написаний з горя, пов'язані з тривожністю, але він був більш ніж рік, так ось (щасливий) наступна інформація:

 • На жаль, ми ніколи не робили розтин V, тому точний характер його хвороби не було знайдено.
 • Я з аналізи на всі можливі інфекційні захворювання кішок ми могли б думати. У неї був негативний на все, крім слідів минулого вірусу, інфекції. Це, безсумнівно, сталося перш, ніж я знайшов її (я витягнув її з сміттєвого бака на ~4 тижні), і акуратно пояснює слізного міхура і проблеми пазухи вона була все своє життя (постійний збитки від вірусу).
 • З'явилися проблеми розрядки ніяк не пов'язаний. Варто зазначити, що негативний результат на вірус.
 • У мене також було з випробування для різних металів через проблеми якості води, але все було в нормі. Я використовую фільтр для води, з якої повністю вирішені проблеми якості.

Ц все в порядку, абсолютно здоровий. Я вважаю, що багато з її безпосередніх питань після проходження візитери були з-за втрати V, який, разом зі мною, було, по суті, виховувала її з 4 тижнів.

З тих пір я приніс ще один кіт в сім'ї, і всі здорові зараз.

Незважаючи на те, що було в кінцевому рахунку ніякого зв'язку, я вважаю, що випробування для інфекційних захворювань і проблем з якістю води, і обліку C і V, ізольовані в присутності невідомого, були гарні рішення і не шкодую про це, якщо виникла подібна ситуація. Так, що моя порада іншим тут.

+10
Makarand 18 трав. 2013 р., 09:47:11

Показати питання з тегом