Будуть неонові тетр різних розмірів Шов разом?

В даний час у мене 3 неонові тетр і від того, що я читав, цього не достатньо. Я бачив деякі голови діамант неонові тетр і я думав про отримання їх, але вони трохи менше, ніж мій існуючий тетр, буде проблеми, отримуючи їх разом в танк? і вони Шов разом?

+986
Thomas Watson 27 вер. 2011 р., 05:37:44
25 відповідей

Тривалість життя залежить від багатьох речей, в тому числі один важливий чинник - чи буде ваша кішка критий-тільки кішка і вуличний кіт. Критий кішки зазвичай живуть від 12 до 18 років. Багато можуть жити в їхніх ранніх 20-тыеах. Найстаріший повідомив кіт прожив дивовижну 28 років.

+989
Dadaso Zanzane 03 февр. '09 в 4:24

Моя собака любить шкарпетки вона бере їх, та носить їх по дому. В основному вона бере брудні, і шкарпетки вона може отримати. Мій зробити кошик одну секунду після того, як я зніму їх, так що вона не може отримати їх. Крім того, у неї є своя гра шкарпетки від різноманітну купу залишили на барабан. Але вони не так звабливі, як і решта.

+899
user19317 7 квіт. 2014 р., 04:06:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Розчавивши капсулу в рот не шкідливі для кішок. Але це значно знижує користь медицини.

Капсули Azodyl зберігаються в холодильнику, щоб зберегти вологу в цілості й запобігання нагріву. В іншому випадку бактерії загинуть. І капсула призначена, щоб тримати разом бактерії до кишечника, де, нарешті, випустила капсула розчиняється і бактерії. Якщо брати в роздрібненому вигляді, найбільш бактерії не доходять до кишечника.

Якщо ви хочете, щоб ваша кішка була здорова і ваша кішка не купувати таблетки в кишені немає іншої альтернативи, крім як силою годувати.

В залежності від того, чи буде ваша кішка любить рибу або курку необхідно готувати рибний або курячий суп. Ви повинні тримати шприц напоготові. Потім ви повинні тримати вашу кішку так, що його окуляри ніс в стелю. Якщо ваш кіт не слухняний достатньо, ви повинні прийняти допомога іншої людини.

Потім відкрийте рот кішки і швидко ППУ капсулу в рот і проштовхнути його в рот, як це можливо. Потім закрийте рот і потримайте його так, щоб кішка не змогла відкрити рот. Рік кота по горлу, щоб спонукати його проковтнути капсулу. Є зазор між передніми зубами, а задні зуби кішки. Використовуйте його, щоб вставити в шприц і продавити в курячий або рибний суп. Це до того, що капсула не застрягти в стравохід і досягає шлунка.

Сподіваюся, що це допомагає.

+890
user164750 10 січ. 2020 р., 02:43:38

Ви говорите, що навчання вашої собаки, щоб звільнити себе, коли він на цих прогулянках. Це добре, що ваша собака намагається привернути вашу увагу, так як він показує, що він навчився не мочитися в приміщенні і хоче піти і зробити це зовні.

Якщо ви живете десь, де збирається на прогулянку в злива потенційно небезпечно, треба хоча б посадити його на поводок і відвести його в кущі або в дерево просто за межами вашого будинку, щоб дати йому пописати. Як і інші відповідь каже, собак люблю рутину, тому він, напевно, тримаючи її на ціль в очікуванні цієї прогулянки.

В майбутньому це може бути корисно, щоб перевірити погоду на початку дня і дозволяти собаці виходити (або піти на прогулянку), перш ніж почнеться дощ.

Вона також може бути корисно, щоб купити мотузку або ланцюг, або що-то, закріпити його десь за межами вашої двері, а потім підключіть інший кінець до ошийника собаки. Переконайтеся, що він досить довго, так що він може досягти якихось кущів чи дерев. Це дозволить йому бути в змозі звільнити себе навіть в дощ без необхідності отримати собі мокрі!

+871
EECONS 3 лип. 2017 р., 06:01:00

Я дав мій тримісячне щеня старий кулька, як іграшку. Коли він грає з м'ячем, він гарчить і кусає м'яч. Я боюся, що він стає агресивним.

Це нормальна поведінка?

+811
NonameSL 30 лип. 2015 р., 13:37:22

Ігнорування не ефективно, так як кусання-це самоусиливающийся (тобто, ви могли б ігнорувати собаку, коли він гавкає, скиглить і т. д. але якщо ви хочете його не поспішати з його дробити, не ігноруйте кинувшись до своєї миски !).

Ви повинні навчити цуценя не кусати, коли... вона не кусається. Коли собака спокійна, ви повинні щось робити з нею, що призведе її кусати і лікувати, коли вона не кусається. Уявіть собі, вона не кусається, перемістити руку ближче до рота і задоволення (або якщо ти клікер підготовки її: натисніть і лікувати, або використовувати "так" і ласощі), перш ніж вона кусає. Переходьте на більш важкі сетапи.

Потім вирішувати проблему, коли вона кусатися: навчіть альтернативного поведінки першої (сидіти наприклад). Тоді перестань її кусати (прибрати руку, перемістіть ваш одяг), відразу ігнор на кілька секунд, задати альтернативне поведінку і лікувати / хвалити. Як вона прогресує, і якщо клювання явно привертає увагу, ви могли б винагородити спокійним поведінкою (а не кусати) з похвали або ласки. Якщо вона кусається, коли ви граєте, ви можете зупинити її від укусів (прибрати руку), а потім відразу ж ігнорувати протягом 30 секунд. Якщо вона стрибає на вас, ігнорувати. Коли він зупиниться, повернутися і грати (що зміцнює).

Це не є несумісним з ідеєю зупинки гри, коли вона кусається, і т. д. Що звичайно можна зробити. Справа в тому, що це дуже важливо навчити (для зміцнення) іншої поведінки. Зверніть також забувати про "засилля" опис: щеня має секретний план, щоб домінувати над вами (що б це не означало), вона просто робить це, тому що це так весело ! Також, хоча це правда, що хороший спосіб вирішити проблему-це усунути причину, в даному випадку це не має значення: більшість цуценят буде (грати)вкусити, якщо вона робить це тільки в певних обставинах, це не важливо знати, чому кожен раз, коли вона кусає.

+710
Cathy Mcconnell 13 жовт. 2018 р., 11:18:45

Ви намагаєтеся зробити і рибку. Але 3 літри-це ще дуже маленький для риби.

Тепер ваші кращі кроки, щоб отримати більше інформації про рибок і акваріумах. А чим більше акваріум, тим краще вони для Риб, вони теж стають дорожче. Так що дізнатися, якщо це річ, яку ви хочете покласти гроші на.

Ви дійсно хочете дбати про риби на найближчі 10 років? Якщо ні, знайдіть когось, хто забезпечує правильний догляд за цією рибкою. Якщо ви хочете, щоб піклуватися про рибок, ще раз, будь ласка, читайте на збереженні акваріум. Він відповість на багато питань.


Холодною водою рослини будуть корисні для ваших золотих рибок.

Не плутайте тепле видів води з холодними. І креветки бети немає місця в тому ж акваріумі, як золота рибка.

+689
Kabb5 19 лют. 2019 р., 04:13:42

Равликів було б добре. Вони не роблять багато, але це додає достовірності танка. Вони гарні для поїдання водоростей, а також. Вони зазвичай вимагають різні дієти від інших риб, таких як креветки або овочеві чіпси. Ви повинні бути обережні з додаванням равликів, тому що деякі породи риби їдять равликів. У мене були равлики в минулому, і вони насправді досить прохолодно, особливо, коли мова йде про стороні бака і ви можете побачити його живіт. Ви також повинні дивитися, щоб переконатися, що ваша равлик населення не виходити з-під контролю, як равлики може відкласти багато яєць, якщо умови є правильними.

Якщо ви хочете додати трохи землі для свого танка, ви могли перевірити якусь жабу, черепаху або Тритона. Найбільш популярними є:

+685
user3513237 29 серп. 2016 р., 04:38:05

Моя квартира (і більше всього подобається тут, у самому серці Гонолулу) має німецькі таргани. Хоча я впевнений, що ми ніколи не позбутися від них повністю, отрута, пастки (готелі плотва) і RAID бар'єр отрута, а також кришталевої чистоти тримає їх в основному поза нашого поля зору. Моє найбільше занепокоєння-це гекони, які періодично з'являються в будинку. Я знаю, що вони їдять тарганів. Якщо вони їдять тарганів, що був отруєний (всі таргани в моєму будинку, тому що я викладаю ці речі скрізь, навіть за холодильником, плита та шафи), скільки він їх ображає? Що ми використовуємо бойове бренд плотва готелі і RAID спрей, а також прикордонного контролю рейду.

+672
kejinatsu 5 груд. 2019 р., 08:12:47

Багато книги були опубліковані на мистецтво дресирування собак для послуху і спілкування. Які книги Ви читаєте, що, враховуючи ваш досвід в цій сфері, ви вважаєте, найбільш повно пояснити мистецтво, описуючи методи, що використовують позитивне підкріплення? Я шукаю книги, які виражають знання, які більшість досвідчених тренерів погодяться, навіть якщо їх кути на ньому відрізняються, і що може або не може описати підходи та розуміння теоретичного характеру в довжину, характерні для автора.

(Примітка: я сформулював це питання, прочитавши файл довідки. Я хочу, щоб це було "конструктивним суб'єктивним", "[запрошення] обмін [на] досвід думкиі вимагання тільки "думка [яке] підкріплені фактами і посиланнями".)

+648
user199018 29 лип. 2014 р., 02:56:18

Вологий корм має набагато більше води і набагато менше вуглеводів. Якщо кошеня любить сухий корм, вона може не захотіти з'їсти досить вологими, щоб тримати її вагу. Я намагаюся годувати комбінація консерви вологий корм і сире м'язове м'ясо. На чисто м'ясній дієті більшість кішок буде сам регулювати, щоб підтримувати здоровий вагу. Ось як може виглядати Кітті на тонких якщо у вас є тільки у ожирілих кішок. Вуглеводів вагу, тому що коти не можуть ефективно використовувати вуглеводи і є більше, щоб компенсувати недостатньо білка.

Сире м'ясо, як правило, мають більше калорій, а також має більше корисної калорій. Рекомендації по годівлі від 200 до 300 калорій коригується за недостатнього білка в корм. Сире м'ясо має більш високу щільність калорій, як сухий корм і консерви. Яловичина має більше калорій, ніж курка. Баранина має більше калорій, ніж яловичина. Деякі кішки люблять фаршу, як миша розміру шматки, та деяких, як кістка в м'ясо. (Курячі крильця і ніжки хороші. Не приготувати його. Сирі кістки є безпечними, варені кістки осколок) яйця калорійність густий, якщо кошеня буде їх їсти. Якщо ви годуєте тільки сирим, зробити оазис або дикі supliments Тракс. Плити м'ясо не вистачає кальцію або таурину, і повинен suplimentation..всю здобич, вбиту здобич (кишки і все) заповнює всі дієтичні потреби. (Але миші в необхідній кількості для кішки-це дорого.

+624
Shushan Margaryan 29 жовт. 2012 р., 13:46:03

Джон прав, ваш змія, кліщів. Вони дуже схожі на рептилій, як блохи у собак і кішок. На жаль, кращий спосіб боротьби з кліщами це ніколи не отримати їх взагалі через труднощі в позбавленні від них. Кліщів буде сховатися в зміїну луску, і майже кожний хімікат, який вб'є кліщів шкідливий для рептилій. Вони і так крихітні, в їх личинкової стадії вони можуть захований в будь-якому місці.

Є спреї ви можете зробити, які можуть допомогти заспокоїти укусів на своєму змію. Гад допомоги найбільш часто використовується, Я думаю.

Насправді позбавитися від кліщів, що ви збираєтеся хочете зробити, щоб лікувати змія дайте йому ванну з деяких Бетадин розчин (стільки, щоб вода виглядає як чай). Можливо, ви захочете зробити, це чекати, щоб покласти в розчин тільки після змії у ванні, а вона, можливо, захочете, щоб взяти напій, коли він перший там. Крім того, якщо змія випорожнюється лежачи у ванні, ви збираєтеся хочете, щоб звернути свіжої ванні.

Вода повинна втопити кліщів, в той час як розчин Бетадіна повинні допомогти прибрати укуси. Обов'язково (уважно) лікуй голову змії як кліщі можуть сховатися на голову під час прийняття ванни. Ви можете використовувати ватяний тампон, щоб допомогти вам кліща від голови.

Ви будете хотіти, щоб залишити змію у ванній на пару хвилин, щоб дати воді вбивають кліщів, тому якщо тобі комфортно, залишивши змію в бані трохи, можна переходити до наступного кроку.

В принципі, все в тераріумі можна вважати заражені яйця кліща і личинок. Ви повинні мати декілька речей, крім самого тераріум, який можна розглянути, що там залишилося. Їжу і воду страв, і прикраси. Все, що потрібно замочити у воді з ноткою хлорки в ньому, щось на зразок півсклянки відбілювача на галон води.

Дайте йому вбратися протягом декількох хвилин, щоб убити кліщів, і нехай відбілювач замочити і вбити яйця. Нічого, що не може бути витримано, має бути відкинуто і замінено. Це майже краще всього використовувати паперові рушники в якості субстрату протягом наступних кількох тижнів, тільки у випадку, якщо з'ясується, що кліщі, як і раніше навколо.

Тепер, коли тераріум порожній, заповнити його водою і трохи відбілювача. Що повинно піклуватися про будь кліщів у Силіконовій кути.

На даний момент, вже достатньо часу, напевно, минуло, де ви можете звернути вашу Snake-ще одна лазня, на цей раз з простою водою, щоб змити розчин Бетадин. Ви також хочете, щоб перевірити, щоб переконатися, що ви не можете бачити будь-які кліщі ховаються у Вагах або кватирки. Якщо є тільки один або два, або якщо вони мертві і просто застряг, ви повинні бути в змозі захопити їх з ватним тампоном і мінерального масла.

Тепер, повернутися в тераріум і прикраси, і ретельно промити, щоб позбутися від хлорки. Особливо в миски для корму та води. Тепер ви готові покласти в тераріум разом і поклав змію назад в ньому. Упевніться, щоб тримати очей на ньому для будь-яких кліщів, які можуть з'явитися, якщо ви бачите, ви хочете, щоб почати процес знову.

+587
Ilir 1 січ. 2011 р., 14:41:05

Адже молодий щеня потребує значно більше жиру і цукру, запаковані дієтичні, ніж те, що 6-місячний потрібно і так пристосовані до потреб різних віків, як старий пес, що вимагають менше жиру, але більше клітковини.

+547
Chd 7 вер. 2012 р., 23:37:20

У мене є собака, 3 місяці і 3 тижні і я регулярно гуляю з нею по вулиці, коли їй було 2 з половиною місяці, у мене теж собака стара (15 років), який сліпий, і вони живуть разом.

Але моя молодша собака боїться будь-якого виду, розміру та віку собаки, яких ми бачимо на прогулянках ми робимо. Вона ховається за мене, плаче, і приховати її хвіст між ніг, і коли інших собак намагається її запах або те, що вона гарчить. Вона зустріла молодих собак, чоловік, жінка, старий, але не важка собака, тому я не знаю, чому вона завжди боялася.

Що я можу зробити, щоб допомогти їй подолати страх?

+461
Aind19 6 черв. 2013 р., 06:06:14

дуже малоймовірно, що алергія може викликати лапою волосся викорчувати. В даний час у моєї собаки дуже схожі симптоми, і його, швидше за все, грибок лапу, спробуйте мити їй лапи в оцті і використовувати хлоргексидин гель для лап, коли вона не відчуває болю.

+354
HeatPhoenix 10 бер. 2013 р., 01:14:38

Перші речі по-перше: ваш танк не готовий будинок Риб. При створенні нового танка, вам потрібно цикл води протягом декількох тижнів (зазвичай місяць або два), так що корисні бактерії можуть почати рости. Ці бактерії перетворюють аміак в нітрит і нітриту (який є токсичним для Риб) у нітрат.

Як довго, як ви бачите нітритів у ваші свідчення, велоспорт не закінчилося.

Зазвичай, коли ви бачите виміри як у тебе, ти б одразу це зробити досить великої кількості води, але я б не радив, тому що ви не будете знизити рівень нітратів.

Що ви можете зробити, це купити пристрій осмосу і фільтра всю воду ви збираєтеся помістити в бак. Це дозволить видалити всі шкідливі частинки, а також більш низькі значення рН.

Ви також можете купити води зворотного осмосу (РВ води) від вашого місцевого рибний магазин, якщо вони є.

Хоча ці риби можуть жити у воді з рН, що високі, це зовсім не рекомендується, і це знизить термін їх служби. Маючи рН, що також призведе до створення більш аміаку і, як наслідок нітритів і нітратів. Якщо ваша вода буде злегка кислому (рН нижче 7.0), створення аміаку була б заблокована.

Я б порадив знайти рішення для вашої водопровідної води. Наявність нітратів і аміаку у водопровідній воді є що-то неправильно. Може бути, є мертву тварину десь в трубах.

Бутильована вода не така вже й велика для риби. Якщо ви збираєтеся купити бутильовану воду, зробити води Ro з вашого місцевому рибному магазині. Він, ймовірно, навіть дешевше.

Удачі!

+349
beem 23 лют. 2011 р., 20:38:13

У мене є домашня тварина Hognose змія (Heterodon nasicus), і я просто читала, що вони отруйні. Я повинен хвилюватися про укушений?

+349
user80365 30 бер. 2010 р., 12:51:43

Природні водойми з рослинами, водоростями і кровообіг здатні регулювати певний обсяг органічних відходів від риби і дикої природи через біологічну фільтрацію. Штучні водойми, для того, щоб підтримувати в них життя, потрібно імітувати природні особливості.

Вашого ставка може бути на порозі розмір необхідний для вашого обсягу риб, але там не може бути багато простору в них. Рослини забезпечують природну фільтрацію, але тираж теж хороша річ, щоб мати, щоб уникнути застою води і гарне емпіричне правило тут полягає в тому, що ви повинні мати насос, здатний забезпечувати циркуляцію всього обсягу води кожні 1-2 години. Тому, якщо у вас є 1000 літрів у ставок, 500 Гал насос-це мінімум, який ви хочете.

Ще, на додаток до фільтрувальної станції, ви повинні фільтрувати воду. Я думаю, що ви могли б об'єднати насос і фільтр для невеликих штучних водойм і ви хочете мати біологічну систему, щоб стимулювати азотний цикл. Я підозрюю, що ваша ставки більше схожі на великі акваріуми, щоб ви могли підійти до неї з цієї точки зору.

+306
Ed4 13 трав. 2014 р., 20:45:20

Я не маю досвід з золотими рибками, так що я не можу допомогти там. Однак, ви також зазначаєте:

Їх вода виглядає каламутною, і вони постійно піднімаються на поверхню для повітря.

в наступному контексті:

Я недавно купив дві маленькі рибки для мого сина. Ми були проінструктовані співробітником в PetSmart, що 2.5 галона (близько 10 л) буде цілком достатньо.

Це означає, що акваріум-це не правильно встановлений, і ви не маєте великого досвіду.

Я відповів коротко, що це означає-мати акваріум тут.

Найбільш важливий пристрій, що вам потрібно-це механічний фільтр.

Найважливішим напрямом початку: цикл акваріума.

Якщо ви робите речі правильно, в підсумку вам потрібно буде тільки додати води, коли вона випаровується, і, щоб очистити бруд у фільтр механічного очищення.


Те, що інші друзі сказали тобі правду: якщо акваріум занадто малий / перенаселена, вам ніколи не досягти хорошого балансу.

+267
Ebru 18 квіт. 2011 р., 07:17:57

На мій погляд кращий спосіб-це або знести їх 'Король Лев' стилі на короткі відстані, або акуратно схопити їх за ноги, а приклавши руки, щоб прилягти на одну з ваших рук, поки ви безпечно/погладити їх з іншими.

Мої кішки зазвичай користуються Король Лев ліфт і пропонують мало, щоб ніякого опору, що означає, що їм це подобається.

Інший шлях-це добре, але вони іноді чинять опір. Ймовірно, з-за перегріву.

Ви також можете спробувати носити їх як немовлят. Вони також хотіли, щоб.

Це "не", що набагато важливіше, ніж "робити"и.

Ви не повинні піднімати кішку по голові, по зрозумілих причин.

Ви не повинні підняти їх на животик, так як вони схильні до переїдання. Вам подобається хтось, щоб підштовхнути вас на животі після візиту до бабусі?

За хвіст, так як це дуже чутлива частина, пов'язані з хребтом.

Руки навколо своєї шиї, так як ви дивно їх.

Їх ноги, оскільки вони відчувають себе безсилими і до того ж це боляче, іноді, для них.

Якщо ви уникаєте "не"з тобою все буде добре.

+255
Samun 27 жовт. 2012 р., 05:53:53

У вас є кілька варіантів, залежно від того, скільки зусиль ви хочете покласти в нього і те, що ви хочете, щоб ваша кінцева мета, щоб бути. Якщо ви вирішили залишити малюка, навіть на деякий час, потім ви повинні вирішити, якщо ви хочете, щоб тримати їх в основний акваріум, Якщо ви хочете помістити їх в окремий акваріум, і якщо ви хочете, щоб захистити їх, або дозвольте їм постояти за себе.

Припустимо, що ви хочете мати їх в окремому акваріумі. Я думаю, що це кращий варіант, як ви можете тримати всі малюки здорові, поки ви вирішите, якщо ви хочете зберегти їх або віддати їх індивідуальний або зоомагазині. Я використовую 5gal наговору у мене дешевше в Wal-Mart з шматочком сиру тканиною або колготки гумові пластинчасті через вбудовані фільтри споживання. Діти слабкі на пару тижнів і можна всмоктати від впускний фільтр і вбив. Тканина зменшує потік і перешкоджає цьому. Вам також знадобиться світло, який був побудований в цьому і обігрівач. Виглядає і зусиль від вас, але я не прикрасити дитячу бака. Я просто дав купу пластикових рослин у вільному обігу.

Думаю, у вас немає часу, грошей, простору, нахилу, або дозвіл мати окремий бак, ви, звичайно, можете тримати їх в акваріумі у вас. Якщо ви зробите це, у вас є кілька варіантів. Один, щоб переконатися, є купа рослин для дітей, щоб сховатися. Крім високих листяних рослин, вони продають маленьких, малих просторів для дітей. Поки у них є місця, щоб ховатися і ухилятися від великих риб, вони дуже спритні і дорослі не переслідувати їх дуже складно, так як вони годують.

Ви можете або нехай ваша мама просто мати своїх малюків у великий бак і більше нічого не робимо, або ви можете захопити їх з допомогою livebearer пастка для вагітних.

Пологи Пастку

Ви почекайте, поки ваша риба виглядає, як це дуже близько до породіллі, як і коли він живіт побачив прямо позаду йде від округлих до квадратних. Тоді у вас немає їх, помістив їх сюди, і нехай у них буде дітей. Діти занадто слабкі, щоб плавати і падають в пастку, через щілину в нижній частині, і зловив під ними, де ні мати, ні інші риби в акваріумі можуть з'їсти їх. Потім ви можете або перенести їх в окремий акваріум або зняти мати і V-пастки, і тримати їх там, поки вони зміцніють, більше, може їсти дорослу їжу, і т. д...

Я мав успіх зі всіма методами. Іноді ви просто не отримати правильний вибір часу і народження матері в основний бак. Дивно, як багато виживають. Крім того, вам не доведеться мати справу з вибракуванням. Ви зазвичай отримуєте деякі риби, які народжуються деформується, і це набагато простіше, щоб мати іншої риби беруть їх швидко, чим доведеться займатися цим самим, або у них повільно вмирати від того, що трапилося з ними.

Що стосується годування, це важче, щоб нагодувати їх, коли вони з дорослими, так як вони повинні виставляти себе, щоб отримати пластівці. Крім того, пластівці є занадто великими, і вони мають важкий час зламати їх. Я, як правило, витрачають велику кількість часу дроблення дорослого пластівці в порошок між пальцями і зберігати його в старому контейнері бета їжі. Він триватиме вам довгий час. Я годую це для моїх дітей, поки вони не можуть відривати шматки великої їжі.

Нарешті, ще один варіант-додати в бак дільник на 1/4 бака.

Танк Дільника

Це один варіант, і ви можете отримати їх, де діти можуть плавати туди і назад через них або де вони повністю відокремлені тільки водообмін допускається. Це дає вам трохи з обох світів, де вам не доведеться створювати окремий бак, але ви можете розділити їх і дати їм безпечне місце, щоб рости, і бути в змозі годувати їх окремо.

+253
Gregory Nozik 14 квіт. 2010 р., 10:05:09
 1. Сестра їздила в спеку той же час мама зробила, і хоча вона пов'язана вона не завагітніла, це змусить кішку, щоб увійти в стан псевдобеременностей, кішка буде думати, що вона вагітна і не хоче йти в тепло ще на кілька місяців.
 2. Сестра може мати гормональні(яєчники) проблема/дефект, я не можу розробити багато на це, але одна з моїх котів яєчники з дефектами(низький виробництві гормонів), які будуть коштувати їй тільки тепло перейде в один або два(штовхаючи його) раз в рік, і якщо ти дійсно переживаєш, я б узяв її до ветеринара, так як це можуть бути пухлини в яєчниках, а також(в гіршому випадку)
 3. Якщо вона не ходила в спеку, коли мама зробила(або взагалі), не переживай... деякі кішки просто цвісти пізніше, ніж інші. Це називається середній по причині, немає такого правила, щоб, коли кішка повинна почати ходити в спеку, тільки наближеннями.
+226
ntomlin1996 24 січ. 2019 р., 09:43:20

Я був позначений як дублікат на це питання, тому я відповім, що ми зробили тут, щоб люди могли спробувати його. Це не конкретна порода, хоча порода/temperment відіграє важливу роль.

 • Ми почали не чекаючи, поки вона займалася, обгавкуючи
  що-то і кликати її. Це зробило її набагато простіше подзвонити.
 • Перша нагорода за те, що прийшли (як вона прийшла через двері), було
  подаруйте їй її улюблені види фізичної прихильності.
 • Потім ми переїхали на фізичну прихильність і особливе частування (взяти частування готове, перш ніж відчинити двері). Тепер вона отримує задоволення і любов (навіть якщо вона гавкає; вона не може допомогти, гавкає на все, що вона пастуша собака і хоче попередити нас до всього незвичайного). Ми використовували сублімовані шматочки курки молочної залози-рідкісне задоволення насправді.
 • Найголовніше, ми переконалися, що називати її в захваті, позитивні голосу, навіть коли вона гавкає і нам соромно перед сусідами. Називати її суворо або в нейтральному голос змусив її ігнорувати нас.

Ми працювали з нашою собакою особистості, а не проти нього. Я думаю, що це був ключ.

+130
Tony Montanna 9 січ. 2014 р., 04:32:43

У мене був кіт прийшов у мій дім. Я нічого не знала про кішок в той час. Через годину або два, вона почала мати кошенят. Це було близько 2 днів, з тих пір і я не можу знайти їй господаря. Я перевірив відеозапису з камер безпеки в моєму домі і він показав, що кіт побував в моєму будинку пару раз, коли я був на роботі. Нещодавно, розповів мені один мій знайомий, який знає небагато про кішок-Кішки, який тебе буде дитина шукати притулок в інших будинках, в основному, якщо вони кинуті своїми господарями. Це правда?

+127
Omkar Gade 29 лист. 2015 р., 03:34:48

Я мав кору сом з золотою рибкою близько 5 років. Вони були щасливі разом. Золота рибка померла і тепер я у великий акваріум з безліччю рибок і досі живуть і щасливі.

+55
Hipster 11 квіт. 2019 р., 15:19:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil