Як випливає перехід мій підліток кішка кошеня дієта для дорослих дієта?

Мій 10-місячний хлопчик британський короткошерстий, кастровано з 6 місяців, все більше і більше схожий на дорослого кота. Однак я вірю, що він ще не досяг піку свого розвитку тіла і, звичайно, не схоже. Більш-менш я продовжую годувати його ліберали, як раніше, коли він був маленьким кошеням. Хоч він і досить активно я почав турбуватися про шкоду ожиріння його породи (попередні британських короткошерстих я жив з самого раннього віку розробили "звисаючий живіт")

Так, в той час як переконавшись, що він отримує достатню фізичне навантаження, є кішка дієти можуть допомогти йому розвинутися повною мірою і в той же час уникнути ожиріння?

+85
Invoid 1 груд. 2013 р., 07:26:39
34 відповідей

Моя собака-лабрадор, англійський мастиф хрест. Вона була рятувальної і ми думаємо, що вона близько 9.

Вона страждає від артриту і отримав ін'єкції на її умови, хоча і не за рік. Вона на корм Роял Канін мобільності, який зробив чудеса для неї просто випадковий чуття жорсткості.

Є невелика ділянка трави вона використовує для того, щоб попісяти на вранці і ніч, яка тепер виглядає жахливо кислоти в її пописати.

Я знаю, що є багато продуктів там, щоб допомогти моїй трави не буде жовтий. Я не використовував яких-небудь ще, тому що я відчуваю, це може мати згубний вплив на неї та зашкодити її здоров'ю.

Питання: Ці продукти безпечні? Як краще з найменшими побічними ефектами? Є більш природні способи боротися з цим?

До речі, я живу у Великобританії

Редагувати: Я мав на увазі, є продукти, які можуть бути покласти у воду собаки, щоб впоратися з проблемою

+991
LNT 03 февр. '09 в 4:24

Пахне розлита по всьому повітря, що рухаються назовні в усіх напрямках. Так що з цієї точки зору, вгорі або внизу, неважливо.

Однак, стіни допоможе дещо стримати запах, так що який пів на підстилку, то запаху не буде таким сильним, на інший поверх. З цієї причини, якщо ви більше правоподобны для того, щоб розважити гостей вниз, я б поставив відкритий коробок на другому поверсі, і послід робот внизу.

+990
svetlanada 28 квіт. 2014 р., 12:22:23
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Наскільки великий ваш танк і як його встановлення?

Бети рідко агресивними з будь-якою іншою рибою, крім бети. Як правило, самок можна тримати разом, але самці повинні утримуватися окремо. Особисто у мене ніколи не було проблем із збереженням одного самця і одну або декілька самок в одному акваріумі, але я чув, це не працює для деяких, так що це має бути зроблено з обережністю.

Найбільша проблема з бетами люди часто тримають їх у невеликі контейнери або нефільтроване миски і баки. Не вдаючись у дискусію про те, чи є це гуманним довгостроковій перспективі, але і більшість інших риб не може витримати такий довгий термін. Бета-версії є різні дихальні системи, ніж звичайні риби, це називається лабіринтового органу, і це дозволяє їм безпосередньо ковток повітря. Вони також здатні впоратися з перепадами температури набагато краще, ніж більшість інших тропічних риб.

У будь-якому разі, якщо ви можете оновити і опишіть, як ваш бак установки, ми можемо більш адекватно відповісти на питання з конкретикою.

+963
seafoamgreen 3 квіт. 2018 р., 05:42:29

У мене є собака-рятувальник (Місяць), яка чудова і ласкава собака в будинку, але дуже реагує на інших собак, коли ми виходимо на прогулянки

Якщо вона пронюхають про іншій собаці (навіть на деякій відстані) вона стає пильним, зациклилися, і неймовірно напруженою.

Коли це станеться, якщо я спробую витягнути її звідти, або якщо собака підійде ближче, що викликає її в пориві гавкав і рвалася. Як тільки ми відходимо від собаки, вона займає деякий час, щоб заспокоїтися і, як правило, велике тривожно дзвенячі звуки, і, як і раніше стурбовані деякий час

Мені важко сказати, чи є вона турбується, бо вона боїться, що собака може робити, або якщо вона збуджена і хоче зустрітися собаки, але коли вона встала поруч з собакою (стартує без неї), то вона буде огризатися на їхніх обличчях і, як правило, агресивні по відношенню до них

Однак для мене дивно, що якщо вона зустрічає іншу собаку в закритому приміщенні (або навіть в одному примірнику, стрибаю в машину поруч з нею!) тоді вона не стане реактивної, так само і здатний сформувати відносини з собакою, дозволяючи їй звикнути до них

У кого-небудь є ідеї чи пропозиції про те, як ми могли б змусити її вести себе таким же чином на прогулянках, що вона робить у будинку? Частина мене відчуває, що у неї агорафобія, але це, напевно, мені просто гуманізацію її!

+947
neptune 13 жовт. 2012 р., 04:48:05

Папуги будуть імітувати пташині звуки, які вони чують навколо них.

Ключ до навчання папугу розмовляти , надає папуга в ізоляції від інших птахів. Важливо також, щоб не мати дзеркало в пташиній клітці, як папуга говорити собі, думаючи, що це інша птиця.

Навчаючи птицю говорити вимагає терпіння і багато повторів.

Я навчив папужки розмовляти (в моїй молодості, коли в мене був час і терпіння). Вона вимагає повторювати одне і те ж слово або звук або фразу знову і знову, як можна частіше, щоб птиця; переважно, дивлячись на птаха в руки дійдуть.

Це гарна ідея, щоб почати з одного слова, так як ви можете отримати більш швидкий результат, це, щоб спонукати вас продовжувати наполягати, а чим складніше механізм звуків більше буде взяти птицю, щоб зловити його.

Є деякі цікаві (і сумні) випадки з Австралії лірохвіст імітує звуки бензопил, які використовуються для знищення рідної чагарником.

+945
Paul Vallance 23 трав. 2011 р., 19:15:20

Забезпечити їй достатню фізичну і розумову завдань і зосередить увагу на зміцненні поведінку ви хотіли його мати.

Не приймайте це особисто, коли він веде себе трохи "поза контролем", і не використовувати покарання, щоб спробувати виправити поведінку.

Тоді ви повинні спробувати, щоб побачити, якщо це просто тимчасове (2-х років собаки можуть бути як підлітки -> кастрація не вирішить-всі Спосіб) або якщо ці погані поведінки можуть бути розглянуті з навчання.

+929
Connor Mackay 7 серп. 2012 р., 20:09:40

Я знаю, що це можливо, щоб подорожувати з маленькими собаками в petcage на борту, але в основному (наскільки я нагуглил тему на даний момент) для великих собак, таких, як електронна.р лабрадор ретривер не можна брати собаку на борт, тому вони повинні подорожувати в багажному Compartmen, що повинно бути дуже травматичний досвід для них.

Так ось питання: чи є авіакомпанії, що пропонують можливість польоту на борту з великою собакою, як лабрадор на міжконтинентальних рейсах я.у США, Європі?

+842
Jayvee Moritz 15 бер. 2011 р., 11:20:06

Ветеринар сказав мені, щоб спробувати glucosomine порошок, який продається в зоомагазинах, щоб допомогти з болем у суглобах. Посипати його на їжу.

Моя кішка не охоче їдять, але це може працювати для вас.

+834
Nermin 4 жовт. 2017 р., 17:00:22

Моя сусідка володіє 2-спрингер-спанієлів, що вони ніколи не повідець. Наш двір розділений на низьку кам'яну стіну, а сусід на іншій стороні немає такого бар'єру. Завдяки цьому, собаки бачать мене у дворі як "поза їх власності" і, таким чином, хотіли б використовувати його для дефекації.

Я скаржився кілька разів, і іноді вони будуть претендувати на повідку собак, якщо вони думають, що я дивлюся, але як тільки я з поля зору, і, звичайно, коли я не вдома, собаки в моєму дворі знову закласти міни.

Я пробував вирощування великих рослин уздовж стіни, але собаки просто обійти стіну, а не над ним.

Я також намагався ультразвукового відлякувача собак, але це ранить мої вуха, і тільки, здається, працює уні-направлено.

Я вважала, що ескалація цього міста, але обидва ми користуємося часто наші двори, так здається, що рішення не варто того дискомфорту.

+826
Hillaire 31 лип. 2012 р., 23:46:43

Це не для того, щоб ніжитися.
УФ-світла дозволяє метаболізм вашої черепахи, щоб працювати правильно. УФ-світло використовується, щоб убити мікроби, і навіть не природно відбувається нижче тропопаузи атмосфери.
Так, абсолютно різні фари, вам знадобиться УФ-лампа.

Також дивіться у Вікіпедії-запис для більш докладної інформації :).

+774
sowbug 23 груд. 2011 р., 06:20:19

Чому це відбувається?

Це досить поширена і називається невизнання агресії, кішки покладаються на нюх, щоб розпізнати один одного. Її візит в лікарню було змінено її запах, її брат вже не зможе розпізнати. Кілька теорій позаду нього:

 • Кіт висловив своє анальних залоз або випускати феромони, пов'язані зі стресом.
 • Кота забрали додому запахами інших тварин, які раніше були в клініці

Що робити?

Це гарна ідея, щоб тримати їх роздільно, в той же час для кожної захисту інших. Кілька речей, які можуть допомогти:

 1. Даючи ковдри один з іншим ароматом на протилежний кішок (я.брати по електронній ковдру йде з сестрою і навпаки)
 2. Feliway Друзів

Через 24 години спробуйте поступово знову ввести їх, відкривши щілину в дверях для них, щоб нюхати чи є ворота між ними. Це зовсім самостійно вирішувати через деякий час ви просто повинні переконатися, що конфлікт не закінчиться, перш ніж покласти їх в одній кімнаті.

Як я можу запобігти?

Наступного разу, якщо це можливо, принесіть обидві кішки в лікарню - вони не втрачають один одного з виду.

+724
ginman 27 жовт. 2016 р., 06:48:24

Я купив самку імператорського Скорпіона 20 днів тому. Але вона нічого не їсть досі.

Я намагаюся підтримувати правильну температуру помістивши нагрівальний мат під танк. Я намагаюся підтримувати правильну вологість від запотівання корпус щодня. Так що я не думаю, що навколишнє середовище є проблемою.

Я нутром завантажений цвіркуни вночі, а на ранок я виявив, що Скорпіон вже не їв.

Я тепер дуже хвилююся за неї. Я не хочу, щоб вона захворіє? Що я повинен робити?

+705
Jarurote Tippayachai 8 трав. 2011 р., 16:06:49

Що зовсім повністю залежати від птахів!
"птаха" охоплює в основному всі з АРА за голубів зебрових амадин, всі з яких мають зовсім різні потреби.
Тому, завжди перевіряйте потреби вашого виду птахів.

PS: для птахів, які не люблять води-ванни: деякі з них можуть подобається миска з водою, деякі з них можуть подобається душ. Якщо у вас є птахи, ви повинні прийняти, що уподобання до уваги, теж. І я знайшов чудовий приклад ванночка...

Beutiful birdbath

+676
user17038 6 груд. 2019 р., 06:42:14

У мене кілька місяців тому двох самок піщанок, а у мене не виходить їх погладити. Вони періодично сидять на місці, поки я гладжу їх спинами, і якщо моя рука в клітині, вони, як правило, починають нюхати і гризти мої пальці, але якщо я намагаюся, щоб забрати їх, вони тікають.

Які методи я можу використовувати, щоб отримати їх ще раніше, коли їх гладять/проходить?

+673
BihanG 29 жовт. 2014 р., 02:53:55

Тому я просто спустився вниз, щоб знайти свою чорну кішку, яка відпочиває на столі з рудим котом в кімнаті, без будь-яких проблем. Кота звуть Петро і належить комусь, хто живе неподалік. Це не перший раз, коли я знайшов Пітера в мій будинок, він брехав і раніше на дивані, як їжа з страви у моєму будинку, коли він робив, що кричав "Кыш, Пітер, Кыш! Біжи, поки можеш!" і він вистрілив прямо.

Я трохи заплутався, чому Пітер приходить в мій дім і мій кіт не проявляє ворожість до них. Тепер я переконаний, що вони глибоко люблять один одного. На щастя, мій кіт кастровано. Може бути, мій кіт запрошує Пітера пограти або поснідати з нею, я поняття не маю, і я сподіваюся, що я можу з'ясувати, якщо вона запрошує Пітера до нас в будинок.

Справді, останнім часом Пітер став приходити щодня.

Я не дуже люб'язно з Пітером, бо я не знаю, якщо він прийде без дозволу мого кота або з дозволу мого кота. Мене не хвилює, якщо він в моєму будинку, я сумніваюся, що він зробить багато шкоди, але я просто хочу знати... чому.... є безліч інших людей, які живуть поруч зі мною, у кого є кішки, які він може відвідати.

 • Мої друзі кішки з Пітером?

 • Чому Пітер відвідувати мене?

Я вважаю, що моя кішка йде з Пітером. Я не зовсім впевнений, але я просто припускаю, що це...

+656
jmg227 27 груд. 2019 р., 05:18:46

Кішка нашого сусіда приходить досить часто в наш сад. На жаль, у неї травма на одне око, залишаючи її сліпий на цей очей.

У мене немає проблем з її приходом в сад, але я б волів, щоб вона не вбивала птахів, які прилітають годуватися.

Так що це змусило мене замислитися, наявність тільки одного ока значно знизити мисливські здібності кішки, чи це лише незначно позначиться?

+630
xmak 3 січ. 2017 р., 22:31:44

Є собака , він збив якийсь автомобіль. Його нога швидше за все зламана, його шкіра була сильно пошкоджена. Я боюся, що ні ветеринарної лікарні поблизу , він може згодом розвинуться личинки через відкритої рани. Будь ласка, керівництво мене через.

+606
Dillip Kumar 20 жовт. 2016 р., 05:43:41

Я з Великобританії і мій сусід тримає 2 собаки і черепаха в маленькому будиночку. Я жив у цьому будинку вже п'ять років і ніколи не бачив її ходьби, коли до неї собак, і вони постійно гавкають і виють. Черепаха-це останнє доповнення до будинку пекла і ідіот поставив правильний черепаха поруч з моєю спиною паркан.

У мене є пудель і він намагається зірвати через паркан постійно, щоб досягти черепаха, як це дратує його. Я не думаю, що вона компетентна, щоб тримати домашніх тварин, так як існуючий механізм не є добрим для моєї собаки, який постійно підкреслював і її черепахи, які мене турбує, може бути боляче.

Ми не розмовляємо, тому я б бути зацікавлені в яких-небудь пропозиції про те, як боротися з цією проблемою. Цій жінці не повинно бути дозволено тримати пэтд і якщо я маю будь-яких правових підстав, я хотів би звернутися в Королівське товариство захисту тварин.

+595
Poonam 11 лип. 2016 р., 03:14:23

Ви не будете вирішувати подібні речі без здачі на деякий час. Собака потребує в навчанні, і повторення насправді зрозуміти, що те, що він робить не правильно. Подобається вам це чи ні, або вам або вашій дружині доведеться поставити час і зусилля в отриманні його припинити таку поведінку.

У мене була схожа ситуація, де, як тільки я вийшов з кімнати, і собака не могла слідувати за мною до наступного, він почне гавкати або скиглити. Я тільки зайшла в окремій кімнаті, і як тільки він почав гавкати або скиглити, повернувшись, твердо сказав "Ні!" (або будь-які слова, які ви використовуєте, щоб вказати на погану поведінку) і сказав йому, щоб піти у його місці. (кошик в цьому випадку.). Я б змусила його зупинитися і повернутися в іншу кімнату.

Я просто повторював цей процес до тих пір, поки пес зрозумів, що всякий раз, коли він гавкав або скиглив я виходив, і змусити його повернутися на своє місце, яке, звичайно, він не хотів.

Як з будь-яким тваринам, якщо ви хочете змінити поведінку, ви повинні інвестувати час.

Не дивись у відображенні, а просто правильне небажаного поведінки. Це буде краще як для себе, і собаку.

+547
Chitrarekha 24 бер. 2012 р., 18:01:40

Нещодавно я отримав жінка їжачок-альбінос з її попередніх власників. Вони не люблять їжачка і не спілкувалися ну її протягом ~8 місяців, що вона у них (вони отримали її в ~1-2 місячного віку). Вони не беруть її багато, не грав з нею - в основному, вона залишилася в клітці 99% часу з ними.

Так що, їжачок ~10 місяців, не був соціалізований добре, і досить агресивна по відношенню до мене.

Я б її зараз за 2,5 тижні. За цей час я взяв її кожен вечір (після того, як вона прокинулася) і давай їй звикнути до моєї присутності, звуки, які я роблю і т. д. Вона витрачає близько години за межами своєї клітці, в основному вільно грати на дивані. Близько 20-30% часу, я намагаюся взаємодіяти з нею, вибираючи її, намагається грати з нею. Кожен раз, коли я беру її, я даю їй ласощі, що вона любить і охоче їсть.

Хоча вона стала трохи менш агресивним для того часу, вона як і раніше досить легко налякав мене, не дозвольте мені торкнутися її на всіх (якщо я не підхопив її силою), і в основному згортається в клубок, коли я тримаю її.

Це нормальна поведінка? Чи можу я розраховувати їжачок стають більш звикли до моїх взаємодію, якщо я продовжувати намагатися спілкуватися з нею? Які терміни я можу розраховувати на зміни в поведінці?

+437
Sandeep Mandal 9 серп. 2014 р., 08:11:01

У мого кота неприємний запах з рота, наприклад при зевании. Це нормально чи це ознака того, що він міг би зубів або проблем з травленням? Крім того, я не помітив нічого незвичайного.

Його меню в основному складається з "Роял Канін закритий" сухий корм для кішок і трави.

+392
Amit Somani 28 січ. 2018 р., 14:16:23

Що це значить, будь ласка, хто-небудь відповісти, і я так нервував і міг закричати, тому що я не знаю, що робити. Я подивився кілька разів, щоб побачити, якщо це була шкіра, але її не було. Також це просто з'явилися на ньому останнім часом. Ноги і хвіст.

+269
KingOfRuins 12 лип. 2015 р., 14:43:17

І так, і ні.

З "дворняжкою", тобто те, що називають гібридної силою, або аутбридинг аксесуара.

З породистого, можна побачити концентрацію "бажаних" якостей породи, які викликають проблеми для самої собаки.

Наприклад, зіштовхнути особою собаки більш схильні до проблем з диханням (а іноді і проблеми із зором, якщо вони опуклі очі такі собаки, як мопси). Тримайте розведення пуш-перед собакою з пуш-з собакою і в підсумку ви будете в кінцевому підсумку з цуценят, чиє дихання настільки утруднене, що вони задихаються.

Це 9-го рівня клас класі науки. Якщо у вас є батьки з поганим зором, ви, як правило, у дітей з поганим зором. Якщо у вас є батько собак з черепами занадто мала, щоб вмістити їх мозок, ви будете мати цуценят з черепами занадто малий, щоб поміститися в їх мізки.

В цілому, більшість purebreeds бути менш здоровими, з більш медичних ускладнень і меншої тривалості життя, ніж змішані породи собак.

Переваги: ви точно знаєте, що ви отримуєте.

Якщо ви хочете очікує компаньйон для вашої квартирі, кавалер кінг чарльз спанієль-ідеальний. Якщо у вас є великий двір і ходити по 10км бігає щодня, то ГСД або сибе більш вашу гру. З шавками, є ступінь проб і помилок, перш ніж з'ясовувати, які саме собаки у вас є.

Зрештою, кожна собака може бути ідеальним компаньйоном для кого-то. Це просто важливо розуміти, як це виглядає, коли що ідеальний чоловік-не ви, так що ви можете допомогти, що собака на їх шляху, щоб знайти свій ідеальний будинок назавжди.

+252
user8300165 21 черв. 2015 р., 00:30:56

Цікаво, якщо я повинен взяти свою собаку до ветеринара сьогодні і попрощатися. Вона була доставлена до ветеринара сьогодні із-за задишки (і з діагнозом застійної серцевої недостатності (ХСН)), але це було трохи менш важкий у той час. Дивно те, що молодий ветеринар просто прописала сечогінний і сказав прийти через 2 тижні, якщо справи не підуть значно краще. Ситуація виглядає ще більш важкої. Вона не могла спати і їсти, і постійно тримає голову вгору, щоб спробувати отримати достатньо повітря. Не дуже весело дивитися, як вашу собаку пройти через це. Я припускаю, що я буду чекати до ранку у випадку, якщо ліки зовсім нічого, але я дійсно не хочу, щоб вона страждала більше, ніж потрібно. Думки?

+228
George Qupty 14 груд. 2010 р., 18:02:27

Хто-небудь знає якусь рослину, солестойкими для цього типу танка? Мені потрібен якийсь довідник причиною цього танка є трохи відсоток засоленості води, нижче percentatge але це може зашкодити рослинам.

Які рослини я можу використовувати тут?

+195
mahmood Azizi 19 лист. 2013 р., 15:43:43

Це серйозна операція і завжди є шанс, що кішка не прокинеться від наркозу. Це, як кажуть, у мене є кіт, який має навіть більш серйозне хірургічне втручання. Вона какає проблем, так що 2/3 її товстої кишки був видалений (що гірше, ніж розріз в області кишечника, видалення об'єкта, то шити їх) і вона повністю відновилася від операції без проблем від нього (на жаль це не виправити її какає питання, але дуже здорово, що вона поправилася так добре).

Мій кіт був у той час набагато молодше і зовсім одужав. Ускладнення можуть виникнути з-за операції, але за винятком тих, ваша кішка повинна швидко відновитися, як і мій.

Удачі вам і вашій кішці, і я згоден, що ви повинні тримати об'єкти (те, що ваша кішка, здається, грає у нездоровому способі) від нього.

+184
Lio 28 груд. 2015 р., 02:30:01

У мене був щеня коли-те, що ми тренувалися, використовуючи тренувальні педи. Вона взагалі потрапила на майданчик перед виходом, але вона дістатися до точки, де вона колись відчув запах колодок, вона піде. Це означало, що вона буде мочитися і випорожнюватися прямо поруч з майданчиком. Як тільки вона почала це робити, ми просто прибрали колодки, і вона завжди буде виходити на вулицю, щоб зробити свій бізнес.

Можливо, вам доведеться збільшити інтенсивність однак ви вирішите навчити свого вихованця, поки він не розуміє, що він повинен вдарити правильний слід.

+172
jgoe 6 груд. 2011 р., 23:57:01

Деякі кішки за своєю природою дуже полохливі і ніколи не може прийти до інших людей. Один з ветеринарів я працюю з кішкою такий же кіт не хоче обніматися і приховує, поки вона (лікар) спить.

Ви завжди можете спробувати feliway дифузор, це може допомогти з тривогою.

+148
user97678 13 квіт. 2013 р., 10:05:05

Просто акуратно працювати над цим щодня і будьте терплячі.

У нас є 3 Дегу (як одомашнена білка), і коли ми отримали їх, вони не дуже зацікавлені, навіть дотику. Я простягнула руку для них, щоб понюхати і пощипати на кожен день, і я сміливо можу їх забрати зараз.

Якщо вони достатньо малі, можна також покласти руку на підлозі своєї клітини, долонею вгору, і нехай вони підіймаються на свої сили. Якщо вони не лізуть, ви можете зробити кілька речей:

 • Просто продовжуйте працювати в цьому напрямку, і бути терплячим. Перший запуск дозволити їм прийти до вас, потім злегка погладити. Я виявив, що більшість гризунів не люблять, коли їх голову або прилеглих районах чіпав, поки вони довіряють вам, тому орієнтуватися по їх передніми ногами і околиці, так що вони можуть бачити, що торкаючись до них.

 • Спробуйте покласти ласощі на середину долоні, і підніміть їх вгору м'яко, коли вони лізуть на вашу руку, щоб схопити його. Зверніть увагу, це може налякати їх, і може підірвати довіру. Це необхідний крок, так що просто будьте обережні, коли/якщо ви робите це. Якщо ви збираєтеся насильно їх забрати, не робіть це занадто швидко, і якщо ви отримуєте їх, тримати їх над танком для безпеки, а не тримати їх занадто довго в самому початку. Ваша мета повинна бути, щоб показати їм, що ви можете підтримати їх без проблем і побудувати їх довіру.

Це все про довіру, так що просто робити те, що ви можете отримати їх довіру і знаю. Якщо в один прекрасний день вони надмірно дратівливі, відступити трохи і нехай вони будуть. Ви не хочете втратити довіру, яку ви отримали, змушуючи матерію.

Удачі.

+126
Caruni Melj 10 трав. 2016 р., 08:16:51

Редагувати: Тронд Хансен прав - проблема може бути пов'язаних зі здоров'ям, і це іноді важко зрозуміти, це спочатку так як кішки, як схильні приховувати свої хвороби, тому відвідування ветеринара буде краще почати, перш ніж шукати інші причини.

Крім того, інфекції сечовивідних шляхів (яка стосується швидше сечовипускання) можуть бути й інші причини:

 • лотка може бути занадто важко для доступу - він може бути високим, деякі урни у двері або кришки, що кішки бояться..
 • кювети може бути маленький, щоб бути зручним
 • кювети можуть бути в місці, яке не досить затишний, тихий і кішка може боятися робити свої справи там
 • кішці може не подобається вміст лотка - при використанні бентонітової глини - спробуйте змінити розмір зерна, як правило, дрібні зерна є переважними
 • якщо ви використовуєте іноді запашні послід кішки не люблять її, і мої кішки не любили силікатна наповнювач
 • перевірте поверхню, на якій ваша кішка любить ПУ, наприклад мій кіт любив мочитися на папір або м'які матеріали, лежачи на підлозі, ви могли б спробувати, щоб заповнити ваш ящик для сміття з того ж матеріалу
 • запор може бути причина - кішка може звинуватити наповнювачі для своєї проблеми
+94
VictoryForYou 13 лют. 2010 р., 23:56:44

Ніс моєї кішки зазвичай дуже вологий. Однак, сьогодні я виявив, що він дуже гарячий і сухий. Я шукав про це, але в Мережі, схоже, дійсно поділяються про предмет; деякі кажуть, що сухий ніс означає хвору кішку та інших, що це мокрий ніс...

Так це змушує мене задатися питанням, що має бути нормальним для здорового кота, сухий або вологий ніс? І це ще хороший показник здоров'я?

+88
JAVAD JANNESARI 8 жовт. 2017 р., 23:59:29

Це лише одне з природною здобиччю поведінка властива багатьом собакам. Це поведінка більш типово для ретривера група порід собак, які селективно виведених спеціально для роботи після їх майстер, коли вони виходять на полювання, після отримання та носіння вбити назад. Але із-за природної мінливості, схоже, ваша хорт вийшла з великим бажанням одержати і носити, ніж це характерно для хортів, які зазвичай розводять на сильний інстинкт погоні.

+70
thevirtualitchick 7 лип. 2017 р., 00:57:18

Більшість кішок помічають, що ви є джерелом будь-яких підкріплення. Вони можуть бути навчені, коли є свідки, але вони будуть часто повертатися до своїх звичайною поведінкою, коли нікого немає. Таким чином, використовуючи переадресацію, тобто змусити їх віддати перевагу відповідну альтернативу, більш ефективну.

 1. Кішка може бути нудно. Спробуйте втомити кота, перш ніж піти. Надаємо кішка з великою кількістю іграшок, щоб насолодитися, поки ви знаходитесь далеко.
 2. Деякі кішки люблять бути руйнівною. Так дайте їм те, що все в порядку, щоб знищити. Скребки різних сортів є обов'язковими. Кішки мають різні переваги для якого матеріалу вони хочуть на порожньому місці, так що ви можете спробувати різні. Я рекомендую картонні скребки, тому що, якщо ваша кішка любить акт знищення матеріалів, у картонних призначені для разрушаемость.
 3. Додайте свій лотерейний прямо на місці, вони люблять почухати. Іноді це місце їм подобається. Вони можуть бути перенаправлені на те, що, якщо на їх улюбленому місці.
 4. Зробити місця, які вони хотіли знищити недоступною, або менш привабливими. Існують різні варіанти виготовлення площею менш привабливим. Як за допомогою цитрусових кішка відштовхуючий спрей, який теоретично погано пахне. Ви можете скласти двосторонній скотч, що кішки зазвичай не люблять ходити по. Я також чув, що люди отримують ці плівки пластиковий килим з маленькими шипами на одній стороні і класти їх вниз головою на поверхні ви намагаєтеся отримати кішку, щоб уникнути. Вони не люблять ходити на маленькі шипи.
+28
KernelMode 19 жовт. 2015 р., 03:13:08

Гаразд, це може звучати дивно, але мій 9-місячний котяра переживає ситуацію, яку я можу тільки пояснити, як депресія.

Так у нього в сім'ї було троє дітей, але їхня мати померла відразу ж після народження їх. Тому ми подбали про чотирьох кошенят. Коли вони були близько двох місяців тому мій друг запитав, якщо вона може взяти кошеня. Тому ми просили її прийняти два так, щоб тільки не відчувати себе самотнім. Так що тепер у нас було два коти. Всього два місяці тому один з них загинув в аварії. Ми не знаємо, хто відповідальний за це. Так що тепер у нас тільки один кіт, і буквально тиждень тому він приніс додому кішку. Ми намагалися годувати її, але вона не хоче залишатися в нашому домі і це дуже розумно. Але з минулого тижня наш кіт залишається протягом більш тривалого часу, і він не їсть і постійно ниє і плаче. Я думала, що він видужає через день або два, але це вже тиждень. Що я повинен робити? Я можу використовувати Ваші поради.

+19
Dorothy OReilly 15 вер. 2010 р., 00:26:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil