Гарбузовий шкідливі для кішок?

Після того, як різьблення Джек-О-ліхтар, один з моїх котів вирішив, що він любив текстуру гарбуза. Це добре для нього, щоб жувати на гарбуз, чи мені потрібно знайти місце для нього поза межами його досяжності?

Примітка: Я не думаю, що він їдять, просто розжовуючи.

+670
parience 23 січ. 2019 р., 03:18:08
33 відповідей

Я чув, що кішки, як правило, перестають їсти, і заповзти під диван або ліжко, коли вони помирають. Зрозуміло, я зараз ірраціонально в жаху кожен раз, коли моя кішка витрачає більше, ніж 1/2 год під ліжком, або пропускає прийом їжі. Це насправді так?

+965
Amr Memdu 03 февр. '09 в 4:24

На це питання я документувати події, які призводять до квадріплегіі в мого кролика. Існує кілька можливих причин з класифікаціями, як глава-синдром Дауна або флоппі кролик синдрому незалежно від причини, що більшість інформації 'підтримка процедур", як турбота. В даний час навіть DisabledRabbits.com мало що може запропонувати по особливостям догляду.

Так які конкретні процедури і дбають, щоб побачити кролика через це, як правило, тимчасові хвороба?

+924
user90739 24 лист. 2015 р., 13:29:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Смішний кіт особа ніколи! Бідний хлопець не має очей. Так, це хлопчик. І він повинен бути кастровано близько 6 або 7 місяців. Пошук яєчники/середнього роду клініки у вашому районі. Також йому потрібні щеплення як можна швидше. У багатьох клініках є щотижневі або щомісячні низька вартість "пострілу клініка", ви можете поцікавитися.

+866
Khan Kamran 20 січ. 2011 р., 12:02:43

Блохи, напевно, найпоширенішими носіями яйця солітера. Це вигідно для стрічкових черв'яків, тому що собак і кішок на бліх з їх вуст, неминуче ковтаючи деякі кішки навіть більше, так як вони також будуть ловити якийсь час на догляд за собою). Тоді всередину блохи, які містять яйця стрічкових черв'яків, що надходить у кишечник, де вони вилуплюються і живуть.

Блохи заражаються яйця солітера у вигляді личинок. Личинки можуть проковтнути яйця ціп'яка (які осідають на зламані сегменти стрічкового хробака пройшла через тіло господаря), тому що вони не розробили ротів правильно. Примітка: ось чому більшість бліх лікування для меблів і килимів буде орієнтований на личинок, зберігаючи їх від перетворення на дорослих.

Кроликів, а іноді і деяких дрібних гризунів, їдять яйця, як вони розкладають на траві.

В стороні від глистів, укуси бліх також можуть нести ризик спричинення зараження крові, яке буде або дорого лікувати (єдине лікування, яке я знаю, - це переливання крові), або смертельне. Тому в довгостроковій перспективі, це дешевше/безпечніше просто тримати бліх геть.

Інший, менш смертоносними, реакція на бліх-блошиний дерматит алергії. Це коли тварина особливо алергія на бліх слиною і організм різко реагує на це. Це може викликати свербіж після укусу відбувається. Я чув, що вона триває протягом місяця, але я не впевнений, наскільки це перебільшення. Через пару тижнів після укусу звучить для мене більш прийнятні, але можна попросити ветеринара на реальне число.

Я не впевнений, що збиток буде надходити з довгострокових подряпин, але я не можу уявити, що було б ніякої користі. Якщо досить подряпини, щоб розірвати шкіру потрібно турбуватися про інфекціях і волосся не відросли. Все, я думаю, що це дешевше і менш ризиковано застосовувати отрута для вашого вихованця, ніж піддавати їх небезпеці, які приходять з наявністю бліх.

Блохи, як правило, не йдуть після людей (напевно, просто з-за загальної нестачі волосся, але, можливо, ми просто поганий смак), але ще раз-від личинки до дорослої блохи кусатимуть найближчим теплокровне істота вони не можуть знайти. З особистого досвіду, я можу сказати, вони залишать тільки так багато укусів, як клопів вночі.

Все це, як мовиться, Важливо зазначити, що існують деякі ризики виникнення побічних ефектів з більш дешевими блошиний процедури. Це дійсно важливо, що ви не дешеві при купівлі ліків для тварин. Причина більш дорогих процедур вартість так багато, тому що вони проходять через випробування, щоб переконатися, що це не шкідливо для самих тварин. Я особисто думаю, що це краще, щоб отримати бліх лікування від ветеринарів, а не в магазинах з цієї причини.

+859
Altanai Bisht 18 трав. 2017 р., 19:32:42

Схоже, ви позбулися від мурах, але ваша кішка все-таки незручно.

Кілька років тому у нас було нашестя кліщів Cheyletiella , яка тривала протягом кількох місяців (наш вет взагалі не міг бачити їх у мікроскопічний зіскрібок шкіри, і це не було, поки він не відправив нас до ветеринарного дерматолога, що він був поставлений діагноз і лікування).

Одна з кішок продовжувала overgroom навіть після того, як кліщі пропали. Ветеринари пояснили, що оскільки у неї був свербіж протягом декількох місяців, вона дратувала її шкіру, змушуючи його залишатися свербить навіть після того, як кліщів не було.

Вони запропонували деякі протизапальні процедури, які пригнічують відчуття свербежу досить довго для шкіри, щоб зажити.

На жаль, наш кіт був так давно, що всякий раз, коли протизапального лікування було знято, вона знову почне overgrooming кліщів. Це не хороші ліки на тривалий термін, тому ми припинили лікування.

+802
bashM0nk3y 15 груд. 2015 р., 10:36:18

Ви напевно створили... принаймні деякі. Напевно, проецируете занадто (тобто проектування своїх вистачає його на нього, як сумно). Собаки виражають емоції інакше, ніж люди. Ми часто можемо не розуміти ці знаки. Моя дівчинка завжди трохи сумно дивитися на неї, навіть коли вона їсть велику лікувати, або робити інші речі, які я знаю, їй дуже подобається.

Погляньте на ці статті для отримання додаткової інформації:

+790
Jacy Marks 11 груд. 2012 р., 04:15:09

Моя триногий кішка, клен, почав цей ритуал близько року тому. Вона має три "пера", як іграшки, що вона прийшла, щоб користь від неї десятки іграшок. Один б'є палицею додається! Вона буде тягнути ці іграшки до двох сходових прольотів (з трьома ногами!!!) і принесли їх на моє ліжко. Коли я не прокидаюся від її нявканням і хвилювання, я прокинулася вся в її іграшки. Вона так схвильований, коли я прокидаюся і приголубити її, муркочучи як моторний човен. Безумовно, Я думаю, що це ознака любові, або, можливо, шлях вона говорила мені, що вона хоче уваги, і я повинен прокинутися і дати їй це зараз! Хаха!

+724
wong sabar 5 жовт. 2019 р., 19:19:41

Так у мене тхір Кріс майже рік. Йому три роки і я нещодавно отримав новий тхір, що дитина чоловічої статі, близько 6 місяців (Джефф). Я боюся, тому що я не можу сказати, якщо вони люблять один одного чи ні.

Джефф дуже активна гіпер тхора, він часто перекушує на народи ноги і любить грати грубо. Кріс-старший і він набагато більш м'який. Спочатку, коли я отримав їх, вони були прекрасні разом. Джефф б спробувати пограти з Крісом, але він буде ігнорувати його. Але останнім часом вони потрапляють в бої - деякі були маленькі і погані, і в результаті Джефф какає сам.

Жоден з них ніколи не Блед, але це виглядає порочне для мене. Моя клітина має можливість бути розділена на дві клітини, і коли вони були дружніми вони у мене були разом, і вони будуть спати разом і бути доброзичливим. Вони іноді б'ються за межами клітини. Після того, як вони почали битися з клітки і Джефф почав какати сам, я зробив клітини на дві клітини. Вони обидва, здавалося, прекрасно і як і раніше знаходяться в окремих клітинах, але коли вони вилазять, вони іноді все-таки потрапляють у бійки. Коли вони потрапляють в бійки або що це таке, як їх просто нюхати один одного і потім один отримує все розлютило і вона завжди закінчується у Кріса Джеффа за горло і Джефф почне голосно пищати і я розбити його. Мені потрібна допомога, я не знаю що робити, чи це нормально і вони просто грають поруч, або якщо вони дійсно не схожі один на одного і я просто мушу їх випустити окремо.

+724
VAZZZYA 1 лип. 2011 р., 07:28:45

Я помітив тільки тепер, коли я відчуваю, що мої кішки задні ноги там не багато плоті, і я можу легко відрізнити обидві кістки і розрив між ними. Це нормально чи що-то я повинен бути стурбований? Якщо це не нормально, що може бути причиною цього?

Вона добре їсть і багато м'яса на іншу частину тіла, включаючи передні ноги.

+692
user72738 5 груд. 2019 р., 00:53:50

Мій папуга досі в шпаківня з 7 яйцями і пройшло майже 30 днів, а вона досі на них ? Що робити ?? У неї буде більше яєць найближчим часом або мені видалити всі? У мене 3 самки і 2 самця в клітці? Я повинен залишити в клітці?

+649
Neutrum 16 жовт. 2018 р., 04:03:53

Особисто я взагалі підстригати кішкам кігті раз в тиждень в рамках (або близько того) медичний огляд/checkover, щоб переконатися, що немає прихованих пошкоджень (кішки будуть приховувати хворобу/травма, так що вони, здається, не бути жертвою).

Проте, я як і раніше навчати їх, щоб не використовувати свої кігті на мене. Основний спосіб це кричати "янголятко" (деякі люди будуть намагатися зробити наближення кота, шум, біль, але будьте послідовні з тим, що ви вибираєте), а потім негайно зупинити гру і покинути кімнату. Якщо кішка слід за вами, тримати в декількох кроках від кота (іноді я закриваюся у ванній) протягом 10-15 хвилин.

Якщо ви у відповідності з цим, він врешті-решт розуміють, що використовуючи його кігті на вас, позбавляє його своєї уваги, і він перестане.

Ви повинні дати йому точок, щоб використовувати свої кігті і мисливський рефлекс. Ви повинні грати з ним за допомогою іграшок, що на відстані руки від його пазурів (так що ви не отримаєте травму), а не приблизні руками (м'які рукавички з тізерів на руках-це погана ідея). Кішки є природними мисливців, і якщо ви не даєте молодому коту вихід для цієї енергії, він буде полювати на ваші руки/ноги/тіло.

Я схильний прийняти кішок близько 2 років, і у них жахливі манери (напевно, тому вони були звалені в притулку). У цьому віці, ми намагаємося робити 20-30 хвилинний сеанс грати кожен вечір з великою кількістю високих стрибків (Ромео, наш нинішній малолітка, підскочила на рівні моїх очей!). Коли вони зношені, ми годуємо вечерею банди, а потім вони йдуть спати протягом вечора.

На це буде потрібно кілька місяців для вашої кішки, щоб припинити використання його кігті на вас. Я рекомендую обрізання кігтів або з допомогою нігтів CAPS у той же час, якщо ви турбуєтеся про травми, але ваш "янголятко" кричати буде більш достовірним, якщо ви не робите ;-)

+638
Eleni Leli 5 черв. 2019 р., 18:18:17

Я жила з кількома кішками протягом багатьох років. Всі вони милі і добродушні. Але я помітив дуже цікаву річ; два з них дійсно змінити свою поведінку під час повної фази Місяця. Всі звичайні зміни поведінки, вони починають боротися один з одним, і починають кричати шалено протягом усього дня, без будь-яких причин.

Чи існують якісь дослідження, чи були дослідження про це дивне і цікаве обставина? Чи є зв'язок між повним місяцем, кішки, і термін "сновида"?

+607
Mohamed Kamel Bouzekria 16 трав. 2018 р., 20:05:38

Цей FDA сторінці є більшість відповідей на ваші запитання. В'ялене м'ясо ласощі факт-лист (у форматі PDF) є FDA-розміщений ресурс для власників домашніх тварин. Я викладу основні точки нижче, але якщо ви турбуєтеся, ви повинні відвідати Управління сайтом.

Що стосується оповіщення про новини

На головну управління уривчасті лікує сторінці оновлення з попередженнями. Це триває з 2007 року. Ви про це чули сьогодні в новинах, тому що FDA відправила вчора листа ветеринари (22 жовтня 2013 року) з інформацією про те, як попереджати своїх клієнтів, і новинні станції доповідь на оновлення. Резюме сторінок на сайті FDA також були оновлені, хоча я не можу визначити зміни. Попередні доповіді включають в 2010, 2011, 2012 році і раніше в 2013 році.

Резюме питання

За даними FDA, можна з тваринами починають хворіти при вживанні в'яленої основі ласощі, більшість з яких поставляються з Китаю. Починаючи з 2007 року, собаки і кішки були порушені не менше 3600 звітів, у тому числі понад 580 смертей.

Які типи лікує?

Курка на основі качки і солодкої картоплі на основі в'ялена (частування, конкурси, прокладки), у тому числі тих, які використовують один або кілька в поєднанні інгредієнта.

Що споживчі бренди?

Немає єдиного виявлених бренд, але більшість з них отримані з Китаю. Якщо на упаковці не вказана країна походження, воно все одно може бути sourced з Китаю або інший експортер.

Про що згадує?

У той час як звіти тривають, виявлених лікує видаляються з полиць магазинів.

Які райони?

Це не обмежується яким-небудь географічним положенням. Інші країни, що США можуть бути порушені, дивіться на сторінках для отримання додаткової інформації.

Які ознаки хвороби?

Якщо ви годуєте в'ялене м'ясо ласощі, подивіться протягом декількох годин або днів:

  • зниження апетиту / діяльність
  • блювота, пронос
  • підвищене споживання води
  • посилення сечовиділення

Якщо у вашого вихованця є ознаки, зв'яжіться з вашим ветеринаром і врятувати обробити виріб в оригінальній упаковці для майбутніх випробувань. Ви можете повідомити ваші висновки FDA по телефону 1-888-інформація-управління.

Що таке отрута?

Безрезультатно на даний момент, хоча примірники повідомили незатверджених антибіотиків був виявлений. Це може бути комбінація факторів.

Де я можу отримати додаткову інформацію?

ФДА питання і відповіді сторінки (посилання раніше) продовжує пояснювати, як вони проводять перевірки, випробування і додаткової інформації, у тому числі інших постраждалих країн.

+590
havij 16 черв. 2018 р., 12:32:25

У мого кота були проблеми з гіперчутливістю біля основи хвоста. У нього були блохи на деякий час, і я думав, що це може бути блошиний дерматит алергії. Я використовувала Адвантікс II для великих кішок (він перевищив запропонований вимоги мінімального ваги) досить довгий час, і не бачив ніяких ознак бліх (блошиний бруду і т. д.) В місяців, але він досі має місце.

Хутро його туди засипається те, що виглядає як пластівці мертвої шкіри, і я можу сказати, що це його дратує, так як іноді він раптом так інтенсивно лизати (я припускаю, що вона свербить), що він буде обертатися навколо на підлозі, і впала з мого столу і ліжка кілька разів, досі крутиться гарячково намагається лизати. Це також змушує його стиснутися до такої міри, якщо я випадково зачеплю його, а забере його або погладити його.

Гроші дуже жорсткою, або я б взяв його деякий час тому до ветеринара. Будь-які ідеї, що це може бути, і якщо це те, що я можу ставитися до себе або потребують допомоги ветеринара?

Додаткову інформацію:

  • Він кастровано
  • Близько 9 - 10 років
  • Їсть сухий корм (зазвичай для чутливого шлунка або волосиста) і ця не змінилася за останній час.
  • Він довгошерстий
+587
Vaibhav Pal 11 лист. 2015 р., 19:41:34

Ситуація

Нещодавно я купив одну з цих вакуумних роботів, які бродять навколо будинку, щоб очистити його.

Я поставив його, щоб прибирати квартиру два рази в день (це займає ~1 годину, щоб прибрати всю квартиру), і у мене виникли проблеми з моїми котами.

У мене є європейський/домашня кішка і Мейн-Кун (близько 3 років), чоловічий і жіночий.

Перший раз я включив пилосос, європейський слідували за ним трохи страшно, навколо всі квартири і через кілька годин він перестав дбати дуже багато про це. Він просто намагається триматися подалі від нього необхідний мінімум, щоб відчувати себе комфортно, безпечно".

Мейн-кун був на вершині нуля поста, коли я почав перший раз робот, і вона пішла за ним, з вигляду весь час не злізаючи з нього.

Проблема

Я помітив, що вона дуже боїться, вона завжди намагається бути в іншій кімнаті від одного робота, але вона все одно завжди намагаюся тримати очі на неї, щоб побачити, де він знаходиться.

Справжня проблема полягає в тому, що вона не боїться його тільки тоді, коли вона бродить навколо, вона вела себе дивно весь день, беручи погляди на робота з часу на час і йти "ущільнюється", коли вона поруч з ним.

Про неї

Зазвичай вона дуже товариська і не боїться відвідувачів або що-небудь, вона дійсно цікаво і не страшно. От і мені цікаво, чому вона так лякає цей робот-пилосос?
Найдивніше, що Європейський-це той, хто зазвичай лякається на шуми і відвідувачі!

Вони обидва злякалися моєї ("старий") ручної вакуумний і завжди бігати в іншу кімнату, коли я використовую його. Тому що це набагато голосніше, ніж новий робот-пилосос.

Спроби вирішити проблему

Я намагався змусити її грати поруч з ним, поки він вимкнений і годувати її, як і раніше поруч з нею, але вона все ще досить страшно.

Як я можу змусити її прийняти "новий дитина"?

+583
hongji Zeng 24 серп. 2015 р., 08:57:03

У мене немає спеціальних знань про проблеми плавального міхура поряд з тим що ви і я, можете погуглити. Є кілька різних можливих причин.

По-перше, це здорово, що ваш Бетта ще їсть, барвисті і в хорошому стані.

Якщо проблема викликана перегодовуванням або запори, голодування (1-3 дні) буде зрозуміло. Звичайне проносне-це заморожений горох, що ви трохи поварити і зняти шкірку. Сухі продукти повинні бути замочують у воді перед годуванням, тому що вони можуть розширюватися Риби шлунка.

Одну столову ложку кухонної солі в бак 5 літрів (тільки один раз) не зашкодить, це може допомогти йому пройти через це. Аналогічно можна спробувати підняти температуру на кілька градусів протягом декількох днів. (не більше 81 за Фаренгейтом) ці два заходи разом часто допомагають рибі пережити хворобу або інфекція, яка дійсно може бути причиною проблеми, і вони набагато більш безпечним і простим, ніж більшість ліків. Ці 2 використовуються для лікування багатьох проблем акваріума.

З AQ. сіль дуже безпечний, тільки не пересолити. Сіль виходить з води-змінюється тільки, коли ви заміните його з підсоленою водою. В якості прикладу я лікував неонів, які мають ич з трохи більше, ніж 1 чайна ложка солі на літр води. Я зберегти той же рівень соління шляхом зміни води вже більше тижня. Я бачив рекомендації до 3 чайних ложок на літр. Просто щоб дати вам уявлення про те, якої величини можливо. 1 ложці (чайній або столовій) за 5 літрів-це загальна рекомендація для багатьох різні речі.. різні fishkeepers, як різні цифри.

І, нарешті, якість води завжди важливо у всіх акваріумних справах. Я б порекомендував вам зробити невеликі зміни води, але частіше-раз у два тижні, здається, дуже довго, багато відходів можуть накопичуватися в 2 тижні і багато кисню може вийти. І 75% занадто багато змін, які можуть шокувати або стрес риб. Кожен більш 25% -35% в тиждень. Недолік кисню у риби біля поверхні води. Ви говорили про тестування аміаку і ко. тому я припускаю, що ви знаєте про цикл азоту.

Крім того, Півники воліють дуже повільно рухається воді, вони не можуть тримати догори з великим струмом протягом всього дня. Виснаження (і здійснюється струм) може привести до проблем в Бетта плавання, в тому числі і стирчати у верхній або нижній частині. Вода все одно потребує циркуляції і фільтрації.

Старість теж часто призводять до виникнення таких проблем.

Травма (можливо з використанням нетто) або уродженим дефектом, також згадується в інтернеті, як можливі причини плавального міхура проблеми. Я читав, що Бетта-як і раніше можуть жити щасливим життям, жити з плавальним міхуром непорядок, вони просто потребують любові і турботі.

джерело: https://www.itsafishthing.com/betta-fish-swim-bladder-disease/#how-can-you-care-for-a-betta-with-chronic-sbd

Сподіваюсь я дав вам декілька підказок, і я бажаю кращого для вашої риби.

+574
JJ de Jong 20 лист. 2015 р., 11:05:26

Плз "Coverback" той, хто поставив це питання на 2013 В якому віці кішки повинні перестати кусати і дряпати ігри

Якщо ви бачите це питання допомогти з вашим досвідом та відповісти Всі інші хлопці також вітав

Привіт у мене точно така ж ситуація з 3-х місячного мейн куна ( його взяли, коли йому був 1 місяць від народження) і він продовжує кусатися, коли він знаходиться поруч з моїм руки або ноги, цікаво, що ви зробили з вашою кошеня і як з нею поводитись тепер?

+558
jimbob 24 лют. 2010 р., 02:38:28

Я тільки що отримав зелений щоці згодні мені сказали, що він вже майже 5 років сили приборкувати і говорить, але він не я отримав його на мій палець в клітину за допомогою ласощів, щоб отримати його, але це він, здається, щасливий, що він муркоче, коли він якось. У мене теж є рок-pebbler і кільце шиї вони дівчинки, як мені змусити його летіти до мене з клітки

+522
jdiver 21 груд. 2015 р., 03:26:40

Поділ тривога є загальною, але те, що ви описали цікава тим, що там не здається, бути визначений тригер, крім того, всередині будинку. Очевидно, це не занепокоєння, якщо це відбувається, коли ви знаходитеся в одній кімнаті. Там може бути компонентом територіальності – це не звучить, як він вів себе агресивно в будь-якому випадку, але це може бути насправді кішки, які є агресорами.

Насправді, мені цікаво, чи справді це тривога або він просто дуже висока енергія і шукає спілкування з вами, кішки і т. д. Ви знаєте, ваша собака краща і звичайно ви описуєте звучить як тривожне поведінку, але вважають, що вони можуть бути, принаймні, в показушної частини поведінки.

Якщо ви не впевнені, що це занепокоєння, постарайтеся встановити джерело. Це весь будинок або окремі номери або під'їздах? Є в певний час, наприклад, коли голосно проїжджаючі машини або сторонні лізуть у вікно? Або це коли він думає, що ви їдете, в цьому випадку він дійсно може бути розлуки? Це коли у вас є телевізор, або коли ви готуєте конкретних речей? Собаки можуть приймати відраза до певних звуків, запахів, пам'ятки і т. д. Якщо ви можете визначити джерело, Ви зможете зменшити свою чутливість до нього.

Схоже, ви забезпечуєте йому хороше збагачення, але ви можете зробити більше. Наприклад, ви можете годувати його всю його в їжу головоломки іграшки – це займе його на довгий час. Він може скористатися вже теж ходить в його віці.

Також робить його безпечним місцем він може піти, коли йому тривожно – ящик-відмінне місце, так як він вже обрешітка-навчання. Якщо ви бачите, що він хвилюється, навчати його, щоб піти до його кліті на просту команду, надати йому винагороду в ящик, і залишити його в спокої в тиші і спокої (немає необхідності, щоб закрити в клітці).

Взаємодія з кішками складно. Якщо є можливість, можна спробувати розвести кішок і собак в окремих приміщеннях будинку протягом кількох днів, і подивитися, якщо його занепокоєння підвищує. Щоб дійсно перевірити це, ви повинні переконатися у відсутності взаємодії між кішок і собак протягом декількох днів. У будь-якому випадку важливо, що він навчається не грати грубо з кішками, або не грати взагалі з ними. Навчання послуху-це, звичайно, великий крок на шляху до цього.

Він не собака, що я хотів би перейти на препарат, Звичайно, не тоді, коли ви його ще тільки вчу. Кастрація сама по собі стигла йому трохи.

Я знаю, що цей пост не містить багато конкретних відповідей на своє запитання, але управління така поведінка складно. Це більше мистецтво, ніж наука, і вимагає зовсім небагато проб і помилок, щоб знайти те, що працює.

+484
BenDotFink 15 серп. 2019 р., 18:48:01

Звучить складніше, ніж це повинно бути. Залишити в розпліднику, де він повинен бути, як безпечне місце для сну, зробити перерву і т. д. щось щеня може покластися. Якщо є щось страшне на вулиці, собака може захотіти сховатися в ньому, поки це не прямо по дорозі.

Замість того, щоб просто зробити весь будинок у дитячий майданчик. Нещасні випадки можуть статися, незалежно від того, де ви переміщаєте обрешітку. Також пам'ятайте, що "гра" не повинна обертатися навколо кидання куль або бігу. Просто пересуваються з деякими розмовляти і тілесного контакту може бути достатньо.

Ви також можете пройти навчання колодки (які в основному, як телевізор з памперсами) розмістити на землі. Ваш щеня може використовувати їх для надзвичайних ситуацій, і ви можете перемістити його ближче до дверей з плином часу. Для більш детально поглянути на це питання стосовно до Potty тренуванні.

+426
T Cowan 8 серп. 2013 р., 03:20:05

У мене 2 кішки, які люблять спати на ліжку з моєю дружиною і мною, але протягом ночі ми помічаємо, що вони обидві починаються біля підніжжя ліжка, і повзти вгору, випереджають один одного, щоб бути вище і ближче до голови. При цьому періодично спалахує в бійки, за що я можу тільки припустити, що їх положення на ліжку.

На моє питання, це нормальна поведінка? Один кіт намагається затвердити свою перевагу над іншими за їх положенні ліжка?

Фон на кішок: чоловічий(кастрована) 1,5 років, жіночий(стерилізована) 6-7 місяців. Вживаються, здавалося б, порядку, за винятком деяких суперечок (див. Це питання).

+415
soKira 26 лют. 2014 р., 15:34:52

У вас є поєднання низки високих енергій, часто агресивних порід. Це звучить як собака захищає територію, яку вона взяла в якості свого власного, але та інші питання ви згадуєте радимо серйозно потрібен дуже хороший тренер. Позитивне підкріплення є ключовим.

Все поведінки, які ви описали, є більш або менш загальними, але вони також є абсолютно неприйнятними. Пристойний тренер повинен бути в змозі допомогти. Я рекомендую вам знайти максимально швидко.

+373
VicinSF 25 трав. 2017 р., 02:26:54

Моїй 6 місяців Собака любить своїх волохатих друзів. Вона любить їх занадто багато. Коли є інша собака, вона ними грає, стрибає і кусає їх. Коли це станеться, вона повністю ігнорує нас або будь-яких інших людей/іграшки навколо, і все, що її турбує-це інша собака і грати з ним/нею.

Це незначне роздратування, коли інша собака взаємодіє і грає з нею (я все одно хочу її вислухати мене, коли я називаю її і давати їй команди), але воно стає нестерпним, коли інша собака не. Якщо інша собака нападає і кусає/попереджає її, то вона сприймає це як гру і просто йде далі приставати, але ще гірше, коли інша собака її ігнорує, вона починає гавкати на нього/неї дуже голосно, і ми живемо в квартирі...

На даний момент я намагаюся заспокоїти її, навіть потягнути її від себе і тримаючи її, але вона з таким ентузіазмом, що вона робить все, що може отримати безкоштовно, в тому числі і кусає мої руки досить жорсткий (не агресивно, хоча). Якщо я поставлю її в іншу кімнату, вона починає дряпати двері (навіть якщо я в іншій кімнаті з нею).

Будь-які ідеї?

+344
alkar 18 бер. 2017 р., 01:53:30

Собаки дуже добре про спілкування з самим собою. Пощастило ричачи і огризаючись на Купер не обов'язково означає, що пощастило, був агресивний і хоче заподіяти Купер. Це як собаки вчать один одного, що вони готові терпіти один від одного. Я думаю, що реальна проблема полягає в тому, що іржавий опинився в середині.

Моя рекомендація буде для вас дозволяти йому пощастило вчити Купер, що він не хоче грати і просто хоче, щоб його залишили в спокої. Це може статися тільки рости у бік. Тому я хотів би запропонувати, даючи пощастило і Бондар можливість взаємодіяти один з одним самі по собі, і покласти іржавий десь в іншому сам, так що він не заважає. Ви можете поставити іржавий в замкненій кімнаті, або на іншому поверсі в будинку, або взяти його зовні, поки ти підеш двох інших усередині, або навпаки, або взяти його на довгу прогулянку або в парк або в похід. Просто переконайтеся, що він не бачить і не чує інших двох собак. І переконайтеся, що рости не відчуваю, що його карають, так що якщо ви помістіть його в іншу кімнату, дати йому сиром'ятної шкіри або Гонконг, або щось, щоб зробити його щасливим і розважали.

Вам доведеться зробити це в короткі проміжки кожен день протягом тижня, можливо й довше, поки Купер отримує картину, що пощастило, що не зацікавлений в грі. Просто переконайтеся, що ви тримати дуже близько очі на лаки і Купер поки вони разом тільки у разі, якщо речі виходять з-під контролю. Ніколи не залишайте їх без нагляду. Хороший трюк, щоб тримати повідці на собак, так що ви можете легко витягти їх окремо, якщо потрібно.

+344
Sonji Romero 16 груд. 2015 р., 11:17:42

Вона вагається, але собак та дрібних собак, як правило, вважаються найстарішими у віці 7 років. Більш великі породи собак, як правило, мають менший термін служби і вважаються старими, коли вони близько 6 років.

Власники, як правило, хочуть думати про своїх тварин віком в людському плані.

+325
Anniee shinde 27 трав. 2018 р., 22:22:15

Ви nneed обережно натисніть на верхню і нижню частину кожного окремого кіготь і просто кліп найменша сума знижки. Це, як правило, заважає гак на Кіготь був різким, але не зупинить кіготь "правкою" на меблі, килими і т. д. Для цього потрібно набагато більш глибокий відповідь про зміну поведінки кішки. Напевно, краще запитав як окреме питання.

+322
user5944566 15 лют. 2010 р., 08:10:19

Моє розуміння "гранул":

матеріал був розпалася на маленькі частини, і потім пресують з деякими зв'язування додаток в форму.

Якщо це гранули, ви думаєте:

Будь ласка, не годуйте їх!

По-перше: кролики потрібні волокна для здорового травлення, але і при виробництві гранул цього волокна стають все коротшими і коротшими, поки вони "зникають". Ця їжа як нездорової їжі для людини, і як це викликати проблеми, як оклюзія, яка приносить біль кролики.

По-друге: на додаток до ссылке колишній зламані частини в більшості випадків не частиною гарного годування для вашого вихованця. Приклади: прості цукру і багато індустріальних масел.

По-третє: з-за відмінностей в законодавстві для людини їжа проти закону для продуктів тваринного походження, виробник не зобов'язується інформувати про всіх включених матеріалів. Тому виробництво можна додати дешевше середнього філлер для збільшення призу з легкістю, і ви не можете перевірити його. У Німеччині це середній наповнювача часто називають "pflanzliche Nebenerzeugnisse" (англійською трав'яні побічний продукт або овочевий побічний продукт). Це може бути все рослинні відходи від інших промислових виробництв.

Четвертий: більшість гранули сушать до їх виробництва, тому вони будуть поглинати багато води після того, як кролик їсть їх. Вони набухають і стають все більше і більше (іноді в п'ять разів для сухої коржі) і деформації кришки шлунка. Це викликає біль і ослаблення цієї тканини. На відміну від свіжих продуктів, не розбухають будь.

Останнє: цієї гранули не буде давно розжовано, як сироїдіння і повністю. Так кроликів не використовують свої зуби досить довго, щоб сприяти природному стирання.

(Джерело німецькою мовою)

+316
user827918 27 квіт. 2017 р., 12:18:57

Напевно не лаю його. Ваша собака не в змозі поєднати прочухана, щоб мочитися, і ви будете тільки погіршувати свою довіру, викликаючи плутанину.

Тепер на питання, мочитися всередину.

Ви говорили з вашим ветеринаром про це? Ваш щеня може мати УТІ або іншому медичному питанні змушуючи його писати зайве. Навіть якщо ваш щеня, здається, здорових і нормальних, все-таки дають свій вет дзвінок.

Інша можливість полягає в тому, що у нього провали в пам'яті про те, де це доречно, щоб попісяти. Деякі цуценята будуть забувати деякі з їх привчання до горщика, коли вони потрапили в аварію в приміщенні. Боротися з цим можна, приймаючи його на вулицю частіше, ніж зазвичай, а також ретельно прибирати всі місця, де він пописав в. Вам знадобиться пилосос, який видаляє всі запахи, як диво природи.

Оскільки ви згадали про насування рухатися дуже може бути стрес. Ви помітили будь-які інші зміни в поведінці? Як здавалося, особливо чіпким з вами або ляпсуси в інших навчальних? Якщо це стрес, що викликає це найкраще, що ви можете зробити, це бути спокійним і люб'язним, наскільки це можливо з вашого цуценя. Це збиває з пантелику і страшно бачити всі ваші речі упаковані, і ваш народ веде себе дивно і робить дивні речі (упаковка). Деякі додаткові вправи та уваги, як правило, проходить довгий шлях, а також зберігаючи ваші цуценята простір (ящик, ліжко тощо) Як можна нормальним як можна довше.

Поки він пішов кілька тижнів, без дтп, ви могли б розглянути питання про обмеження його доступу в райони, ви не хочете пописати собаку, коли ви не стежити за ним.

+314
adel93 15 черв. 2019 р., 21:55:36

Природне сонячне світло є кращим джерелом для рептилій, однак отримати Д3 для внутрішнього черепах можна використовувати штучного УФ-освітлення. Ртутні лампи пара ідеально підходять, як вони викачають тонну UVB і може бути використаний як гріються фари (багато тепла). Взявши черепаху за 30 хвилин в день-це дуже корисно (хоча чим більше, тим краще), я б зробив це при тому, що його закритий УФ освітлення.

Ще один хороший варіант для критого УФ-це довгі трубки, котушки, лампочки фігня, так що не переймайтеся з цим.

Як Таня вже є crutial для них це як це, як вони використовують кальцію. Вам буде потрібно внести доповнення в свій раціон харчування, а також для запобігання ММД (метаболічні захворювання кісток) і інші проблеми зі здоров'ям, але будьте обережні, що ви можете доповнити і зробити ваш черепаха хвора. Кальцій кожен другий день і полівітаміни раз в тиждень-це ідеал (посипати на їжу). Ви можете придбати гадина добавки в вашому місцевому зоомагазині.

+272
Matthew Bagley 22 трав. 2017 р., 18:36:45

У мене є кішка, яка майже шість місяців, і вона дійсно потребує ванні. Їй дозволили виходити на вулицю, так іноді вона повертається всередині брудні.

Чи існують проблеми, пов'язані з купанням їй, що я повинен знати? Мені потрібно використовувати спеціальний шампунь, коли я баню її?

+228
Marjella Sailor 14 лип. 2015 р., 11:23:55

Як говориться в коментарі, 6 тижнів-це трохи занадто молодий, щоб відокремитися від своєї матері. Забираючи цуценя від матері після 8 тижні буде більш кращим. Але тепер це сталося, і тому він буде трохи важче для вас, щоб навчити її залишили у спокої, тому що вона скучає по своїй сім'ї.

Бути разом з нею якомога більше. Не залишай її одну, якщо вона справді не потрібна. Грати з нею, навчати її (так, це можливо, щоб розпочати навчання в такому юному віці, але, будьте терплячі з нею, і не вимагають занадто багато), так що вона дуже втомилася, коли потрібно залишити її в спокої на короткий час. На Huggle часто разом. Але майте на увазі, що молоді собаки дуже скоро набридло, так що дайте їй час відпочити.

Дати їй деякі опудала тварин, які переважно більше або такого ж розміру, як цуценя. Вона буде відчувати себе менш самотнім.

Даю їй пляшку з гарячою водою була хороша ідея. Продовжуйте з ним, але нагадати, що вона не повинна бути занадто гарячою. Він не повинен заподіювати їй біль.

У поїзді, що вона може бути залишена у ящику, грати з нею, щоб зробити її втомився. Ніж помістити її в це, чекати півхвилини, а взяти її , перш ніж вона починає плакати. Погладити її ненадовго і чим знову покласти її в ньому. Дотримуватися її. Вона хоче спати? Дуже добре. Дай їй поспати. Якщо ви бачите, що вона прокинеться, вивезти її з загороди перш, ніж вона дійсно прокинулася і починає плакати. Намагайтеся не залишати місця для першого тренування. Спробуйте продовжити час залишаючи її в поле.

Потім спробуйте залишити в кімнаті, поки вона знаходиться в ящику. Навіть якщо вона приймає перебуваючи в шухляді, поки ви знаходитеся в одній кімнаті довше ніж на 10 хвилин без сліз, це не означає, що ви можете вийти з кімнати на 10 хвилин. Так що почніть з півхвилини перший. Продовжити час вашої відсутності.

Це може бути гарною ідеєю, щоб тримати її в одній кімнаті на ніч протягом наступних кількох тижнів. Можна змінити пізніше. Але майте на увазі, що вона дуже молода і відчуває себе самотньою. І ви не повинні залишити її в спокої на весь день. Вона виразно занадто молодий для цього.

+217
Bo LI 11 бер. 2018 р., 18:22:43

Я завжди залишаю Ведмідь (7 місяців зараз) з Гонконгу, коли я залишаю протягом дня. Я використовую або крем-сир або арахісове масло для вставте вузький кінець, потім я поклав шматок чогось дійсно смачне (курка або печінка) через широкий кінець, потім стільки ж корми, як він буде тримати. І тоді я заповнити ширший отвір з вершковим сиром або арахісовим маслом, теж. Я заповнюю кілька разів і тримати їх у морозилці. Я даю йому заморозили і він, здається, з'їсти його, перш ніж він отримує Губер-й.

Я змушую його сидіти в своїй клітці, щоб отримати його, але тоді ми не закриваємо ящик. Він на волі в квартирі, поки нас немає і я зазвичай знаходжу в Гонконг десь у вітальні, тому я знаю, що він грає з ним, але він не залишає безлад. Я думаю, що важко-до-достигаемости курка, тримає він зосередився на їжі, поки вона порожня.

+177
Brandon Hoover 18 вер. 2018 р., 22:00:29

Я годую свою окуня замороженого мотиля, і мені сказали, що торкаючись мотиль-це дуже погана ідея; що вони несуть якісь страшні бактерії, які можуть бути перенесені на людей. Я намагався дивитися вгору, чому ви не повинні чіпати мотиля, і все, що я знайшла людей, кажучи, що якщо вони стикаються з мотилем, у них алергічну реакцію.

Це правда, що дотик мотиль-це погана ідея з кількох причин ризик алергічної реакції? Чи це нормально, поки у вас немає реакції?

+17
azazel 29 бер. 2010 р., 15:49:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil