Це безпечно, щоб нагодувати мого вихованця ящірки під час линьки цвіркуна?

Я купив ряд фідер цвіркунів, кілька з яких знаходяться в стадії линяння.

  1. Безпечно годувати цвіркуна середині линьки вихованця ящірку?
  2. Я повинен відкинути лушпиння линяли відстав, чи це безпечно, щоб спробувати і згодую його моєї ящірки, а?
+895
gcstang 26 лист. 2012 р., 12:18:07
30 відповідей

Жалкую про вашу втрату, це ніколи не буває легко втратити друга.

Отже, для тих, хто не знає, собача чума є особливо небезпечної хвороби тісно пов'язаний з кору близько 50% смертності серед собак. Існує ряд причин, за якими ветеринар може сказати вам, що ви не можете принести додому вашу собаку для поховання:

  1. Природним шляхом зараження є повітряно-крапельний, крапельки і заражених поверхонь.

  2. Поховавши вашу собаку у вашому дворі може стягнути з місцевою дикою природою, що створює додаткову чутки, що може повернутися в домашні собаки.

  3. Є зоонозних потенціал для людини. Як я вже згадував, вірус тісно пов'язаний з кором і є деякі докази, що він може передати людині або викликати ускладнення для нас. Більшість з нас не захищений від вакцинації проти кору, в будь-якому випадку, але зовсім маленьких немає, так що це теж ризик, щоб розглянути.

В цілому, я повинен визнати, що ветеринар має законне занепокоєння, наскільки це можливо, додав деякі неприємності для вас. Він також може бути заборонено випускати собаку за законом, це не обов'язково незвичайне, коли справу з більш небезпечними захворюваннями тварин.

+927
splattne 03 февр. '09 в 4:24

Взаємодіючи з природою, бігає по полю або піднімаючись на дерево (ялинка) не досліди з критим замінники. Я можу стимулювати мої кішки з іграшками. Але коли вони виходять, вони справді оживають. Для кішок, як їх критим життя-це половина прожитого життя. Що може бути кращим вибором, але це сумно.

Відкрита небезпека є реальною, але є способи, щоб подолати це. По-перше, ви лише потрібно турбуватися про котів тікати, якщо це домашній кіт, що послизнувся. Відкритий кішки встановити територіях, які вони гуртуються. Автомобілі страшно, але я вчив моїх кішок, щоб перетнути вулицю. Також я повідомив їм, де трафік дуже легкий, як 2 години ночі. Heartguard ефективно захищаючи їх від бліх, кліщів, і від круглих черв'яків. Ви повинні знати свій район як які види диких або домашніх тварин кішок, їх щури, які можуть зробити їх хворими, є люди, які бачать коти-Шкідники і може нашкодити їм? Ваше сусідство може виявитися невідповідним для вашої кішки, але є МО потрібно припустити, що. Просто зайдіть дізнайтеся.

Сказавши, дозволяючи вашої кішки виходять деф додає вам роботи. Вам потрібно стежити за своїм здоров'ям більш уважно, дивлячись на травми, розриви шкіри і т. д. я думаю, що все це коштує для кішок, щоб повністю жити.

+872
Jim Ennis 17 квіт. 2017 р., 06:53:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Латами підготовки має важливе значення з деякими собаками, щоб допомогти переконатися, що вони не пісяють навколо будинку, коли залишаються одні. Може, спробувати обмежити воду безпосередньо перед тим, як залишити собаку без нагляду, і якщо тільки протягом години може без води, поки ви відсутні.

+779
BrownBall 26 лип. 2018 р., 05:06:42

Вам здається, ви робите все правильно. Кілька додаткових речей, які ви могли б спробувати:

Рухатися кішка дерева: переконайтеся, що один або два з своїх котячих дерев знаходяться в районі, де ви проводите більше всього часу. Якщо ви вже зробили це, іноді просто переміщаючи кіт дерево в метрі від місця, де вона робить це раптом більш цікаві для котячого розуму.

Стримуючим фактором стрічка: зоомагазини листи двосторонній скотч, який є безпечним, щоб покласти на меблі. Я ніколи не намагався поставити його на двері або стіну, але я думаю, що це буде працювати так само. Покласти його в місця, які вони ламають. Досить одного разу, щоб відчути стрічки, і вони не будуть ритися там. Через деякий час з них подряпин на відповідні пункти (кілька тижнів, місяць), ви можете видалити стрічку. Проблема з викладанням його на стіну полягає в тому, що він може зняти фарбу. Я дійсно не знаю. Однак, в залежності від того, як відчайдушно ти намагаєшся зупинити поведінка, це може бути варто до вас.

Не приймати їх, поза: я знаю, що ти не один такий, але іноді беру їх на вулицю, ймовірно, робить їх нудно всередині. Всередині кішки можуть бути абсолютно щаслива всередині (не кажучи вже про більш безпечних і здорових), особливо з все, що ви для них робите. Тим не менш, вона працює краще, коли кошенята не знають, що є зовні. Щоб відучити їх від зовні, ви можете іноді принести ззовні всередину. Наприклад, візьміть з собою невеликий філія всередині. Вони розпізнають запах і бути зацікавленим у ньому. Робити такі речі, більше на початку, а потім менше і менше.

Я дійсно сподіваюся, що це допомагає. Бажаю вам і вашим кішечки кращі!

+772
seeker145 12 квіт. 2013 р., 03:46:41

Я зловив свою кішку пару раз жувати домашні рослини. Більшість рослин зараз жували листя. Я бачив його зовні, але я підозрюю, що він може.

Чому кішки жують листя рослин?

+754
DWolf 31 груд. 2017 р., 22:55:03

Використовуючи відбілювач-це перша і найбільш серйозна проблема у вашому акваріумі.

Навіть сліди відбілювача вб'є бактерії хороші і погані.

Коли ви отримуєте новий бак і новий фільтр вам потрібен цикл, щоб побудувати хороші бактерії, яка розщеплює відходи,ось як це робиться https://www.fishlore.com/NitrogenCycle.htm

Не кладіть рибу у вашому акваріумі, перш ніж вона була задіяна правильно,вам потрібно буде придбати тест на води, щоб побачити, коли танк правильно задіяна посилання на подробиці про це.

Фільтр більшого розміру не буде проблемою для ваших риб навпаки,великий фільтр забезпечить велику поверхню для корисних бактерій, щоб рости і бути в змозі обробляти більше відходів від риби.

Тепер вам потрібно додати подвійну дозу dechlorinator обробка/вода(Aqua безпечний або подібні продукти).

Не додають більше риби, перш ніж танк в біологічну рівновагу(циклічно правильно).

Самі дізнаєтеся, як зробити тестування води вашої власної особистості, це не складно, і вам потрібно робити це щотижня у майбутньому.

+749
Pure 7 груд. 2010 р., 10:40:28

Як навчити вашу кішку чесати там, де ви хочете:

1) зробити когтеточку доступний, принаймні один, який доступний в будь-який час для кота.

2) створити виправлення слова. Я використовую локальний варіант "Ні!" для мого кота. Тому кожен раз, коли він робить те, що я хочу його зупинити, я просто сказати "ні!", іноді досить сильно. Він отримає повідомлення.

3) Кожен раз, коли ваша кішка починає чесати там, де ви не хочете, ви говорите, що слово корекція, візьміть кішку і покладіть їх кігті на когтеточке ви хочете їх використовувати. Не гнівайтесь, або насильницькою. Просто покажіть вашу кішку, де ви хочете його подряпати.

4) Зробіть старих подряпин менше насолоди у використанні. Другий скотч, дивний і неприємний запах. У Google Cat анти-дряпати речі.

+747
Dimonologer 22 січ. 2017 р., 08:58:47

Наші Чау-Чау 'Бо' тільки що виповнилося 10 місяців, грумера ми привезли його у ванну і наречена порідшали його волосся і головною. Це мій третій Чау так я знаю, що ви ніколи не вирізати Чоу пальто. Мої питання-це буде його основним і шерсть відросте до нормальної.

+734
Masih Sadri 15 лист. 2013 р., 01:53:12

Ми нещодавно врятували двох тер'єрів пуделя у віці 6 і 7.

Коли ми вперше приїхали, вони мовчав, поки ми не встали. Минуло близько 4 місяців з тих пір, у нас вони були і близько місяця тому вони почали гавкати вранці.

Вони обидва спали в своєму кошику в сімейному номері на першому поверсі, але дуже голосно. Вони були закинуті раніше, але тепер знають, що вони улюблені.

Ми намагаємося ігнорувати гавкіт, але в цілому воно стає голосніше і довше. Я буду кричати вниз, щоб зупинити його, і вони будуть припинити близько 20 хвилин, а потім почати знову.

Ми все ще погано знайомі з маючи собак і моя дочка-підліток (який її любить поспати) стає дуже засмучена.
Як я можу змусити їх зупинитися і чекати, поки ми встаємо?

+730
Smiti 8 вер. 2011 р., 07:42:05

Оскільки ніхто не згадав про це: кришка розплідника з простирадлом або рушником. Зниження сенсорної інформації допомагає заспокоїти більшість собак (та інших тварин). Не оберніть його занадто туго - переконайтеся, що є деякі прогалини для повітряного потоку. Більшість собак буде лежати прямо вниз і ледь не пікнув, поки кришка не горить.

Я також вважаю, що менше місця краще. Наприклад, якщо я дозволю мої собаки бродять у машині, вона стає більш схвильованим, ніж якщо обмежені в буді.

Крім того, я згоден з інших відповідей. Не заохочуйте скулящая собака. Що тільки підсилює поведінку і вчить їх нити більше.

+619
Ciske Boekelo 23 серп. 2013 р., 10:12:34

Я вважаю, вони не їдять будь-яку їжу, оскільки інші риби з'їдають його першим або їжа пластівці занадто великі. Я пропоную отримувати сітки заводчика, який висить на стороні вашого танка і дійсно подрібніть пластівці у ваших руках, поки це практично пил, щоб нагодувати їх. Або просто переконатися, що вони отримують частину продовольства ви подаєте всім іншим.

+597
Mohan tyson 30 бер. 2010 р., 08:43:08

Я, чесно кажучи, я не бачу ознак плавниковой гнилі Бетта,це може бути дуже важко побачити це в Півники в результаті природні відмінності у тому, як краю плавців мають форму.

Я не бачу ніякого розриву в ребра,єдина область, яка виглядає трохи дивно знаходиться на вершині плавця риб, але я не вірю, що це проблема.

Плавці виглядають не затискали зі мною,задньої частини спинного плавця може бути результатом перенесеної травми, які заживають трохи дивно.

Кращий спосіб зберегти ваші Риби здорові, щоб забезпечити гарну якість води,у встановленій місткості потрібно регулярно робити тести води раз на тиждень.

Показання ви повинні тримати очі на РН-аміак-нітрит і нітрат.

РН-не менш важлива частина,це в interrest води suplyer, щоб зберегти це приблизно РН 7-7,5 нижче і водопроводу буде роз'їдати(короткий строк служби), а якщо рН вище, матеріал буде переданий у водопроводі(менше витрата води = більш висока вартість, щоб доставити таку ж кількість води).

Аміак дуже токсичний для риб(та інших) так це треба бути якомога ближче до нуля, наскільки це можливо.

Нітрит токсичний для риб(та інші життя), тому це має бути настільки близький до нуля, наскільки це можливо.

Азотнокислий токсичний, якщо концентрація стає високою, але ви продовжуєте це регулярні підміни води(нітрат-рослинна їжа, так що ваші рослини будуть видаляти частину його).

Нітратів у воді є ознакою того, що ваш фільтр працює неправильно.

І останні дві основні причини для риби хворіти-погана якість води і за годування рибок,за годування призводить до погіршення якості води.

Для отримання додаткової інформації про те, як переконатися, що якість води буде добре у вашому акваріумі, будь ласка, погляньте сюди, перед тим, як купувати риб https://www.fishlore.com/NitrogenCycle.htm

+580
David Heller 17 лист. 2018 р., 08:50:45

Це траплялося принаймні двічі. Моя подруга вже кілька тижнів, і одного разу він повернувся, його собака була так рада, що він помер. Потім я побачила пост з Reddit, що описує майже те ж саме недавно (не впевнений, якщо він той самий хлопець, ха).

Тепер, це досить мило і сумно і смішно і трагічно одночасно. Я йду теж протягом декількох тижнів, і я впевнений, що це не станеться з моєю собакою, але я думаю, що це варто було б з якоюсь обережності.

Як може я, після повернення з тривалої відсутності, заважає моя собака померти від щастя або дістатися (небезпечно) ради?

Якщо це допоможе, у мене є 3 років жінка померанського шпіца.

+578
ritchie latimore 28 лют. 2018 р., 11:33:07

Абсолютно нормально, як він дозріває, він буде автоматично піднімати ногу, коли потрібно. І, як сказала Ребекка, вони будуть робити переключення за бажанням, щоб відзначити місце, вони намагаються помітити.

+569
matsmats 13 трав. 2018 р., 04:02:49

У мене є кінь, який багато страждав у теплу пору року. Це примножено, коли ми рушили на північ (ми в Південній півкулі - так півночі тепліше) і не було більше жалких комах. Я її лікував по Квинсленду свербіж, викладені в цьому пості , Як лікувати Квінсленда свербить?.

Це допомогло, але було ясно, що там був ще один питання, стримує її. Шия Черв'яків. (вставити зловісну музику, вони жахливі)

Я поставив її на енергійну програму, щоб ставитися до неї черв'яків для шиї і поділяться процес і наш прогрес.

+546
Adrian Roworth 16 серп. 2011 р., 09:06:24

Мій чоловік і я "прийняв" бак 55 галонів, які прийшли з риби, в тому числі 2 скалярії і 7 чорна спідниця тетр. На жаль у нас були проблеми з обох видів: Ангели або боротися, як божевільний (liplocking, прищіпка і т. д.; жінка була інфекція очей, коли ми взяли її і тепер сліпі завдяки йому), знемагала всі в танку, або відкладають безліч яєць (вони, як правило, їдять їх всі, так що принаймні у нас немає купи дітей, але вони дуже територіальні разом з іншими, коли це відбувається) і чорні спідниці почали агресивно бореться (вони зазвичай грали разом, був дуже схожий на тег, але тепер вони насправді заподіяння шкоди один одному). Ми були серйозно розглядає пошук господарів для них і отримання нових риб, але ми не були впевнені, що будуть сумісні в наш танк?

Іншої риби у нас є: 4 неонових тетр, 4 кору сом, і 1 pleco.

Ангели-єдині, вибираючи на кого-небудь за межами їхнього власного виду, насправді все ладнає дуже добре! Якщо ми змінимо ангели і БСТ, є якісь більш барвисті і мирні варіанти ми можемо розглянути? Ми вже плануємо отримувати більше неонів зі шкільних настільки малий в цей час, але зараз вони-єдине колірне пляма в море срібний і чорний. Заздалегідь дякую за будь-які поради ви можете мати для нас! :)

+543
KnightHood 26 січ. 2017 р., 23:25:35

Я насправді думаю, що це в основному інстинктивно. Собаки, що гавкає, коли вони збуджені (високий звук) і гарчать, коли вони захищають або замовлення іншою собакою (низький звук). Ніхто не вчить їх цього; вони просто знають. Люди теж, як правило, використовують звуки таким же чином, тому він може бути важче для людей, щоб спілкуватися, що вони щасливі зі своїми собаками, тому що вони говорять на більш низький регістр.

Але, я б сказав, що це більше на невербальні сигнали, що собака орієнтується на, а не вербальним. Переважна більшість їх спілкування один з одним (і з нами) невербальне. Ось чому два, здавалося б, непостраждалих собаки може раптово піти один за одним. Вони побачили невербальні сигнали, які ми пропустили. Собаки читають наші обличчя зліва направо, як це роблять люди, тому що права сторона нашого обличчя (який буде на собаці залишилося) виразніша, ніж з лівого боку. Вони-єдина тварина, яка звертає увагу, коли людина вказує. Що бродячі собаки могли б говорити, якби ми були розслаблені або напружені тільки по тому, як ми ведемо себе і напруженість в голосі, незалежно від кроку. Так що навіть якщо ми нічого не сказав, він би знав, якби ми були засмучені чи ні.

Це не означає, що виховувати не платить свою роль, тому що вони дізнаються, які звуки людей звук подобається, але я б сказав, що це в основному природа, яка інформує дій собаки.

+449
Bunchhieng 23 січ. 2016 р., 23:42:13

У мене дві кореллі, самець і самка. Вони зазвичай мають хороший тон, сиділи близько одне від одного і спілкуючись один з одним, коли нарізно.

Іноді я бачу один з них або обидва схиливши голови. Коли кланяючись, вони будуть тримати голову вниз і злегка натисніть їх в інших. Я ніколи не бачив жодного з них відповідати на пониклу голову одного. Як правило, інший дратується.

Схоже, вони обидва хочуть, щоб зробити somethibng конкретні, і обидва дратуються, коли інші не роблять.

Що це означає?

+438
Bobi 17 трав. 2010 р., 15:13:27

Це важкий час, і з коханою людиною до ветеринара за свої останні миті з тобою просто не здається правильним.

Коли зіткнулася з подібною ситуацією ми виявили, що там були дві ветеринари, які виїжджають на будинок в нашому районі, з euthanasiaed входить в їх послуги. Одна спеціалізована в хоспісі.

В нашому випадку те, що було повільно розвиваються питання, що ми повинні бути адреси тільки став нагальною проблемою протягом ночі.

Ми подзвонили в хоспіс вет і їй вдалося дістатися до нашого будинку, як її другий дзвінок на ранок. Коли ветеринар приїхав, Бакстер сидів на колінах у моєї дружини на дивані, явно борючись з диханням, але і як можна утримання.

Ветеринар сів на підлогу і зробив іспит і обговорили ситуацію і варіанти з нами, весь час Бакстер продовжував сидіти на колінах у моєї дружини в нашу вітальню отримувати з тваринами і відпочинку. Ми прийняли рішення і пові вводять наркотики. Через кілька хвилин Бекстер був у щасливе життя без болю і стресу...

Це рішення ми як і раніше відчувати себе добре.

Уточнити це відноситься не тільки до кішкам і собакам. Бакстер був кролик, який грає в цьому відповідь про блок вовни

+403
Jokerius 29 серп. 2014 р., 02:23:43

Це звучить, як ваші кролики заражені Encephalitozoon cuniculi або Baylisascaris procyonis. Як правило, після того, як кролик показує знаки, це занадто пізно, щоб врятувати їх від нього, хоча я не кажу, що ви не повинні спробувати. Анекдотично зі спілкування з іншими заводчиками, найбільш поширена винуватець мабуть, сіно, що був дощ або піддано впливу інших запліснявілі сіно.

Я б припустив, грунтуючись на тому, що 3 ваших кроликів отримав його в той же час, вони мають грибкову форму. На цьому сайті є схеми лікування , які я використовую, коли мої кролики схильні кролика з шиї.

Як тільки курс Ivomec завершена, випатрайте кролика буде слабким, і вони будуть більш сприйнятливі до інших проблем. З цієї причини ви повинні дати їм кролика еквівалент постільний режим. Помістили їх в клітку і закрити його. Після того, як Ivomec робиться, пробіотики повинні вводитися протягом наступних 3 або 4 дні. Є деякі продавці, які продають пробіотичні пасти можна давати, але я виявив, що йогурт з активними культурами працює так само добре.

Я не можу підкреслити це досить: 3 Якщо ваші кролики були заражені, шанси, інші ваші кролики були теж. Ви повинні ставитися до них превентивно, на всякий випадок.

+400
Michael Galuza 8 січ. 2011 р., 10:47:26

Ну, всі три з цих видів риби солонуватою води риба, що означає, що вони терплять і навіть воліють міцно солоній воді до певного моменту. Якщо у вас органічна речовина гниє в ставку, він цілком може призвести до зниження рН нижче, що ці риби можуть впоратися.

Рекомендується завжди тримати детрит від накопичення в ставках, Особливо таких маленьких, як ваша, бо гниття також можуть споживати багато кисню.

Так що у вас є два варіанти, чому ваші Риби можуть загинути.

Ще одна річ. Де ти? Якщо ви знаходитесь в літній час прямо зараз, додав тепла і знижує кількість кисню у воді може тримати в розчині. Холодна вода може містити більше кисню, ніж тепла вода, а в літній час-це завжди небезпечний час для риб-за додаткового тепла не тільки підкреслює якусь рибу, але і робить менше кисню до них.

+391
rtgnx 4 квіт. 2010 р., 14:44:28

Собаки не чисті хижаки, і тому потрібен певний відсоток з овочів в їх раціон, але більшість раціоні повинно бути м'ясо і трохи змінивши тип м'яса. Близько 20% залишок дієта повинна мати деякі овочі в ньому.

З точки зору м'яса, ви хочете мати гідний мікс органів, м'язів, шкіри і жиру приблизно в пропорції до того, що вони отримають від видобутку або очищення. М'ясо, яке ви використовуєте, хоча, повинно бути м'ясо, яке придатне для споживання людиною (навіть якщо ми не хочемо, щоб з'їсти його). Овочеву суміш може включати в себе такі речі, як сквош, салат, морква, капуста, і подібні, не вживати вуглеводи.

Хорошим джерелом для більш докладної інформації, а також деякі рецепти, які допоможуть вам розпочати роботу в кінологічний центр або в видніше корму.

Як і в будь-якій дієті, ви повинні дуже ретельно стежити за здоров'ям вашого друга, як Ви перехід його раціон, звернути особливу увагу на будь-які ознаки газу, блювання, або інша незвичайна поведінка, такі як млявість.

+325
Mixpeal 25 трав. 2019 р., 00:31:00

Скільки часу я провів з моїм цуценям. Він-бордер коллі 4 місяці. Він, здається, є багато енергії і хоче спілкуватися і грати весь час. На одну книгу, вона каже, що щеня потребує спілкування і взаємодію, щоб побудувати зв'язок зі мною. Але з іншого боку, я читала, що щеня повинен спати/відпочивати протягом 18-20 годин. Для цуценяти в такому віці, це означає, що він буде створювало більшу частину часу. Мені сумно, особливо, коли він ниє всередині кліті.

Скільки часу щеня потрібен для сну/відпочинку в день?

+315
Dawood Butt 4 лют. 2013 р., 13:01:53

Чорний-це Ocellaris і зазвичай називається Дарвін як вони походять з певної місцевості в Австралії.

Швидше за все, ви не зможете тримати більше пари в баці, якщо це не величезний танк. Клоун, як правило, дуже агресивні по відношенню до горбачів, вони типу дівиця, до точки, де вони будуть дошкуляти їх до смерті, якщо вони не є неповнолітніми або ви просто пара.

Не впевнений, наскільки великий ваш танк, але навіть якщо ви починаєте з неповнолітніми, вони будуть агресивними, коли вони зрілі. Можна припустити піти з пари або 2 пари і 3-й клоун якщо бак великий, і пара встановлює свої території на одному кінці резервуара, а не в середині його. Пара, ймовірно, вимагати 3 - 4 метри території у всіх напрямках, так що ви зазвичай дивіться на 120 галонів (6 танків FT) або більше.

+291
AlGi 22 трав. 2019 р., 13:24:30

Я використовував бар'єр помилку кілька років і він чудово працює. Вбиває майже кожен один баг. Після того, як я в перший раз недавно переїхав в будинок, там була велика помилка смерті в місцях пшикала.

Тепер одна річ, я помітив, павуки в будинку і навколо нього були в силі. Я не поділяю вашу любов до павуків і, коли я натрапив в підвалі, я кропила, я застрелив його прямо. Малюк побіг геть. Я пішла за ним і зловив його знову. Він побіг кудись. Не здається, його вплив на всіх. Інші помилки (бокс-Елдер) я розпорошується впав і, здавалося, померти на контакт. Я ще помітив павутину в підвалі і навколо будинку.

+278
Ritwik Garg 27 січ. 2017 р., 16:17:33
Відноситься до акваріум, в першу чергу використовується для житла живих коралів і пов'язаних з ним матеріалів.
+254
Eric Ningabiye 6 серп. 2017 р., 06:23:26

Так. Вони можуть бути повністю затоплені. Вони хоч і ростуть повільніше. Зробити підкладку створений для засаджених рослинами акваріумах. Пам'ятайте, вам тепер у мене є 8 стебел, і вони були повністю затоплені 4 рік, 3 за 2 роки, а 1 на 3 роки. Я не був один помирає. enter image description hereenter image description hereenter image description here

+82
Claudius Goennus 16 квіт. 2018 р., 17:36:33

Етично...

Ваша кішка принесе вам миша: це подарунок, він принесе занадто своїх дітей, годувати їх, навчати їх мисливського поведінки.

Тут у вас є три шляхи:

  • вбити його, витрачай його

  • вбити його, годувати його

  • нехай це піти

По-перше, як мені здається, даремно звертаючись до циклу природи...

Другий момент: ваша кішка принесе її в їжу, якщо воно не є воно саме, ви можете покласти його в природі та інше тварина з'їсть його (слід звернути увагу, щоб не привертати тварин, які ви не хочете мати поруч)

Третій момент: Ви даєте цю здобич шанс залишитися в живих, досягти безпечного укриття і розмноження.

Висновок:

На мій погляд, ви повинні вибрати між пунктами два і три. Критеріїв для вибору може бути "може це тварина до укриття?". Якщо він не рухається, має перелом ноги або що-небудь подібне, я б вбила його. Але якщо вона може втекти від мене, я б нехай це піти і дати рішення до природи.

Четвертий шлях, за ним доглядати, поки він знову здоров я пропустив з розумом. Ви майже не можете зробити це в квартиру разом з кішкою...

+37
krovosos77 7 груд. 2018 р., 13:23:38

Ваше питання, "можливо" - це 100% так. Майже нічого неможливо.

Наскільки ймовірно (ще краще, скільки знадобиться), буде залежати від дуже багатьох змінних, що можуть бути перераховані тут.

Тепер, виходячи з того, що ви мали її протягом 3 років, тобто глибоко вкорінене поведінку. В моєму розумінні є два типи загальної поведінки у собак. Короткочасне поведінка (поведінка, вони лише недавно дізналися, і можете забути досить швидко), вкорінене поведінка (поведінка, яке вони навчилися давним-давно, і це глибоко вкоренилася в їхній психіці в цей момент).

Її поведінка була б в'їлася. Значить, це не неможливо, але це буде дуже, дуже важко зробити так. Стара прислів'я "ви не можете навчити стару собаку новим трюкам" було доведено неправильним в тисячу разів. Однак, через 3 роки ви б трохи попрацювати. Я б почав виправляти поведінку відразу, а потихеньку почати працювати з нею, щоб отримати її в "обмін" настрій. У мене склалася думка, що ви розділяєте" іграшки самі з нею, грати з нею і так далі..тому я вважаю, що це гарний початок і відштовхуйся від цього. Я рекомендую робити свій нормальний сесій грати з нею, але повільно включати інші собаки в ігрових сесіях. Протягом декількох місяців, він повинен стати легким для вас, щоб почати навчання її на "Поділитися" безпосередньо тільки з іншою собакою, і якщо вона любить грати разом з вами, є шанс, що вона буде просто приймати таку поведінку автоматично, без необхідності для реального "навчання".

Удачі!

+28
eliyas 7 лист. 2010 р., 03:51:21

У моїх батьків є дві собаки, обидві досить старі і хворі. Високі шанси, що рано чи пізно рішення покласти одну з них для сну має бути зроблено.

Ми хочемо зробити його легким для іншої собаки, так що він розуміє, що ми робимо. Проте нас турбує те, що собака буде розвиватися страх до ветеринара - або гірше, якщо ми дозволимо йому приєднатися до операції.

У той час як ми могли б поїхати в клініку ветеринари, ветеринар вже погодився приїхати до нас додому в разі необхідності. У той час як ми воліємо пізніше, ми все ще не знаємо, в який момент ми повинні дозволити інші собаки приєднатися (після або під час евтаназії).

Як ми можемо зробити цю процедуру як можна простіше?

+27
Joel Boehland 30 лип. 2018 р., 00:38:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil