Чому собаки люблять мовою клацають звуки так сильно?

Люди, все, здається, знають, що собаки люблять клацнувши язиком звуку....багато.

Коли ви хочете отримати увагу собаки все, що вам потрібно зробити, це зробити цю мову клацаючий звук і вони збіжаться туди.

У чому ж справа?

Чому собаки люблять цей звук так багато?!

+963
vipmaa 9 жовт. 2011 р., 00:00:12
27 відповідей

Моїй собаці був поставлений діагноз-аденокарцинома. Рентгенівські знімки були зроблені і показали рак поширився на легені. Йому дали 6 місяців, щоб жити в той час.

Він близько 14 років немає, а первинний діагноз був трохи більше 2 років тому!

Зараз він виглядає як безлад. Маса продовжує рости і займає значну частину його нутро. Він все ще відносно щасливою. Виляє хвостом, гавкає, коли він хоче їжі. Його мобільність пішов вниз, і він спить набагато більше.

Іноді, коли він лежить, він лежить на твердій поверхні на правому боці. Я вважав, що це дало йому невелике полегшення від тиску маси.

Я помістив невеликий нагрів місце накладка на низька в своєму ліжку собаку. Я поставив подвійний загорнутий рушник над ним. Я контролював темп і вимкнув його приблизно через годину. Він любив його!

Але хіба це добре? Шкідливо йому?

+964
Sharlyn Cimorlan 03 февр. '09 в 4:24

Це дозволить не зробити старше кошеняті ніякої шкоди, але він не буде допомагати матері, щоб забезпечити молоко для підростаючого кошеня і справді буде, швидше за все, у підростаючого кошеня шкоди, так як там явно проблеми зі здоров'ям, щоб мати так багато кошенят вмирає.

Ви повинні бути стурбовані з кошенятами, хворими і вмираючими, і здоров'я матері. Візьміть маленьку, бореться кошеня і мати до ветеринара як можна швидше.

Старші кошеня від матері, їй потрібна вся її сила для хворих менше кошеня. Це молоко спеціально призначені для задоволення потреб підростаючого кошеня і не для п'ятимісячного кошеня.

Також, отримати всі ваші кішки стерилізовані.

+872
Odrakir 5 черв. 2013 р., 05:04:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Для нового акваріума, ви повинні дозволити його порожнім (просто вода, гравій і рослини) протягом 4 тижнів, перш ніж покласти в нього рибу. В іншому випадку, ваша вода буде повністю аміаку та іншої гидоти для друзів.

Таким чином, приймаючи елементи з вашого першого акваріума не допоможе на всіх, але як ті погані речі у воді, ви можете взяти трохи води з першого акваріума, щоб допомогти принести в хороші бактерії.

Я не знаю, якщо він зробив багато в інших країнах, але тут, у Франції, то тоді ви можете взяти частину води у вашому акваріумі і отримати його проаналізовано зоомагазин продаж риби і вони скажуть вам, якщо ваша вода є досить хорошим для Риб.

Так що якщо ви вже купили рибу, не даючи порожній акваріум на перший, я б вам порадив передати їх у перший, якщо вони можуть жити з іншими рибами, або взяти достатньо води з першого бака для них, щоб жити протягом деякого часу. Тоді ви могли б піти на деякі зоомагазини продаж бактерії для акваріума, і нехай ваш другий порожній бак на 3 або 4 тиждень, просто додаючи нові бактерії.

+761
user6972 12 серп. 2015 р., 07:38:31

Нещодавно я розмістив питання про мій щеня кусає себе за ногу. Один з відповідей сказав, що алергії є загальними в пітбулів. Мій щеня свербить у неї комір досить часто. У неї є червона пляма на шиї, схоже на висип. Це тільки на одній частині її шиї, а не весь шлях навколо, де нашийник лежить. Я не можу сказати, якщо це просто невеликі порізи, вона може бути причиною свербіння при собі або висип. Як тільки комірець від неї, вона зазвичай не свербить там. Вона також любить свербіти на неї джгут, який ми використовуємо для ходьби іноді її (100% поліестер).

collar

neck rash

Ви можете бачити, що вона подряпин на комірі багато. Може Собаки бути алергія на подібні матеріали? Комір, як підроблений шкіра з маленькими металевими клепками. Її комір, перш ніж був схожий на ремінь, який обрізається разом, що вона теж кольнуло. Можливо, вона просто не любить нашийники?

У неї немає бліх.

+738
Gopalsamy Rajendran 12 лют. 2015 р., 03:25:33

Можна дати вашої кішці домашнє дієтичне харчування. Але вам потрібно зрозуміти, які саме поживні речовини, ваша кішка потребує. Так що вам доведеться багато читати про те, що кішка потребує.

Не тільки ви повинні розуміти, що кіт повинен, але і ви повинні розуміти, що кішка потребує в різні етапи його життя.

Ви будете мати, щоб додати різні добавки до їжі, які ви робите, як таурин. Він міститься в м'ясі та рибі.

Також, вам потрібно додати вітаміни і мінерали в їжі. Вам доведеться змішувати продукти з різних джерел, щоб збалансувати склад їжі, яку ви робите.

Так як ви можете бачити, що робить корм для кішок-це наука за своєю природою, і навіть досвідчена людина буде мати проблеми у реалізації цього права.

Ви питаєте, якщо експериментувати з доданням вашої кішки Туреччину і я думаю, що це прекрасно, щоб спробувати годувати Туреччину, щоб побачити, якщо ваша кішка хоче,але ви повинні дати йому інші види їжі, щоб зберегти його здоровим в довгостроковій перспективі,м'ясо індички не тільки покриє частину раціону кішки повинен.

Даючи вашої кішці Туреччини як лікувати-це добре, але він буде мати потребу в інших видах їжі, щоб отримати поживні речовини йому потрібні.

Коли справа доходить до реклами котячого корму, я хочу сказати, треба було кілька десятиліть, щоб розвивати і покращувати його до точки, де ми знаходимося сьогодні. При розробці комерційного корм почали багато помилок, де і потребам кішок не відомо.

Якщо ви купуєте хороші марки кормів для котів всіх ваших кішок потребує різних поживних речовин будуть виконані. Якщо можете/контейнер відзначено 100% повнораціонний корм для кішок, ви можете бути впевнені, що ваша кішка отримує те, що йому потрібно.

Консерви та сухий корм, обидва безпечні для вашої кішки.

Єдина потенційна проблема полягає в тому, що якщо ваша кішка п'є занадто мало води, коли давали тільки сухий корм, є ймовірність розвитку захворювань нирок і сечовивідних шляхів.

Але цього можна уникнути, даючи якісь консерви, так що ваша кішка отримує всі води йому потрібно.

+593
The12thSpark 15 серп. 2014 р., 15:35:31

Я чув твердження, що швидкий рух щелепи В ", щоб витрачати" насправді є спеціалізованою укус, який працює в зуби між vertebre видобуток на північ уздовж хребетного стовпа. У мене немає достовірної цитування, на жаль, але я alwsys тлумачив його як "я хотів вкусити, але я не можу". Можливо, в даному випадку це "я хотів вкусити, але я б вам мій волохатий зад збиті" -- ще одна форма котячих прокльонів, щоб піти з шипінням, виттям, і час моє сіамська кішка демонстративно зробив поховавши рухів в мою сторону.

+557
Kristopher Ives 2 квіт. 2012 р., 17:10:41

Оскільки черепахи їдять всі мої рибки я перестала класти більше риб в акваріумі.

Тепер проблема-сьогодні вранці я бачив дуже багато личинок комара на поверхні води. Здається, що черепахи їх не кохають, їдять, але гуппі робить. Але я боюся, якщо я можу покласти їх з черепахою ?

Це рішення я можу запобігти акваріумної води від личинок комарів?

+541
Enas Aziz Zidan 16 січ. 2017 р., 03:30:15

Нехай вона зголодніла - вона прийде до їжі. Ви, всередині, або зовні.

Більшість собак везуть продукти.

У мене була собака, що не подобається його зовнішній розплідника, тому я почала годувати його в розпліднику і навчилася, як у розпліднику.

+533
Winston Liu 18 груд. 2012 р., 21:06:21

Водорості для ставків, фонтанів, декоративних водоспадів або будь-яких інших водних об'єктів:

Водорості дійсно виступає важливою і необхідною частиною, так само, як і деякі інші рослини в ставок - тобто засвоювати нітрати, що залишився у воді після корисних мікроорганізмів у вашому водоймі здійснюються розбещує риби і рослинних відходів. Нітрати неймовірні гною рослини, проте їх не зупинити, може бути шкідливо для амфібій життя. Вздовж цих ліній, трохи водоростей це нормально, і це також є джерелом живлення для золотих рибок і коропів коі.

+530
Candi Gordon 26 трав. 2015 р., 09:53:05

Кінь не повинна бути їхати або важкої тренування, коли вони менше двох років, як це робить їх більш сприйнятливими до травм і опорно-рухового апарату. Організм ще росте і розвивається, і не потрібен зайву вагу або стрес. Подобається за здійснення цуценя. Цікаво, що коней не працював (їздив, підготовлених для домашнього використання), поки вони не старше, ніж два більш сприйнятливі до травм. Можливо, організм пристосовується до типу роботи і розтягування в двох років, в той же час еластичною, але досить добре розвинений, щоб прийняти вплив на суглоби. ("Молоді коні в навчанні і ризики травми", 2001)

Ключ до руйнування у коней-транспортна обробка і людських відносин. Регулярні обробки від народження, довіра має істотне значення для розвитку коня, який буде працював. Звикати до носіння недоуздки і мотузки простіше зробити на молодий коні, з впевненою зв'язку з його обробник.

Прогулянки лошат на поплавці, піднімаючи ноги, догляд, гельмінтів, перевіряючи зуби, всі ці речі, які необхідно практикувати, щоб отримати лоша звик до нього. Спокійний досвідчений дресирувальник допоможе прищепити безпеки в молоду коня, яка буде приймати його через його життя і робить порушення в процесі легше.

У ці дні все більше людей звертаються до позитивного методів навчання, в тому числі злому і багато людей мають такі сильні відносини зі своїми кіньми, вони змогли поступово покласти вагу на спину і, коли вони звикають до нього, ковзати на коні. Застосування сили і страху, і такі речі, як хлисти, шпори, біти, стають все більш непопулярними.

Молода кінь, яка була жорстоко або не може бути нервової навколо людей і, швидше за все, буде більш важко зламати і ручки, як правило, ті перші місяці і роки є життєво важливими. Це, як кажуть, коней у різних темпераментів, так немає дурень доказ план, просто методи, щоб поліпшити результати.

Геор, Як BVSC Р, К. М. Н., Дипл. ACVIM (2001)молодих коней у тренінгу та травмонебезпечності

+472
chico user203241 27 лист. 2015 р., 21:59:01

Собака буде необхідності підлаштовуватися під вас, вашу родину і новий будинок. Протягом цього періоду вони будуть підлаштовуватися під новим ім'ям, якщо ви хочете нове ім'я. Дізнатися ім'я-не складніше, ніж вивчити команду Сидіти.

Я використовував для сприяння з місцевим агентством з усиновлення (вони переїхали). Фостер буде доглядати за собакою з понеділка по п'ятницю і собака була в агентстві показували по вихідним. Собака може бути прийнято на судна або поверталися - вони не хочуть собаку в поганій підгонки. Я виховав дівчина по імені Кітті, це був просто бардак. Я її за 8 тижнів і за цей час 2 випробування повернули її. Агентство, нарешті, сказав би просто взяти її, як вона тебе любить і відкидає нікого. Я сказав ок, але я не буду Фостер і вони сказали, що досить справедливо. Я дав їй сценічне ім'я міс К. та її відповіді на будь.

+431
Balkrishan Nagpal 3 лист. 2012 р., 11:11:56

Передісторія: У мене є 6-місячний австралійський лабрадудель, що вже housetrained, коли ми привезли її додому в 8 тижнів. Вона дуже навчалася.

Питання, яке ми переживаємо, полягає в тому, що вона обертається/рухається навколо, як вона справляє нужду, так вона іноді кроки в її власних випорожненнях. Використовуючи такі команди, як зупинитися/зупинятися тільки здається, плутаєте її в цих ситуаціях.

Я хотів би знайти спосіб, щоб змусити її зупинитися в одному місці, щоб запобігти потенційну випадково наступивши в її ж какашки. Які-небудь пропозиції?

+421
Sudipto 21 бер. 2019 р., 11:10:27

У мого батька є собака середнього розміру. Її вдочерили, коли вона була цуценям, а зараз близько 6 років. Коли вона була молодшою (до 3 років) я використав, щоб відвідати кілька разів на рік, але поки це тільки приблизно раз на рік, після того як я рушив далі.

Хоча я жодним чином не фахівець в інтерпретації поведінки собаки, вона взагалі, здається, пам'ятає мене, і теж буде дуже радий мене бачити. Коли я заходжу, вона починає гавкати, виляючи хвостом і стрибаючи навколо мене. Їй подобається, коли я поглаживаю її, і іноді вона приходить просити за нього так само, лежачи на моїх ногах, коли я сиджу.
Коли я розмовляю з татом (та інші родини) через Skype, якщо вона входить в палату і чує мій голос, вона повернеться до комп'ютера і почати робити Bark-гавкати-вити, яку я прочитав десь це собака для "вернись!".

Однак його поведінка змінюється повністю, якщо ми одні в будинку, або якщо всі інші сплять.

Коли вона була маленькою (до того як вона стала так дружелюбна зі мною в загальному), якщо я спущуся вниз в туалет, який знаходиться поруч з батьковій спальні, де вона спить, я чую її низький рик упереміш зі звуком щось між корою і нюхати (або, може бути, кора не розкриваючи рота). Мій тато прокинувся і сказав, що в той час як вона робила це, вона була прижимаюсь до нього і тремтячи. Зрештою, зупинився.

Одного разу, коли я в останній раз приїжджав, ми гуляли і я підійшов до будинку, перш ніж мій батько. Вона гавкала зсередини, точно так само вона гавкає на чужих. Коли батько наблизився, вона зупинилася. Ми увійшли, і вона була щаслива бачити нас обох, але коли батько вийшов, вона побігла за кут і втупилася на мене, роблячи те ж гарчати-гавкати/хрюкають звук, який я описав раніше. Він одразу ж зупинився, коли мій батько повернувся.

Я ніколи не мав собі собаки, тому я не дуже знайома з їх поведінкою. Схоже, однак, що вона щиро любить мене, коли інші навколо, а не думати лише про моїй присутності, але виглядає страшно, коли ніхто інший не.

Чим можна пояснити таку поведінку?

+381
Living 20 вер. 2015 р., 09:27:40

Напевно, це не пряма відповідь на ваше питання, хоча я сподіваюся, що він дасть якісь елементи. Я намагаюся спочатку дати яку-небудь інформацію про "теорії домінантності", а потім спробувати відповісти на ваше питання більш точно.

Домінування

"Засиллям" теорія зловживати в літературі з собаківництва і, насправді абсолютно неправильно. Теорія черпає з спостережень за вовками 30 років тому. З цих спостережень був зроблений висновок, що вовки соціальних структур, заснованих на домінуючою особини (альфа-самець альфа-самка) правлячої групи з частими агресії. З іншого боку "покірних" людей намагалися уникати конфліктів з Альфи і вони демонструють покірне поведінку.

Ця теорія, По-перше, не заперечується і відразу застосовують до собак.

Зараз, в 2014 році ця теорія була оскаржена протягом 30 років, детально обговорювався в літературі і більшість біхевіористів зараз його розглядають як марно, в кращому випадку, або ще як неправильно (посилання нижче).

Намагаючись узагальнити те, що я читав з різних джерел, ось основні аргументи:

 • собаки не вовки. Вовки їх основний предка, однак, як було багато разів (> 10 000 років, спираючись на більш консервативні джерела) розвиватися окремо. Крім того, собаки взаємодіяти з людьми і Соціально ці навички були "обрані"

 • за спостереженнями в неволі вовки ведуть до багатьох висновків, які відрізняються якщо спостерігати диких зграй вовків, були окремі вільні вийти з групи (який є ключовим фактором, чому агресивна поведінка, рідше в дикій пакети)

 • більше недавні спостереження дикі вовки зграями розповісти ще одну історію про будову пакет: зазвичай племінну пару виховання цуценят з приплодів за попередній рік(и) прилипання з групою

 • теорія була розширена, щоб охопити собака-взаємини між людьми. Зауваження вовки не повинні грати тут ніякої ролі

 • можна дізнатися набагато більше про собак, спостерігаючи собак у відповідних соціальних груп (тобто багато собаки домогосподарств, "пакет" здичавілих собак, собаками і т. д.)

 • собак часто каструвати. Репродуктивного поведінки є ключовими елементами в зграї диких вовків

Якщо ці докази похитнути основи звичного "панування"/"альфа-самець" теорії, тоді яка ж це соціальна конструкція ми можемо використовувати для опису поведінки наших собак, коли вони взаємодіють разом ?

Я згадую тут про трьох ключових елементах, в основному з Реф. 3:

 • Тримаючи ресурсний потенціал (РШП): вона не вимагає встановленої попередньої ієрархії, результатом взаємодії ґрунтується на суб'єктивній цінністю, що кожна собака призначити даного ресурсу, наприклад у територіальних суперечках. Звичайно, це буде варіюватися між собаками і не передбачити, повинна бути створена лінійна ієрархія.

  • Ідея суб'єктивного/сприймана цінність ресурсу, здається, особливо добре застосовувати для домашніх собак. Від того, що ми могли б сказати: "ця собака домінує над їжею": собака кладе велике значення на "продовольчі ресурси" та інша собака здатна розпізнавати, що і показують умиротворення поведінки, щоб припинити ескалацію зіткнутися

  • Асоціативне навчання: собаки вчаться при кожній зустрічі, що це приносить успіх, а що не так такі відповіді, які. Крім того, фізичного та емоційного контексту, в якому перше знайомство було зроблено сильно впливає на наступні.

Посилання

 1. Собака почуття: як нова наука про поведінку собаки може зробити вас кращим другом для вашого вихованця (книга)
 2. Домінування у собак: правда чи вигадка? (книга)
 3. Домінування в домашніх собак—корисну конструкцію або погана звичка? (папір) і посилання у ній. Я не пов'язую безпосередньо в PDF-версії, але це досить легко знайти.

Додаток до L, R та C

Я не буду коментувати собака-взаємини між людьми, але на собаці-собача взаємодій.

З вашого опису я, і виходячи з того, що я написав вище, немає сенсу намагатися сказати, що він був домінуючим або покірним. По-перше, ви, мабуть, було йому, коли він був 2 років старого. Це означає, що деякі з його поведінки був фактично дізнався від свого попереднього досвіду. Особливо "їжте тільки тоді, коли одна частина.

Ваше опис R, здається, вказують на те, що він дійсно цінує їжу, поки я, можливо, не варто стільки. Чим можна пояснити поведінку красти їжу, гарчить і т. д. Якщо ви вважаєте, "домінування в ресурси" на основі суб'єктивної цінності, що кожен з них віддати їжі, ви поясніть результати первинних взаємодій навколо їжі. Тоді собаки як дізнатися, що працює, а що ні. Ви можете досягти стаціонарного стану, де обидві собаки все в порядку з взаємодією, тому що він відповідає їх очікуванням, щоб отримати їх їжу і вони дізналися не надто багато Ескалейд. Так що бійки не буде зроблена спроба встановити нову ієрархію, а швидше випадкові невідповідності між очікуваннями двох собак. Коли хотів обробляє більше, що іншого чекати від попереднього взаємодії, і вони можуть почати битися.

У вашому описі ви власне кажучи завчене поведінка л навколо їжі.

Так ви, здається, досить добре збалансованої собаки (від взаємодій вони є у вас), то безглуздо намагатися знайти Альфа (див. обговорення на домінування), взаємодія між ваших собак регулюється суб'єктивними цінностями вони призначити ресурси і уроки поведінки.

+370
guest4444 8 січ. 2020 р., 16:44:52

Мої друзі кішки часто приносять іграшки і залишають їх у місцях, які, здається, мають сенс. Цим ранком він знайшов 3 іграшки в тому місці, де він сидить, щоб його робота в взуття щоранку. Що це може означати? Що його кіт намагається йому сказати?

+334
Cesa Salaam 27 серп. 2018 р., 16:17:04

[Правка з тим, що фактично відпрацьований] я дізнався, що блохи були в злив помиїв. Як тільки я вирішував, що день, мій питання було скоріше в минулому. Ключовим для мене було, щоб вичистити всі області ретельно, де вони можуть бути. Я використовував грубий тонка зелена губка і викинув її після кожної очищення. Я отримав 5 за долар у доларовому магазині, і вони працювали відмінно. Я не доводиться мати справу з килимом, тому я не можу сказати, що, за винятком того, що калатала бар, здається, працює для інших, як довго, як ви очистите каністру/або викинути мішок після кожного прибирання.

[Оригінальний пост - спойлер: це не баян вихлопної труби для пральної машини, це блохи в реальному злив помиїв, що труба спорожняється ст.] Вода випускний шланг від пральної машини типу гармошки та переховує у себе бліх. (Я зрозумів це три дні тому.)

Мені здалося, що я починаю це кінець моєї блохи митарства, але вони продовжували з'являтися. До мене дійшло, що пральну машину шланг вытыхания було побудувати в пастку (U-подібна петля) і так що я поклав деякі блохи вбивають шампунь,диатомовая земля, і води там і отримав купу (30 або так), коли я зробив наступного миття.

Це останнє місце, де я їх (я думаю), тому я шукаю спосіб, щоб виключити їх з цього шланга. За останні 3 дні, я залила його моїм вбиває бліх шампунь,диатомовая земля, і води суміш і закрити кінець трубки з прозорою плівкою і гумкою, але я все ще отримую трохи коли я роблю змивку.

Хто-небудь стикався з цим? Будь-які ідеї про те, як поставити остаточний хрест на цих останніх залишилися бліх? Я теж один або два повзуть вгору від моїх злив помиїв і вони продовжують повертатися, незважаючи на мої вигадки і старання (але тільки в "злив помиїв", які я використовую в якості витяжного для моєї пральної машини). Спасибі!

+332
Bojidar 24 груд. 2019 р., 14:42:26

(Я не знайомий з терміном "повторного самонаведення центр", але в моєму районі у нас рятує і центри усиновлення, які, ймовірно, еквівалент)

Коти, які були в групі вдома часто заражені котячим герпесвирусом. В АСКОЕ списки симптоми котячої герпетичної інфекції , як

 • Чхання "атак"
 • Виділення з носа та очей
 • Кон'юнктивіт або рожевий очей (запалення повік)
 • Ураження очей та
 • Гнійники очей
 • Закладеність
 • Лихоманка
 • Депресія
 • Втрата апетиту
 • Слюні
 • Мружачись
 • Млявість

Немає причин хвилюватися, однак. По-перше, люди не можуть зловити котячий герпес (це інший вірус людського герпесу). По-друге, більшість кішок оговтатися від симптомів герпесу.

Котячий герпес-це посилює стрес, так що якщо ваш новий знайомий вже до повторного самонаведення центр, стрес від перебування у центрі, ймовірно, викликало розпалюватися. Якщо ваша кішка заразилася, коли в центрі, це може зайняти кілька тижнів для її імунної системи, щоб контролювати його.

Однак деякі кішки не в змозі повністю позбутися від симптомів котячого герпесу. Один з моїх чотирьох щоденних чхання і носові виділення з нього. Інакше у нього все добре і живе звичайним життям, ми просто іноді витирати ніс (і наші стіни).

Якщо ваша кішка не може поставити вірус у стан ремісії, потім ви будете хотіти бачити його очі за погіршення симптомів (іноді проблеми з очима у кішок герпес може перерости у виразки око). Корнельський університет дає симптоми виразкової хвороби очей:

Клінічні ознаки рогівкових виразок включають запалення тканини навколо рогівки; просочування виділень з очей; помутніння рогівки; і удавана підвищена чутливість до яскравого світла. Інфікований кіт може жмуритися, терти очі, і вести себе так, як ніби це проблеми із зором.

Якщо ви помітили ці ознаки в майбутньому, ви повинні взяти кішку до ветеринара, щоб бути оцінені для виразки. У той час як більшість виразок загоюються самостійно, вони можуть викликати сильне нездужання і в рідкісних випадках може постійно впливати на зір кішки.

Я також перевірити з моїм ветеринаром регулярно (раз на рік), щоб побачити, якщо є які-небудь нові процедури для котячого герпесу, так що це ще одна річ ви можете зробити.

Гарна новина полягає в тому, що ви вже взяли свою кішку до ветеринара і підтвердив, що вона не має виразку очей. Ви можете очистити розвантаження, якщо це, здається, турбує її допомогою вологої, теплої мочалкою), або просто залишити його.

Хоч я і не ветеринар, котячого герпесу надзвичайно поширений в врятованих кішок, так це обґрунтовані підозри. Ваш ветеринар, ймовірно, бачить цю проблему щодня і не взяв час, щоб пояснити це. У мене не дуже хороше передчуття щодо ветеринара, що не розуміє, як це для них це нове для вас.

+327
Shrey Marwaha 23 бер. 2011 р., 01:20:54

Моя кішка народила 3 дітей. Таббі вона принесла зі свого гнізда в будинок і залишив інші два (білий і чорний). Білим і чорним здавався більш крихким і подивився на більш низькому рівні в порівнянні з табби. Мені цікаво, якщо хто-то може поглянути, як я впевнений, що вони здаються передчаснимиenter image description hereenter image description here

Вік: прибл. 48г

+310
user76031 26 жовт. 2016 р., 12:46:52

А також регулярне розчісування, яке було відмінним від Кайла, якщо речі вийшли з-під контролю, для початку я виявив, що дуже обережно зрізаючи близько чверті грудки в той момент з парою гострих ножиць робить трюк також потім щіткою, чергуючи між собою протягом декількох днів.

Це залежить від темпераменту кішки і звичайно ж переконаєтеся, що не йти занадто близько до шкіри ножицями. Просто почніть трохи в той час, поки вони не звикнуть до нього. Коли-то кішка мого друга був важкий випадок згустки хутра і я вирішила спробувати зволожуючий з невеликою кількістю води, по-перше, але що насправді зробив це важче, щоб видалити основну частину, так що я б рекомендував просто роблю повільно, поки шерсть не висохне.

+309
adams henry 5 лип. 2010 р., 17:57:34

Або використовувати шприц або змішати його в їжу, якщо ви можете піти з ним.

На дану прийом для роботи з котом. Коли ви починаєте, переконайтеся, що ви не настільки спокійно, як може бути. Тільки коли-небудь використовувати стільки сили, скільки необхідно. Переконайтеся, що у вас все в руках або під рукою.

Почати з погладжування і обійми кішки і покласти його в спокої. Гарний час-10 хвилин або близько того після того, як вони годують і пестять і починаю заспокоюватися для сну.

Якщо це перший раз, або якщо ваша кішка дуже неохоче і чи наполегливим, це може бути краще для того щоб зробити обгортання техніка, див. http://www.wikihow.com/Wrap-a-Cat.

Крім того, дві людини часто краще, ніж один для додання кішок медицина. Просто переконайтеся, що всі розслабилися.

Коли у вас є кіт, загорнутий або у вашої влади, начала, обережно відкриваючи котячий рот, поклавши пальці однієї руки навколо його рота і намагаючись акуратно потрапити в рот. Слідкуйте за випади кішки просто перш ніж рот відкриває або відразу після. Детальніше тут: http://www.wikihow.com/Open-a-Cat%27s-Mouth

Коли рот відкритий, ви повинні бути швидким, тонким і безпомилковим. Відкрити рот, оргазм шприц, вийти.

Ніколи не натискайте на кішок голову, або блокувати їх дихальних шляхів, щоб змусити їх розкрити рот. Не змушуйте їх рот закрити, як вони будуть мати труднощі при ковтанні.

Всі перераховані вище поради з особистого досвіду. Кожна кішка різна, ваш пробіг може змінюватись.

Пам'ятайте, ваша кішка все ще твій друг, навіть якщо він потребує медицині. Дуже сильно постаратися, щоб запобігти травмує його, обробити до і після може бути хорошим. Якщо кішка отримує дуже засмучена, відвали, дай їй заспокоїтися (з ласощами, і заспокійливий голос і ласки), можливо, протягом години. Потім знову спробувати (але треба вміти розслаблятися).

Якщо ви дійсно не справляється, я пропоную увійти в контакт з вашим ветеринаром про допомогу.

+299
FZE 31 серп. 2016 р., 07:34:10

Відмова від відповідальності: я не ветеринар

Важко відповісти на ці речі остаточно, особливо в інтернеті.

Якщо не буде інших симптомів, і вона буде ізольована в одному місці, схоже, що це парша ваш кіт подряпав (вкусив) від. Рани могли утворитися від укусу комахи, подряпина або поріз від шипа або різні інші гострі речі в навколишньому середовищі.

Струпів-це завжди хороший показник, що рана свіжа. Так що якщо немає гною, запалення або інших ознак інфекції або інтоксикації, у кішки повинно бути прекрасно, як ці типи симптоми зазвичай з'являються протягом перших декількох днів.

Якщо ви сумніваєтеся, брати вам вихованця кваліфікованого ветеринара, оскільки вони можуть запропонувати негайне знання та турботу, які ми не можемо онлайн.

+268
Prerit Jain 2 бер. 2010 р., 11:35:45

Я запитав, Як довго може лисиця приманки бути небезпечною для моєї собаки? про собаку мій сусід вмирає від вживання лисиця приманки.

У нас була рятувальна уиппет, коли ми переїхали в цей житловий комплекс. Вона любила гуляти з нашою сусідкою, прекрасна леді, також власник уїппета, який теж буде інша, третя гонча приєднатися собак на прогулянки.

У той час наше тіло було завалено кілька дуже неприємних загроз на одного з власників квартири. Ще одна сусідська собака (стаффордширський бультер'єр) був імовірно отруєний (наживкою), так як їй було дуже погано, але прийшли через нього.

З одного ходьби, де я не був, мені сказали, що три собаки побігли вниз на одну з сходових майданчиків, потім прибігла назад і що моя собака пішла в сад, щоб справити малу нужду і, можливо, обнюхав навколо небагато.

Незабаром після того, як у моєї собаки почалися судоми і піна з рота. Мені сказали, це тривало близько півгодини, як моя сусідка відвезла її до ветеринара, але моя собака померла в машині по дорозі. Мені сказали, що вона, здавалося, болю і задихався, але в один момент заспокоївся, перш ніж відновити захоплення (якщо це він, що це було) і вмирає.

Вона була оскобления уиппет і мої сусіди були упевнені, що це з-за того, що, можливо, вона вдарить по голові і попередньої травми головного мозку і напади від цього (що може відбутися при черепно-мозкових травмах).

Однак з тих пір, у моїх сусідів собака померла від запущеної в кущах і їсть лисиця приманки. Так це змусило мене замислитися про моєї маленької собаки.

Які симптоми у собаки труять/ цькували і як довго б це взяти за симптоми на поверхні після проковтування наживки?

Ось Коко, наш уиппет, хто помер. :(

Coco :(

+189
James Roberts 28 серп. 2011 р., 23:44:24

При погляді на змій я часто бачу термін Морфа, що літають навколо. Що це означає?

+181
ajaymarwaha 1 лист. 2013 р., 19:48:34

Ви можете :

+161
Joevich 18 черв. 2016 р., 12:35:25

У вас є котяче дерево на балконі? Якщо немає, це може бути хоча б часткове вирішення. Раніше у мене була кішка, яка робила те ж саме. Ваш котик хоче бути на висоті, так що вона може бачити всі. Завести кішку дерева, з кількома рівнями, тобто вище, ніж перила. Звичайно, помістити його куди-небудь подалі від перил, щоб вона не може стрибати з дерева на перила. Це не повністю зупинити поведінку, але має значно зменшити його.

Моїй кішечці (що теж забрався на перила) осінь. Ми були тільки на другому поверсі. Одного разу, я пішов перевіряти її, і вона не була там. Я була в жаху. Я поширюю листівки з її зображенням на всі двері квартири. Через два довгих дні, хто знайшов її, ховаючись у кущах одну будівлю від готелю. На щастя, їй не було боляче. Подібні історії не завжди мають щасливий кінець.

Знаючи, що я знаю зараз, я б, напевно, поставити корпус кішку на балкон, щоб переконатися, що мій кошеня не впав. Погляньте на ці:

вольєри кішки та манежі

корпус Гран-прі

користувальницькі кіт корпусів

Витрачати будь-які гроші, необхідні, щоб зберегти ваш кошеня в безпеці. Ви будете мати душевний спокій, який коштує набагато більше. ... І в наступний раз вам завести кішку, переконайтеся, що Кіті не знає, що є зовні.

+143
user48290 17 черв. 2013 р., 23:51:42

Тому що вони обидві жіночої статі, які будуть працювати поза ієрархії. Зараз тер'єр напористості і намагається стати лідером у сім'ї. Тер'єр бере участь у домінуюче, агресивна поведінка. Щось розглянути: щеня 6 місяців і це восени, так що ваш новий щеня може бути заголовок першої тічки. (Ви не сказали, що якщо собака була стерилізована.) Це не виправдовує її поведінку, але це може бути частиною пояснення.

Пудель демонструє покірне, залякане поведінку. Можливо, із-за різниці в розмірах, агресивну гру зі своєю новою сіс, або це просто може бути індивідуальна особливість. Як правило, чим старше собака буде створений як 'правитель'.

Важко сказати, якщо вони борються насправді чи ні, перш за все тому, що собаки схильні грати, але я думаю, перетягуючи пуделя на шию-це перебір.

Я не впевнений, що ви мали на увазі interferring... але, ви-батьки, їх діти. Повернутися і сказати:"(тер'єр ім'я) ні!", у фірмі немає-дурниця якась спосіб. Це повинно дати вам кілька секунд, щоб відокремити їх і переконайтеся, що пудель буде добре. Намагайтеся уникати виклику тер'єр 'поганий пес', замість того, щоб зосередитися на коментарях хороша собака', щоб заохотити правильна поведінка. Будь ласка, зробіть свідоме зусилля, щоб навчити/навчити тер'єра, щоб не бути таким грубим.

+118
Tom Harrop 26 вер. 2015 р., 23:36:38

Якщо у вас є хороший рибний магазин, вони, швидше за все, забезпечити базове тестування води безкоштовно або за символічну плату. Шукати в приватній власності, з хорошими відгуками і називати їх, щоб побачити, що вони пропонують. Якщо у вас є місцевий акваріум клуби, я впевнений, що ви можете отримати це відповісти на вашому районі, або навіть членом, щоб допомогти вам. Я б триматися подалі від великої коробки улюбленця магазини, Петко і в PetSmart, якщо ви хочете якісне обслуговування, знання, або худоба.

+71
cavedon 6 бер. 2014 р., 12:32:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil