Я можу дати мій біт щурів ялинку жувати?

Це безпечно, щоб дати мій щурів гілки обрізають викидати ялинки?

Є величезна купа біля моєї квартири.

+873
Dimitris Mintis 9 груд. 2010 р., 07:44:55
31 відповідей

Це так мило! (Якщо напружує).

Я б спробувала давати вашій собаці свої м'які речі, так що, може, він, навпаки, віддають перевагу ті, і залишить вашу спальню в спокої. Я чув, що хорти зокрема прив'язуватися до плюшеві іграшки собаки, а іноді і носити їх по всьому будинку, так що ви можете спробувати давати вашій собаці теж. Це може бути, що ваша собака насправді не намагається зробити ліжко на всіх, але це нудно і зібрати його плюшеві "іграшки". Так що ви могли б також спокійно така поведінка з ним грав, поки тебе не буде, або грати з ним, щоб втомлювати її перед відходом.

І звичайно, я б також тримати двері закритими. Як тільки вона звикла до цих альтернатив, він може віддати перевагу їх, а потім ви могли б залишити двері відкритими.

+968
Kepi 03 февр. '09 в 4:24

Якщо мої гекони отримати порізи або подряпини, що можна безпечно застосовувати для очищення рани?

Протокол TCP? Йоду? Антисептик? Що ще?

У мене є рептилії-безпечний препарат, який я використовую, щоб очистити бак, але є величезна різниця між стерилізуючі середовища, і щось прикладати до відкритої рани. Я дуже сумніваюся, що це буде відповідний.

Я бачив продукти, як це рекламується як рана очищувач для рептилій. Це єдиний такий продукт, що сайт продає, так що я не знаю, які у мене варіанти. Я також не знаю, якщо я можу використовувати антисептики або TCP, призначених для використання людиною на мій гекони, або якщо він токсичний для них.

Будь ласка, майте на увазі, що я з Великобританії, так що якщо ви використовуєте американський (або в іншому місці-йена) фірмові найменування, переведення що вони насправді було б здорово.

+877
Fox117 17 квіт. 2017 р., 01:04:45
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Змій, як констрикторов і отруйні, можуть бути збережені як домашні тварини. Де ставлення до питання, будь ласка, вкажіть вид, тому відповіді можуть бути більш зосередженим. Це тому, що місця проживання, поведінку і в результаті вимоги можуть істотно розрізнятися.

+866
Roger Sanchez 24 серп. 2016 р., 18:13:48

Мчите також може бути симптомом глистів це слід враховувати, а також анальними проблемами, коли несете поведінка помітив.

Чистка залози вправи і процедури, описані @JoshDM, можуть бути корисні для випадкових питань залози. Хірургічне видалення залоз-це варіант, але слід проводити тільки після серйозного розгляду. Ці залози відіграють важливу роль у собаку, щоб спілкування собакою і як у вас 3 собаки, серйозні ускладнення у стосунках можливі.

+859
mark perera 14 серп. 2019 р., 19:37:54

Вчора під час дощу моя собака (лабрадор) почали гавкати, тому що прийшов час для вечірньої прогулянки, але йшов дощ і я не зміг взяти його погуляти, поки дощ не зменшується. Я не думаю, що це нормально, щоб взяти його в дощ, тому я спробував його заспокоїти, але не було багато удачі.

Він також робить свою справу тільки під час цих прогулянок. Він навчається не мочитися в будинку. Він щосили намагався захопити мою увагу, від розорення/збір речей і т. д.

Це схоже на початок сезону дощів для мене, і ця можливість може приходити знову і знову.

Так що це повинно бути оброблено в ідеалі? Я не хочу кричати на нього, щоб заспокоїти його, так як це ніяк не допоможе ситуації.

+850
Pavel Kovalev 6 груд. 2011 р., 08:15:39

Це так само, як при русі дійсно з рибою.

  1. Переконайтеся, що фільтр ЗМІ залишаються занурювати у воду. За короткий подорож (як 1П) немає необхідності мати повітряний насос працює.
  2. Зробити вас тварина комфортно. Це означає досить великої ємності (мішок, контейнер тощо), частково заповнених водою.
  3. Робити рухливими. Ви можете повністю спустошити бак.
  4. Заправка з де-хлорованої води та переустановлення обладнання.
  5. Повернути вашого тварини
  6. Уважно стежимо за свій параметр і робити підміни води по мірі необхідності
+845
Vinz243 16 січ. 2014 р., 19:12:30

Вона може не обов'язково почути гарчання і шипіння, але вона може бути реагує на невербальний мову тіла чим старше кішка використовує, щоб позначити своє невдоволення.

Наприклад, особа старшого кота вже не буде виглядати щасливим - так вона могла б реагувати так на морді кішки виглядає сердитим, або, як її тіло знаходиться - там набагато більше спілкування, ніж просто звук.

Це так само, як людське спілкування, навіть якщо ви не можете чути МІЙ голос, мою міміку і мова тіла, часто можуть вказувати на мій настрій.

Я підозрюю, що ваш кошеня набирає за іншою, невербальної комунікації виставлені на іншого кота, такі, як рух її хвіст (кріплення, наїжачився і т. д.), Її особа (вона може визнати сичить/гарчить особа), "пихкає" старшого котячого тіла/хутра і т. д.

+759
Aladdin 17 серп. 2019 р., 15:48:56

Так Платіс дати пряму народження, але це лише означає, що яйця вилуплюються всередині риби,перш ніж народжуються немовлята і розбиті раковини.

Я думаю, що, можливо, сталося це зародок усередині яйця вже помер, так що рибу випустили мертвого яйця,буває час від часу.

Це може бути із-за стресів або в результаті поганої якості води.

+747
adambox 2 лист. 2015 р., 21:30:55

Я думаю, що це більш ймовірно, що переміщення живого об'єкта буде великим стресом для кота, хоча там повинні бути й інші речі, про ситуації ви могли б також розглянути.

Кішки, як правило, не занадто прив'язуватись до людей, вони стають явно зажурилися в їх відсутність, на відміну від собак. Однак, кішка обов'язково пропустити знайомство їх особистості та їх життя. Але її кішки рутинну будуть втрачені незалежно від того, як ваші бабусі рутинну безсумнівно будуть зруйновані шляхом його перекладу в будинок престарілих, і гірше, в будинку престарілих ситуації, там будуть чужі галасливий і виходить, що більшість котів не впоратися. Між тим, той факт, що кіт вуличний кіт означає, що він, напевно, вже звикла до неї не бути, де це все час.

Звичайно, кішки приходять у велике розмаїття, так що це може бути так, що кішка надзвичайно прив'язаний до неї, і так це може зробити більше сенсу. Зрештою, це до вас, щоб оцінити, якщо кішка отримує незвично напружена із-за відсутності свого чоловіка.

Однак, я думаю, є інші речі, щоб розглянути. Що ваша бабуся хоче дуже багато питань. Вона хоче зберегти свого вихованця? Втрачаючи свою самостійність, це звичайно дуже важко, і особливо заповітні речі або улюблених домашніх тварин допомагає полегшити дуже складна ситуація.

Нарешті, я хотів би розглянути й інші фактори, в даній конкретній ситуації, типу того, кіт був дворовий кіт на фермі. Якби було дозволено на відкритому повітрі в Міському районі, я б дуже хвилювалася, було б збила машина. Тому рухомий кіт може бути питання безпеки кішки. Що стосується альтернативи, що робить його домашнім котом, що б іншим порушення її звичайною, і, як наслідок, і ще одне джерело стресу. Багато кішки не дуже добре відрегулювати з відкритим кішку критий кішки так само, іноді навіть з'являються проблеми з поведінкою з-за нудьги.

+692
pyle 21 лют. 2012 р., 08:38:26

Фон

У мене 2 самки гуппі в ~60 л акваріумі, температура ~25 градусів, внутрішній фільтр, порівняно жорсткою (але не дуже сильно) водою. Вони були на дієті стандартних пластівців. Зміни близько 1/3 води кожні 1-2 тижні. До недавнього часу вони розділили акваріум з чоловіком, всі дорослі. Там були ще 3 жінки та ще один чоловік до цього. Самки були поміщені в акваріум близько 2 місяців тому, самці, може бути, місяць після цього. За однією риби вмирали. Першим помре жінка, яка, здавалося, маленька біла пляма, щось я не помітив в магазині. Ще дві жінки і один з чоловіків помер незабаром після того, як після втрати ваги, не завжди показуючи явні ознаки хвороби винуватця ( я виходжу з умови, вода і їжа були в порядку). Я не знаю вік риби, але були вагітні самки при покупці.

Питання

Незважаючи на свій маленький розмір, вижив чоловік був домагається самки, слідом за ними і кусати їх при кожному зручному випадку. Після останньою жертвою невідомого походження, я прийшов до висновку, що стрес женеться може бути фактором, що сприяє погіршенню здоров'я інших риб, тому я вирішив видалити і самця в інший контейнер. Тому що деякі з риб явно страждав якоюсь хворобою, я, ймовірно, не винен самець. Крім того, я помітив, що мальки народилися, і побажав, щоб звести до мінімуму ймовірність канібалізму.

Що мене трохи спантеличило, що тепер жінки не займаються поведінкою польоту, так як вони не женуться, вони, здається, більше корму, і я боюся, що вони могли зараз з'їсти мальків. Це залишило мене, яка задається питанням, Яку стратегію самець проводить в гонитві за жінками? Може харрасмент насправді служать для захисту мальків? Я сумніваюся, що це самці потомства, а самки вже були вагітною, тому я припускаю, що чоловік просто намагається знищити разом вагітні самки з яйцями або смажити, але я не зовсім впевнений.

+582
Alois Mahdal 9 лип. 2010 р., 15:47:03

Я привів мого 18-річного кота до ветеринара, бо вона була трохи худа. Вона не просто ласкава, грайлива і ненажерлива, як вона завжди була. Ветеринар поставив їй діагноз-гіпертиреоз і призначають 2,5 мг felimazole два рази в день.

Приблизно через місяць після початку лікування, нижня частина тіла мого кота раптом став паралізований і тепер вона повністю відмовляється від їжі. Я негайно повернувся до ветеринара. Вона сказала, що це не мало нічого спільного з лікуванням і порадили приспати або, якби я відмовився, що я повинен продовжити лікування доповнені знеболюючими.

Офіційних джерел я знайшов на цьому лікування НЕ список параліч, як побічний ефект, хоча я знайшов вихованця-господарі, які мали такий же досвід на відповідних форумах.

Я вперше потрапила моя кішка, коли мені було всього 10 років і я дуже переживаю за неї. Я знаю, що вона не хоче жити в болю, але я також знаю, що вона не хоче помирати. Вона хоче грати, ганятися за ниточки і піднятися на мої плечі. Я не хочу нічого більше, ніж для неї, щоб бути здоровим.

Слід припинити лікування проти рекомендацією ветеринара? Чи є спосіб її відновити?

+569
Deep Thakker 27 лип. 2017 р., 14:40:14

Обов'язково піду зі здоровими брендів. Не використовуйте бренди супермаркетів. І так, як сказав інший людина бути впевнений, що залишати їжу на всі часи.

+568
Pecon 24 лист. 2015 р., 04:40:55

Моя триколірна кішка чхає кілька разів в день, випускаючи слиз. Це почалося близько трьох місяців тому. Вона теж чути перевантажена. У неї є алергія? Холодно, що не піде? Можливо, це здається очевидним, але мені потрібно відвезти її до ветеринара? Вона дуже примхлива.

+541
Naomi Doughty 12 груд. 2014 р., 15:58:50

Це цілком нормально, що собака відчуває себе невпевнено або небезпечною, якщо залишився один в невідомому місці.

Ключовим моментом тут є поїзд / стан собаки заздалегідь. Так що не просто "замок", він спустився вниз і залиште на ніч. Спробуйте залишити його там і продовжити з дрібними кроками, залишити на 1 хвилину, 2, 5, 10 і т. д. Це могло б здатися непотрібним на початку, але тут вам доведеться будувати впевненість в собаці. Як ви виходите протягом тривалого періоду часу, дайте собаці іграшку він любить, або ви можете також дати йому Гонконг набитий. Їжа починається фізіологічна реакція, яка допомагає собаці заспокоїтися.

Якщо це занадто важко для собаки, ви можете латами потяг його на вашому місці), а потім він спить в клітці, коли ви не вдома.

Це довгострокові рішення і, безсумнівно, поліпшить ситуацію з плином часу.

Тепер, коли ви повинні залишити його на всю ніч, це не гарна ідея, щоб дозволити йому піднятися, коли він плаче. Проте ви могли б розділити ніч на дві частини, перша, кого він залишається внизу, і друга частина йому дозволили з вами. Моя собака починає ніч у своїй клітці, то рано вранці ми його випустили у сад, і він закінчить ніч на дивані. Це не добре, щоб змінити свій розум весь час, собаки потребують чітких вказівок. Однак не повинно бути табу небудь.

+458
Chris Sainty 21 квіт. 2016 р., 09:41:27

Хочете отримати консультацію про те, як відновити довіру до мого цуценя німецької вівчарки. Їй 1 рік, стерилізована. Зараз я працюю над привчанням до горщика її, але нещодавно дізналася, що моя свекруха покарає її, коли вона відступила себе в будинку. Це собака моєї дружини і я дуже люблю нашу собаку, так що тепер я вважаю її своєю собакою. Є багато, що мені доведеться це зробити, як встановити графік годування, тому що вони були безкоштовно годувати її. Я теж важко знайти те, що їй подобається. Вона прискіпливий їдець.

У будь-якому випадку, з досліджень я зробив, я дізнався, що це погано карати вашу собаку, коли вони знімають себе в будинку. Я визнаю, що я зробив вам коли-то з розуму, і це було від стресу і пригніченості з нею (моя перша собака). Але я не можу знайти способи, щоб змусити її справляти потребу на вулиці, а на повідку. Вона йде горщик на пописати подушечки ми створили, і я їм через двері так що я можу зловити її і відвести її назовні. Але я дізнався, що вона виходить тільки коли нас немає, або йти спати, тому що я думаю, вона подумає, що ми будемо кричати на неї або покарати її. Я хочу позбутися від цього страху. Будь-які ідеї? Дякую

+457
Geek Josh 27 жовт. 2019 р., 00:18:57

Я бачив цей пост воскрес і я хочу поставити в ресурсі я знайшов


Викорінення Кліща 101:

* Перметрин *

Перметрин випускається в різних формах - Провент-а-Полушка (Пем), Нікс/позбавитися від вошей, лікування, перметрин-10 з магазину поставок худоби і т. д. Після змішування з водою його напіврозпаду складає 30 днів, якщо зберігаються далеко від прямих сонячних променів.

Пем має ряд переваг. Він був протестований для використання з гадами, і він поставляється готовим до використання. Недоліки полягають у тому, що це дорого і більшість рептилій магазинах поки його немає в наявності, так що ви повинні чекати його, щоб бути відправлений до вас, якщо у вас немає ніяких на руках. Між тим кліщі зайняті годівлі та розведення.

Нікс/видалити дешевше, ніж Пем і легко доступні в Walmart, CVS та інші аптеки. Це також легко розвести: змішайте дві унції (59 мл) пляшка з крему-ополіскувача з одного галона води.

У доларах за унцію перметрин-10-це найдешевший з трьох варіантів, один з восьми унцій пляшки складе 240 літрів розчину, а всього 6 мілілітрів це необхідно на літр води, щоб зробити ефективний кліщ спрей. Плюс в тому, що якщо у вас багато змій для лікування це допоможе зробити це дуже економічно. Недоліком є те, що це все дуже легко зробити занадто сильний розчин перметрин, який може серйозно поранити або вбити вашого змій.

Незалежно від того, який продукт ви використовуєте, він повинен бути правильно використаний. Я ніколи не застосовувала продукту перметрин прямо на моїх змій, так як він не потрібен для лікування кліща, і отруєння перметрином в Змія може викликати незворотні пошкодження нервової системи або смерть.

Використовуйте перметрин: спрей корпусу, паперові підкладки, і ховається з розведеним розчином або пам. НЕ РОЗПИЛЮЙТЕ ВОДУ МИСКУ. Дозволити все, щоб повністю висохнути, перш ніж повертати змію в свій будинок. Також мати запас очищеної і висушеної газетою або паперовими рушниками і пригостили приховує доступні, так що, коли змія нагадит, ви замінюєте брудний папір і оброблені шкури одні. Обробіть корпус кожні два-три тижні.

* Рептилії Спрей *

Гадина спрей вбиває кліщів при контакті у вологому стані, після висихання вона втрачає свою ефективність досить швидко. Гад спрей являє собою розчин солі, а не інсектицид; він вбиває кліщів шляхом зневоднювати їх. Я не спрей змій, а більше на підлогу, ніж на змію. Замість цього я спрей білий паперовий рушник і протріть його на змію. Таким чином, ви отримаєте рівне покриття на змійці, ви можете працювати його в область під підборіддям дуже добре, так як це улюблене притулок для кліщів, не підкреслювати ваш змія, і ви можете шукати кліщів на паперовий рушник, щоб побачити, як швидко вони винищуються. Застосовувати два рази на тиждень. Примітка - ця штука болить, як Ч*** у відкриту рану.

* Гарячий Постріл Немає-Прокладки Бича *

Деякі люди приймають гарячий постріл немає-шкідниками стрічку, нарізати на шматки, кожен шматок покласти в невелику герметичний контейнер, тикати декілька отворів у контейнері, і поставити контейнер в кожен корпус змія. Я використав не-шкідниками смуги, але я просто повісити його в кімнаті змії і закрити двері. У будь-якому випадку ефективний, особливо якщо у вас великий спалах.

Якщо ви використовуєте його, зняти чаші з водою в якості інсектициду сильно тягне до води, і ви не хочете, щоб змія його пити. Через 24 години зніміть (або шматки), покласти їх в герметичний контейнер для подальшого використання, провітрити кімнату і поставити чашки з водою назад. Повторити тижневе лікування.

Важливо! Якщо ви тримаєте тарантули, фідер плітка/dubias, цвіркунів і т. д. не використовуйте-шкідників газу, так як це може вбити їх!!!!

* М'яке Мило Блюдо *

Одна або дві краплі м'якого засоби для миття посуду у вашої змії водяній бані порушить поверхневого натягу і запобігти кліщів від плавають в воді, так вони тонуть. Не більше, ніж це необхідно, Ваш змія не повинна виглядати як вона приймає ванну.

* Спека *

Не смійтеся, але температура 135*F за п'ять секунд вб'є кліщів і яйця. Я купив теплову гармату використовують для зачищення фарби, який може бути встановлений, щоб підірвати гаряче повітря від 180*F до 1200*Ф. з допомогою теплової гармати і температури пістолет я обігрів поверхонь і щілин моїх стійках і шафах, щоб вбити будь-якого кліща яйця, які, можливо, були прокладені за межами ванни. Не огороджувальні поверхні і приєднаних/клеєний місцях занадто жарко, або ви можете пошкодити їх.

Лікування кліща слід продовжувати протягом 30 днів після припинення перебування кліщів на змії, як яйце може прийняти, що багато часу, щоб вилупитися.

* ЗАКЛЮЧНЕ ПРИМІТКА *

Ефективний карантин означає, що ви звертаєтеся з кожного нового прибуття ніби кліщами, і нові змії тримаються подалі від ваших встановлених колекції як можна мінімум на 90 днів. Я ставлюся до карантинному корпусі, ховається, і папір з перметрином в день або так перед Новим змії прибуває, і я протріть його з паперовим рушником, змоченим у гада спрей як частина процесу перевірки, коли він виходить з коробки. Якщо це кліщі, я знаю його протягом дня або двох. Це стосується і змій з "надійних" джерел, моя перша лепта спалах ще не помер від того кому я довіряв.


скопійована з https://ball-pythons.net/forums/showthread.php?244084-purchased-snake-with-mites&highlight=mites

Пару заміток на цей рахунок. Я буду рекомендувати хім обробок говорить, що якщо спалах кліща-це дуже погано. Схоже, що у вас тільки початок, тому я б спочатку спробувати відбілити клітку мила й води/ Бетадин стратегії. Тільки у важких обставинах повинні ви ризикуєте піддаючи ваші змії хімічних речовин. Гад брызга це, напевно, добре, але пам'ятай, що сіль також будуть висихати вашої шкіри змій теж. Існує також стратегія лову кліщів на поверхні поза клітини, класти догори ногами або двосторонній скотч у коло навколо нього, щоб побачити, якщо ви можете захопити будь-якій спробі до втечі або просто прогулянок. Як я вже згадував у коментарі, ви повинні вичистити відразу і після відбілювання і після пари випаруються, ви повинні покласти паперові рушники, щоб покрити дно, щоб зробити його так що ви можете легко очистити всі клітини субстрат і так видно легше кліщів. Пам'ятайте, Не використовуйте чаші з водою в присутності хімічних речовин і продовжувати лікування до 30 днів.

На жаль, щоб оживити мертвого посту, але завжди є питання кліща і це добре знати кілька інших рішень, якщо Бетадин не працює

+420
Art777EKB 12 квіт. 2011 р., 13:28:45

У мого кота рана на голові і чухає його задніми лапами.

Він стає м'який конус нашийник, навіть якщо він міцно прив'язав і зав'язують. Як я можу зберегти цей нашийник. Як я можу запобігти його від подряпин у верхній частині голови?

+415
xaashir xasan 7 бер. 2011 р., 15:00:17

Особливо з собаками, це схоже на те, що часто їх допомоги. Коли віддаєте тварина "сухий корм для собак, є що-небудь крім індивідуальних переваг тварини, які повинні визначати, чи є невелика кількість води слід додати у їжу?

Є умови здоров'я, які б перешкоджали даєте собаці тільки сухий корм, якщо він/вона любить його таким чином?

+380
ornlgeorge 26 жовт. 2012 р., 00:01:02

Я живу в квартирі з моїм Roborovski хом'яка, і моя сусідка кішка. Іноді кішка потрапити в мою кімнату і підібратися до нього, і незабаром я помітив, як він дряпає собі. Чи можливо, що він може бути на неї алергія?

Якщо це не схоже на той випадок, що причиною його подряпати так часто?

+348
Mateusz Mrozewski 20 січ. 2019 р., 23:05:43

Цієї зими коханий спить моя кішка під моєю ковдрою. Навіть коли мене немає, вона любить там спати. Оскільки вона не в змозі підняти ковдру з собою, щоб потрапити всередину, треба підняти його, так що дивись може потрапити всередину. Я розумію, коли вона хоче потрапити всередину ковдру від неї дію почісування на бік ковдру з її лапами і намагаючись підняти ковдру з її зубами.

Тепер я турбуюся про наявність кисню всередині ковдру. В тих умовах, в яких вона спить, я б задихнулася. Але якщо я намагаюся підняти ковдру і помістити його до її шиї, звільняючи її ніздрі, вона не любить його і далі прослизає всередину, щоб отримати знову повністю покриті. Я не розумію, як вона мирно спить в таких задушливих умовах?

Це добре, щоб дозволити їй спати? Є ймовірність нещасного випадку?

+290
acer123 14 лип. 2016 р., 20:02:14

Це scruffing поведінки. Це почасти ігрове поведінка і частково укуси кішок / надання панування над іншими котячими.

+264
Saint Razz 5 черв. 2010 р., 23:44:39

Ви можете купити розчинений метр кисню, але вони, як правило, починаються в США 200 доларів США діапазоні 400$, і будь-один я вважаю, підбігає ближче до$500-600. Точно не повсякденною частиною обладнання для вимірювання ви збираєтеся взяти один раз. Є й дешевше набори, призначені для інших застосувань, але ті будуть тільки вам в наближеному Болл-парк, так що я б сказав, що не буде багато користі в цьому додатку.

Самий типовий спосіб дізнатися, якщо ваші Риби отримують достатньо кисню, щоб спостерігати, якщо ваша риба постійно ковтаючи на поверхні води. Насичення киснем відбувається в будь-який час кисень-бідна вода вступає в контакт з повітрям на поверхні. Але немає магії в повітря камінь, який збирається "кисневі" у вашому акваріумі. Аератори і таких просто ще один спосіб для забезпечення циркуляції води та для створення поверхневого хвилювання. Будь-яка система фільтрації (або навіть простий циркуляційний насос), який приймає у воді знизу і випускає його до поверхні повинно забезпечувати достатню агітацію в свій танк, щоб задовольнити потреби в кисні риб... якщо тільки ви не перевантажуючи його.

Чесно кажучи, якщо ви перевантажили танки достатньо, щоб турбуватися про оксигенацію, я думаю, ви зіткнетеся з безліччю інших проблем, в першу чергу. Зазвичай кількість/розмір риб акваріум може підтримати визначається азотного циклу (можливість позбутися відходів), не поглинання кисню. Але якщо ваша риба ковтаючи на поверхню за киснем, ви повинні або збільшити циркуляцію води, або зменшити кількість або розмір риби. Але купувати дороге обладнання, щоб знати точне мг/л насичення киснем не типовий діагностичний для домашнього акваріуміста.

+228
Sadry 3 лист. 2011 р., 10:56:57

Найбільш вірогідною причиною є стояча і забруднена вода. Бета риби оплачуються як може жити в цих маленьких установок, тому що вони здатні ковток свіжого повітря.

Однак рибу, як і будь-яка інша жива істота, виробляють відходи, і в такому маленькому середу вони побудувати до токсичних рівнів швидко. Багато людей думають, що це нормально, щоб тримати їх у невеликі піали, в основному тому, що зоомагазини зробили це громадська думка, що це найкраща установка для них. Ви побачите їх у маленькі пластикові стаканчики і думаю, що контейнер чашки 2.5 з красивою породи є оновленням.

Найкраще, що ти можеш зробити для цієї риби, принаймні, гроші, щоб запустити в Walmart, Amazon або інший зоомагазин і купити 5gal шестигранний з вбудованим фільтром і світлом. Я знаю, що в супермаркеті є 2,5 Гал з фільтром і світлом. Це може добре працювати, але я зробив швидкий пошук і як цей танк просто під $40. Заборона це вже занадто хворий, я гарантую, що нова риба буде плавати в зворотний потік досить швидко. Вона одягне колір значно яскравіше. Вона почне знову їсть.

Фільтр буде фільтрувати відходи і не сидіти там більше, покрив в них, поворотний фільтр буде стимулювати і змусити його плисти більше, який допомагає набрати м'язову і закликає його, щоб показати плавці це. Майте на увазі, при цьому оновлення, що танк потребує цикл. Ви можете знайти багато інформації про те, що онлайн. Взявши трохи води з бака або зоомагазині бака дозволить значно скоротити час очікування на цьому. Ви повинні дати здорові бактерії створити, щоб допомогти зламати рибних відходів. Я б відразу міняти половину поточної води рибу і нагодувати його дуже невелика кількість, поки він не потрапляє в новий танк. Удачі.

+199
ould rtaz 20 груд. 2013 р., 21:45:55

Вологий корм є кращим дієта для кішок Кітті. Сухий корм для кішок розроблений як свого роду "фастфуд" Альтернатива для власників домашніх тварин. Це було призначене, щоб використовувати економно, але, на жаль, стала за замовчуванням для багатьох власників домашніх тварин.

У фелинологической системі шлунково-кишкового тракту є вузькоспеціалізованим, на відміну від наших власних та ікол. Вони обробляють білок на енергію майже виключно. Засвоєння білків вимагає велику кількість води, що робить вологий корм підходить. Є і смак, щоб розглянути. Кішки не мають ті ж смакові рецептори людини і, як правило, воліють досвід їсть вологий корм.

Деякі кішечки більш наполегливі, ніж інші. Порід як сіамські, Тонкинские, і бірманці надзвичайно вокальні і соціальних. Ці породи, і іншим, розбудить вас вранці, незалежно від. Кішки також запланувати і регулярно виконувати ті ж процедури. Це може бути важко змінити їх, але з послідовністю і терпінням можна.

Є бренди, які продають одній порції (вологий корм) продукти, які ідеально підходять для власників домашніх тварин тільки одним котом. Я б дати рекомендацію, але це не те, що цей сайт присвячений. Поговоріть з вашим ветеринаром, який порекомендує корисні і доступні продукти для вашої кішки.

+178
Christina Campell 7 лют. 2011 р., 09:12:53

Одна річ, я зробити, це купити лист пластиковий протектор килим (з загостреними стороні, щоб тримати його на місці) і покривають область навколо коробки з ним. Потім розкидали сміття стає віником і совком питання, а не пилосос питання.

+156
Adriano Tornatore 9 лип. 2019 р., 14:46:59

Більшість людей сказали б, що ви на вашому шляху, щоб бути психом, але я можу сказати тобі, що ти не через співчуття ви показуєте, докори сумління, правда психи не показувати подібних сумнівів. У вас є невирішене питання, травматичні, може бути, дитинство, засновані, може бути, невирішена стан "вивченої безпорадності", і ви, можливо, просто відмова з-за однією або у деяких порушуються відносини, але бути в курсі ви повинні самі вирішувати швидко чи ситуації з кішкою буде проявлятися в щось набагато більш серйозним, для вас, і для кота. Ви були попереджені, це від досліджень та власний досвід.

Якщо ви не можете пройти повз цих дій, повторно домашній кіт, і не бути опікуном тварини. І будьте впевнені, щоб не дати вислизнути цьому поведінка в русло життя. У відносинах з іншими людьми, ви, можливо, знову несвідомий гнів, швидше за все, інцидент у дитячому або підлітковому віці. Я намагався бути чесним ось і я не динамщица, ваше очевидне бажання змінити таку поведінку дуже радує, але є трохи небезпеки тут для вас і, можливо, інші поруч з вами. Ви не будете автоматично зв'язати гнів з інцидентів, кіт у реальної підоснови, чому ви справді вирішили діяти таким чином. Будь ласка, живіть з миром і любов'ю в серці, і проект цей, ви вирішите зробити в житті, і якщо ви почнете протистояти цьому ви будете почувати себе, і бути кращим людиною для нього.

Я jazzeroo і я воював мій шлях назад з аналогічного місця багато-багато років тому, за аналогічних обставин, а відмова є тригером. Ви були попереджені. Я зичу миру, любові і світла у вашому житті.

+129
user72510 16 вер. 2015 р., 22:44:30

Нещодавно я взяв свою змію зі своєї клітки, щоб затримати його трохи, але я помітив, світло-жовтий на череві. Він шашка як Ваги з чорним і білим (ці кольорові лусочки були на ньому, коли я купив його). Я не знаю, як він отримав це, але я відчуваю, що він має аміак на його Ваги від рідини. Я не зміг знайти нічого в інтернеті, що лікує аміаку для змій.

Corn snake with ammonia

Зображення вище показує жовту на верхній частині змій, тіло. Моя кукурудза змія має такий же жовтий колір, але на животі (у нижній частині його тіла). Його розмір бака становить близько 34 дюймів у довжину, шириною 26 дюймів, і 41 см у висоту. Його кожен день температура коливається від 74 градусів до 85 градусів. Я не використовую підкладку для нього, тому що він може випадково проковтнути, тому я використовую ті плоский бак мати. Він їсть кожну середу дрібних щурів.

Snake mat for snake tanks

Зображення вище є те, що його мат схоже, за винятком того, що його килимок зелений і підходить по довжині і ширині на нижньому поверсі свого танка. Нагрівальний елемент розташований в лівому торці бака. Він піде туди, якщо він відчуває, як він. Мій день лампи знаходиться на верхній правій частині кришки і моя нічна лампа йде в одному і тому ж місці. Я перемикатися між двома лампами і грілка, зазвичай не збуджуюся, що часто, якщо це необхідно. Я не запалюю лампу день в денний час, якщо занадто прохолодно в бак. Я не свою чергу на ніч лампу, поки нічний час і нічні лампи концентрованого тепла, яке фокусується на конкретній області.

+92
Douglas Larson 29 квіт. 2016 р., 13:01:32

Якщо ви турбуєтеся про кішку стає розбитий невидимий скляний бар'єр, чому б не взяти її на вулицю раз в деякий час? Ви можете помістити кішку в переноску і сидіти з нею, або зробити шлею і повідець, так що вона може вивчати все це самостійно. Одного разу я зустрів кіт/господар в парк, де кішка була на довгому повідку, а кішка чудово проводили час, лазячи по деревах і "спостереження за птахами"

+76
OliverMller 11 серп. 2014 р., 18:09:17

Моя собака просто пив мильну воду, яку я залишив біля будинку. Я не знаю, що робити.

Буде це негативно позначитися на його здоров'ї? Я повинен взяти його до ветеринара?

+66
Xolani Mxoxozi 5 груд. 2012 р., 16:03:46

коротка відповідь на це бактерії в їжі не впливає на концентрації антибіотиків,але є деякі антибіотики, які впливають на молоко і молочні продукти так читати інформацію на упаковці.

деякі антибіотики можна давати більше рідини, ніж інші типи.

+57
mev 3 черв. 2019 р., 14:04:54

Припускаючи, що ви везете його додому від заводчика близько 8 тижнів, він досі у критичному стані (соціалізація) період, що означає, що вони відкриті для нових вражень і не буде апріорі боязнь реакції. Також Щеня вже має бути соціалізована до людей і бути впевненим обробляється людьми.

Так що я б порекомендував:

  • взяти щось із запахом його підстилка, рушник, іграшки, все буде по-іншому для нього, але принаймні він щось пахне так знайомо, що повинно допомогти
  • візьміть його з собою в задню частину автомобіля, таким чином, ви можете мати його на ваших колінах, він матиме перше уявлення про те, хто ви є, і ви можете допомогти їй розслабитися (повільний, довгий, ніжний петінг). Говоріть з ним нормальним голосом. Не перегравати його, якщо він показує ознаки занепокоєння, що посилить його страх
  • є коробка або невеликий відкритий ящик, з вами так, що ви можете зробити перерву, 90 хвилин з цуценям на колінах тривалий час (у деякому роді, що може бути початкове навчання, лати). Як він засинає, ви можете помістити його в клітці.
  • взяти купу смаколиків з вами і створити дуже позитивний досвід для його з вами. Якщо він теж журився він, ймовірно, відмовляються від їжі, і ви будете знати, що щось не так
+33
TheSistineChapel 18 лип. 2019 р., 01:34:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil