Собаки не їдять отруйні рослини?

Коли моя собака їсть траву, чи повинен я бути стурбовані тим, що він з'їсть щось отруйне, або у собаки взагалі знаєте, що таке / не отруйна і триматися подалі від отруйних рослин?

+668
Truong Nguyen 30 черв. 2016 р., 07:28:41
28 відповідей
 • Здоров'я

  @ВЕОпояснення краще. Обов'язково огляньте цуценя у всіх аспектах; очі, вуха, рот, шкіра, лапи, пазурі, геніталії і т. д. Вам не потрібно шукати нічого конкретного, просто ненормальності.

 • Розмір

  Розмір буде відображати розмір батьків. При виборі відповідного ваги, я завжди питаю, що вага батьків. Звідти ви можете порівняти всі цуценята розміру, щоб визначити, де його вага буде в дорослому віці. Що означає, якщо щеня важче, ніж більшість цуценят, то її вага буде відображати важче батьків. Дивіться цуценят їмо, також може бути індикатором того, наскільки великими вони виростуть. Якщо вони хочуть поїсти, то вони, ймовірно, збирається бути трохи більш пухкими.

 • Темперамент

  Темперамент завжди був моїм найбільшим вирішальним фактором. Самки, як правило, більш спокійний, але також можуть бути більш "емоційними". Наприклад, жінка має більше шансів бути в гармонії з діями вчителя і намагаються догодити, але потрібна корекція більш жорстко. Самці зазвичай більш домінуючим. Там взагалі встановлена "ієрархія" коли цуценята готові піти додому. Альфа-є більш агресивною, вимагаючи уваги, грайливий і т. д. Це може бути важко, проте підняти (кажу з досвіду). Будучи надзвичайно активної особистості, я завжди користувався альфа-самець, але вони вимагають багато уваги і взаємодії. Після того, як чорний лабрадор Альфа-я відвернувся від Альфа-переживши його рясною і інтелектуальне непокору. У будь-якому випадку, найпростіший спосіб перевірити це-просто тримайте цуценя на спину! Перевернути їх на коліна і подивитися, як їм це подобається. Пупс, що ще боротися та чинити опір, щоб представити буде більше домінантних собак. Правило великого пальця; перевернеться на череві-це покірне положення для собак, якщо собаки показують своє пузо погладьте наприклад, означає, що вони визнають твоє панування і відправкою до вас). Якщо собака погоджується з тим, що ви тримаєте їх за спиною, означає, що вони покірні і більш спокійним.

 • Особистість

  Особистість є моїм другим вирішальним фактором. Як вони взаємодіють з іншими цуценятами? Вони грайливі, далеко, агресивні і т. д.? Тестування це складно, коли вони маленькі. Зробити гучний шум (свист, плескати, кричати), і спостерігати, як вони реагують на це. Вони більш грайливі, більш "активними" вони будуть.

 • Батьки

  Грати з батьками, як вони взаємодіють з вами? Це добра ознака того, як щеня буде, коли вони стануть старшими.

Все це звучить, як ви шукаєте собаку, яка схожа на те, що я зрозумів, так от що я рекомендую для вас:

 1. Не вибирають альфа-самця. Той, який бігає за вами і вимагає уваги зазвичай альфа-самець, особливо якщо вони постійно потребують вашої уваги. Альфи, як правило, неймовірно розумний. В той час як це допомагає у навчанні, це зазвичай означає, що вони будуть грамотно послухатися, який важко виправити. Замість цього, шукати другого або третього цуценя приємно Вашу увагу, але не обов'язково покладатися на вашу увагу.

 2. Вибрати чоловічий. З кількох причин: вони дешевше (як правило), вони дешевше, якщо ви хочете їх каструвати (стерилізація коштує дорожче), вони зазвичай більш активні і готові до пригод.

 3. Тест темперамент гортати їх. Альфа швидше за все постійно боротися, відмовляючись підкорятися вам. Якщо ви хочете собаку, яка хоче, будь ласка, вибрати не це. Ідеальний темперамент для мене (можливо ви), повинні боротися зовсім небагато, але, в кінцевому рахунку, вони дозволять вам тримати їх таким чином.

Нарешті, будь-яка собака може бути чудовою собакою, це просто залежить від того, як ви тренуєте. Любити тварину і бути послідовним! Удачі і ура.

Досвід роботи: я дивилася Марлі і я і Сесар Міллан відео з YouTube відразу. Джоан, побачивши тренера собаки очей, але зовсім недавно оселився в Купити цуценя для своєї сім'ї.

+986
79060944448 03 февр. '09 в 4:24

При цьому складно виправити і це тому, що ви не хочете, щоб собака перестав гавкати на всіх, особливо якщо вони будуть гавкати, якщо у тебе непроханий гість. Ви хочете бути в змозі зупинити гавкіт собаки, коли ви говорите їй, хоча.

По-перше, давайте розглянемо кілька речей, які ви не повинні робити:

 • Кричати на собаку : ви повинні ніколи не кричіть на собаку; це в основному дає сигнал їй, що ви зміцнюєте поведінка, вступивши в.

 • Дати їй любов : ваша собака буде бачити це як похвалу за гавкіт, не те, що ви хочете.

Тепер, давайте подивимося на пару, що ви можете зробити:

 • Навчити його "зупинити гавкіт" команда : навчити його гавкати, коли ти говориш "говори!", потім накажи йому мовчати. Через пару секунд собака знаходиться в тихому місці, хваліть його зі словами або ласощами, поки він не дізнається цю процедуру. Потім практика дзвонить у двері самостійно і з допомогою команди з частуваннями до тих пір, поки собака дійсно гавкає на попит.
 • Відвернути собаку : в деяких випадках, там має бути якийсь відволікаючий маневр для того, для собаки, щоб зупинити гавкіт. Найбільш ефективною формою відволікання-це те, що викликає неприємного звуку до собаки (як хитаючи консервну банку з камінчиками / монети всередині нього). Через деякий час, він буде пов'язати цей жахливий звук з гавкотом на дверний дзвінок, і тому утримаюся від цього.

Для отримання додаткової інформації див. легендарний Сезар Мілан повний текст статті на запобігання гавкіт собаки.

+871
McKay Wei 12 бер. 2015 р., 06:12:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Не точна копія, тому що тло мого цуценя.

Так, у мене майже однорічне щеня, якась чихуахуа+тер'єрчик (8 фунтів). Я її вдочерила, коли їй було 8 місяців, і повідомили, що вона була перенесена з фунт на фунт (в якості посла подій і такі) за 5 місяців, що означає, коли їй було 8 місяців вона жила в притулку більшу частину свого життя. Нічого не відомо про її життя до притулку, тому цілком можливо, що до того часу вона увійшла в моє життя не було спроби злому її взагалі.

Отже, зараз у мене однорічне щеня, якого я намагалася тренуватися вдома протягом 4 місяців з практично немає ефекту. Вона не піде в туалет у своїй клітці (ось де я годую її), так що це плюс, але вона, здається, воліють йти в будинок, ніж вийти на вулицю. Я прокинуся чи повернуся додому і відразу ж забрати її з загороди на вулицю, де вона буде писати і какати, якщо мені пощастить. Як правило, вона буде просто бігати навколо, поки я повернути її назад, після чого вона відразу ж втекла і какати в кутку. Це може бути добре, щоб зазначити, що вона обмежила воду (тільки під час їжі або після надання собі), але вона встигає писати... багато.

Вона знає, що вона не повинна робити це, тому що вона ніколи не зробить це, якщо вона знає, що я бачу її і коли я знайду її, вона ховається/приховується (хоча я ніколи не був агресивним по відношенню до неї або навіть кричав).

Що я можу зробити? У чому фокус? Я починаю переживати, що вона ніколи не буде приручений.

+829
Yovav 15 лист. 2016 р., 23:49:14

Б гарбузовим бути добре, щоб додати в корм чи ні? Якщо ні то чому?

+791
Lee Fisher 12 лист. 2015 р., 16:58:28

Там може бути зв'язок. У деяких кішок є алергія, хоча насправді алергія на рибу-це не рідкість, як ви знайшли. Я пропоную пробувати іншу їжу, дивлячись на інгредієнти, щоб спробувати виділити певні елементи.

Удачі. Я сподіваюся, що це не алергія в Туреччину; як друг дізнався, Туреччина є основним джерелом білка в багатьох кормах навіть якщо це не найкращий смак.

+761
sole007 20 черв. 2017 р., 06:29:38

Покарання, як правило, неефективні, але, що вдвічі з кішками. В кращому разі, він нічого не буде робити, але і ви, і кішка убогі на короткий час, а в гіршому це зруйнує довіру кішки до вас. Навіть те, що здається відносно нешкідливою, як водяний пістолет може пошкодити довіру кішки, і вона варіюється від кішки до кішці, як довго це візьме, щоб відновити (якщо взагалі). Ніколи не обмежуйте кішку в невеликій області, якщо це для блага кішки, такі як носій для безпеки подорожей або обмеження її роумінгу з-за травми або медичної ситуації.

Якщо вам потрібна негативна мотивація для тренування, він повинен здавалося, що це не приходить від вас. Як з мого власного досвіду та експертних висновків, у той час як водяний пістолет може бути безпосереднім чинником стримування, вона просто навчити кішку не робити що-то , поки ви дивитеся. З іншого боку, автоматизована стримування як PetSafe SSSCAT системи (http://smile.amazon.com/PetSafe-PDT00-13914-SSSCAT-Spray-Deterrent/dp/B000RIA95G) насправді їх тренує, що територія закрита.

Для більшості тренінг, позитивне підкріплення працює краще. Перенаправлення небажаного поведінки і винагороджувати бажану поведінку. Лікує гарну винагороду, але ніжні ласки і підвищення тону вашого голосу похвали, як правило, достатньо для кішок. Ви також можете зробити клікер підготовки, але це перебір для більшості людей. Використовуючи тільки позитивне підкріплення, я навчав групу з 5 кішок, щоб сидіти, перш ніж вони були запрошені на обід. Вони всі були дуже різні темпераменти, і деякі були складніше, але навіть того, що було багато нервової енергії досить швидко навчився. У 3, що досі навколо цієї групи, як і раніше буде сидіти і терпляче чекати, якщо ми приносимо частування.

У багатьох випадках, однак, особливо лоток питань використання, найпростіше рішення-визначення проблеми і її вирішити, або хоча б прибрати подразник. Найбільш часті причини виходу за межі коробки проблем зі здоров'ям, ящик для сміття в чистоті або питання, місця, території/я-у-бос спорів, і відповідної поведінки. Я не згоден з багатьма з "правила великого пальця", тому що всі кішки різні. Деякі кішки потребують великої кількості урни по всьому будинку, поки я бачила 3 котів поділитися 1 великий лоток (як довго, як він був очищений часто, бажано автоматично).

У вашому конкретному випадку, ви, здається, звернулися зі здоров'ям, і він, здається, не реагувати на те, що ти робиш. Ви кажете, що він регулярно використовує поле, і якщо він випорожнюється виключно там, напевно, не проблема зі своєю коробкою. Це означає, що це або територіальні/маркування або питання розташування або просто невстановленому поведінкові проблеми. Спробуйте покласти ще одну коробку в свою кімнату, але не занадто близько до ліжка, наприклад, на стіні або у кут. Якщо ви не готові зробити це, або це не вирішить проблему, ви просто повинні тримати його подалі від вашої кімнаті. Після деякого часу, принаймні пару місяців, щоб почати з ... ви можете дати йому ще один шанс, особливо якщо в кімнаті зміни та/або ви переконаєтеся, що немає ніяких шансів на що залишився запах. Як тільки він трохи старший і ви його каструвати, що теж може закінчитися поведінки. Є деякі кішки, які буде проблематично з коробку використовувати протягом усього їхнього життя (у мене зараз), але це на щастя рідко, якщо у них є інші проблеми, такі як проблеми зі здоров'ям або особливо злопам'ятний.

Примітка сторони, перекису або "кисневий відбілювач" (наприклад, OxiClean) може допомогти вам повністю видалити запахи домашніх тварин. Я знайшов його в цілому більш ефективним, ніж ферментні очисники, легше знайти, і набагато дешевше. Це також безпечним для використання на більшості тканин. Вимийте постільна білизна з scoopful з OxiClean. Спрей плями на матраці або подушках, де він помочився, потім промокніть їх насухо білим рушником і дайте повністю висохнути на повітрі.

+747
fjminor 27 лип. 2011 р., 04:26:13

Мій міні-відмінне додаток має справу з переломом нижньої щелепи, з обох сторін, на деякий час. Вона має металеві пластини, скріплює його, тому він був здатний зцілювати, але це вже "залікували" і заново розбитих якось так боюся, щоб спробувати отримати її в іграшки, які передбачають занадто багато жувальної або перетягування каната. Сказавши це, я все одно хочу її, щоб бути в змозі грати з іграшками.. а у кого там є якісь ідеї чи пропозиції для іграшки, яка буде ніжно на її бідну щелепу?

+731
shravan 4 бер. 2016 р., 23:53:35

Я П-кліп отримав все жорстко і як моя дружина почала страждати від артриту, як ми шукали і шукали безкоштовне рішення болю з цієї вікової проблеми. Відповідь для нас був досить новий продукт, званий Magloc. Він має магніт, який підключіть провід до комір і потім деякі розумні маленькі щелепи утримувати його на місці. Найголовніше-реліз, просто стисніть бічні язички і його тягне прямо. Насправді, це трохи допомагає, якщо ваша собака насправді відсторонюючись, коли ви хочете, щоб звільнити її. Я у нас тут... magloc магазин і ми любимо його.

+691
Alfredo Serafini 16 лист. 2014 р., 22:33:16

Мій ветеринар повідомив мені, що це не добре, якщо моя кішка їсть цвіркунів. Очевидно, цвіркуни їдять блохи і блохи можуть бути переносниками стрічкових черв'яків. Останнє може викликати проблеми для будь кішки.

+689
John McLusky 25 лип. 2017 р., 00:03:41

У віці від нуля до повної зрілості. Всі питання з приводу годування, дегельмінтизація, вакцинація. Розлука з матір'ю, пошук господарів, соціалізація.

Догляд за кинутих цуценят.

+683
lacrimosa2 27 серп. 2013 р., 10:37:43

Отже, трохи передісторії перше: це мій перший вихованець. У мене були в дитинстві собаки і, з якоїсь причини, всякий раз, коли ми отримали нового вихованця, він завжди був моїм приймам. Будь то хом'як, щур, птиця, або щеня, то я ніколи не був винятком з "вибираємо процес улюбленця, ні назвати її - хоча, як старший дитина, я був завжди піклуватися про нього.

Так, я нещодавно закінчив коледж і влаштувався на роботу мрії в моєму рідному місті, де мої бабуся і дідусь знаходяться. Я завжди говорив собі, що, як тільки я приземлився свою першу "справжню роботу", я сама свою першу справжню вихованця. Я в підсумку вибрав чудовий і чарівні Бенгал. Період утвердження чекає 12 тижнів для її (приїхати з 12-тижневого віку) був абсолютний пекло в очікуванні, але це безперечно варто того.

Я мав її три тижні, і вона дивовижна. Ми йдемо на автомобільні поїздки разом, в парк, я граю з нею постійно і т. д. І звичайно інші, чим гроші, збори вет, і грати з нею як мінімум 2-3 години на день після роботи (у неї стільки енергії!), Я провів серйозний 50+ годин, перш ніж я прийняла її у прийнятті мого рішення), чекаю, коли вона прийде в вік, і навіть після того, як я отримав її в наукові дослідження. З дієти, щоб грати, психологія та позитивне підкріплення - я дослідив усе, щоб бути кращим тварина-батько можливим.

Кілька днів тому я висадив її в моїх бабусь і дідусів, щоб вони могли подбати про неї, поки я пакет мою квартиру. Буде багато важкої роботи і йду в і з квартири, так що це дійсно не найкраще місце для грайливого кошеняти, щоб бути навколо. Отже, я взяв її в будинок кілька разів вже так вона знайома з ними і моєї родини. Я також хотів, щоб вона звикнути, тому що я насправді відбувається, щоб орендувати кімнати від моїх бабусь і дідусів, тому що це взаємовигідно (я економлю гроші, щоб погасити кредити і школи, які вони отримують значний термін на один номер); всього на рік або близько того.

Ну, в ті кілька днів, що мене не було вдома, бабуся з дідусем абсолютно закохався в неї. Що я радий! Крім... це все добре і денді, але я трохи забраний деякі з речей, які моя бабуся сказала.

По-перше, дозвольте мені випередити, що потрібно зробити стереотип типових старих з їх розуму як можна швидше. Це молоді хлопці, які грають в ігри Pokemon GO, дивитися мій племінник на день, і завжди на ходу. Так вони ж не сидять вдома "нудно". Моя бабуся хотіла вихованця протягом багатьох років, і мій дід суворо сказав "ні", тому що він не хотів прибирати за нею. Мій кіт добре в своїй книзі, тому що це не його проблеми (ака бардак). Крім того, в той час як моя бабуся-самий милий людина, яку я зустрічала, вона дуже... маніпулятор? спритні? Вона переконує мій дід з року в рік витрачати тисячі на нові айпади, айфони, дорогі канікули і т. д. Вона отримає те, чого вона хоче, і я бачив її витягнути деяких сумнівних тактики для цього. Домашня тварина-це єдине , що вона хотіла, вона не отримала.

Так ось де моя історія: у ті кілька днів, що я був відсутній, вона прислала мені купу текстів про те, скільки мій дід любить кішок і скільки часу разом у них було. Вона прислала мені 18 фотографій і тільки одна була мого кота в спокої. Решта мого кошеняти обіймаються на голих дідуся грудей в ліжку вранці або мій кошеня в обнімку з бабусею.

Тоді сьогодні, як мої бабуся і дідусь їдуть у відпустку і я повертаюся додому, моя бабуся і я це писала розмову:

Бабуся: я буду сумувати за нею. Ха

Я: Так, вона така приголубити помилка.

Бабуся: вона любить приєднатися до вас, коли йти у ванну. Ха.

(Я думаю в моїй голові ухххх ТМІ? Я не хочу думати про мій дорогоцінний, невинний кошеня сидить з бабусею, поки вона сходить лол)

Я: дідусь все ще не зібралася?

Бабуся: ха да

Мене: він просто не хотів залишати кошеня :Р

Бабуся: Напевно. Він досить вражений її

Я: бідний хлопець, його серце буде розбите, коли я з'їду :Р

Бабуся: ні, тому що вона залишається. Ха-ха

Я: Хаха nooooope. Вона була занадто дорого лол

(Як чоловік, я не можу визнати, що я люблю її до смерті, так що я роблю замість фінансового жарт)

Бабуся: ні, вона наше Різдво дайте від вас. ха-ха

Мені: Може, я подарую тобі одну зі своїх, але вона моя! лол

Бабуся: але ми її любимо!

Я: я теж!

Бабуся: але ти залишив її. Ха

(Це коли я відчувала, було або ревнощів або чутливої. Це не смішна жарт для мене. Я залишив її на кілька днів, так що я міг зібрати мою квартиру без мого кошеняти постраждав/в сторону і я вже згадував кілька разів на моїй бабусі, що я почував себе настільки винуватим за залишаючи мій кошеня і дуже за нею сумую. "Але ти залишив її".. я просто не знаходжу це смішним, але насправді маю на увазі)

Я: Ну вона сходить в моїй кімнаті, коли я повернуся :про

Бабуся: ми побачимо... ха-ха

Я дуже чутлива? Я відчуваю, що вона пасивно агресивно намагаються взяти мою кішку або мається на увазі, що вона хоче моя кішка. У мене є відчуття, це може викликати проблеми, коли я переїду, наприклад, їх годує моя кішка лікує, коли або як ніби це їх. Я розумію, хороший аргумент - "їх будинок, їх правила" так що змирися з цим, крім того, що я плачу хороші гроші за оренду.

Я добре відчуваю себе ", але ти залишив її" і "ми побачимо" лінія забагато?

+663
Hieu Nguyen 26 лип. 2018 р., 06:49:16

Сіамські можуть бути дуже собаки-як в їх орієнтуватися на "своїх" людей.

Але багато кішки важко подружитися, якщо ви не дуже терплячі. Деякі відповіді на інші питання кіт тут будуть застосовні і для людей, які хочуть подружитися з нею: присядьте, так ви, здається, не така величезна, нехай кіт прийде до тебе, не схопити, розглянути питання про використання іграшка, яка дозволить вам грати з котом на деякій відстані, тому він відчуває себе безпечніше, нехай кішка сама вибере, чи вона хоче з тобою дружити,

+637
Shivaraj Bhat 23 січ. 2018 р., 18:29:15

Є медичні або психологічні проблеми. Сраколизи-це часто ознака того, що ваша кішка має свербіж шкіри. Лишай є розповсюдженим явищем у кішок і може призвести до надмірного свербіння. Бактеріальні інфекції також викликають сильний свербіж. Алергія, яка може бути викликана харчовими продуктами, дратівливий шкіру в кішки. Суха шкіра буде робити те ж саме. Кішки теж буде над собою нареченого, коли вони страждають від неспокою. Зміни в навколишньому середовищі кішки часто буде викликати занепокоєння. Нові вихованці в будинку змусить кішку відчувати занепокоєння. Критий кішки, які часто не дають адекватної стимуляції, часто розвиваються психологічні проблеми.

+547
Koleta Morolong 9 вер. 2014 р., 20:16:27

Я знаю, що це кілька місяців, але я хочу обговорити кілька речей :) Водянка може виглядати як дуже роздутий живіт, це не завжди шишки б Ваги, які зазвичай називають pineconing. Вони обидва симптоми поліорганної недостатності і не завжди все, що власник зробив чи міг би запобігти.

Площа обведено-це м'яз/орган-схоже, плавальний міхур і це прекрасно і нормально. Однак він може використовувати деякі відгодівлі,. Заморожені продукти є кращими-Хікарі і кобальту робить пристойні речі. Fluvalбыл укуси комах, гранули Northfin, омега всі хороші бренди коржі або хлопь їжі. Нове життя спектр теж досить пристойний.

Оптимальні параметри для цих хлопців аміак 0, нітрити 0, ~20 нітрати і РН 7.5 або близько того. Стабільний рівень pH є більш важливим, ніж намагатися все виправити. Вони насолоджуються температура води повинна бути близько 80-82F.

Риба, природно, 'тягучий' фекальні, якщо воно біле, то я був би стурбований. Крім того, якщо середовище проживання невеликий, то краще робити більш часті підміни води, щоб запобігти отруєння аміаком або нітратами. Англійська сіль ванни допомагають при набряклості і малювання рідини, і це про це, якщо нічого малювати, то він не буде робити занадто багато хорошого, щоб зробити це. Для водянки, деякі люди намагалися фуран 2 і Kanaplex, але це майже завжди тимчасове рішення, якщо воно навіть допомагає. Водянка-або нездатність-це орган фатальною і значно скорочує тривалість життя. Будь ласка, не дозволяйте цьому перешкоджати вам від хобі, Тхо!

+534
zifan yan 12 лип. 2016 р., 04:07:28

У недавньому пості сказав:

Невеликі папуги какають набагато частіше, ніж великі папуги.

Це насправді так? Якщо це так, чому?

+444
DonPineapple 12 лип. 2016 р., 01:06:56

Кокосове масло є безпечним для кішок, якщо давати в міру.

Потенційні побічні ефекти включають:

 • Розлад шлунка
 • Діарея
 • Панкреатит
 • Набрати вага
 • Алергічна реакція на кокосове масло

Оскільки ви дозволяєте вашої кішки є невеликі суми без будь-яких алергічних реакцій, я думаю, можна з упевненістю припустити, що це не алергія.

Кокосова олія має багато переваг для кішок і може бути використане внутрішньо або зовнішньо для цілого ряду причин:

Актуальні

 • Лікувати алергію, екземи та інших шкірних подразнень
 • Зволожує суху шкіру
 • Знімають свербіж
 • Покращують загальне самопочуття пальто
 • Діють як бар'єр проти алергенів навколишнього середовища і хімічних речовин
 • Чистка складках шкіри

Внутрішні

 • Лікувати алергію
 • Допомога в проходження грудок шерсті
 • Зменшити запалення артриту
 • Поліпшити погане дихання
 • Лікування легкої гінгівіт
 • Полегшити запор
 • Поліпшити здоров'я шлунку
 • Борються з бактеріальними інфекціями
 • Підвищення енергетичної мозку

Скільки?

Дослідження, які я зробила передбачає 1/8 до 1/2 чайної ложки один або два рази в день. Ось у чому заковика, екстра вірджин кокосова олія містить 92% насичених жирів, або 117 калорій на столову ложку, 14г жирів і 12 г насичених жирів. Це висококалорійна добавка. Якщо ваша кішка вже існуючих проблем з вагою, або якщо він набирає вагу, тоді, можливо, доведеться скоротити, або зменшити його споживання калорій в іншому місці.

Як з нічого, якщо ви бачите які-небудь побічні ефекти, негайно зупиніться і проконсультуйтеся з вашим місцевим ветеринаром.

Джерела:

https://www.petmd.com/cat/nutrition/coconut-oil-cats-it-good-idea https://bostonstreetvet.com/2014/12/12/10-uses-for-coconut-oil-for-pet-health/ https://www.organicfacts.net/coconut-oil-cats.html

+414
harman dhillon 8 лист. 2017 р., 14:58:10

Якщо це велика рана, здається, щоб бути я хотів би використовувати Неоспорин і чистою марлею або тканиною, щоб спробувати отримати кровотечу зупинити. (Неоспорин є безпечним для використання на бородаті і змії, так що я припускаю, що це занадто для них). Ви, ймовірно, хочете спробувати висушити рану після того, як ви очистите його і прийняти його до ветеринара як можна швидше.

+390
Tatiana06 10 лист. 2014 р., 16:09:32

У нас були двоє чоловіків-рятувальних кішки близько 4 років. Вони були разом у притулку, який хотів, щоб тримати їх разом, так що ми взяли їх обох. У них там купа обтяжуючих питань поведінки:

 1. Вони дряпають меблі та загубили багато речей.
 2. Вони їдять все і можуть відкривати шафи, лазити на високі полиці, і т. д. Ми пробудили багато утр у чіпси, печиво або хліб розірваний і розкиданий по всій підлозі.
 3. Вони з'ясували, як відкрити відро для сміття і хотів відкрити його, витягнути його, і розкидати сміття по всьому будинку.
 4. Вони можуть відкривати двері, в тому числі вхідні двері, якщо вони намагаються досить важко, тому вони важко стримати.
 5. Під час гри вони іноді стрибають прямо на колінах, плечах, або навіть їх особи, страшні мої літні батьки і гості і залишаючи багато поганих подряпин.
 6. Вони відмовляються пити з миски для води, віддаючи перевагу, щоб перевернути її на підлогу, щоб випити.
 7. Старша експонатів різних нервових поведінки. Він "горбів" молодший час. Він ненавидить м'які іграшки будуть "топити" їх в унітаз, якщо він коли-небудь досягає їх.
 8. І звичайно, як кішки, вони штовхають речі з прилавків і полиць весь час. Ми відмовилися від ялинки.

Ми перепробували все, ветеринар запропонував спробувати навчити їх (перенаправлення, ласощі, когтеточки, час гри, бризки пляшки), але нічого не допомогло.

Але потім ми почали дозволяти їм виходити на вулицю в нічний час. (Вони часто були найбільш проблематичними у нічний час, коли ми не могли втрутитися.) Це зробило світ відмінності. Вони перестали свербіти і тероризує будинок і здавався набагато щасливішим. Я почав думати, що у них просто було занадто багато енергії, щоб бути в приміщенні весь час.

Вони брали на полювання, в основному птахи, і їли те, що вони зловили. Ми намагаємося тримати їх від їжі, але це зазвичай відбувається вночі. Ми просто знайдемо цю бійню на патіо.

Нещодавно мої сусіди з обох сторін зніяковіло зізнався, що наші коти почали виходити зі своїх будинків через Pet двері. Іноді вони приймають їжу від своїх вихованців, або навіть від їхньої кухні. Обидва сусіди не наполягаю, це не дуже заважатиму, але це явно не підходить.

Зовсім нещодавно одна з кішок стала дещо агресивною. Він б'ється з іншого кішкою іноді, ганяючись за ним навколо будинку і шипіння і пхає його. Інший кіт часто має подряпини на обличчі вранці.

І, нарешті, буквально минулого тижня моя сусідка сказала кішка почала нападати на свою власну кішку в свій будинок.

Це викликає деякі сім'ї розбрат. Моя дружина думає, що кішкам просто потрібно йти. Вона боїться, що якщо ми почнемо знову тримати їх усередині вони повернутися до більш складним способам (і вони чесно все одно досить складно). У неї немає більше терпіння для тисяч доларів на шкоду нашій меблів і предметів домашнього ужитку, і вона втомилася жити в страху, кішок, тримати все на кухні на найвищій полиці, не залишивши чашку води, і т. д...

Моя дочка, звичайно, думає, що якщо кішки вона помре.

Я не впевнений, що на даний момент якщо щось можна зробити, щоб утримати їх від тероризують мій дім, мої сусіди, або обидва. У нас були раніше кішки, але не коти, які діяли як ці двоє.

Чи є у нас надія утримати жінку від розлучення?

+361
asatterwhite 30 жовт. 2012 р., 19:55:09

У мене є сибірський хаскі, які не набагато старше, ніж ваша собака. Як я беру його на пробіжку/прогулянку, він буде робити те ж саме іноді, наприклад, кусати повідець або стрибати.

Це цілком може бути так, що ваша собака нудно гуляти і хоче бігти або хоча б іти швидше. Це має сенс для хаскі вівчарку. У них є багато енергії, і ваша мета повинна бути, щоб допомогти їм здійснювати це.

+345
user21398 11 січ. 2016 р., 07:49:07

Симптоми, які ви описуєте, часто називають 'клітина агресії', Кролики можуть бути дуже захисним з їх простору. Він може приймати різні форми, від гроулінгу до рвалася до поклевке. Це, як правило, зменшується, як кролик стає все більш комфортно з вами, але їх будинок-це їх, і поки ви не будете повністю прийняті як частина їх Уоррен, у вас можуть виникнути проблеми.

Першим кроком у вирішенні цієї проблеми є, щоб дозволити вам вирішити проблеми прибирання в її простір, не викликаючи конфлікту або стресу. Ви повинні зайчик докази, зокрема, у бік області. В ідеалі ваш кролик клітка стоїть на підлозі, або пандус, щоб вона могла входити і виходити з її простору сама. У той час як вона отримує свою щоденну тренування у вітальні, ви можете очистити свою кімнату і додати сіно, вода і подібні. В деяких випадках з дуже захисний зайчиків вам може знадобитися, щоб заблокувати її повернутися до неї простір, в той час як ви працюєте.

Для довгострокового рішення, це все про проводячи час з Банні. Її клітина-це її місце, тому почати проводити час разом в єдиному просторі. Якщо ви не кролик перевірив всю площу, вона може потрапити в той час; використовувати вправи пера (х-перо), щоб відгородити зону навколо неї простір, дозволити їй вийти і познайомитися з вами. Вона вступає у "свої" місця, тому вона буде йти повільніше, бути більш вагається і взагалі ставитися до вас як альфа.

В залежності від того, скільки вона ще до того, як її вдочерили, вона може пригорнутися до тебе для домашніх тварин або це може зайняти деякий час, щоб дістатися туди. Як відносини між вами зростає, вся клітина агресії річ буде зменшуватися. Everybunny це різні особистості, тому що прогрес і результат буде дуже. Я знаю одного кролика, який зайняв більше ніж рік, щоб вирішити деякі проблеми північ (набагато гірше ніж ви описали тут). Моя дружина робить багато роботи з такого роду проблемами поведінки, і в більшості випадків, які досить значущі для спеціальної обробки можуть бути вирішені протягом від 1 до 3 місяців.

У нас є кролик по імені Тигра, який прийшов до нас, щоб отримати свою клітку агресія лікується. Мою дружину пізніше прийняв його, тому що вона закохалася, він не має яких-небудь інших клітці агресії, але він все одно гарчить.

В резюме. Роблячи прибирання в клітці, поки її немає, ви не посилюйте проблему і буде швидше кінець поведінки. Чим більше часу ви можете витратити будувати відносини з вашого кролика, тим швидше ви отримаєте минуле поведінка.

+340
brattok 21 груд. 2014 р., 07:35:16

ТЛ;ІН версія: там, здається, певна суперечка про те, собаки хижаки або всеїдні. Це більш важливо, що ви слідувати вказівкам, скільки м'яса і рослинних речовин, щоб годувати вашу собаку, ніж турбуватися про таксономічних відмінностей, що собаки потрапляють.

Чохол для всеїдних

Люди і собаки (і свині і ведмеді) всеїдні тварини з однокамерним шлунком. Це просто означає, що у них один шлунок [...] і споживати різні тварини і рослинні елементи. Свині можуть з'їсти набагато більше овочів і собак набагато більше м'яса, але ми всі опинимося де-то в тому ж континуумі.

Кішки, з іншого боку, є облігатними хижаками. У той час як собаки можуть вижити (хоча, можливо, не процвітають) на вегетаріанську дієту, коти повинні їсти м'ясо для задоволення харчових потреб. [Далі описується, як собаки зуби і смакові рецептори є корисними для харчування рослинні речовини].

Джерело: схопити життя за повідець

Собачий раціон повинен складатися з збалансованого porportions білків, вуглеводів, жирів і, звичайно, води. Собака може піти днів без їжі і втратити 30% до 40% від маси тіла, не вмираючи, але в 10% до 15% втрати води може бути смертельним. Всі м'ясні дієти не рекомендуються для собак з-за нестачі кальцію і заліза в м'ясі. Дієтичні добавки слід уникати. Людини харчових продуктів, які можуть бути смертельними для собак включає запліснілий сир, цибулю, а також шоколад. Здичавілі домашні собаки їдять різноманітні продукти харчування, включаючи тварин і фруктів.

Основний раціон: всеїдний

Джерело: Мічиганський університет і Музей зоології

Чохол для хижаків

Собаки, як правило, не виробляє потрібні ферменти їх слини (амілази, наприклад), щоб почати розщеплення вуглеводів і крохмалю [...] ні у собак є види корисних бактерій, які розщеплюють клітковину, крохмаль для них. В результаті, більшість поживних речовин, що містяться в рослинній матерії—навіть попередньо оброблених рослинних речовин—недоступні для собак.

Джерело (автора не наводжу свій досвід - начебто особистий сайт, хоча і з великою кількістю цитат)

Висновок

Що стосується того, щоб тримати собаку в якості домашньої тварини, я не впевнений, що фактичне відмінність має значення. (Якщо ви хочете більш глибоких знань, ніж потрібно, щоб тримати собаку в якості домашнього улюбленця, в біології стек обміну повинно бути багато фахівців, які могли б дати кращої відповіді, ніж нам.) Крім того, існує великий розкид в тому, скільки м'яса їдять як в "хижак" і "всеїдна" спектри.

Ключових речей, щоб відзначити:

 • Собаки, як і ми, не процвітають на вегетаріанську дієту.
 • Вони також не дуже добре на всіх-м'ясна дієта.
 • Було б краще годувати собаку збалансованої дієти, яка містить не тільки тварини, але й предмети, рослини.
 • Різні собаки вимагають різного рівня м'яса в своєму раціоні. Чихуахуа (і багатьох інших дрібних порід) еволюціонували, щоб поїсти, в основному, "люди дієти" овочі, кукурудзу і трохи м'яса, в той час як війна собак, як мастіфи були виведені ан все-дієтичне м'ясо. Джерело.

Як не годує їх м'ясом вплинути на їхнє здоров'я?

[T]він білок і потрібен кальцій для собак і кішок набагато вище, ніж для людей. Ці поживні речовини є найбільш легко забезпечити з допомогою інгредієнтів тваринного походження. Деякі рослини, такі як соя, з високим вмістом білка, але амінокислоти у складі білка не настільки збалансованою, як вони для більшості тваринного походження інгредієнтів. Собаки і кішки теж потрібен харчової джерело вітаміну В12, речовини не знайшли в більшість рослин. Всі тварини "необхідність" цього вітаміну, але травоїдні тварини, такі як велика рогата худоба і вівці можуть зробити свої власні завдяки дії бактерій в шлунково-кишковому тракті, при наявності достатньої кількості мінералу кобальту в раціоні (який зустрічається в рослинах).

Джерело

Як не буде їх годувати рослини впливають на їх здоров'я?

Є відмінність між різними видами м'ясоїдних:

Тварини, які залежать виключно від м'яса тварин для їх потреби в поживних речовинах вважаються облігатними хижаками, а ті, що споживають нетваринного їжі відносяться факультативні хижаки.

Джерело: Ссавці: Хижаки. Ullrey Дуейн Е.. Енциклопедія зоотехнія. - посилання в Вікіпедії

Навіть ті джерела, які стверджують, що собаки-м'ясоїдні - не стверджуючи, що собаки є облігатними хижаками. Іншими словами, навіть якщо вони хижаки, вони типу не хижак, який харчується тільки м'ясом.

Далі:

[T]тут немає такого поняття, як м'ясна дієта в дикій природі. Дикі вовки неминуче переварити неабияку кількість рослинної речовини, як вони витягують вигоду з раціону рослини з хижих тварин вони полюють.

Джерело

І, нарешті, наведені вище:

Всі м'ясні дієти не рекомендуються для собак з-за нестачі кальцію і заліза в м'ясі.

+274
danial abadi ghadim 22 серп. 2011 р., 16:12:28

Що витікає рідина, яка допомагає гекона розвиватися, забезпечуючи його поживними речовинами і зберігаючи його від прилипання до оболонки. Як ви можете собі уявити, важливо зберегти якомога більше рідини всередині яйця, як це можливо. На щастя, це можна виправити яйце, щоб тримати залишок від витікання.

Я ніколи не чув з кукурудзяного крохмалю, використовується для ущільнення яйце, але я можу зрозуміти ідею. В основному, в крохмалі б злипаються, коли він вступає в контакт з яйцем рідини, затикати отвір, желеподібна речовина.

Я чесно не знаю, якщо це буде мати побічних ефектів, так як він працює, він буде стикатися з рідиною всередині яйця. Я можу сказати, що він буде використовувати частину рідини у вигляді клею, а це не найкраще рішення, враховуючи будь-які рідини, яка просочилася вже втрачено, і що Гекко вже потребують додаткової уваги при штриховці у зв'язку з можливими дефектами або недоїдання.

Найкраще рішення, на мій погляд, і той, який тримає рідина всередині яйця, використовувати тканину з чайного пакетика. Вирізати латку з чайного пакетика, і промийте його добре. Помістіть патч над витоку і залишити його бути. Альбумін (яєчний білок) будуть працювати, щоб створити деякі кальцію і закривають отвір, природно, і в той же час. Між тим, сітка буде тримати рідину всередині,як яєчна рідина є досить міцною, що вона не зможе просочуватися через дрібну сітку від чайного пакетика.

Важливо, що ви не чіпайте яйця з цього моменту без особливої необхідності. Тримати очей на ньому, і проявляти велику обережність при обертанні. На даний момент, все, що ви можете реально зробити, це чекати, і це робить його, вам доведеться подбати, щоб плекати його, як це, швидше за все, буде чахнути від витоку рідини.

+270
SM01 24 січ. 2019 р., 12:41:55

enter image description here

Привіт у мене були ці риби протягом 2 місяців, і було цікаво, якщо вона вагітна або хвора, або просто її форму, інші набагато тонше, але я не знаю, як сказати, якщо вона вагітна

Дякую за допомогу

+227
Sovai 10 груд. 2018 р., 17:40:33

Я знайшов горох, щоб бути надзвичайно корисним у звільненні запор у моєму акваріумі риби. Вони мають проносний ефект і допомагають запобігти засмічення, які могли утворити в результаті годування тільки пластівці або високобілкових дієтах.

Більшість риб їдять горох та інші овочі. Я навіть включила горох в свої домашні рибні продукти, як штапель.

Є кілька напрямних на веб-пояснюючи це, але насправді, це досить просто.

 • Приготувати горох так, щоб вони були м'які (а якщо вони заморожені, переконайтеся, що вони повністю розморожених в середині).
 • Охолодити їх вниз, чекаючи або занурювати їх у холодну воду.
 • Видалити зовнішню оболонку гороховий яких риба може боротися, щоб отримати через. Можна нормально обережно затиснути зовнішню і внутрішню гороховий будуть стріляти з шкіри. (Відчуваю себе ледачим? Ви можете покласти горох в чеснокодавку і віджати пюре через замість пілінгу)
 • Розімніть горох і корму для Риб.
 • Якщо риби менше, ніж зацікавлені ви можете спробувати додати невелику кількість часнику на горох, щоб зробити його більш привабливим для риби.

З точки зору частоти, я намагаюся годувати хоча б раз в тиждень з горохом, але мої рибу не дуже дієти з високим вмістом білка. Я б порадив годувати приблизно 2 - 3 рази в тиждень і подивитися, як вона йде. Якщо вони все ж виникли питання, збільшити частоту.

+219
Sandiip Patil 1 трав. 2017 р., 14:47:33

Я добровільно в моєму місцевому ТССН, і їх вимоги досить низькі: вони просять на себе зобов'язання не менше двох годин на місяць протягом шести місяців. Я думаю, що більшість притулків завжди шукаємо волонтерів і зрозуміти, що більшість людей повинні працювати на повну ставку, і тому вони готові прийняти в будь-який час ви можете запропонувати.

Це не повинно бути ніяково: краще мати обидві ваші очікування, перш ніж вони витрачати свій час на навчання тебе. Якщо вони вимагають більше, ніж ви можуть надати, просто скажіть їм, що ваш графік не може вмістити. Я знаю, що координатор волонтерів та інших добровольців найбільше засмучений, коли вони витрачають час на навчання когось, і ця людина ніколи не з'являється знову. Людина часто приходить в ідеалістичне уявлення про те, що вони будуть робити, і коли реальність прибирати за собакою ви гуляєте, чи боротьба йде невихована собака встановлює, вони не повернуться.

+201
LinuxGit 29 квіт. 2016 р., 00:12:40

Відповідаючи на запитання про людей не в фокусі pets.stackexchange.com і відповідь на підмайстер виродок коротко розглядаються деякі з цих міркувань. Ви підтверджуєте, що вам уже повідомили, що твоя мати і сама не буде доступний, як ви були раніше.

Головне питання, Що входить в сферу нашого сайту, є вплив на собаку з урахуванням обмежень менше підтримки сім'ї тоді був доступний для попередньої собаки.

Як зазначено у відповідних посадах не нижче, собак без достатніх можливостей для уваги і вправи, як правило, для відображення небажаного поведінки.

Є кілька міркувань;

 • Новий собака" є досить загальною. Це буде новий щеня або порятунок доросла собака?

  • Якщо це щеня, як горщик вирішуватися навчання?

  • Якщо це доросла собака, як інтеграція в побутових вирішуватися?

 • Як зробити собаку для тренування і туалетом?

  • Є обгороджений двір, біля дверей повинні бути встановлені?
  • Вам буде потрібно найняти собака ходок? Якщо це доступно у вашому регіоні?
 • Які сімейні вилазки собака зможе бути присутнім? Чи існують особливі міркування?

 • Які породи собак ви розглядаєте? У нас є ряд постів про бордер-коллі , вони підходять краще, деякі в домашніх умовах, то інші.

 • Даючи вихованцеві назавжди будинку-це великий крок. Добровільно з місцевою рятувальною або укриття краще рішення для собаки і сім'ї, щоб взаємно Бенифит?

Пов'язані пости про собак з обмеженими можливостями

+191
George Bruns 4 бер. 2018 р., 04:36:57

Я використовував 17 галонів ванна з відкидною кришкою, придбаних від юоме Депот. Я не хочу мати справу з кришкою поки моя собака танцювала навколо мене в захват за їжею, тому я вибрав складаний кришкою, щоб вирішити цю проблему. Я був в змозі відповідати всі 50 фунтів мішок корму в контейнер.

+156
Carl 22 лист. 2014 р., 09:09:16

Сир містить багато жиру, який є смачним ласощами для кішки, але вона дійсно повинна бути просто ласощами. Я думаю, що ви, ймовірно, хочете зменшити цю кількість, трохи, може бути, п'ятої частини, що і робить його більш особливим снек-замість того, щоб шукати альтернативні частування, такі як жорсткий частування, які зможуть зберегти свої зуби в хорошій формі.

+95
Joe Bryan Samson 16 серп. 2014 р., 02:03:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil