Мій кіт вкусив мене, я повинен залишити її?

Я люблю мою кішку. Її звуть Бутті (отже, короткий по висоті).

Вчора вона вкусила мою руку, і я не знаю, чому. Мій лікар сказав мені, щоб запустити курс, який включає в себе 5 уколів і тепер я передумав про збереження моєї кішки. Я цікаво, якщо найкращий для мене зробити, це відмовитися від мого кота. Що я повинен робити?

+513
BanzaY91 26 бер. 2018 р., 11:51:39
38 відповідей

Для більшості дрібних гризунів, таких як щури або миші, я хотів би подивитися на використання стружки листяних порід деревини (Осика зазвичай легко знайти, залежить від того, де ви знаходитесь). Уникнути стружка хвойних порід, таких як сосна, кедр, так як вони, як відомо, дуже проблематично і не тільки для щурів і мишей. Є й інші варіанти постільної білизни, наявні в продажі, зроблені з переробленого паперу, які можуть працювати. Трюк з будь-яким з цих варіантів, однак, є регулярна чистка клітини.

Я розумію, що ви зацікавлені, щоб наглядати за нею, але ви, ймовірно, слід вважати природним бажанням мишки, щоб мати деякі укриття і зробити це доступно. Я думаю, що я б трохи пов'язаний з додаванням стрес для неї не було такого варіанту. Розглянути щось на зразок картонної коробки або ПВХ труби. Колишній легко замінені, і остання легко чистити.

+997
Scouser83 03 февр. '09 в 4:24

У мене немає ящірок. У мене є кішки.

Навіть якщо ваші кішки "прекрасно ладнають з ящірками" це дійсно тільки евристики про те, що вони будуть робити з наступного. Кішки не ієрархічні тварини, як собаки. Кожна кішка веде переговори з будь-яке інше тварина на його власні (не ґрунтуючись на затвердженою ієрархії). Моя точка зору полягає просто в тому, що ваші кішки більш схильні терпіти славно наявності Нова ящірка (ящірка запах, зовнішній вигляд,... буде вся-кий кота в "це один з тих"), Але в той же час індивідуальну динамічну буде по-іншому. Швидше / повільніше / більше / менше / більш агресивних і більш сором'язливі тварини будь-якого типу буде вам "новий" відповідь.

+980
Praveen Kumar T N 29 січ. 2017 р., 15:06:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Вам потрібно створити ієрархію, де ви перебували зверху. Ваші кішки повинні дотримуватися ваші правила, і що включає в себе не дражнити один одного. Навіть якщо вони терпіти не можуть один одного, вони повинні поважати ваші побажання і не починають бійку.

1. Не вибираючи один на одного.

Вам потрібно постійно застосовувати це правило у всіх напрямках. Кішки не реагують на ваші наміри вчити їх (собак), але кішки дійсно реагують на своє оточення і ситуацію.

Кішка, можливо, ніколи не припинити робити щось тому що ви це скажете, але ви можете змусити його припинити робити щось тому що це змушує вас, щоб помститися

Відмова від відповідальності:
Змови ви повинні бути негативні відгуки і незручності для кішки. Він ніколи не повинен переступати етичні межі. Ніякого насильства, страху, або суворих покарань.

Правило ясно, не вибираючи один на одного. Якщо ви не можете спілкуватися добре, то не спілкуватися. Все, що вам потрібно зробити зараз, це послідовно виконувати його.

2. Відповідаючи на гріхи.

Реальний приклад може допомогти тут. У нас є три кішки: Клео, Міша і Альфі. Клео і Міша сестер (близько 15 місяців), Альфі-це нове доповнення (близько 6 місяців). Альфі завжди хоче бути першим, скрізь, в будь-який час.
Лікує? Алфі-це фронт і центр. Їжа? Альфі впадає в першу миску і швидко переходить до наступної чаші, коли його закінчив. Я даю любов до кішці? Альфі прийде і попросить уваги.

Я може бути упередженим, тому що я люблю цю сволоту, але ІМО Альфі не означає підрізати дівчат, він просто прагне все. Він завжди дуже сугестивності і легко відволікається на все, що привертає його увагу. Буквально все відволікає його, як у тих випадках, коли це благо чи недолік. Він не ігрової системи, він постійно прагне.
Однак, і це ключ до того, як реагувати на проступки, Альфі наміри не має значення. Він отримав покарання за порушення правил, не чому він порушив правила. Правила не підлягають обговоренню і повинні застосовуватися в якості такого.

Він повинен бути дуже енергійним і нетерплячим. Клео і Міша трохи більш розслабленим, так що Альфі, як правило, бути першою. Я не караю його за те, що перший, якщо інші діють повільніше, ніж він. Проте, кожного разу, коли він перетинає лінію та насправді скорочення між мною і інший кіт, він буде покараний.

Я (тихо) поклав руку на його стороні, а потім дати йому сильний поштовх. Принаймні, він буде ковзати в бік. У гіршому, він буде падати на бік. Це не боляче йому, але він незручностей йому бути відштовхнув і доводиться ходити до мене знову.
Якщо він кидається на ласощі, яке було явно поставив перед іншою кішкою (я, як правило, також назвіть ім'я кота, лікувати її, для більшої ясності) я зроблю все, що в моїх силах, щоб переконатися, що його з'їдено кіт я дав. Я візьму його з вуст Алфі, якщо у мене (на щастя, він не чинив опору).

Ядро моя думка завжди послідовні: не кіт починає нагинати правило, яке я зробив. Якщо я ставлюся до Міші, ніхто не отримує, щоб взяти його в неї.
Це також поширюється на несправедливе поводження, яке я бачу, що сталося. Якщо кішка жене зі своїх спальних місце для того, щоб вимагати його для себе, буду активно видалити цю кішку і переконайтеся, що їхній злочин не платити. Це включає в себе, бризкаючи водою на місці (після того як кішка була видалена), щоб зробити її непривітної спальне місце.

Цікаво, що до Альфі приєднався до нашої сім'ї, Клео була так само завзято. Вона завжди була "я перший!" з нею, і нам потрібно, щоб підштовхнути її в сторону, щоб насправді бути в змозі взаємодіяти з Мішею. Однак, Альфі є набагато більш енергійним (і соціально не помічаючи), ніж Клео, і Клео тепер в основному ставилися так, як вона (самозабутньо) лікування Міші. З Альфі, Клео більше не підрізає Миша, навіть не випадково.
Такого роду доводить мою точку зору: кішки вчаться не підрізати інших (випадково або навмисно), коли вони самі стають жертвою підривається. Коли я бачу кішку підмити іншу кішку, я буду втручатися в бік, що злочинець стає жертвою власних злочинів.

3. Терпіння і послідовність.

Більшість людей, які бачать, як я спілкуюся з котами зробити зауваження про те, скільки зусиль він повинен зробити, щоб забезпечити дотримання правил, які постійно ламаються, так як кішки не піддаються дресируванню (порівняно з собаками).
Але я з цим не згоден. Кішки невстигаючих (порівняно з собаками), тому що вони не дотримуються людські наміри вчити, але це не означає, що кішки не в змозі вивчити що-то.

Послідовність є найбільш важливим фактором. Якщо ви завжди застосовують ті ж правила, що і застосовувати ті ж покарання, то кішка буде в кінцевому підсумку побачити зразок і навчитися уникати його.

Кішки вже вчитися таким чином. Там висить мотузка з відром. Відро стоїть на столі, наповнений водою. Клео стрибає і намагається зловити мотузку. Трапляється неминуче: вона ловить мотузку і кидає відро води на себе. Клео зробила помилку вдруге, але не грав з відром з тих пір. Причиною зустрічає неминучий ефект. Клео побачила картину (грати з відром => мочила) і активно уникати його в майбутньому (не хочу промокнути => не варто грати з відро).

Ключовою ланкою тут є неминучим. Це не просто випадкове явище, дія постійно відбувається. Я намагався штучно відтворити ту ж обстановку, причини і наслідки. Алфі бере їжу в іншого кота, і відсувається в сторону (приблизно, але не пошкоджуючи його). Чим більш агресивно він старається, тим агресивніше він отримує штовхнув назад.
Міша іноді йде від частування. Коли вона робить, він дозволив взяти його, як тільки вона відвернеться, якщо він вже спробував вкрасти його.

Це зайняло близько 2-3 тижнів, але Альфі розуміє, що зараз. Він буде жадібно дивитися на ласощі і Міша, але він, як правило, не намагаються вкрасти більше (винятки, зроблені в дні, коли він дуже грайливий, щоб ясно мислити, він ще кошеня все-таки).


4. Орієнтуючись на вашу ситуацію.

Моя ситуація була трохи більш розслабленим. Це в основному про соціальні факс-пас. Ваша ситуація більш важка, ВАШІ КІШКИ, конфліктуючи один з одним. Ви можете застосовувати ті ж принципи, що й вище, але ви будете мати, щоб адаптувати його до ситуації.

Правило: жодна кішка не повинна бути агресивною або недобрими по відношенню до іншого коту. Ні кіт вище цього правила. Як власник домашньої тварини, ви не приймете якесь нехтування цим правилом (неважливо, яка кішка-то порушує правила).

Улюблене заняття кошеня переслідує віру і б'ючись з нею. ... Віра слабка і стара, тому вона-ідеальна мішень для нашого маленького хулігана.

Даний момент він відіграє, ви відповідаєте. Це може бути зроблено шляхом обзивання (нейтральний, потім сердито), кидаючи м'які речі (наприклад, подушки) або фізичного втручання. Важливою частиною є те, що Кітті винен, і повинен понести відповідне покарання. Я розгляну можливі покарання далі у відповіді, але загальна ідея тут полягає в тому, що ви повинні адаптувати покарання, яке відповідає Кітті злочину. Злочин не платити, і це ваша робота, щоб доставити це повідомлення порозі Кітті.

Він втягнутий чимало 'дуелі' з Pip (Піп всі з яких виграв) і тому я думаю, він намагається показати свою перевагу. Він не впорався з Pip.

Якщо ви бачите, як це відбувається, необхідно втрутитися. Незалежно від того, хто її розпочав, якщо обидва активно взаємодіють один з одним в бій, вони обоє винні. Зверніть увагу, що ви повинні спостерігати, що відбувається. Якщо один з них атакує, а інший люто захищав (але не робити нічого більше, ніж обороняється атак), то тільки агресор винен. Але якщо обидва з них є агресивними (навіть якщо один з них почав просто захищалися), обидва активно порушує правила і повинна бути покарана за це.

Якщо кошеня є агресором, і pip послідовно виграє перш ніж ви зможете втрутитися, ви не повинні втручатися після того (як довго, як жодна кішка не постраждає в процесі). Кітті вже випробували на собі ефект від того, що він викликав: Тіпун домінував його. Кітті повинна визнати модель і вирішити: я хочу, щоб втратити це? Або я хочу, щоб не дражнити ведмедя?
Однак, якщо агресор закінчує вигравати, ви повинні втрутитися після того, і переконайтеся, що агресор не отримає нічого від їх поведінки.

Я не був впевнений, якщо я повинен питати це чи ні, але останньою краплею стало, коли я почув виття і шипіння зовні сьогодні.

Для того, щоб зберегти послідовність, ви повинні кричати на шипящую кішку , перш ніж ви навіть знаю, хто це. Що доводить, що ти не турбувався з-за конкретного кота, а той, хто був жорстокий.

всякий раз, коли приходить віра в Кітті намагається переслідувати її, тому ми повинні тримати його вниз, так що він не буде переслідувати її.

Тримаючи його вниз-хороша ідея. Втім, може бути, педантичний причіпка, але я зроблю все, щоб тільки утримати його після того, як він показав, щоб зробити хід. Якщо ви негайно тримаєте його вниз, перш ніж він навіть хуліганив, то немає для нього урок, щоб вчитися. Однак, якщо він отримує тільки утримувати, після того, як погано себе веде, то він може вивчати візерунок (виконується після віри => вам провели) і навчіться уникати її (не хочу проходити => не варто бігати за віру)

Не бійтеся тримати подушку і використовувати її в якості снаряда, щоб блокувати його, коли він робить крок до неї. Якщо він що агресивний, що ви не можете легко зупинити його, тоді ви морально дозволено відповідати в рівній мірі, кидаючи подушку (я б мету він перед собою, а не над ним).

Навіть якщо подушка не зупинить його, він як і раніше служить в якості сигналу, що ви говорите йому. Вона також має додаткову перевагу, що ви тримаєте подушку в кінцевому підсумку стане нагадуванням про те, що станеться, якщо він погано себе веде.

Речі стають ще гірше, коли Віра живить вогонь. Всякий раз, коли вона бачить Кітті, вона шипить і намагається подряпати його.

Реакція віри-це зрозуміло. Але як я сказав, що відсутність Алфі жорстокого наміри, це не має ніякого відношення; так це виправдання Віри на шипіння. Шипіння-це недобре, і недоброзичливість не допущено.

Ви можете думати, що це несправедливо по відношенню до віри. Але майте на увазі, що ви також викладання Кітті той же урок, в той же час. Він бачить, що інші кішки отримати покарання за той самий проступок. Це змушує його усвідомити, що не вичитували щось унікальне для себе Кітті.
Знову ви демонструєте зразок (кіт діє недоброзичливо => кішка отримує догану), що кішки з часом навчитеся уникати (кішка не хоче отримати догану => кіт не повинен відповідати злом).

Все стає ще гірше, коли Піп приєднуються. Піп не знає, що він робить, він жене її дуже рідко і я думаю, він робить це тільки тому, що кошеня це робить. (Кітті тоді вкрай поганий приклад для наслідування.)

Я думаю, що картина починає бути ясним. Тіпун винен. Тіпун отримує покарання. Кітті не винна в поганий зразок для наслідування. Тіпун винен у наступні Кітті приклад, особливо якщо він також бачив Кітті вичитували за цей проступок (і тому повинні знати краще).

Я вже все перепробував, плескати, клацати пальцями Кітті/Віра (коли вона починає боротися на чолі/носа, нічого не працює.

Я думаю, що я йду через взагалі дупа. Маючи це на увазі, я не любитель тілесних покарань, таких як клацаючи по носі. Як мені здається, тільки людина здатна клацнути кота по носі, і, таким чином, вона залишає можливість для кота звинувачувати людей за те, що клацнув по носі.

Я натискаю Альфі, тому що він штовхає інших кішок. Коли він кусає їх (більш ніж пустощами), я злегка вщипнути його, коли я схоплю його. Коли він жене їх зручними місці, я роблю те ж саме з ним. Хоча я боротися вогнем з вогнем, я завжди намагаюся відповідати в рівній мірі і не нагнітати без потреби. Я б швидше неефективно тиснути Альфі замість "грати в людини", який завжди буде козир Альфі.

Якщо ви занадто сильно реагувати, кішка буде бачити вас в якості агресора. Замість того щоб вчити урок, це навчитися уникати або не любити вас. Якщо ви ніколи не виходити за власні гріхи кішки, вони не можуть звинувачувати вас за те, що вони тільки що зробили самі.

Що я очікую від вашої кішки, довгостроковий.

Це просто висновок з того, що ви розповіли нам. Візьміть це з зерном солі, я не знаю вашої кішки, крім того, що ви сказали мені (і навіть тоді я міг би неправильно зрозуміти.

Віра, здається, хоче бути сама. Коли Піп або кошеня погано себе вести, я очікую, що ви будете в кінцевому підсумку застосування в мирній атмосфері для Віри (наприклад, розділяючи тимчасово злочинця).
Піп, схоже, жодне питання не відповідаючи на Кітті в рівній мірі, так що ви повинні захищати його менше. Але коли він виходить з себе, Кіті, ти мусиш покарати його, як кошеня. Він повинен бачити, що покарання спрямоване на поведінку, а не тільки на Кітті.

Кітті буде потребувати більше всього. Він повинен навчитися відступати. Як правило, ви ніколи не можете зупинити кота негідну поведінку, але ви можете направити його. Ви не можете зупинити кішку від подряпин, але ви можете перенаправити їх ламають полюса, коли вони спрямовані на ваших меблів або дивана. Те ж вірно і для будь-якого іншого інстинктивної поведінки.
Якщо поведінка кошеня виходить з грайливість (що Віра не відповідає взаємністю), спробуйте пограти з кошеням, щоб перенаправити свою енергію. Навіть якщо він не намагається грати з Вірою (але любить грати з вами), ви можете грати з ним, щоб втомити його і зробити його менш імовірно, щоб переслідувати віру.
Якщо кошеня вів себе агресивно заради агресії, те, що треба категорично вирішувати. Не миритися з цим поведінкою, навіть у невеликих сплесків. Не дозволяють йому бути недобрим до іншим кішкам в будь-якому випадку, форма або форма. Переконайтеся, що це веде до неминучого покарання, яке він сам пошкодує (але не перестарайтеся небудь).

5. Справедливого покарання.

Для того, щоб не подовжити і без того довгий відповідь, я просто посилання на попередній відповідь я дав на цю тему. Розділ 4 присвячено патерн ескалації, які я використовую, щоб навчити моїх кішок, як управляти своєю поведінкою (шляхом їх хочете уникнути ви керівного їх поведінка для них).

+967
Emmanuel Nathan Osafo 21 вер. 2012 р., 17:46:07

так що я виховуючи трьох 6 тижнів кошенята і є житель двох річного кота. Кошенята були введені в неї з ними в своєму перевізника і вона дійсно, здається, не турбує їх. Вона потім понюхати несли, але вони шиплять на неї. Мій кіт використовується для собак (в даний час ми просуваємо собаці теж, що не в будинку в даний час) і вона зустрічалася з іншими кішками, коли мої друзі привезли їх. Вона, мабуть, комфортніше з собаками якщо чесно, тому що вона має багато високих місцях, щоб бігти. Коли ви думаєте, що це безпечно, щоб дозволити їм вийти і зустрітися з нею?

Редагувати: мій живе кішка з тих пір почав гарчати на кошенят в переноску після одного з кошенят сичала на неї, тому я припускаю, що я повинен продовжувати впровадження в традиційний уклад окремі захищені приміщення і повільно контрольованого введення.

+942
Pop 14 бер. 2011 р., 11:46:06

Якщо ви живете в районі з Товариство захисту тварин, притулок для собак, притулок, чи як там його можна назвати взяти собаку до них, висловити свою зацікавленість в прийнятті собаку, коли ви берете його.

Вони мають великий досвід у питаннях, пов'язаних з бродячими собаками, вони можуть сканувати для мікро чіпів і впоратися з будь втрачений проблеми собаки, а також перевіряти вет і надання пострілів, як потрібно. В силу своєї природи, я б очікувати, що вартість буде значно менше, ніж ті ж послуги в місцевому вет. Собака може залишитися від 1 до 3 днів, поки вони роблять все те, що потрібно робити.

Залежно від об'єкта правила, ви зможете відвідати собаку щодня, а це відбувається через процес.

+924
Murenrb 28 черв. 2016 р., 20:57:21

Неважливо, якого виду, це відноситься до всіх в миски, за кожну собаку і кішку. Ніякої небезпеки для миття миски кожні 12 годин. Єдина небезпека це зробити, залишивши мило в миску.

Неважливо, наскільки ретельно ваша кішка або собака вилизує миску, це не достатньо чистим, щоб знову використовувати без прання. Що стосується води, посуд теж. У деяких будинках я бачив воду посуд з зачатками колонії водоростей, утворюючи з боків і знизу. Хто хотів би пити з цього? Забрати вашого вихованця їжею після кожного прийому їжі, потім вимити і вичистити з гарячою водою і милом. Вода блюдо повинні отримувати однакову лікування на щоденній основі. Ще краще, запустити їм через гарячий цикл посудомийної машини, щоб зробити їх дійсно чистими і стерилізованими. Від: http://www.vetstreet.com/our-pet-experts/spot-check-you-probably-arent-washing-your-cat-and-dogs-food-and-water-dishes-enough

Оптимально, очищення води і миски кожен день є кращим, і якщо ви годуєте їх вологий корм, ви обов'язково повинні чистити унітази кожен день. Якщо ви даєте вашим вихованцям сухий корм, принаймні зробити обполоснути теплою водою кожен день і прибирати миски з водою і милом як мінімум раз у кілька днів.

Є кілька способів ви можете йти в ногу з прибиранням. Більшість людей вважають використання посудомийної машини простим способом для очищення чаші, але пам'ятайте, якщо чаші пластик, щоб покласти їх на верхній частині посудомийної машини, щоб запобігти танення. Якщо ви миєте їх вручну, використовуйте м'яке миючий засіб і теплу/гарячу воду. Промийте отвори ретельно, щоб переконатися, що немає мила залишку залишив позаду, коли ви знову заповніть миски з водою, тому що це може засмутити шлунок вашого вихованця. Від: https://petfriendsmagazine.wordpress.com/2013/02/27/keeping-your-pets-water-and-food-bowls-cleaned-should-be-part-of-your-daily-routine/

З того, що я бачив тут мої дослідження, мої власні переживання йдуть разом з цим. Я зробив аналізи, наприклад, я залишив миску не чистити, а моя собака захворіла в 2 тижні. Ще один я зробив, коли я мити його, але залишити мило. Моя собака не довіряла мисці на 1 тиждень.

+911
johnny sena 26 січ. 2014 р., 15:09:32

Я вже ТНР здичавілі кішки по 20 років. У мене 7, що мене хвилює зараз. Ми жили в цьому будинку протягом 35 років. Ми готуємося до переїзду. Жодна з цих кішок всередині кішки. У мене теж є 3 маленьких собак, кішок не дружелюбного. Я люблю всіх кішок, але ніхто не зможе підібратися до них. Я не можу залишити їх, але я не знаю, що я збираюся зробити. Будь ласка, допоможіть.

+749
NightKid 4 вер. 2014 р., 17:44:30

В ідеалі комір повинен тільки зап собака кілька разів. Є попереджувальний сигнал, перш ніж вистрілити; собака повинна навчитися поважати це попередження і все одно після сигналу або до нього.

В теорії.

+746
Ben McIntyre 18 лист. 2017 р., 05:26:22

Як багато людей з алергією скажу вам - вони можуть зробити гірше, якщо ви постійно в контакті з тригерами. Крім того, алергія або непереносимість може розвиватися пізніше в житті і не обов'язково бути від народження до смерті. Деякі кішки можуть проявляти нетерпимість або алергія, коли справа доходить до зерна, картоплі, деяких видів білок або конкретний загусник, який використовується для деяких вологих харчових продуктів. Так що Так, алергія може бути варіант.

Коли у кішки болячки або сама подряпин, як правило, ці загальні причини: - Паразити (вам доводиться за це) - Чаги - я припускаю, що ветеринар взяв зразок з рани, щоб перевірити, чи що? Якщо ні, то у нього не так звичайно. - Харчова алергія. Я думаю, що це може бути, швидше за все, прямо зараз.

Є тести на алергію на кішок, але вони, як правило, ненадійні в кращому випадку, так зазвичай рекомендується, щоб тест дає чистого сирого м'яса для кота на час - бажано білок, він не їв раніше, наприклад, коня або цапа. Це робиться протягом 4 тижнів, принаймні, для того, щоб переконатися, що імунна система кішки було час, щоб заспокоїтися, так сказати. (Бажано, м'ясо повинні подаватися з дрібкою солі, трохи крові і дрібку подрібненої яєчної шкаралупи (кальцій), щоб їсти хоч -якийсь добавок)

Якщо сире м'ясо не варіант для вас, єдино можливий спосіб зробити це-годувати моно-протеїн вологого корму без будь-яких злаків. Так, наприклад, вологий корм тільки з коня інгредієнтів і ~4% від моркву/гарбуз повинна бути тонкою. Ні зерна, ні картоплі! Список інгредієнтів повинен прочитати Ф. е. , 5% Моркву 95% Кінь (50% Конини, 20% Horseliver, 20% Horseheart, 5% Horsekidneys, 5% Horsestomachs). (і, звичайно, кальцій, фосфат, таурин і т. д.) Сенс абсолютно ніяких невідомих інгредієнтів.

Як ви починаєте дієту, ви можете попросити вашого ветеринара, щоб допомогти тимчасово полегшити симптоми кішок (тільки якщо вони дійсно погано, як не він дасть їй sugarpills і все таке) при призначенні кортизону. Кортизон є імунний supressant (серед іншого) і, отже, буде пригнічувати реакцію організму кішки. Хоча його важкий препарат не слід (або зупинено) злегка.

Якщо дієта доводить, що ваша кішка дійсно є харчова алергія, ви можете не поспішаючи (в - 1 раз в місяць) вводити 1 новий інгредієнт/білка за раз. Це допоможе вам з'ясувати, на що саме вона реагує (там може бути кілька речей) і відповідно коректувати свою дієту.

Сухий корм, до речі, найчастіше не для алергією/непереносимістю кішок - зернові славляться, що і сухий корм просто фактично в основному зроблені з цього. (і тому більше підходить для курей, ніж хижаки в будь-якому випадку)

+746
Justin Breen 20 груд. 2012 р., 07:16:44

ви можете думати, що навіть невелика кількість газованої води може бути добре, але дозвольте вас попередити тут - газована вода є більш кислою, ніж ти думаєш, це насправді між рн3-PH4 не!! так що різко знизить рівень рН вашого акваріума, дають ваші Риби негайного Гілл шок, який швидко вб'є їх, я дізнався на своїй шкурі, нехай це буде серйозним попередженням...

+746
gfalconia 22 лип. 2014 р., 04:28:32

Мій кіт напав на мене, поки я спав. Вона відчула, як хтось кинув його на мене і він використовував свої пазурі/лапи, щоб приземлитися на моє обличчя. Як-то він почухав верхню і нижню частину мою руку і стегно перш ніж він втік. Я скочив з ліжка і закричав.

Він зазвичай спить в ногах мого ліжка. Будь ласка, допоможіть мені зрозуміти, що міг би відбулася. Він втік незабаром після цього, у другий раз. Він тільки один рік.

+744
RomaValcer 22 січ. 2012 р., 08:36:23

Моя собака була в притулку з братом і прийомним братом близько 3 тижнів. Він був припинені його братом, а потім вкусив його прийомний брат в одному і тому ж місці на шиї близько 3-місячного віку, так що він завжди був чутливий до торкаючись цієї області, але не агресивно, став помітно обережніше, якщо ви не пестила, що область шиї. Через 3 роки, після того, як доброякісна кіста, видалили з вуха, ветеринаром розірвав пов'язки в дуже швидкий і, здавалося б, болючий шлях, тому що наш пес огризнувся і загарчав. Вухо ще не зажило, тому нам довелося перебинтовувати області, що викликало ще ричачи і огризаючись. З цього дня, тепер він відповідає гарчати, якщо ми знаходимося біля його шиї, щоб перевірити вуха або перевірте його на наявність кліщів. Якщо ми залишимося в цій галузі занадто довго, він зривається на нас. Крім того, після інциденту технік ПМО, якщо він потрапляє в хворобливому або засмучує ситуація така, як недавно, коли він потягнув м'яз на нозі, він огризнувся і загарчав на мого чоловіка, коли він відчув біль при розтягуванні поруч з моїм чоловіком. Це було, ніби він пов'язав свою біль з моїм чоловіком, хоча він потягнув м'яз під час роботи у дворі. Моє питання: чи є навчання, яке може допомогти нам з цією ситуацією? Я відчуваю, що це важко виправити ситуацію ви не можете передбачити, тобто я просто знаю, що іноді, якщо ми торкаємося своєї шиї "не так", він гарчить, а якщо доводиться постійно торкатися, як при чищенні вух він може огризатися і гарчати. В якості іншого прикладу, він використовував, щоб мати іграшку, яка була у формі кола з отвором в середині. Він перевернув іграшку над його головою, так він опинився на шиї. Мій чоловік пішов, щоб взяти іграшку з його голови, і він накричав на нього. Так, він витратив 15 хвилин, граючи з іграшкою, тоді він пішов над головою, і вона перетворилася на стрес жахливий інцидент для нього. Мої побоювання полягають у тому, що шанси нічого не відбувається болісно для собаки невеликі. Я цікаво, якщо є методики навчання, які допомогли б цієї ситуації?

+742
user13501 18 вер. 2018 р., 15:21:02

Я думав довго і наполегливо про це питання. Я не мав особливого успіху викладання нікого, щоб зробити це в поодинці. Я можу, але вчили ветеринарну школу і роки практики. Я просто не думаю, що це те, що я можу або порадити когось, хто прийде онлайн за допомогою, щоб зробити поодинці. Дві краще, якщо ви вже знаєте, як зробити це в поодинці.

Коли вчать, як поводитися з кішками в тваринництві і через десятиліття володіння і допомагати іншим людям з їх домашніх кішок, я знайшла кішку можна успішно дозується по дві людини працюють разом, в наступні добре скоординовано.

 • Краще, щоб все було підготовлено до прийняття таблетки дозування, без чого на це увагу вашої кішки, щоб допомогти запобігти рефлекс, наприклад, щоб зняти певні предмети з шаф.

Вимагається:

 • рушник
 • невелика кількість вологих корм для кішок
 • таблетки

 • Загорнути кішку
  Отримати середній розмір банний рушник, якщо ви можете керувати більш що теж добре, але більші можуть стати громіздким, коли намагаються керувати котом і ліки. Вдома, це набагато простіше, щоб обернути кішку в рушник. Як вет робить це протягом усього дня для життя, і власник тварини, як правило, потрібно тільки періодично дозу своїх кішок, для дегельмінтизації або рідкісні хвороби. Є таблетки під рукою.

 • Не баріться
  Краще всього це зробити якнайшвидше, але не мчав нервової манері, яка буде зварганити і подовжує процес і агітації кішка, знижуючи шанси на успішне дозування.

 • Сісти
  Я знайти його простіше робити це сидячи, воно допомагає зосередитися на завданні. Ласкаво поговоріть з кішкою підбадьорливим тоном і загорнути її в рушник, принести рушник навколо грудей, так що рушник обмотується навколо кішки (зазвичай) два рази. Її голова повинна бути викотилися на неї зверху плівкою. Це перешкоджає використанню її лапами до об'єкта. Тримайте кішку твердо у ваші руки, в хорошій фірмі (не занадто міцно) обіймати тримати обома руками навколо кота. Не відпустить, поки весь процес не завершиться.

 • Адміністрування медицини
  Інша людина потім акуратно великим і вказівними пальцями з обох сторін щелеп кішки. Обережно застосовувати тиск в суглобі щелепи примушує рот відкрити. Тримати тиск і вставте таблетку з іншого боку, розсувні таблетку в рот кішки, вниз, у бік порожнини рота (ви ж не хочете штовхати його в горло кота). Спробуйте проштовхнути таблетку як далеко вниз стороною рота, як зручно це можливо, так що він потрапляє під, або, принаймні, поряд з мовою. Це мова, яка дозволяє кішці виплюнути таблетку.

 • Тримати його вниз
  Потім обережно, але твердо тримати кішок зів закритий з однією або обома руками і обережно потягніть вашій кішці голову трохи назад, так що ваш котячий підборіддя вгору, а шия випрямляється на стійці (не штовхати голову назад занадто далеко, важливо не продовжити тваринного руху за те, що вони хотіли продовжити з комфортом, природно). Це допомагає в стимулюванні спонукання кішці проковтнути.

 • Переконавшись, що кішка заковтує
  Я знайшов дві хитрості, обережно дмухаючи на котячий ніс, або обтирати ковзають вологий корм для кішок на кішок ніс. Це зазвичай завдає кішці вилизувати її носі, а також викликає ковтальний рефлекс. Ці ж принципи, за вирахуванням рушник роботи для собак. Кішці рот і горло буде зробити видимим рух, як вона ковтає ліки. Після цього, вона не може виплюнути.

Відмова від відповідальності: було б бажано, щоб власник, щоб зробити ветеринар або інший фахівець проведе їх через цей процес, якщо вони ніколи не робили цього раніше.

+694
RoyalRedover 30 трав. 2012 р., 19:19:24

Я радий, що твоя ситуація краще, але якщо б у мене був кіт, який перестав їсти і пішов у підпілля (і я знав, що ніяких підстав для нього, як якісь дивні обурення, дуже гучний шум....) Я б дуже хвилювалася.

Кішки, як відомо, щоб перестати їсти і піти куди-небудь заховати, як механізму, покликаного покласти край свого життя. Я не знаю, що каже їм робити це, але деякі, здається, відчувають, коли у них важкий стан і вони роблять таку поведінку.

Еволюція може користь це дивна поведінка, так як це допоможе знизити передачу деяких інфекційних захворювань.

У мене ніколи не було кішки, але я знаю інших людей, які мали терміналу кішок, які пішли в цьому режимі поведінка (перестати їсти і отримати гарне укриття).

Не пити-це навіть гірше, ніж не є, але в будь-якому випадку я б зробив відвідування ветеринара досить рано.

+679
David Spillett 12 січ. 2020 р., 22:13:31

У нас був кіт, який робив те ж саме, щоб бути "голим" хутра від талії вниз. Що вирішена проблема лікарського засобу, які ви поклали в шиї у кота, щоб позбутися від бліх. З'ясувалося, що у кота алергія на бліх і витягав з хутра, тому що вона так свербить. Вона являє собою критий кішки теж. Вона живе з іншим котом, що не було цієї проблеми. Тим не менш, ми повинні лікувати обох котів проти бліх, щоб тримати бліх від переходу від одного до іншого.

+676
Majid Hojati 30 черв. 2013 р., 12:06:36

У мене семи місячний havenese хлопчик і трьох-місячний havenese дівчина, яку ми нещодавно взяли цуценя дівчинку і мого хлопчика, він постійно намагається нагнути її я боюся, що він зможе проникнути в неї і заподіяти їй біль так що я можу зробити, в мене є футболка з ним прямо зараз, тому я не можу взагалі нічого робити, але він все одно намагається.

+676
ZorkiiSokol 15 лип. 2017 р., 22:11:53

Тому у мене дуже нахабний кошеня будинку. Shes збирається бути 6 в червні(2019). Я теж володарка пустельників. Вона ніколи не турбували їх раніше. Але останнім часом намагається проникнути в клітку, коли я не навколо. У мене є пін-код, який замикає кришку на клітці, і вона recentlu провалився під кришкою, яка складається з екрану. Після фіксації його, ми повинні зберегти щось, що приховує екран, або ж вона намагається знову наверх клітку. Люди сказали обприскувати її водою, але я хочу знати, якщо є більш простий спосіб, щоб навчити її не порушувати.

+649
Sasha Bichkov 15 черв. 2010 р., 10:40:07

Я б сказав, що в цьому випадку, постарайтеся не дозволити собаці вийти на вулицю вночі. Це може коштувати вам кілька ночей спати, але в кінцевому підсумку собака буде дізнатися, що в нічний час не допускається.

Переконайтеся в тому, щоб взяти собаку прямо перед "спати", щоб собака не вдаватися до зайшов у будинок в гніві.

Крім того, тару собака вночі може бути варіант, якщо поведінка не припиняється.

+641
abd85 22 січ. 2013 р., 08:01:21

Собака може бути агресивною на повідку, тому що їх рух стає обмеженим і почати відчувати себе некомфортно, що робить їх атаку, щоб захистити свій простір. Готовий посперечатися, це справа, так як ваша собака ладнає з іншими собаками, якщо він не на повідку. Я пропоную подивитися відео, як це: https://www.youtube.com/watch?v=8bkAzgqKRyk

https://www.youtube.com/watch?v=bTmc6fjM_y4

https://www.youtube.com/watch?v=KuEPBcePu80

https://www.youtube.com/watch?v=jBN2_YuTclU

https://www.youtube.com/watch?v=XRApwBzVD9A

Я не можу знайти відео саме про повідку агресії і я не дивився всі відео, що я пов'язаний, але вони як і раніше є актуальними як для випуску агресії і якщо він тягне поводок. Ви, ймовірно, потрібно почати робити собака зверне на вас увагу в місцях, де він знає, без собак і т. д. і поступово переходити до більш відволікаючи місць. Він не може стати агресивним і гавкати на інших собак, якщо він звертає на тебе увагу, а не їх (щось подібне і докладні інструкції будуть у відео, яку я прикріпив). Також я б не радив використовувати будь-які типи дросель/електричний коміри, тому що вони можуть завдати шкоди собаці, і працювати тільки тоді, коли собака має їх. Замість позитивний тренінг змушує собаку думати, і навчитися вести себе.

І оскільки ви йдете в дитячий сад собаку, я би запропонував також просити рад є інструктор. Він повинен володіти знаннями та досвідом про проблеми собаки (але якщо він припускає, що я написав вище, щоб не використовувати, вам слід подумати про зміну викладача)

+638
user61086 15 лип. 2011 р., 14:02:09

Я лінивий і не чистити мій акваріум піску, що поганого може статися ?

Це те, що я використовував гравій посилання на Amazon.

Досі все добре.

+600
thiagoleite 15 бер. 2012 р., 05:22:07

Це завжди важко сказати, чи є тварина насправді повідомленнями музика як-то відрізняється від менш організованих шумів, поза іноді собака, яка демонструє, що вона може бути в гармонії або папуги, які, здається, спонтанно (?) танцювати в ритм мелодії.

Мені цікаво, чи хто-небудь намагався робити мозкової активності сканує чи ж загальними мозковими центрами загорятися у інших тварин, як і у людей, коли вони чують музику, і як це варіюється в залежності від виду, музичний стиль, і фізичні особи. Музика-це розумова гра робити/ламаючи прогнози, і мізки чудовий візерунок-детектори; питання в тому, як багато уми налаштовані, наскільки добре для такого візерунка і будуть вони радіти так само, як ми.

(Деякі кішки я знаю прийде до кімнати, коли я включити стерео, але це може бути тому, що це сигнали, які я, певно, буду сидіти протягом тривалого періоду, і я, мабуть, готовий обніматися. Я знаю, включення лампи у вітальні, яка виробляє трохи шуму, і останній ефект. Звідси і бажання дізнатися, що головах цих маленьких насправді робиш.)

Хто-небудь знає, чи були такі дослідження були спроби, і якщо так, то де результати були розміщені або які результати були?

+571
Hopper1313 17 черв. 2011 р., 19:52:59

Взагалі залишити в спокої будь-яка собака займає навчання їх на деякий час, щоб бути на самоті і бути в порядку з цим.

Почніть з малого з тренування кліті, поклавши їх в ящик з ласощами або іграшкою і працювати звідси. Прогрес трохи більш тривалої відлучки і залишити бродити, де вам дозволять це. Побудувати його, скажімо 30 хвилин/1 година за один раз. Нагородіть собаку кожен раз, коли ви повернутися, це підтверджує, що ви повернетеся.

Це будує довіру собаки для утримання поодинці і будучи в змозі впоратися. Вона буде в кінцевому підсумку побудувати рутину і буде добре з ним.

Якщо вам не нудно собак, собак з розлуки може стати руйнівною, не ставлячи це в якості основи для.

+544
nischal soni 5 лип. 2018 р., 03:28:19

Це просто рекламний трюк, щоб змусити нас витрачати більше? Які інгредієнти, які роблять його коштує додаткових грошей? Б середнього цінового діапазону харчування бути законним, якщо він був такий поганий? Я посилаюся на вологий корм.

+446
Dumbarzzz 22 жовт. 2017 р., 03:11:26

В минулому році моя собака (жіночий жовтий лабрадор, який зараз становить близько 2 1/2 років) розвинулася пухлина на нозі. Я взяв її до ветеринара, і діагноз був полегшенням - це була просто бородавка (я не пам'ятаю, фактичний термін ветеринар, але вона звелася до "бородавки"). Він сказав мені чекати ще таких же, рано чи пізно, але вона тільки що отримав ще один, більш або менш тому ж місці (я не пам'ятаю, яка нога була перша, але це було близько коліна, а от де новий).

Я збираюся взяти її назад до ветеринара, щоб переконатися, що нічого серйозного, звичайно, але мені було цікаво, що я повинен бути, поки я насправді відвезти її до ветеринара. Якщо ветеринар сказав, що "там майже напевно буде більш уважно стежити", і зростання дуже схожий на першого, він майже напевно просто ще одна бородавка, вірно?

+424
Jahhein 21 лист. 2013 р., 20:19:50

Мій партнер і я успадкував папуга кілька місяців тому і робимо все можливе, щоб піклуватися про нього. Він немолодий які. Температура починає спадати тут, у Північній США і ми стурбовані тим, що занадто низька температура, або занадто нестаціонарних температур, буде погано для здоров'я цієї птиці.

Критий великі птах можуть піддаватися, ймовірно, буде 60-65dF низькою. Якщо він отримав менше, оскільки будинок може рідше до 50dF, птиця, звичайно, була б у більш тепле, ізольований куточок. Птах Екваторіальній - їх природного ареалу є тропічна Бразилія - тому ми очікуємо, що він біологічно бути налаштований на ~75dF або 5dF. На відкритому повітрі, де ми може бути нижче нуля протягом тижня прямо.

Ми встановили два обігрівачів розроблений, щоб бути в клітинах птах - настінний обігрівач з підігрівом і окунь. Наша птиця не любить стояти на жердинці, а вночі він стояв поруч і обігрівачі. Протягом дня він буде тусуватися в іншому місці в своїй клітці. Ми відчували, що ці обігрівачі були безпечно залишити на більш або менш 24/7, так як вони призначені для цієї мети.

Навіть з цими обігрівачами, ми сумніваємося, що номер не досить теплий. Наше нинішнє місце проживання важко зберегти підігрівом, але ми переїжджаємо скоро, так що повинно допомогти. Досі ми задаємося питанням: протягом дня, хоча ми далеко або хоча ми вдома і якщо наша птах з клітки грати в іншу кімнату, що є безпечним способом, щоб забезпечити нашим птах досить тепло взимку?

Ми вибираємо для любителів обігрівач поруч з ним, коли ми з ним. Що тримає кімнату своїй клітці або області він, якщо в іншому місці, досить теплий. Цей обігрівач має налаштування для відключення після того, як в приміщенні досягає заданої температури. Заклопотаність цей метод складається з двох частин: 1) ми не думаємо, що це безпечно, залишаючи простір підігрівача, коли нас немає вдома; і 2) ми турбуватися про те, що злети і падіння температури, які виходять від обігрівача включення і виключення може бути погано для нашого пташиного здоров'я.

+397
Amitabha Lahiri 22 січ. 2017 р., 15:27:58

використовуйте вологу тканину, щоб зволожити висушені фекалії в хутра. Ніжно гребінь або ваші пальці, та в рукавичках обрізати ножицями тільки при необхідності.

+378
RoyalDragonOtaku 9 січ. 2010 р., 09:06:48

Те, що сталося зі мною, дуже схожий на це питання. Моя собака теж отримала стерилізувати в індійській урядової лікарні і тепер кліщів по всьому тілу. Це не дуже турбує, оскільки кліщі на тілі можуть бути легко видалені, але проблема в тому, що деякі кліщів знайшли свій шлях у бідні собаки вухо що дуже страшно. Я зараз не в змозі нічого з цим поробити, тому що я боюся, що може перешкодити їй на вухо в деяких непоправним.

+356
intel one 29 груд. 2019 р., 02:17:47

1 річна жінка джек рассел тер'єр стрибає на мій новий щеня персоналу.На початку я думав, що це був якийсь інстинкт матері , але вона просто залишити його в спокої і тепер я думаю, що вона просто хоче грати. Я правий і як мені це припинити? Дякую

+284
dtateii 23 жовт. 2019 р., 08:56:19

Бордер-коллі добре набагато більше вправ, ніж середня собака, і більше, ніж середня людина хоче зробити. Ідея "прогулянки" бордер-коллі завжди змушує мене посміхатися. (Я використовував, щоб підняти БКС.) Звичайно, частково це залежить від його темпераменту і його колишній рівень активності.

Бордер-коллі-це робоча порода, і часто бігати багато миль/день.

Якщо ваша собака любить ганяти тенісний м'яч, просте рішення-купити новий патрон-це, і коробку використовували тенісні м'ячики (не морочитися з чак-це кульки) на eBay та аналогічні сайти. І Чак кульки відвезти його в парк порожній, стою посеред усіх крайнощів парку. Легше спочатку, і завжди тримайте пляшку води і невеликій мисці він може пити з довколишніх. Як він забирає енергію, ви можете зробити це, поки він не почне втомлюватися - він ліг між кулями і штани. Потім зробити петлю, щоб забрати всі кулі (я використовую 3 галонів відро). Завжди дотримуйтесь форму в залежності від температури і поверхні.

Коли мої собаки були маленькими, ми робили це двічі на день щодня, і ветеринар був дуже задоволений формі мої собаки були. Мої собаки стали старше і у нас залишилося три або чотири рази в тиждень. Мій 10-річний має м'який артрит, але вона буде робити це три рази в день, якщо вона могла. Я також ходити потім кілька разів в день.

Ох, і бордер-коллі щасливі з іншими завданнями, а також. Дресирування-це так цікаво, як вправи з ними (добре, щоб знати, на чорний день.)

+262
user2223403 24 лип. 2013 р., 19:08:56

Кілька років тому одна з наших овець було п'ять дітей. Всі вони вижили, але потрібно було розвивати в інший мама, а другий повинен був бути годують з пляшечки. Мама була тимчасово паралізована в її задній частині. Ми подбали про неї, переніс її на брезент і переконався, що вона залишилася в тіні і їжі і води і через кілька днів вона змогла встати з колін і зрештою повернулося на круги своя. Очевидно, ми не дозволимо їй більше друг, на всяк випадок, вона б занадто багато разів і боляче.

Але як ми можемо переконатися, що це не повториться? Рік, в який відбулося безліч вівцематок було більше, ніж два. Можливо, що це тому, що вони занадто багато їжі і мали надлишкову вагу? Маток в цілому були дуже великі в цьому році. Дітей від інших овець теж, здавалося, був досить великий. Ми хочемо переконатися, що наші вівці залишатися здоровим і не надмірна вага, так що їх вагітності небезпечні. Як я можу запобігти цей сценарій повториться?

+262
HaroldFinch 16 груд. 2014 р., 09:36:59

Я мав мій вихованець shingleback вже кілька років, зберігається всередині корпусу. Я купив варана заводчик, який неодноразово звертався з ящіркою і це добре приручаються. За перші 12 місяців, що у мене була ящірка, я б звичайно вийміть його з корпусу і утримуйте його, або нехай це прогулянка навколо будинку під час перегляду телевізора в дощові дні або зовні на сонці в сонячні дні. Повільно ящірка була оброблена рідше, і тільки людське спілкування було б зробити, коли я годував його, тепер, майже через 2 роки, моя ящірка дуже панічно, коли я поклав мою руку в своєму загоні, навіть коли я просто місце її миску з їжею прямо, і він не дасть мені його забрати, завжди шкварчить, намагається вкусити або втекти (або у спробі вкусити).Як зазначено вище, ящірка вже приборкав, коли я купив його, так що у мене немає досвіду в дресурі рептилій, так що як би я йти про те, щоб моя ящірка більш комфортно серед людей і дозволити людям вихованця і забрати його? Будь-яка допомога або пропозиції будуть з вдячністю!

+207
user3658319 20 лип. 2014 р., 05:19:06

Черепахи люблять пожувати все, що ти запропонував, рибу, раків, комах, овочів.

М'ясо

Прісноводні черепахи з задоволенням їдять комах, павуків, риб, раків, черв'яків і борошняних черв'яків. Звичайний живої риби в якості лікування-це хороша ідея. Бажано типу маленький (або молодий) риби, черепахи, природно, стикаються. У цьому випадку прісноводних риб.

Черепашки австралійських прісноводних дає повний список (1) риба підходить для живлення прісноводні черепахи.

Меч Решка (Xiphophorous hellerii)
Моллінезіі (колах sphenops)
Платіс (Xiphophorus maculatus)
Загальні гупі (Poecilia геисиыа)
Тетр неон (Paracheirodon innesi)
Золотих Барбуса (Puntius sachsii)
Плоскоголовый піскар (Philypnodon grandiceps)
Карась піскаря (Hypseleotris СПП)
Gambusia (Gambusia affіnіs)(цей список складається з Австралійського прісноводна черепаха (1))

Рослини

Світ Chelonian довіра має деякі детальна інформація по харчуванню для черепахи (і черепах) (2), я створив коротке резюме:

Овочі та рослини, які рекомендовані для забезпечення повноцінного харчування для вашої черепахи: цикорію, сирі-капуста я, кульбаби, Ряски, ендивій, листя винограду, капусти я, ламінарії, опунція фруктів і колодки, ріпа і крес-салат.

Салат айсберг має ніякої поживної цінності для черепах.
Я високе споживання капусти, броколі, капуста, капуста тощо може призвести до захворювань щитовидної залози (це не завжди проблема для черепашок, але може бути).

Цей пост як можна доглядати за маленьким snapping черепаха? також дає хороші поради по годівлі черепах, які будуть корисні для вашого жовточеревий слайдер.


Посилання:

+169
zoziybyr 8 жовт. 2018 р., 21:53:35

З мого досвіду, неони будуть школи в усі часи. Неважливо, якщо вони прийшли з тієї ж партії чи ні. Коли справа доходить до неонів, чим більше, тим краще.

Навіть тетр різних порід (як довго, як вони фізично схожі) будемо разом в школу, якщо там не вистачає тієї ж породи.

+113
Salvatore Q Zeroastro 20 бер. 2017 р., 21:52:43

Це складно і серце розривається.

Від того, що ви сказали, здавалося б, що вона не виробляє надмірне слиновиділення, як, можливо, мають труднощі з ковтанням її слиною. (будь-ласка, повідомте, якщо це не той випадок).

Ваші батьки могли б зробити до соляного розчину, теплої води і солі, і використовувати плунжерний шприц для введення розчину через її зуби і ясна після їжі. Це допоможе зняти деякі продукти харчування. Помістивши шприц в кутку щоку (у бік передній частині рота і забезпечуючи кішки голова не тому, як ми не хочемо, щоб вона вдавилася на рішення), акуратно і повільно вигнати деякі з сольовим розчином зсередини щоку до зубів.

Теплим розчином води і серветки можуть бути використані, щоб витерти її обличчя, ноги і груди, щоб допомогти їй тримати в чистоті. Додавання чистячі речовини у воді, може бути занадто багато для неї, щоб терпіти, сторонніх запахів і причиною її неприємностей, якщо вона намагається очистити себе, тому я рекомендую, просто теплою водою.

Я проконсультувалася з ветеринаром на будь-які актуальні продукти, які можуть полегшити біль у роті, що може перешкоджати її проковтування. Якщо вона страждає, може також бути системним знеболюючим, що теж може допомогти їй.

Інша можливість полягає в тому, щоб спробувати її на збільшення рідких замінників. Існують різні рідкі формули, які ваш ветеринар може порекомендувати. Багато хворих на рак кінцевому підсумку того, щоб доповнити свій раціон рідке харчування. Крім того, це не може бути життєздатним, в залежності від того, наскільки добре вона вміє пити, а якщо вона не може її проковтнути слину, це може бути проблемою. Я не знаю, як вона буде пити з пляшечки.

Єдиний спосіб, я бачу, для неї це обережне режиму 3-4 рази в день, щоб допомогти зберегти її чистою і максимально комфортним. Схоже, вона не може довго в такому стані, як вона в кінцевому підсумку буде не в змозі жувати і ковтати їжу. Так що це може компенсувати труднощів по догляду за нею, знаючи, що він не буде дуже довго.

Якщо вона не в змозі правильно проковтнути, обов'язково стежте, щоб вона не зневоднювати, так як це хворобливий стан, і якщо ці типи ускладнень не може бути керованим, воно може іноді бути добрішими, щоб йти важким шляхом евтаназії.

Я не кажу це злегка, і сподіваюся, що вона може мати деякі зручні місяці і ваші батьки можуть насолоджуватися нею.

Я б не рекомендувала конкретні продукти, а я б волів бачити її веть це зробити.

+102
tierramurphy010 10 груд. 2011 р., 23:46:00

Ветеринар сказав, що це котяче акне, швидше за все, викликати за допомогою пластикової пластини, це свого роду алергічна реакція на пластмасу, і мій кошеня був занадто малий, щоб належним чином очистити себе. Найкращий засіб, щоб висушити його з перекис водню Н2О2 кілька разів протягом 5 хв., Коли вона стає м'якою спробувати очистити з сухою бавовняною, не подряпати плями. Повторіть процес на наступний день utill ви видалите пляма, і переключитися на металевій пластині.

+97
scandalous 2 груд. 2011 р., 18:36:05

Мій жіночий червоний вухатий повзунок показує ознаки того, що вона хоче відкласти яйця протягом минулого тижня, з невеликою апетит, бажаючи покинути свій будинок, і постійно риють з її ноги. З-за цього, я перемістив її на кухню, де вона заклала в минулому році кілька яєць під стійку. Однак, тиждень пройшов, і хоча вона виставляє копати руху, вона не знесла ні одного яйця.

Вчора (це мене турбує) вона повністю припинила намагається покинути свій будинок, не проявляє копати руху, коли вона буде випускати, і має великий апетит. Вона ніби здалися, щоб відкласти яйця. На вершині, що вона виглядає дещо пригніченим і кусає людей, щоб спробувати доторкнутися до неї, яка є неправильною. Я боюся, що вона не змогла знайти відповідне гніздо і вирішив тримати їх, іншими словами яйце-прив'язки, які я виявив під час пошуку мережі.

Варто мені хвилюватися і взяти її до ветеринара? Або я повинен чекати деякий час, щоб побачити, якщо вона хоче знову відкладають яйця і підготувати правильне місце гніздування її?

+78
Margus Nairis 4 груд. 2018 р., 18:36:03

У мене було два молодих зебрових амадин, одна жінка і один чоловік, але жінка, стало вже досить роздутий і жив все більше і більше в гнізді, як річ, яку ми побудували для них. В один прекрасний день вона просто померла в своєму гнізді. Чоловік був ще в порядку.

Після того, як ми купили новий жінка (з того ж магазину), а тепер те ж саме відбувається і з чоловічим. Будь-яка ідея, що може бути з ними відбувається?

+45
lephe 8 лип. 2016 р., 22:08:54

Я прокидаюся щоранку, щоб знайти, що мій 9-місячний щеня такси і помочився десь в будинку, останнім часом поруч із задніми дверима прямо перед його дверима собака, що він дуже добре знає, як використовувати.

Коли ми вийшли протягом дня, він виходить на вулицю в туалет 9 днів 10. Коли ми вдома, він, здається, іноді хоче піти по своїй волі робити свій бізнес.

Що я можу зробити, щоб змусити його зрозуміти, що це добре, щоб вийти на вулицю, навіть якщо це нічний час?

+27
CitLaLi CamachO 13 жовт. 2017 р., 17:28:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil