Шоколад ображати хом'ячків?

Я знаю, що шоколад шкідливий для собак, але це дуже погано для хом'ячків? Я хотів би отримати відповідь з надійного джерела.

+164
Pravin Kumar P Prajapati 15 груд. 2018 р., 08:54:41
29 відповідей

Що відбувається?

Ваш бородатий дракон линяти, це може зайняти тиждень або дві, щоб повністю позбутися шматочків.

Як Я Можу Допомогти?

 • Купайте його в теплій воді
 • Мають грубі фактурні матеріали для нього подряпина на (Я. е килим трави чи великі камені)

Ніколи не пив в сараї, це боляче і може привести до пошкодження шкіри.

enter image description here

Це мій бородатий дракон, ви можете побачити білі плями на ногах і на спині - це стара шкіра стає готовий зіскочити.

+984
joctee 03 февр. '09 в 4:24

більшість наземних равликів є гермафродитами (мають повний набір органів обох статей)

Земля Вікіпедія равликів

Так що якщо вам назвати конкретну виняткових равлик, немає можливості визначити стать.

+846
Jesse Carroll 27 квіт. 2015 р., 03:29:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Звучить як типова "щеня хоче грати", плюс собака, намагаючись побачити, як далеко йому дозволено зайти (знову ж характерно для цього віку). Може бути, утомливо собака трохи більше, може бути достатньо для тепер.

Використовуючи деякі іграшки тягне чудово і не призведе до будь-якої агресії. Це найпоширеніший спосіб, щоб грати серед собак. Отримаєте спеціальний трос для буксирування в потрібний розмір. Це може бути одним з найшвидших способів отримати собака втомлюється на роботі. Просто переконайтеся, що собака розуміє різницю між іграшкою і одягом.

+755
Khalilov71 23 лип. 2014 р., 12:00:28

Я не пропоную диатомовой землі.

У мене таке відчуття, що це більше шкодить, більш складних тварин (як кішок, людей,...), ніж маленькі, як комахи. Комахи мають твердий екзоскелет, який важче прорізати / пошкодження шкіри. Крім того, ссавці мають легені (правда не комах), який також легко пошкодити.

Диатомовая земля є дуже 19 століття лікування речі, так само як бури за все. Головне моє заперечення полягає в тому, що вони, ймовірно, є менш шкідливими для комах, ніж господарю тварини.

Я не уявляю, як ефективне мило від бліх, але мені легше вірити, що може зробити щось хороше. Більшість комах отримують повітря через пори в їх екзоскелет. Мило може закупорити тих пір.

+740
Majed Koulaib 2 квіт. 2017 р., 03:50:43

Мені пощастило достатньо, щоб бути в змозі взяти свою собаку на прогулянку днем (майже кожен день) з метою її носіння. Ми зазвичай зупиняються в одному з місцевих продуктових магазинів по дорозі додому для будь-яких відсутні страви. Я помітив, що вона іноді показує кілька тривожне поведінка, коли я повернуся до машини. Деякі стоянки, здається, засмутило її більше, ніж інші.

Сьогодні вранці ми побігли по справах, і я витягнув на стоянці, щоб "зробити одну річ". Я зупинив машину і моєї дівчини вискочив на центр підлокітник, похитуючи. Як ніби вона боїться бути там. Явно проблеми з занепокоєнням. Мій експромт рішенням було залишити не вдаючись в магазині. Мій щеня є більш важливим, і після того, як ми поїхали, вона була в порядку знову.

Мої здогадки:

 • хтось намагався залізти в машину, поки вона була одна (погладити її або взяти її)?
 • шум і загальний хаос жвавій стоянці переповнює її
 • вона побачила щось, що засмутило її (це може бути буквально що завгодно)

Я турбуюся про це. Я можу запобігти це від траплятися знову, ніколи не залишаючи її в спокої знову в машині, але це не здається дуже практичним. Зрештою мені доведеться залишити її в машині (по ряду причин). Чи є реальний спосіб привчити дитину не боятися, якщо вона одна в машині? Або якийсь спосіб допомогти їй відчувати себе в безпеці, коли вона є?

Примітка: моя собака отримує 1-2 півгодини прогулянки, 1-2-годинні прогулянки, і шия яловича кістка погризти (середньодобова). Екскурсії = собачий парк зміну, без повідка по лісистих стежках, щоб навчитися працювати поруч з моїм велосипедів і т. п.

+709
user255920 4 груд. 2018 р., 08:34:36

В моєму акваріумі є живі рослини з Бетта, топірець риби, барбуси, а кору і сіамський водорослеед. Чорні водорості ростуть на прикраси і скло. Я її отковырял скло. Що ще я повинен зробити, щоб він не повернеться?

Мій танк не поруч з вікном і світло горить по 8 годин в день.

+705
user12408 18 січ. 2019 р., 08:50:42

Це схоже на paracite в шлунку, що викликає спазми, які призводять до згинанні хребта. Я - може бути, випадково успіх, щоб видалити вигин та риби життя ще на один рік з годування дафній в акваріумі ізоляції[1]. Це не дуже дорого і варто спробувати.

На питання, чи буде це під обстрілу-це окрема, яку можна з'ясувати після вигину вже немає, напад-це напевно не причина для нього. Напад або агресивну атмосферу може призвести до зниження імунної системи та інфекції з paracite більш легкий, хоча.


[1] окремий циклічно акваріум з необхідним обладнанням для розміщеного риби (тобто з фільтрацією і підігрівом на Моллі). Він може бути менше, ніж рекомендований розмір для риби після перебування в ньому носить тимчасовий характер (наприклад, 20л для Моллі). Пам'ятайте, щоб акліматизуватися рибу під час руху, поставивши його в ємність з вихідною водою і міняючи воду повільно цільової акваріум за 30 хвилин.

+683
AlexDGrattan 2 груд. 2013 р., 17:15:07

У традиційний прісноводний акваріум фільтр три окремі частини: механічної, хімічної і біологічної

Механічний: це твоя верхня губка, він просто фільтрує частки у воді, таких як залишки корми і відходи життєдіяльності риб. Люди, які продають рибу колодки збираюся розповісти вам, щоб змінити його кожні два тижні, але ви повинні бути добре міняти його кожен місяць або два в залежності від того, наскільки брудною вона стає. Поки ви не вимиваючи частинки, які збирають в губки, використовувати його так довго, як це буде продовжуватися. Гарне правило великого пальця, якщо губка має темно-коричневий колір/ чорний і залишається таким після полоскання - його пора замінити. Крім того, якщо вона розвалюється або ви легко можете розірвати його це час для змін. Свіжий бісквіт дуже важливо зібрати максимальну кількість часток з води, щоб зберегти її чистоту і свіжість для ваших риб.

Хімічні: це вугілля, який видаляє токсичні речовини, такі як забруднюючі атмосферу речовини з води. Це дійсно просто, щоб переконатися, що немає нічого образливого для людини в воді, але я можу змінити мої два або три рази в рік тільки, щоб бути безпечним.

Біологічні: ці "камені" у нижній частині фільтра. Він стимулює зростання особливих бактерій, які обробляють аміаком і нітритами і перетворення цих матеріалів у відносно нешкідливі нітрати. Це забезпечує біологічну рівновагу у вашому акваріумі. Не замінять це, якщо ви встановлюєте новий акваріум, так як це небезпечно для риб і може викликати їх смерть.

+616
Bash 15 вер. 2016 р., 04:04:36

Нещодавно ми отримали 8-місячного кота у заводчика, вона жила його жити в клітці з іншими в посліді до цього моменту.

Якщо заводчик витратив правильного зусилля, щоб соціалізувати кішку з різними людьми протягом перших декількох тижнів, ви вже втратили кращу можливість для спілкування вашої кішки.

Не очікуйте, що всі кішки ведуть себе по своєму ідеалу. Я володів кілька кішок і всі вони різні. Деякі з них більш "особняком" і ніколи не сидіти на колінах. Я навчився цінувати все більше тих часів, коли такого роду кішка буде сидіти поруч і муркотіти тихо, поки я потирав голову. (В одному випадку кішка муркотання зазвичай не чутно, поки я не притиснув вухо до грудей).

Я вважаю, що найкращий підхід-це бути терплячим, м'яким, безпечну, стійким та послідовним. Не очікуйте занадто багато чого. Якщо кішка терпить бути в вашій присутності, це перемога. Я хотів взяти його на крок по часу і бути готовим до роботи на ньому протягом декількох місяців або років при необхідності.

Як кішки стають старше, вони стають менш активними на відкритому повітрі (якщо це можливо) і може стати значно спокійніше. Але кішки різні, і деякі, можливо, ніколи не стануть на колінах кішки.

Побачити Кошеня Соціалізації

Досвід кошенята протягом перших двох місяців життя важливі, що впливають на їх поведінку правильно і до зрілого віку. Під час цього раннього періоду, часто відомий як 'період соціалізації', кошенят дізнатися, що аспектами навколишнього середовища, є "нормальними" і "безпечний", так що все, що вони натраплять у цей період, швидше за все щоб бути прийнятим як щось "добре" пізніше в житті. Це як правило, відбувається в безпечному ядра з гнізда і безпосередній близькості від нього. В рівній мірі, все, що вони роблять не зустріти в цей період набагато більше шансів виробляємо реакція страху в зрілому віці.

Дослідження показали, що період соціалізації у кішок має встановлено, що від двох до семи тижнів вік. За цей час кошеня мозку та сенсорні системи як і раніше, розвивається і стимули, він стикається з впливом як це розвиток відбувається.

Як кішки не мають вбудованого "потреба" бути з людьми – терпимість і прагнення бути поруч з людьми, бути вченим поведінка – початку обробки різних людей за це час необхідно для того, щоб поспілкуватися з людьми кошенят. Наступ реакції страху або небезпеки реакцію уникнення через шість тижнів у кошенят. Вкрай складно спілкуватися ті, які не мали жодних контактів з людьми після відлучення і майже неможливо після того, як вони досягають статевої зрілості.

+611
juan mata 6 трав. 2015 р., 09:00:33

Для питань про тварин. Взаємодій і здоров'я збивається або взаємодії збивається з домашніми тваринами.

+600
Sam Clark 17 серп. 2010 р., 14:24:27

Така поведінка може бути викликана гормонами, ваше тіло виробляє під час вагітності.

AnimalWised пояснює, що собаки мають спеціального органу почуттів:

[T]він вомероназальный орган, також відомий як орган Джейкобсона. Цей орган розташований в сошник кістки, між ротом і носом собаки і відповідає за передачу інформації в мозок.

Орган Якобсона-це відповідальне для аналізу великих молекул, таких як феромони і інші речовини. Це відіграє вирішальну роль в полюванні, відтворення, сприйняття навколишнього середовища або соціальні відносини собак. Тому принципове орган для собак, щоб розшифрувати інформацію, що відноситься до інших собакам, таких як їжа, секс або естрального циклу.

Сеча має сильний запах, особливо для собак. Жінка-Собака буде виділяти велику кількість гормонів з її сечі коли вона потрапляє в тепло. Пси будуть досліджувати сечу з органів їх Джейкобсона перевірити, чи справді жінка є концепція готова. Це автоматично збільшує виробництво гормону в чоловічому, роблячи його більш домінуючим і готовий боротися за великий приз.

Ваша собака може відреагувати на ваші гормони або феромони і постійно перевіряти сечу вашої собаки, щоб побачити, коли вона є концепція готова. Все це абсолютно природне і інстинктивне поведінку.

Я пропоную вам тримати очі на собак протягом наступних днів і тижнів. Перевіряти свою вагу, щоб переконатися, що вони не втрачають вагу і тримати очі від того, скільки вони їдять і п'ють.

Якщо жінка втрачає вагу і п'є набагато більше, ніж зазвичай, у неї може бути цукровий діабет, що робить її сеча на смак солодка. Якщо ви бачите які-небудь незвичайні молоком або втрата ваги, зверніться до ветеринара.

+500
mpasi 4 черв. 2014 р., 11:56:48

Моя 13-річна кішка стала боятися їжі, це почалося, коли вона вдавилася невеликим лікування 4 тижні тому. Я пробувала давати їй їжу в різних кімнатах і в різних мисок, але вона хотіла з'їсти ласощі, а потім втекти від нього, а потім вона перестала їсти зовсім, поки я не приніс їй варену курку і 3 дні вона з'їла, але знову зупинився. перш ніж вона буде харчуватися сухим кормом вранці і ввечері і невелика порція вологого корму у вечірній час. Мені дійсно потрібна допомога. дякую

+491
K19851805R 18 січ. 2020 р., 15:48:40

Як скептик і хто-то, що ніколи не було вихованця, все, що я бачу в домашні тварини-це істоти, які дуже потребують, і ви повинні доглядати, піклуватися, коли хворію, іноді з допомогою дорогих процедур, і в тягар, якщо ти повинен триматися за будь-який час більше, ніж кілька годин.

Що сказав, далі до висновку, я потягнувся за відповідь на питання "чому у людей є домашні тварини?" полягає в тому, що домашні тварини, в основному собаки, чимось нагадують реакцію, що люди, які люблять і піклуються про вас з вами, хоча це, можливо, інстинктивний. Наприклад: собака виглядає щасливою, коли він побачив господаря, просто як подруга або член родини. І це, як правило, приймаються людьми як привід прив'язаний. Інші, більш просте пояснення полягає в тому, що домашні тварини дуже милі і нам подобається мати їх навколо.

Так чи є наукове пояснення, чому люди заводять домашніх тварин?

+487
ge0rg 10 січ. 2016 р., 14:45:37

Собаки є соціальними тваринами і мають великий репертуар комунікативних сигналів і поведінки. Крім того, взаємодія між двома собаками також включають в себе багато "дізналися" свого роду взаємодій. Одна собака може дізнатися, що інші собаки дозволю йому зробити щось. Якщо щось пов'язане з контекстом, що обидві собаки цінують, він може стати засвоїла звичку. Наприклад, ваша собака може зробити це як спосіб відпочити і відправити "я спокійний і розслаблений" сигналу на іншу собаку.

Спостерігати, коли ваша собака робить це, а потім ви розкажіть, що ви вважаєте свої причини.


Посилаючись на відповідь @Кріс, що стосуються домінування.

Застарілі "теорії домінування" був розвінчаний у всіх аспектах, протягом останніх десяти років і багато авторів (у тому числі Бредшоу, Данбар, Eaton і багатьох інших).

Коротше ось деякі ключові аргументи:

 • Теорія домінування заснована на спостереженні неволі вовки зграями, де люди змушені залишатися в зграї і, в більшості випадків, не пов'язаних

 • Спостереження диких вовків пакети досить різні в плані соціальної структури та ієрархії. Типова вовча зграя включати в себе один племінний пари, поряд з попередніми роками посліду і дитинчат. У цьому сенсі Альфа-пари просто батьки.

 • Собаки не соціально ведуть себе як вовки (полонений або дикий). Дослідження і спостереження здичавілі собаки (наприклад. Собаки парії в Індії) показали, що "пакет" сильно відрізняються від зграї вовків. Немає єдиної племінний пари, окремі з різних груп часто взаємодіють без бійок (що дуже відрізняється від поведінки вовків із різних наборів: вони уникають один одного, але продовжать боротьбу в майже всіх випадках, якщо вони не відповідають).

 • "Теорія домінування" взяв усе, що на крок далі, стверджуючи, що собак будуть тримати, що соціальні структури навіть у їх взаємодіях з людьми. Ніяких наукових даних підтримує це твердження.

Відомі Джерела:

+449
Raziman T V 4 трав. 2014 р., 22:07:33

Мій скунс Гекко рот наполовину і дивиться, як її грудях прогнувшись нічого з нею не трапилося, вона живе одна їсть тільки цвіркунів і в дуже чистому середовищі, будь ласка, допоможіть я не знаю що робити чи не так

+431
Nic2 11 жовт. 2011 р., 16:05:40

Або створення або купівля кліток для птахів, є якісь стандарти або угоди із зазначенням простір між брусами відповідних для кожного виду ( какаду, папуги, папуга, Чижик і т. д.)?

Через пару клітин я виміряв простір між ґратами перебував рівно один сантиметр. Полягає в тому, що спільними для більшості клітин, або це залежить від виду птахів?

+429
maldivianGeek 4 вер. 2012 р., 22:26:26

Такого ніколи раніше не траплялося. Мої рибки в 20 літровий акваріум, вони ситі точну суму кожен день, і ніхто з них були проблеми, перш ніж (крім одного інциденту з моєю (зараз переїхав) перловий гурамі). Це сталося досить несподівано і я порядно нове для володіння рибою. Я повинен купити ще один танк? Що я можу зробити, щоб утримати Моллі від відіграш?

+413
user1010101010 27 вер. 2013 р., 12:02:09
Для домашніх тварин-амфібій, таких як жаби, аксолотля, саламандр, які мають життєві цикли у воді і на суші.
+351
Pui Ho Lam 7 квіт. 2018 р., 20:01:41

У нас в основному вегетаріанські собаки - частково тому, що ми вегетаріанець, і частково тому, що він був дуже поганий досвід із звичайною собачої їжі, як щеня. Він спочатку відмовився луджені речі (і його трохи незручно для нас), і буде пити молоко з молока розмочений корм. Він також мав тенденцію до їдять тільки сухий корм, що було пару годин (і корюшки менше... kibbly). Ми робимо відпустку дробити, як він стає старше, але він вважає, що 'лікувати', а не його основною їжею.

Я б схилявся до сої, і газ, і загальна засвоюваність

Традиційно собак годують рисом з йогуртом або Каша пшоняна в Індії , і собаки всеїдні, тому збалансоване вегетаріанське харчування може спрацювати. Його можна мати собаку веганом з правильним поєднанням продуктів

По нашому досвіду - пюре горох схоже на роботу. заморожені, приготовані солодкою кукурудзою робить також, але ви повинні з'єднати їх правильно, або він не засвоюється взагалі. У собак є деякі проблеми з "навалом" грубих підозрюю.

Солодкий картопля відвареної, здається, працює, але клієнта, щоб викликати газ.

ОК, червоний стручковий перець це (хоча це робить його ПНО невтішне червоний колір), як морква. Ніколи не пробували буряк.

Ми також знайшли (зовсім недавно!) що пробіотики допомагають трохи наворотів і проблем з шлунком. Ми схильні дати йому пробіотичні капсули (якій малюк любить трохи занадто багато) в день і вона добре працює превентивно. Може бути варто спробувати з високим вмістом білка бобові, якщо вони викликають у нього нетравлення шлунка.

+337
Catscarlet 8 квіт. 2016 р., 14:08:00

Всякий раз, коли ви спілкуєтеся з зрозумілою таких випадках, як цей (який відрізняється від наприклад, кішки, які терпіти один одного не можуть), ви повинні завжди бути в курсі того, що базова лінія є.

Якщо у вас є спір з кимось іншим, і не можуть полюбовно вирішити, ви йдете в суд. Так як немає взаємного компромісу можливо, тоді суд вдається до чинного законодавства, які, по суті, правової базової , як такий конфлікт повинен бути вирішений.

Кішки не мають знань про правову систему, але ваш чоловік по суті "судиться з" жінки на винос прихильність, що він відчуває, що належить йому по праву. Незалежно від того, чи є він правильним чи ні, він думає, що він правильний.


Базовий рівень

Це те, що я використовую в якості основи для своїх трьох кішок:

Всі кішки рівні, і мають право на рівні частки всі (ласощі, іграшки, любов, ...)

Ви можете визначити свій власний базис, якщо хочете. Просто переконайтеся, що ви абсолютно впевнені в справедливості вашого базового, тому що ви будете застосовувати ці базові односторонньому порядку.

Трохи не по темі, але актуально зрозуміти, чому я вибрав цей базовий рівень:

Вона багато в чому базується на категоричному імперативі (як визначено Іммануїл Кант), а філософська думка, що я дуже вірю. Спрощений:

Свобода індивідуума повинна бути обмежена, коли його (несправедливо) посягає на свободу іншої людини.

Іншими словами, ви вільні чинити як завгодно, але не можна применшувати чужу свободу, в розумних межах.


Реальність

Базовий рівень визначає, що кожна кішка має право, але це не означає, що всі повинні дотримуватися базового сценарію.

Якщо ми сідаємо на диван, він звичайно схоплюється, щоб лежати поруч з нами. Самка більше стереотипні кішки: вона любить деякі фізичні увагу кожен раз в деякий час, але так само щасливі, лежачи в кріслі сама.

Чоловік явно хоче більше уваги, ніж жінки. І це по суті не проблема. Це тільки стає проблемою, коли жінка втрачає увагу, що вона хотіла.

Якщо жінка просто не соціальний кіт, і не вимагає уваги, тоді їй не потрібно увагу. Якщо, в той же час, чоловік просить більше уваги, ніж він має право (відповідно до базового), тоді можна відвернути увагу до нього.

Зверніть увагу: є виняток: якщо жінка хоче уваги, але боїться попросити його, наприклад, якщо чоловік нападає на неї за це, або вона патологічно боїться залучення людей (у мене кішка як то). В такому випадку, ви повинні більше покладатися на базові, для того, щоб показати їй, що вона теж заслуговує уваги.

Моя подруга і я намагаюся давати кішкам рівну увагу, але я завжди в кінцевому підсумку дає чоловікові більше, тому що, ну, він зазвичай на відстані витягнутої руки. Моя подруга має трохи менше терпіння для нього (він реально убогий = дратує), хоча і так дав більше уваги до жіночого, ніж я.

Обидва підходи є допустимими з різних причин.

 • Ви приділяли більше уваги чоловічої статі, тому що йому легше було приділяти увагу. Поки ви не дозволяли чоловік підрізав жінка, це нормально. Вона навчає жінок, що у неї більше шансів отримати деякі додаткові любов, бути поруч з тобою. В іншому випадку, ви не небезпечним прецедентом, що ви не зобов'язані шукати вашу кішку для того, щоб дати їй увагу, якого вона хоче, і це не правильно. Якщо вона чогось хоче, вона повинна прийти до вас.
 • Ваша подруга, однак, знаходить постійне присутність чоловічої дратує. Тому вона чесно відповіла, що не дала йому більше любові просто тому що він поруч. Вона ефективно навчає його протилежністю: він не збирається зробити все, що він просить, тільки тому, що він близько. Це теж важливий урок, і він ненав'язливо вчить кота регулювати свою поведінку на основі того, що ви віддаєте перевагу.

Єдина реальна проблема тут, коли ви перетинаєте дроти. Е. Р. ваша подруга говорить з ним бути близько до вас (не їй), або ви починаєте ігнорувати його найбільше, коли твоя дівчина поруч.
Це посилає змішані сигнали до своїх кішок, вони не можуть зрозуміти, чи подобається вам їх близькість чи ні, тому що ви, здавалося б, фліп-флоп.

Послідовність створює візерунки. Шаблони можуть бути визнані. Визнаючи закономірність призводить до розуміння їх. Розуміння закономірностей призводить до здатності спрямовувати власну поведінку для досягнення результату, який потрібно.

Простий приклад:

 • Якщо ваша кішка дряпає шпалери, розпорошити його з водою. Ви робите це послідовно і бажано без збоїв.
 • Зрештою, кішка зрозуміє причину і наслідок. Подряпати шпалери => зробити розпорошується.
 • Кішка не хоче отримати розпорошується, але він не знає, як цього уникнути. В залежності від того, наскільки розумний ваш кіт, йому може знадобитися деякий час, перш ніж він зрозуміє, що він може не розпорошуючись.
 • Зрештою, кішка вчиться керувати своєю поведінкою на основі розуміння причин та (неминуче) ефект. Я не хочу, щоб отримати розпорошується => я не на порожньому місці, що шпалери потім.

Кожна тварина (і людини) здатна ця модель навчання. Це дуже природно для цього, тому що це універсальний закон життя. Якщо я не хочу, я повинен уникати причину.

Складна частина полягає в розумінні, що певний ефект пов'язаний з певною причиною. Це де ви повинні допомогти вашій кішці. Постійно (і справедливо) покарати його, ви робите зв'язок між причиною і наслідком , легше помітити.


Конфлікт

Самка стала значно більш лагідною, а чоловік не дуже радий цьому.

Це де ми отримуємо "судова справа". Чоловік відчуває, що посилення жіночого потреба в увазі-це несправедливо посягає на увагу, яку він звик отримувати.

Ви не повинні карати його за ревнощів, тому що він не є шкідливим.

Що ви повинні зробити, це нагадати йому про базову. Він став занадто великий для своїх чобіт, і повинен бути нагадав, що велику увагу він звик був зайвий, він не має на це право.

Точно так само, як суд спирається на закон під час судового розгляду, ви повинні покладатися на вихідних показників при незгоді чоловіка з кількість уваги він отримує.
Оскільки більше немає взаємного компромісу, необхідно застосовувати і поліція справедливості. Спробувати, щоб переконатися, що любов дається в рівній мірі. Це може здатися дитячим, щоб зробити "один вихованець, для нього, одного вихованця за неї ...", але майте на увазі, що кішки менш інтелектуально розвинені, ніж середній дитина, і це дитяче рішення зрозумілим для них.

У нас була аналогічна проблема з нашим першим двом котам. Вони були сестрами, але людина завжди вкрасти ласощі та іншої їжі. Так що я насильницьких справедливості. Одне лікуємо для Клео. Одне лікуємо Мішу. Клео не буде лікувати, поки Міша їв її. Я фізично заблокували Клео від крадіжки. Якщо їй вдалося вкрасти її, вона forfaited її далі лікувати. Клео було два поспіль лікує, так що тепер Міша тепер повинен мати два послідовних лікує. Ніякого обговорення, я той, хто встановлює правила.

Минуло кілька тижнів, але Клео отримав повідомлення. Вона ніколи не краде лікує від Міші. Зверніть увагу, що якщо Міша піде (вона робила це від випадку до випадку), я дозволяю Клео, щоб взяти ласощі, що Міша явно відмовився. Але тільки якщо Міша відмовився від цього, і якщо Клео вже не намагався її вкрасти.

Нещодавно у нас третя кішка, яка навіть гірше, ніж Клео на alwayswanting бути першим. Я застосував ті ж правила. Він також зрозумів тепер, хоча він ще кошеня і іноді надто схвильований, щоб згадати правила (він не злий, він просто рветься).
Він буде отримати штовхнув у бік, якщо він намагається вкрасти ласощі. Я постійно заважає йому порушувати мої правила, і він з часом стають менш непохитний, намагаючись обійти мене чи мої правила.


Покарання

За останні пару днів, моя подруга повідомила, що якщо вона лежить в ліжку з чоловіком і жінка приходить в пошуках любові, він її кусає (жіночий).
Моя дівчина стверджує, що вона і не помітила, така поведінка в інших ситуаціях, тільки тоді, коли самка "перериваючи свою прихильність-час".

Його дії налякали жінку. Це робить неможливим для вас, щоб забезпечити справедливість, оскільки жінка більше не хоче ласки, як вона вже відлякала.

Якщо ви не можете забезпечити справедливість, даючи їй рівну кількість ласки, то єдиний варіант-забезпечити справедливість , даючи йому менше любові.

Він ревнує її хотіти уваги? Він вже заробив собі сильну негативну зворотний зв'язок (про те, що при зоровому контакті з ним) і "час любові" (немає прихильності до наступного х хвилин).

Він виганяє самку з ліжка? Тоді він не ласкаво просимо на ліжку. Якщо ви не можете поділитися, тоді ви не отримаєте ніякого.

Ревнощі за увагу-це одне. Нападаючи на інших кішок (навіть якщо лише символічно) - це злочин, і ви повинні навчити його, що злочин не платити. Всякий раз, коли ваша кішка здійснює (соціальної) злочин, ви повинні переконатися, що він нічого не домагається від свого злочину.

Зверніть увагу, що ви не можете бути занадто жорстко з цього приводу. Коли чоловік отримує удар ногою з ліжка, він не знає, що сталося (особливо в перший раз). Він може помилково подумати, що вам більше не подобається. Довести йому, що це не правда. Намагаються надати йому увагу в той же час як жінка.

Дають відчутний досвід для чоловіків, як про позитивні (обидві кішки привернути увагу) і негативні (не тобі претензії або відвернути увагу).

Деякі приклади з моїх кішок:

 • Клео хотіла подушка Міші. Михайлик спав на ній. Клео напав на Мішу, як її відвезли, і влаштувався зручніше на вкраденій подушці. Я підняв Міша, повернув її, штовхнув Клео в сторону (м'яко, але твердо) і поклав Мішу спиною на подушку.
 • Клео неодноразово вкрав місце Міші. Міша не хотів, щоб місце, коли Клео прогнав її геть, так що моє попереднє виправлення вже не працював. Так замість цього, я видалив Клео від подушки і вмочили води над подушкою, що робить його непридатним для використання в якості спального місця.
 • Клео їсть швидше, ніж Мишко. Вона також їсть більше. Коли закінчите з нею миску, вона буде битися в Міші їжу. Я дорікнув її в два рази. В третій раз я забрав продукти харчування протягом 10 секунд, опусти його перед Мишком, і заблокували Клео. (Примітка: Міша ніколи не закінчує свою миску. Якщо вона йде, я дозволяю Клео, щоб з'їсти залишки. Але знову ж таки, тільки після того, як Міша добровільно перестає їсти).

Основна ідея дуже проста: ви нічого не отримаєте від недоброго. Якщо antyhing, ви втратите щось. Навіть якщо це означає, що обидві кішки програють (наприклад, коли я вмочив води на подушку), я не дозволю їх злочини, щоб заплатити за все (розумні) витрати.

+259
hoyahci 25 трав. 2014 р., 03:48:00

По більшій частині, ні, це не гарна ідея, щоб покласти одяг на вашого вихованця з кількох причин. Є кілька хороших причин, і я теже.

Одяг не добре для вашого вихованця з кількох причин. Одна з причин полягає в тому, що вони будуть ятрити вашого вихованця. Де людина може пошкрябати під свій одяг чи скоригувати їх, собака не може. Уяви, якби ти нижня білизна були wedgified весь день і ви не могли відрегулювати їх. Будеш ти в порядку? Так. Ви були б зручні? Немає.

Інша причина-більше про психологію. Я не збираюся категорично грудку всіх, хто кладе одяг на своїх собак у цій групі, але я думаю, що переважна більшість людей, які одягають своїх собак, роблять це тому, що вони бачать їх у дитинстві підмінили. Звичайно, вони вимагають аналогічного догляду за маленької дитини не будучи в змозі прогодувати себе або ходити в туалет самі, але я думаю, що люди психічно, які їх замінюють, за дитиною вони не зробили або не могли, або для дітей, які пішли з дому. Іноді трапляється, коли дитина в хаті, бо собака не сперечатися. Я сформулював це таким чином, замість того, щоб сказати, що собака-це не погано, тому що багато з них. Люди відчувають себе як говорить підліток повинен краще знати. Собака повинна знати краще, а тому, що вони не можуть говорити, і вони залежні, це легше побачити їх, як дитя і пробачити погану поведінку. Це також причина, чому люди люблять кішок і собак, як мопс і бостон-тер'єрів. Вони наділені великими очима в пропорції до їх головах, і це робить їх дитина, як.

Так що навіть якщо люди об'єктивно знали, що вони собаки, вони підсвідомо ставляться до них, як діти або ляльки. Це призводить до їх одягати, фарбувати нігті, носити їх навколо, виправдовуюся за погану поведінку, і т. д...

Це не найкращий психологічний стан людини або собаки. На стороні особи, вони переносячи почуття на недоречний предмет, і вони шкодити своїй собаці, не розглядаючи його як собаку. На собачій частини, вони не вчать, що таке правильна поведінка при спілкуванні з іншими. Тому що зазвичай маленьких собак одягають, вони часто пробачити за поведінку, що ви фізично не можете з великими собаками, наприклад, кусатися або стрибати на вас. Вони також несли як діти і ніколи не допустили невелика кількість вправ. Всі ці речі ведуть до собаки, що агресивні, територіальні, і анти-соціального. Тут все змішалося в свідомість в тому, що йде разом з переодягання собака, як людина. Я категорично не згоден з цією практикою.

Є кілька випадків мені було б прийнятно, щоб покласти одяг на собаку протягом коротких періодів часу. Вони включають в себе Хелловін костюм (хоча я ніколи не ставив на своїх собак), пелюшку, коли собака в спеку, сорочка якась, якщо у них є рани, які ви хочете зберегти їх від тертя, дощовик, якщо ви не хочете вимкнути, коли ти береш їх у ванну, снігоступи, якщо він буде упакований в між пальцями ніг, охоронець жилети заняття вибірки в замерзлих озерах, і єдина річ, яку я, який являє собою легку куртку, я поклав на моєму джек-рассел вранці, коли ще досить холодно. Вона має дуже тонке волосся, і я поклав її на вулиці, коли я йду на роботу. Я поставлю світло толстовка на ній, і це допоможе їй зберегти тепло до дня прогрівається. Коли вона нагрівається, вона ворушить з неї і залишає її у двері.

Значить є вагомі причини, щоб покласти одяг на собак і так само погано причин. Якщо у вас є правильне мислення про це, одяг служить своєї мети, і ви не проецируете материнське/батьківське почуття на вашому собаці, то одяг-це добре. В іншому випадку, давайте залишимо його. Сподіваюся, це відповідає на ваше запитання.

+259
tiegel 29 жовт. 2017 р., 00:03:17

Одна річ, яка може спрацювати-це розмістити кліть зовні з ним, з відкритими дверима. Якщо він входить у кліть, перейдіть повторюючи заспокійливі слова і закрити двері кліті. Далі, ви будете мати, щоб отримати надійний нашийник або шлею і повідець на ньому, в кінці якого ви будете тримати висить поза загороди. Щоб отримати нашийник або шлею на собаку, якщо він занадто налякана, щоб бути порушені, йти кудись дуже відволікає, з великою кількістю запахів собак і мурчит як зоомагазин собака моя станція, і у інших людей навколо вас. Може бути, жінки заспокоїти собаку і допомогти, якщо він добре реагує на це.

Після того, як ви собаку на міцному повідку, а потім взяти його для прогулянки, помістивши його в ящик між кожної прогулянки. Якщо він не хоче йти до решетування на даний момент, кинути в пару попереду нього смачні частування. Коли він у скриньку, не дав уваги на його скиглення, гавкіт і т. д., Якщо ви чекали занадто довго, так як його останню перерву, і ви переконані, що він говорить вам, що він повинен йти.

У довгостроковій перспективі, ви повинні дивитися на кліть-навчання собаки, але переконайтеся, що це дуже діяльнісно-орієнтованих і таких, що ящик стає "хоумбейс", з якого він робить багато запланованих заходів, як ходьба, біг, плавання, грати, обніматися і т. д.

Один великий ресурс Leerburg.com, а конкретно безкоштовні статті на дресирування.

+226
Valentine Day 20 січ. 2015 р., 16:43:39

Собаки є м'ясоїдними тваринами, але потрібно мати на увазі, що коли собаки їдять тварин (мишей або білок, наприклад), вони їдять все тварина і що включає у себе частково переварених зерна в шлунок і травна система. Це можна замінити м'ясо (м'язи), кісток і рослин, як це зроблено в комерційний корм для собак.

+220
Ali Damirchy 10 лист. 2011 р., 12:05:33

Які типи котячого туалету є?

Які матеріали можуть бути використані в якості котячого туалету?

Відповідаючи на наступне питання змусив мене шукати якісь ресурси тут.

Кошеня завжди брудниться від табуретки

Я обшукав сайті тут і тут подивитися на це питання і не може знайти його.

По темі: може пустеля/пляжний пісок працюють як альтернатива для підстилки?

+201
physicss 19 груд. 2012 р., 01:49:42

Я нормально рухатися мій кіт(и), постільні приналежності, їхня їжа, їх ящик для сміття, і іграшки всі разом, в першу поїздку. Я закрив їх у такому маленькому місці як ванна кімната, і постарайтеся не турбувати їх до переїзду день закінчилися. Це також знижує ризик того, що вони втечуть з дверей, поки ви рухаєте меблі.

Найменші тварини почувають себе безпечніше в невеликому темному місці при стресі, тому залиш її в контейнер для перевезення у ванній на випадок, якщо вона хоче сховатися там. Якщо вона починає нявкати, щоб вийти з ванної, це насправді хороший знак, що вона більше дратує, ніж підкреслив.

+142
Maria Camille Uson Artisano 14 лип. 2015 р., 06:23:41

Так, ви можете годувати з пляшечки кошеня. Існують комплекти, призначені для цієї мети, продаються в багатьох зоомагазинах, але ви не обов'язково повинні їх, якщо у вас є дитячі пляшечки будинку. В принципі, головне-щоб рідини можуть капати з моменту відкриття пляшки повільно, без необхідності стиснути його, так що кошеня може легко отримати рідини без необхідності значного всмоктування. Якщо у вас є пляшка, що не зробить цього, ви можете розширити отвір для соска з допомогою нагрітої голки.

Що стосується молока, то це не коров'яче молоко, що ви повинні бути дивлячись на. Є кошеня замінників молока, які ви повинні отримати із зоомагазину або вет. Тепло це за даними напрямами (близько 100 °З (37 °С)), щоб уникнути розладу шлунка.

+123
user67507 5 вер. 2016 р., 21:10:36

Є гарний посібник для купання черепахи тут.

Все, що вам дійсно потрібно, щоб очистити панцира черепахи вода і ніжне скрабування пристрій, як зубна щітка або мочалка. Скрабування (за умови, що він ніжний) не пошкоджують оболонку і навпаки може сприяти здорового росту панцира.

Заповніть контейнер з теплою водою так, щоб вона покривала весь пластрон, і в кількох сантиметрах від панцира. Дайте йому вбратися протягом 15-20 хвилин. Це дозволяє йому зволожує, а також пом'якшує будь затверділої бруду.

Замінити свіжою водою і акуратно скраб його у всьому, приділяючи особливу увагу проблемним зонам, і добре прополоскати в кінці. Будьте особливо уважні при спілкуванні з будь не масштабується місцях, так як вони більш чутливі. Сіль крупного помелу може бути використаний як "ексфоліатор" на будь-які патчі проблема (тільки оболонка, а не шкіра), але не повинна використовуватися вільно і повинні бути ретельно змивається. Якщо ви знайдете ваш черепаха має масу брудні плями, які важко очистити, це може бути ознакою того, що ви повинні очистити своє середовище проживання більш часто.

Щомісячний ритуал купання може бути хороша можливість налагодити зв'язок, тримає черепаху щасливими і здоровими, а також дає вам можливість ретельно вивчити вашу черепаху шкіру і оболонку, не помічаючи проблем, як тільки вони відбуваються. Навіть коли черепаха з'являється в чистоті, регулярний пілінг може видалити мертві клітини і стимулювати здоровий ріст панцира.

Ніколи не очищайте вашу черепаху з маслом - нарощування масло шкідливо для панцира черепахи, тому що він може закупорити пори. Черепахи "дихати" через свої раковини, як ми робимо через шкіру та накопиченню бруду або масла можуть заблокувати перенесення кисню і створити інші проблеми. Миючі засоби, шампуні, або інші продукти не повинні використовуватися без рекомендації вашого ветеринарного лікаря.

+79
Samoth 8 черв. 2018 р., 16:25:37

У мене є 3 улюбленця зайчики. Я провів багато часу спостерігаючи за ними, а також зробив деякі читанні. Я дізнався, що кроликів залежать від їх почуття слуху та запаху в першу чергу. Їх очі розташовані з боків голови, обмежуючи їх поле зору, але кролики мають дуже гострий слух і рухатися відповідно їх вуха, щоб чути ще краще.

+26
Pravinkumar 19 груд. 2018 р., 01:33:32

Півники взагалі люблю равликів, вони будуть терпляче чекати равлика, щоб вийти зі своєї шкаралупи , потім -обід. У США найпоширенішими є Ramshorns ( темно-коричневий і червоний) та ставок ( чорний). Відео підшипника ( в'єтнамців ?) стають загальними , рибу не можу здатися, щоб з'їсти їх, і снаряди дуже важко придушити. Я знищив ставок і живуть підшипник для риби, щоб поїсти. Я не знайшов жодного з цих равликів проблемою для рослин і вони самі прибирати сміття.

+12
Utkarsh Sharma 29 груд. 2017 р., 21:30:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil