Очищення висячі вуха собаки треба?

Мені ще раз. Так що моя дитина, арахісова, зараз 14 місяців самка стерилізована такса зростає в себе. Я думаю, вона така ж велика, як вона зрозуміє, що це чертовски мало. (Вона мініатюрна.) Я читав, що регулярне купання вашої собаки (більше, ніж, скажімо, раз в пару місяців) не рекомендується. Ми не знаємо, але вона дійсно не потрібна. Вона рідко пахне собака-бач.

 • Знаючи, що рекомендується чистити вуха?
  Такса-це флоппі-вухатий тип.
 • Якщо це так, рекомендується, як часто треба це робити?
  Я в даний час очищаючи їх щотижня, але вони, здається, ніколи не знадобиться.
+784
Madasamy 1 лип. 2013 р., 18:32:19
31 відповідей

Я ходила до ветеринара зі своєю собакою і він дав мені наступну інформацію:

Як зазначив motosubatsu, кашель може бути симптомом дуже серйозних захворювань. Якщо ви не знаєте, чому собака кашляє, ви повинні потрапити до ветеринара як можна швидше. (В моєму випадку я точно знав, де він заразився, тому я був впевнений, що це не щось серйозне.)

 • ЩОБ УНИКНУТИ ЗАРАЖЕННЯ ІНШИХ СОБАК! Не ходіть в людні місця і попередити наближення людей, щоб не дозволити своєму собаці вступати в контакт з вами. Один дотик ніс до носа достатньо, щоб заразити собаку.
 • Нехай veterinerian подивитися на вашу собаку, щоб виключити, що ваша собака має серйозні медичні проблеми.
 • Тримати собаку в теплі. Нехай спить у теплому місці. Якщо на вулиці холодно і у вас є короткошерсті породи, використовувати собака пальто при ходьбі.
 • Уникайте напруженої діяльності. Прогулянка по лісі-це добре, але не пограти з ним в м'ячик або нехай бігає за тобою на велосипеді.
 • Переконайтеся, що у нього завжди є вода поблизу.
 • Охолоджений чай ладанник або ромашки з краплю меду, може допомогти собаки, а також людини (сенс: не багато, але краще, ніж нічого). Переконайтеся, що чай ви хочете годувати не шкідливий для собак!
+991
user259041 03 февр. '09 в 4:24

Я встановив невидимий паркан 3 місяці тому і розміщені прапори всіх навколо кордону близько 10' нарізно. Він взяв мою собаку кілька попереджень від вібрації комір, щоб дізнатися, що вона не перетнути прапори. Вона не носити комір, так як через тиждень після встановлення паркану, і вона ніколи не перетнув лінію після. Я тренував її кожен день, йдучи навколо кордону прапора. Я тільки що отримав її кори комір і сподівався, що вона буде вчитися так само швидко, так що їй не доведеться носити його.

+975
Brett Schulte 29 лют. 2012 р., 04:00:38
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кішка-це не клітка тварини. (Я також не вірю, що собаки латами тварин, але це інше питання.) Так, це правда, кішки сплять весь час, але вони все ще мають часті періоди активності, особливо в нічний час. Кішки є незалежними істотами, і намагаються утримувати їх протягом тривалого періоду часу збирається зробити їх засмучувати.

Крім того, кішки не люблять пописати там, де вони є, і часто навіть прискіпливий пити, де вони їдять. (Чуття підказує кішкам, що їжа та вода знаходяться в різних місцях, так що деякі з них не пити з миски для води поряд з їх їжею.) Ви повинні дати їй простір, речі, на які можна піднятися, діяльності, щоб тримати її інтерес. Я згоден з пропозицією Кая тримати кішку в безпечне місце вночі, як ванна кімната, якщо це абсолютно необхідно (хоча ви можете навчити її, щоб зупинити поганих звичок, які роблять вас посадила її в коробку, щоб почати с). Кішки вимагають висоти і декілька варіантів місць для сну, ігри і т. д.

Багато припускають, що вона може ще ІМП (беру її знову до ветеринара, щоб бути безпечним), немає води, або немає доступу до підстилці. Я б припустив, що вона пісяє, тому що вона нещасна. Це характерно для стресу та/або засмутити кота до сечовипускання, і так як ваша кішка знаходиться в ящику, це єдине місце, де вона може зробити так, щоб висловити своє розчарування. Я бачив його раніше, і це може бути тверда річ, щоб стрес у кота. Це потребує часу і терпіння, але це може бути зроблено.

 • Ваш перший крок, щоб позбутися від ящика. Ящики для кота до ветеринара.

 • Переконайтеся, що її підстилка, їжа і вода є самостійними і легко доступні. (Розглянути її посліду, де її кліті були збережені, оскільки вона використовується для сечовипускання прямо там.)

 • Дати їй достатньо, щоб піднятися на так у неї є варіанти, крім ваших лічильників (переконайтеся, що вони вище, ніж лічильників, як 3-4 історію котяче дерево).

 • Дати їй речі до нуля (плит, картону, скретч-дивно!) і все гризти і грати з нею, навчати її, щоб припинити руйнувати зв'язки. (Пропозиція, тому що мої кішки звикли робити те ж саме - не кричати або фізично карати кішку, вони не розуміють, що. Замість цього, якщо ви зловити її вередувати, дайте їй іграшки, щоб привернути її увагу. Погойдування рядок іграшку, наприклад. Вона почне розуміти, що це більше задоволення, ніж навушники.)

Якщо у вас є тварина, ви погоджуєтесь витрачати час на їх щастя, життя і звички. Уявіть собі таку картину: ви могли б вижити в коробку, якщо хтось годував тебе і дав тобі води... але ви були б щасливі? Витратьте час, щоб забезпечити найкращі умови проживання для вас кішка, зберігаючи при цьому свій ідеал життя, занадто, через навчання.

+956
BlackJack 16 лют. 2015 р., 09:14:09

Я просто взяв кіт, і він просто вийшов з-за грубки через тиждень. Він приходить тільки тоді, коли люди пішли. За останні кілька днів, він побудував для мене довіру і я його гладила і він ходить навколо мене по колу (це частина теж питання).

Тільки зараз він поставив його передніми лапами на мої ноги, нігті трохи довші, ніж така поведінка говорить? Я використовувати його з собаками, а не кішками. Я ніколи не заборгував кішка.

+910
Lambusy 20 груд. 2010 р., 07:21:51

Черепахи вам сходжу з розуму і хочу піти по дослідженню і шукаю інших черепах. Немає ніякого рішення, інші, чим більше танків і додавання більше черепах.

+878
Justin Harper 9 січ. 2010 р., 08:42:09

Я нещодавно декілька щенят, тому я намагаюся згадати, якщо вони повинні були піти протягом ночі, і відповідь була та, з трьома з них. Іноді пісяє, іноді какає, але кожну ніч протягом пари тижнів, потім поступово зменшуються.

Всі цуценята почали в ніч на перекладних. Я годувала своїх цуценят три рази на день, останній прийом їжі, а також близько 1800.

+860
Yurkee 13 січ. 2018 р., 19:17:24

Мама-кішка народила трьох кошенят в нашому дворі, після першого місяця я помітив, що один з кошенят очі деяким "ревматизм" і частково закриті. я думав, може піде саме по собі (помилку)...

У другий місяць, коли вони почали ходити на вулицю кошеня обидва ока були повністю закриті, так що я взяти його до ветеринара.

(Примітка сторони про Вет; в невеликому місті, де я живу там не "досвідчений" ветеринар, який є експертом у кішок або собак. вони просто роблять коровам і вівцям щеплення і т. д...)

Вет вводять дозу антибіотика і ще одну дозу дексаметазону і прописав:

 1. Сі fixim сироп 5мл в день
 2. Преднізолон 5мг 1/10 кожні 12 годин
 3. Левоміцетин 0.5% одна крапля кожні 12 годин
 4. Стерильні краплі для очей кожні 8 годин
 5. B-комплекс вітамінів сироп 5мл в день

Це третій день, який я використовую ці ліки для цього бідного кошеня і навіть незважаючи на "ревматизм" знижується, але його очі, як і раніше закриті (поки не очистите його за допомогою очні краплі) і ще є запалення. очі його зовнішніх кутів-це чисто червоний(не видно на знімку) і коли я використовую краплі для очей кошеня в біль... :(

Крім того, що він грайливий і добре їсть.

Я змінив своє "гніздечко" і чистити весь двір, щоб вони могли жити в чистому навколишньому середовищі. не знаю, що ще зробити, щоб вилікувати його, він занадто молодий, щоб стати сліпий!

Це вет прописав правильні ліки? якщо так, чому запалення не проходить?

Якщо ліки не правильний і ти ветеринар, будь ласка, запропонувати інший рецепт. я не можу дозволити собі взяти його в іншу ветклініку. це досить дорого тут...

+806
user3478325 25 серп. 2017 р., 10:59:41

Мій хвилястий папужка дуже любить склавши руки(типу несолодкі рисові коржі, зроблені на пару, тісто, що складається із зброджених чорна сочевиця (де-лущений) і рису).Це нормально годувати склавши руки на мого папуги? Я не зміг знайти будь-яке посилання в інтернет про париться (приготовлений на пару) продукти, але я дізналася, що смажений і підсмажений речі ніколи не слід давати птахам.Будь ласка, керівництво мене.

+760
2b3ngs 28 вер. 2011 р., 00:14:14

Вчора (у п'ятницю) я взяв його до ветеринара, тому що він їв менше і менше на цьому тижні. У четвер він з'їв трохи, але не сильно. Плюс він втратив weightand поганий стілець.. вони дали йому крапельницю і укол, щоб допомогти з нудотою, тому що його вирвало трохи протягом ночі. Мені дали ліки, але сказали, що це тільки допоможе симптоми і, напевно, не багато. Він має УЗД у понеділок о 8:30 ранку.

Тепер... з тих пір, як ми прийшли додому, він просто сидить. Він досі не їв і не пив воду. Я намагалася давати йому його улюблений вологий корм, нічого. Я варену курку і коли я тримав шматок до рота він майже, здавалося, зацікавлений в їжі, але в останню хвилину не відкусити.

Він не ховається, просто лежали там, де він зазвичай робить. Зараз він сидить поруч зі мною муркотить. Очі чисті і ніс в порядку.

Моя дилема я не можу вирішити, якщо я повинен платити зайві гроші і йти до ветеринара, оскільки він досі не поїла. Минуло вже більше 24 годин і в понеділок (якщо він ще не їсть) 60.

Я думаю, я хотів би деякі коментарі та ідеї, щоб примусити його їсти і пити.

+758
wuher 22 груд. 2013 р., 23:14:41

У мене є кішка, яка складає близько 5 років. Я використав, щоб годувати її 3 рази на день по 1/4 склянки їжі, але ветеринар сказав, що вона трохи поправилася і хотіла би бачити її на 1 фунт (фунтів) легше, в ідеалі.

Я змінив від годування її 1/4 склянки їжі в 6 ранку, 1 вечора, і чашка 9 вечора до 1/4 від їжі в 9 вечора і до 8 ранку. Тепер вона просить в 7 ранку в ранок на їжу, і це триває вже близько 4 місяців, де вона ще не адаптувався до нових часів годування. Її вага стабілізувався, і вона набагато більш активна, ніж вона була раніше, але вона продовжує клянчити в 7 ранку і стає все більш агресивною по нявкати і лапою на мене.

Як я можу змусити її припинити жебракувати, я повинен просто перемістити її годування до 7 ранку?

+742
Maleah 19 трав. 2018 р., 09:20:49

Хтось порадив мені не годувати мого кота або собаки продукти, які включають в себе цибулю або часник, так як вони погано для моїх вихованців і може зробити їх хворими.

Це правда? Як би це моя кішка або собака захворіла?

+717
ancientcampus 2 серп. 2014 р., 08:04:16

Мій Dashound 15 місяців не грати з її іграшками, вона просто постійно стежить за мною в головній ролі все, що вона хоче гуляти я гуляю її 3 рази на день, якщо я не зовсім готовий до неї ввечері на роботу, вона починає рвати подушку, тому що вона злиться, що я не готова в свій час я гуляв з нею ввечері близько 7:00, а вона починає докопуватися до мене в 5:00 це занадто рано, це занадто жарко, що в світі я можу зробити, вона також дуже вона хоче, щоб всі мою увагу розсіяти довго у мене немає часу, щоб грати весь день у мене багато справ, їй стало гірше !!! Боже мій, він навіть почав впливають на мене морально я нервовий Рекк, що сталося з нею? Я даю їй кістки погризти і вона тільки хоче, щоб ті, які вона може жувати через 30 хвилин на жаль там дуже дорого купувати для неї, щоб пройти через так швидко я навіть купила більше, важче ті, які вона навіть не хоче з ними все, що вона хоче гуляти весь день, якщо вона отримала свій шлях я повинна перестати ходити з нею за пару днів ??? Я на СХ кінця про те, щоб позбутися від неї у неї з 9 тижнів, будь ласка, допоможіть мені я в розпачі спасибі Ванда

+638
crazygoatlady 30 черв. 2017 р., 15:31:55

Ваша собака хоче пограти з котом. Відчайдушно. До ниття. Ваш кіт, як ви помітили, нічого не хоче робити з собакою. Ваш найбільший ключ, щоб наміри вашої собаки, як ваша кішка реагує. Якщо кішка знала, що ваша собака хотіла напасти, вона б не відпочити в доступному місці. І вона була б більш агресивною.

Краще всього, щоб навчити собаку ігнорувати кішку.

Якось У мене була жінка-російська блакитна, теж. Жіночий чорний лабрадор відчайдушно хотіла бути друзями. Кішка не буде його. Тому ми навчили собаку ігнорувати кішку. Можна сказати, що собака була насправді сумно бути відкинутим, а іноді, коли вона проходила повз кота, вона б паузу на мить, виглядати більш коротко, ніби вирішуючи, чи варто привітатися, дати почуття смутку - можливо, навіть випустив невеликий зітхання, і продовжуйте йти. Вона не пройшла повністю, але вона навчилася приймати її. Ми отримали її, щоб зосередитися на частування, посмішки і обнімашки від сім'ї замість.

+538
Solik 14 лип. 2013 р., 17:00:05

Насамперед, коли алергія зустрічається справжнє,додаткові тести необхідні, щоб побачити, якщо будь-які подібні алергени не викликають imune респонс(тіло часто реагує на інші заводи в тій же сім'ї)у ваших собак бавовняний чохол.

Наступний крок-постаратися виключити контакт з алергеном,це може бути важко в вашому випадку, так як бавовна є дуже поширеним явищем в soroundings.

Якщо у уникнення контакту з алергеном неможливо ветеринар може дати стероїди за коротке полегшення,але це не довгострокове рішення, так що вам може знадобитися, щоб почати давати системні ліки від алергії,ваш ветеринар допоможе вам знайти правильний тип і дозу.

І остання спроба зберегти підлогу і меблі в чистоті, щоб обмежити ваші собаки контакту з алергеном,килими і тканини зробити пастку багато пилу, тому постарайтеся тримати їх в чистоті.

+519
Gordon Bean 14 лют. 2014 р., 00:16:15

enter image description here

Я купив це самки гуппі близько тижня тому, і я думаю, що вона вагітна. Якщо вона, як далеко ви думаєте, що вона? Це правда, що вони з'їдять усіх своїх дітей?

+519
neilhighley 30 лип. 2011 р., 09:04:26

Я отримую дуже дратує, коли моя кішка повертається додому з гарним мертву птицю (як це сталося годину назад).

Є двері щитка в наш дім, так як кішка вільно виходить. Ми не хочемо обмежувати кішку всередині. Тому, будь ласка, не припускають, що.

Мені цікаво, які найбільш ефективні і гуманні способи, щоб зробити полювання максимально важким для нього? (стригти нігті короткі? повісити дзвіночок на шию? кричати на нього? і т. д.)

+491
jaine 3 лист. 2012 р., 18:28:48

Я взяв притулок кішки рік тому і з першого дня я привіз його додому, він омив ноги його у воді..не допомагають в питво, але і отримувати його передні лапи промокли до ліктів.

Після прибирання пролитої води занадто багато разів я поставив свою миску з водою, у ванні..я дивилася, як він пролив його водою і танцювати над водою..я теж залишив кришку унітазу, і там він був з його передніми ногами у воді плавають, як він плавав..після того, як він мокрий досить, що він лиже ноги і з задоволенням, але повторює це часто.

Це те, що я повинен турбуватися? Інші, ніж його обмиванні ніг він прекрасний щаслива кішка..я б не зміг краще кота....Тедді 2 років і був у притулку протягом 3 місяців...я побачила його фото в інтернеті і закохалася в нього...

+491
tarun713 27 серп. 2014 р., 12:36:10

Так у мене кішка близько 2 місяців тому. Вони не були конкретними віку, як вони знайшли її досить молодий. Я не думаю, що вони мав її довго, я уявляю, що вона як 5 місяців зараз. Вона здорово з нами мінус в цілому повинні ретельно обнюхати руки, перш ніж гладити.

Питання в тому, що ще я можу зробити, щоб переконати її в полі лотереї є місце, щоб піти? Це те, що я намагався досі. Не можу здатися, щоб змусити її напаскудити в коробку. Всі кажуть, що це все про коробці. Так що у мене 2. Вони всі без запаху посліду, тому що я виявив, що вона написает на що, але ненавидить запахи. Обидві коробки в її кімнату. Її їжа протилежну сторону її кімнати. Ми залишимо її в її кімнату вночі, тому що, коли вона паскудить на 3 ранку до 5 ранку я не завжди зможу бути в цей час. Інтернет каже, що залишати її в кімнаті з меншим варіантів буде заохочувати її.

Коли вона паскудить на килим і він як і раніше свіжий я забрати кота і з туалетним папером підбирати какашки, покласти його в коробку, потім поставив її поряд з урною, (вона ображається, якщо я її в ньому). Я намагався деякий час тепер, і наступний крок-Додати оголошення в посліді. Я на мілині зараз, але я збираюся спробувати і йти тут смітити найближчим часом. Я теж думав про введення порошку Чилі, де вона була зовсім недавно момент. Я нормально рухати ящики, де вона напаскудила в минулому після чищення, але вона просто покакати на іншій стороні кімнати.

+479
Matteo Conta 17 лют. 2016 р., 02:25:40

Швидше за все, ви мало що можете зробити, щоб запобігти кішку від попадання в місце його розум встановлений на потрапляння. Кішки спритні, спортивні й акробатичні. Що робить ваш паркан неприступна, нічого не добитися, і стрибнути в свій двір з високим розташуванням (поруч на дереві або на даху), ймовірно, не буде турбувати кішку. Враховуючи, що кішки можуть ходити між гострими, ковані частоколи, протиснутися між або під решітку, і може легко масштабувати будь дерев'яні, вінілу або сітки огорожі своїми кігтями, паркан не є надійним засобом збереження кішка з будь двір. Досить мотивовані кішки може навіть викопати досить м'яку землю, щоб створити тунель під парканом, якщо він був досить зацікавлений у виході на іншій стороні. Існує дуже мало в плані фізичного бар'єру, які ви можете створити, що не можу не бачити, як особистий виклик, щоб практикувати, поки вони не можуть подолати її з легкістю. Вашим єдиним методом стримування тут буде робити такі спроби боляче, що ти не хочеш робити.

Замість того, щоб тримати його, ви будете мати, щоб дати йому причину, щоб він не хотів зробити на початку.

Швидкий пошук в Google виводить, що кішки не люблять запах Рути, цитронелли і лаванди. Вони будуть безпечні для вашої дитини на дотик, і не буде місця у вашому саду. Поки лаванда не отруйні, у деяких людей алергія на лимонник, і Рю можуть бути токсичними, якщо з'їдено у великих кількостях.

Ви можете також розглянути мульчування ваш сад з шкірки цитрусових: кішки дуже не люблять запах цитрусових.

+475
berto 29 черв. 2017 р., 02:10:23

спробував уточнити мій старий відповідь, але це не дає мені

У нього був ще один напад діареї на 8 липня, і знову на цьому тижні, 22 липня. Два тижні до дня. Терміни і раніше здається дивною, але за порадою нашого ветеринара ми взяли свою їжу на ніч і дав йому тільки рис, а потім почав додавати трохи курки і чайну ложку гарбуза.

Яка заспокоїла його шлунок.

Наш вет каже, що причин для занепокоєння буде млявість або неможливості утримувати їжу, або відчутну перешкоду, і він не має жодної з цих.

Вона також сказала, що страх і тривога можуть давати напади собаки пронос, то на довгий термін, працювати над вирішенням своєю тривогою-Це важливо. Але в короткостроковій перспективі, даючи йому ріденький рис з куркою і гарбузом протягом декількох днів, допоможе йому впоратися з розладом шлунка.

+386
Corina Gerontakis 12 січ. 2010 р., 04:47:18

Я піднімаю шримса тузлука в ростуть з бака і я зазвичай використовую 1.018 питома вага солі в інкубаторії. Я читав в інтернеті, що ідеальна питома вага може варіюватися від 1.018 до 1.045.

Що є ідеальним питомою вагою сіль для вирощування Артемії в зрілому віці?

+386
Lars Brinkhoff 7 січ. 2020 р., 17:22:36

Дитяче масло і кокосове масло також буде працювати. Моя сестра розпорошується трохи Пем розбризкувачем і, що теж працював.

+377
ALew 19 груд. 2014 р., 18:25:44

Відвести її до ветеринара. Ви просите незнайомих людей по інтернету до лікаря тут, але насправді ви повинні запитати ветеринарного лікаря. У них є знання та обладнання для діагностики і, сподіваюся, допомогти їй.

Якщо вас збила машина, ви б поцікавились в інтернеті, щоб до вас ставилися?

+336
user8512043 24 вер. 2019 р., 17:16:36

Я знаю, що деякі кішки їдять листя рослин, а потім рвати його, щоб очистити їх травного тракту.

Але у випадку з моєю кішкою, вона веде себе майже як якби вона цапа. Я часто бачу її їдять молоді листя і стебла квітучої рослини в саду. Це до такої міри, що деякі трави без листя в нижній частині.

На мій подив, якщо я порву молодий стебло з молодими листям і тримайте її перед нею, вона в підсумку з'їсти його повністю. Така поведінка схожа козі.

Також вона ніколи нічого не рве. Вона знаходиться в доброму здоров'ї. І в її лоток я ніколи не знайти будь-який рослинний матеріал.

Я звичайно не залишитися з моєю кішкою і вона залишається з моєю мамою. Вона вже перейшла на цей новий будинок 7 місяців тому. Тут вона має доступ до саду, де багато квітучих рослин з маленькими листям і стеблами. І моя мама каже, що така поведінка її відбувається протягом останніх 7 місяців.

Так що ж відбувається? Як облигатный хижак в кінцевому підсумку їдять рослини?

+302
asperanz 16 лист. 2011 р., 14:57:21

Ще одне міркування полягає в тому, що якщо ви тренуєте собаку, даючи йому необмежений доступ до їжі може зробити тренування важче за рахунок зниження вартості частування. Собака, яка завжди має їжі не буде жодного стимулу виконувати завдання, щоб отримати їжу. Вам доведеться використовувати або смачніше і, напевно, більше відгодівлі лікує, або альтернативні винагороди (схвалення, ласки, ігри). Ці нагороди можуть бути ефективні в деяких випадках, але частування є одним з найбільш ефективних в цілому (за різними собак і цілей навчання).

+269
Aleksandr Kuzminsky 12 груд. 2019 р., 04:01:08

Так що мій 45 літровий акваріум вода має зеленуватий відтінок до нього. Я припускаю, що це водорості, як я поклав його під вікном. Навіть з жалюзі закриті, я впевнений, що він отримує сонячне світло викликає зростання морських водоростей. У мене є зелена машина для вбивства , щоб спробувати виправити проблему, але минуло 9 днів, і я не бачу ніяких видимих змін. Він говорить, що працює для танків до 50г, тому він повинен працювати. Мені просто потрібно, щоб більше працювати? Або, можливо, мені потрібно зробити більше потужність моделі, як це?

+185
Josh Hammond 27 січ. 2011 р., 16:09:24

Мій робить це, щоб охолодити її тіло, коли вона в жаркий день або коли вона мала занадто багато.

Особливо тому, що ми урізати шерстю на животі під час спекотної погоди.

Вона просто любить контакт її шкіри прямо з холодної підлоги.

+110
Thomas Douglas 25 груд. 2011 р., 10:03:47

Як вже казали інші, пов'язані з вашим ветеринаром.

Тим не менш, будь-яка тварина, що може зробити дружба облігацій, і кішки, безумовно, може відчувати деяку ступінь печалі і скорботи з приводу загибелі компаньйона, то смертю або іншим чином, і це не рідкість для домашніх тварин, щоб випробувати свого роду депресія після великої втрати. Переконайтеся в тому, щоб дати вашій кішці багато уваги і заспокоєння; зокрема, зробити це легко для нього, щоб бути поруч з вами фізично, якщо він хоче (сусідній ящик або стілець, щоб сидіти в, можливість згорнутися калачиком у вас на колінах або в кишені). Кішки, як вид, фізично менш емоційні, ніж собаки або тхори, але особливо в цей час, він може оцінити додаткову любов.

+106
CodeSpeaker 19 січ. 2010 р., 14:04:21

Вони абсолютно можете.

Існує два види бліх, які, як правило, знаходяться на кроликах. До більш поширеним є кішка бліх, відомий як Ctenocephalides felides. Інші називають кролика блохи або Spilopsylla cuniculi. Це менш поширений для кроликів, які будуть порушені Spilopsylla cuniculi... С. felides може вижити на кішок, собак і кроликів. Тому, якщо який-небудь з цих тварин страждають мульти домашній вихованець, то існує висока ймовірність передачі між ними.

джерело

Додатково:

Різні види бліх були знайдені на кроликів. Вони включають Pulex irritans, Cediopsylla найпростіших, Odontopsyllus multispinosus, Echinnophaga gallinacea, або Echidnophasis mymecobil. Домашні кролики зазвичай заражені кішки або собаки бліх: Ctenocephalides Феліс або Ctenocephalides каніс, відповідно.

джерело

Більшість побутових фуррей можете зловити Ctenocephalides Феліс. Я колись були проблеми з самотнього щур, хто ловив бліх у мого кота раз на кілька місяців, хоча я вважаю, що потенціал для поширюють хвороби гірше для кроликів.

Схоже, кращий курс дій, щоб зберегти пильність і обмежити контакти вашого кролика з цими тваринами, якщо це можливо, і продовжують лікування протягом всієї зими, якщо ви можете.

+77
Fast Carp 17 січ. 2010 р., 03:19:47

У мене є 9-річний Лхаса апсо. За останні рік чи два ми помітили, що вона йде в цих дивних державах, де вона стоїть в характерних місцях в будинку і трясеться. Він зазвичай проходить через кілька годин. Ми говорили з ветеринаром кілька разів і він не був достатньо стурбований, щоб звернутися за лікуванням.

Минулого тижня вона отримала пестять і відразу після цього вона була в такому пригніченому стані, нервувала протягом 5-6 днів. Вона поїхала в той же грумер протягом багатьох років, і вони завжди говорили про те, наскільки щаслива вона була там. Я вчора взяв її до ветеринара, а наш перший крок-це покласти її в Thundershirt. Вона, здається, любить його, але це зробила не багато.

Її симптоми включають тремтіння, діючи в депресії, не бажаючи залишатися на самоті, не маючи інтересу до лікує, очікуючи когось, щоб спати з нею вночі. Ветеринар перевірив її сечі і сказав, що вона ідеальна. Вона не показує ніяких ознак фізичного болю.

Я шукаю ідеї про те, як визначити тригери для цього. Ми не можемо знайти схему. Немає диму пищить. Без феєрверків. Ніякої гучної музики. Ніяких змін в житті. Діти нормально ставилися до неї. Наступний крок-це ліки і я б хотів уникнути цього, якщо можливо, тому що вона не діяти, як це досить часто, щоб виправдати його.

+55
uchihaitachi 16 вер. 2016 р., 09:17:12

Я не професійний тренер, але навчання, що б я зробив, якби зіткнувся з такою умовою:

 1. Візьміть кішку на колінах, коли собака дивиться і пестить його (кота), щоб дати зрозуміти своєму собаці: він один з нас.

 2. Протилежному напрямку: коли собака кусає кота за хвіст, кричати на нього, щоб зупинити. Якщо він повторює це багато разів, сказати "погана собака" і ігнорувати його протягом декількох годин.

Зрештою, навіть самі вперті (або дурні :) ) собак зрозуміє натяк і залишить кішку в спокої.

+34
Amit Kumar Pawar 10 жовт. 2014 р., 07:34:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil