Чому моя собака боїться моїх кошенят?

У неділю ввечері, мій кіт Ворон народила 4-х кошенят. Вони роблять блискуче, товстий, щасливий, галасливий, приємний. Ворон одужав добре і веде себе як її зазвичай супер-співдружньої власної особистості.

Є тільки одна проблема: моя собака боїться кошенят. Він дворічний бордер-тер'єра, дуже люблячі і щасливі. Ворон-його найкращий друг; найкращий день у його житті був день, коли ми привезли її додому. Вони завжди були близькі і грайливий. Вони не грають так багато зараз, тому що ворон втомився, але вони як і раніше люблять один одного. Вона прийшла до нас в 6 тижнів (!) так він навколо кошенят до.

Я просто не можу зрозуміти, чому він їх боїться. Він був піднятий навколо дрібних тварин з 8 тижнів - його найкращий друг, як цуценя була моя щур Данило, і навіть зараз він любить моїх щурів. Він грає з ними і розуміє, що він повинен бути м'яким, він навіть близько не підходив до їх ображає. Тому він не побоювався дрібних тварин.

Коли мій щурів захворів або вмирає, я тримаю їх 24/7, і собака завжди виявляв цікавість, згорнувшись навколо них на дивані, щоб тримати їх в теплі, коли я виходжу з кімнати. Тому він розуміє, коли тварини потребують додаткової турботи і ніжності.

Нещодавно я знайшов осиротілого дитини миша - собака любила його, ніжно лизнув його, подивився в мої руки, коли я увійшов у кімнату. Тому він розуміє, про дітей.

Він ніколи не була насторожі будь-яке інше тварина - але це не просто недовіра, страх. Коли ми вибираємо кошеня, він біжить до іншій стороні кімнати, вуха, очі. Він проявляє цікавість день, коли вони народилися, але не дозволили доторкнутися до них, але тепер, коли ми залишаємося один на його нюхати він побіжить. Він не був розкритикований за те, що поруч з ними, і ворон дав йому жодних попереджень.

Я чесно не можу зрозуміти, чому він так наляканий. Це буде продовжуватися, або кінець, коли вони починають ходити і ведуть себе як кішки?

+654
sidknot 13 лют. 2011 р., 16:04:26
26 відповідей

Я годую свою [басенджи] собака невеликої кількості чистої гарбуза на щоденній основі. Вона трохи більше 20#, я даю їй близько 1/2 чайної ложки в день. Він діє як пре/пробіотики і тримає її "регулярного" стільця. Без поносу. Немає запорів. Це безпечно для кішок теж. Але кошеня, я б почала з 1/8 чайної ложки... просто переконайтеся, що ви використовуєте чистий гарбуз -- не гарбузовий пиріг суміш , як і спеції, які могли б заподіяти шкоду малюкові.

3 дивовижні переваги для здоров'я з гарбуза для собак і кішок

+967
FDecker 03 февр. '09 в 4:24

Будь ласка, допоможи мені визначити цю рибу.

Пройшовши через деякі місцеві акваріум і зоомагазини в місті Ченду, Китай, де я перебуваю, я був в змозі ідентифікувати більшість Риб Я бачив. Крім цього. Він має білий сріблястий корпус з червонуватою точкою на голові, частково червоними очима і плавниками, які, здається, світяться синім кольором неону. Риба близько 1 або 2 дюймів завдовжки.

Silvery fish with red eyes and neon fins

Я думаю, це родич електричний синій оперативної пам'яті, але я не впевнений. Я новачок в хобі акваріума, тому були б вдячні за допомогу.

+919
Rafal 25 трав. 2012 р., 22:36:58
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

До того ж менш радикальний підхід, як зміна підстилки, типу того, який працює краще маскувати запах (а також того, що ваші кішки приймають і не дуже курний і т. д.), більш помітна зміна буде змінити свій раціон харчування - наприклад БАРФ годування. Живильники блювати регулярно звітувати як менш смердючий котячий корм. :)

+865
Rockr90 13 груд. 2016 р., 21:46:32

Його суто спекулятивно, але багато собаки віддають перевагу встановленим маршрутом, з невеликими варіаціями. Якщо на початку маршруту незнайомих - вони можуть дозволити вам призвести (і класичної дресирування є те, що власник/Уокер веде, а не собака) - і вони могли б знайти, що, коли вони ближче до будинку або по дорозі назад, вони досить добре знайомий з маршрутом, вести, а не слідувати.

Залежить від собаки і walkier - але я думаю, що його функція, наскільки впевнено собака відчуває себе більш впевненою собаки ведучим, а не після. По дорозі, вони бачать, де ви хочете піти. На зворотному шляху, вони знають, куди ви прямуєте назад.

+860
user3480874 28 трав. 2015 р., 18:49:40

Моїй 7 місяців золотистий ретривер гібрид продовжує свербіти. Я вже застосував бліх і кліщів матеріал, і вона напевно не має ні.

Будь-які ідеї?

+849
cookieless cat 19 лист. 2010 р., 04:03:05

Ваша кішка повинна бути тонкою.

Рослина містить отруйний алкалоїд lycorine. Лампи також містять дратівливий оксалати. Але більшу частину отрути ефекти виникають при отриманні свіжої рослини. Висушений ніхто робити не буде, що багато.

Їдять будь-які частини нарцис рослина може викликати симптоми, такі як нудота, блювання, пронос. Це не те, що вбиває. Через непрямих наслідків вміст у рослині деякі нехороші відчуття виникають (починаючи з поганим тоном печіння), але знову ж таки, велика частина ефекту від свіжої.

Більш серйозні симптоми були зареєстровані у тварин, які тільки їли в великих великих кількостях. Сушена кількість, яку було вилучено із системи травлення повинні мати ніяких серйозних наслідків.

Блювота для кішки це щось нормальне для їх травної системи і може ковтати багато речей без особливого поганого впливу. Це нормально для кішки, щоб очистити все, що добре для них (грудок шерсті в комплекті).

Я не проти відвідування ветеринара, але не бути надмірно налякана ситуацією. Він, ймовірно, порекомендує гарне зволоження.

+847
axplusb 7 квіт. 2010 р., 23:50:28

Грубо кажучи, три речі важливі при розгляді освітлення:

  1. Температура
  2. День-ніч циклу
  3. УФ

Всі три з них можуть бути забезпечені за рахунок тепла лампи. Однак, вони також можуть бути замінені чимось іншим.

Якщо ваші кімнатної температури і тепла килимок забезпечить достатню кількість тепла для движка gecko, це нормально. Крім того, якщо світло в кімнаті слід день-ніч вже циклу, вам не потрібно додати що-небудь.

Більшість тепла лампи мають деякі УФ-випромінювання в їх спектрі для імітації сонячного світла. Тварин потрібно трохи ультрафіолету для синтезу деяких специфічних поживних речовин. Це складніше замінити, але може бути здійснимо з харчовими добавками, але я не впевнений.

Отже, щоб розглянути, чи є опалення у вас зараз отримує бака до температури, достатньої. Якщо так, ви могли б отримати тепло лампи з низькою потужністю (25Вт-іш), так що вони не дають занадто багато тепла, але надає світло (денне світло і УФ) для інших речі.

+826
User152541524 16 жовт. 2012 р., 02:03:08

Малоймовірно, що ваш щеня з'їв достатню кількість насіння, або досить довго (всього 3 місяці), щоб викликати проблеми. За даними вет

Хоча навряд чи ваша собака буде жувати і з'їдати достатню кількість насіння, щоб занедужати або померти (Для порівняння, дорослій людині необхідно з'їдати близько Кубок насіння страждати від побічних ефектів), це ще простіше і безпечніше видалити насіння і стебла перед подачею яблуко для вашого вихованця.

Аналогічним Чином, Сучасний Журнал Собака

Хоча наслідки кілька насіння яблука швидше за все не зашкодить вашій собаки, згубні наслідки може накопичуватися з часом, якщо дозволено з'їсти Apple регулярно насіння.

Корнельського університету коледжу ветеринарної медицини має список симптомів отруєння ціанідом у собак.

Ненормальна поведінка, агресія, зміна звичок, атаксія, кривавим стільцем, фекалії, гематохезия, кома, гіперемія слизової оболонки порожнини рота, зниження частоти дихання, діарея, Дисметрию, задишка, слинотеча, Хвилювання, нетримання калу, судоми кінцівок, загальна слабкість, Обличчя, голови, спазми шиї, задніх кінцівок судоми, гіперестезія, неможливість стенд, збільшення частоти дихання, міоз, мідріаз, судоми або непритомність, раптова смерть, нетримання сечі

Оскільки ви все ще не мають діагноз для накульгуючи, я б назвала яблука, в наступний раз ви бачите ваш ветеринар. Але в той же час, я б не хвилювався.

+805
chandra veligeti 18 бер. 2014 р., 02:56:45
Вряди домашнього коропа, які були виведені, щоб бути візуально приємним. Вони відносяться до золоту рибку, але рости більше.
+678
Clakatos 17 трав. 2011 р., 02:26:36

Крім очевидних захворювань голосових зв'язок, найбільш вірогідною причиною є психологічна; нявкання-це один з методів з'ясування рельєфу домінування, і кіт, який не відчуває себе захищеним і не в бойовому настрої часто нявкати набагато тихіше, до німого нявкає.

Намагайтеся дотримуватися, якщо ваша кішка почуває себе вождем або більш слухняним і піддають інших істот навколо. Якщо він лідер, відвідайте ветеринара, щоб упевнитися. Якщо він більш слухняний тип, це радше психологічна, а не про що турбуватися.

Минулі травми і втрата хвоста може пояснити психологічними причинами, твій господар відчуває себе не на свій прайм.

+670
Southern Trendkill 19 квіт. 2019 р., 04:45:22

Як часто потрібно чистити гравію і фільтруючого матеріалу залежить від bioload вашого танка.

У bioload-кількість тварин, що живуть у вашому акваріумі плюс кількість їжі, ви годуєте своїх тварин, що мешкають в акваріумі,а рослини вілл теж додайте до цього, коли листя відмирають і розкладаються.

Гравій буде acumulate відходів з плином часу, так що ви повинні очистити його на регулярній основі,і якщо ви годуєте своїх риб невелику кількість кожен день вам потрібно очищати гравій раз в місяць.

Чистку краще всього робити з акваріумом вакуумна і вам потрібно натиснути цей на всьому шляху вниз, поки він не зустрічає зі скляним дном танка,ви побачите, коли вода стає ясний в кожній точці ви циклів ваш танк(можна зробити це в сітка в гравії вашого танка)

Вам потрібно поглянути на фільтр ЗМІ кожен раз, коли ви очистити бак і якщо це починає забиватися використовувати частину води з вашого акваріума, щоб очистити його(важливо використовувати воду з бака, коли ви робите це, щоб зберегти хороші бактерії живі)

Звичайно не потрібно для очищення фільтра засобів масової інформації частіше, ніж кожні 2-3 місяці,але це знов-таки залежить від bioload у вашому акваріумі.

Краще поміняти невелику суму щотижня воду, ніж міняти багато, коли ви чистити акваріум,воду міняти, в основному, щоб тримати рівень нітратів, але вона буде нижче інших рівнів відходи.

+668
Alexey Serenko 12 лип. 2013 р., 19:59:59

Ви повинні прийняти вашу кішку до ветеринара. Під час стерилізації, деякі тканини яєчника, можливо, були залишені позаду, і він як і раніше виробляє гормони, які змушують її йти в тепло (це називається синдром залишкових яєчників).

Ваш ветеринар зробить аналіз крові, щоб перевірити її рівень гормонів, а якщо аналізи крові та фізикального дослідження вказують на те, що вона ще й тканини яєчника, ще операція буде потрібна.

+592
KarimRaslan 25 лют. 2017 р., 10:35:46

На жаль, це правда.

Дотепність є частиною його. Бажаючи відчувати, що тварина явно "твоє" грає роль. Деякі люди бояться, що тварина було повернуто у зв'язку з поведінковими проблемами і не хочуть ризикувати, приймаючи чужі помилки навчання. Деякі люди не хочуть, щоб дати більше років жити з твариною, ніж вони мають.

І так далі. Різні люди мають різні проблеми. Але є достатньо людей, з деяким занепокоєнням, щоб ця статистика існує.

+575
Maciekk Idzikk 30 груд. 2019 р., 18:00:12

Вуха, як правило, щоб зловити воду, що призводить до більш інфекцій. Наш ветеринар навчав нас, щоб висохнути вуха нашої собаки марлею, і є кілька комерційних варіантів для очищення regularish вухо.

Висячі вуха чарівні, але трохи більше роботи, і його варто відвести собаку до ветеринара для обстеження та чищення, Якщо ви підозрюєте інфекцію

+568
Max0416 31 січ. 2019 р., 22:06:24

Це дійсно залежить від кішки.

Моя кішка безкоштовно годували, сенс є повна миска доступна в будь-який час. Він має надлишкову вагу. Я купила йому спеціальний інтерактивний фідер чаша, яка змушує його працювати на кожну лапу-фул їжі, яку він їсть... і він як і раніше надмірна вага, хоча він втратив трохи.

Ось деякі речі, щоб розглянути, коли намагаються з'ясувати, якщо ваша кішка має самоконтроль. По-перше, це слабкість багатьох людей - ми їмо, коли нам нудно, коли ми відчуваємо стрес, коли ми хочемо святкувати і т. д. Кішки абсолютно теж саме. Собак теж. У самому справі, є деякі породи собак (всі породи!) що просто знано бути стурбованими їжею, як біглі і лабораторій. У мого брата є собака, яка в буквальному сенсі з'їсти, поки він не кидає трубку, а потім поїсти. Це просто залежить від того, як їжа, або їжа одержимою особистості. По-друге, якщо це висока вартість, незвичайне ласощі, то всі ставки вимкнені. Є деякі люди, що якщо ви поставите перед ними торт, вони будуть жерти, поки пиріг не пішов - а ось шматочок, клювання є й через кілька годин, більше не торт. По-третє, важливо пам'ятати, що перш ніж ви зможете дізнатися в нашому сучасному світі розвинених, ми люди і наші вихованці повинні були працювати годинами, щоб отримати їжу. Це насправді протиприродно, щоб просто дійти до миски з їжею і їсть, поки не насититься, і тоді доведеться знайти спосіб, щоб зайняти себе на залишок дня.

На окремому, але суміжному увага, будьте обережні, що їжа, яку ви даєте вашої кішки є безпечним і нетоксичним. (не псується, кістки-безкоштовно) ви можете знайти список кот-безпечних харчових продуктів у Google легко. Також пам'ятайте, що якщо це незвичайна або спеціального лікування, що занадто багато чого з цього може зробити ваш кошеня досить хворий, щоб зробити безлад на всьому протязі вашого будинку, тому поміркованість краще.

+543
Dibby 9 бер. 2013 р., 22:13:49
Відноситься до підігрівач прилади, використовувані акваріумів або тераріумів.
+532
Hassan Amir Khan 23 лют. 2015 р., 16:55:32

Якщо ви прийняли від конкретної породи або виду конкретної рятувальної мета може бути, щоб побачити, якщо ваш поточний вет спеціалізується на вихованця ви розглядаєте прийняття. Породи або виду конкретної порятунку буде знати, хто найкращі ветеринари в районі для задоволення особливих потреб вашого нового вихованця.

Якщо ваша поточна веть не один з місцевих ветеринарів, які спеціалізуються відповідним чином, вони, ймовірно, запропонувати альтернативу. Це особливо актуально якщо ви прийняли особливими потребами вихованця.

+524
vozdux 2 жовт. 2014 р., 07:45:19

Якщо ви не в змозі покласти птицю назад у своє гніздо, там дуже мало можна зробити.

Сумно, але факт кілька разів найсильніший пташеня в гніздо штовхає своїх братів і сестер з гнізда,це природою так, щоб бути впевненим, найсильніший пташеня виживає.

Якщо курча майже готовий до польоту ви можете спробувати годувати його назад на здоров'я, але це дуже важко зробити,в першу чергу потрібно дати йому правильне харчування і потрібно годувати приблизно кожні 20 хвилин, а по-друге, ви повинні тримати його теплим і це жорсткий, щоб зробити це потрібна температура близько 39С(це тіло, температура багатьох птахів).

Ви можете попросити ветеринара, якщо є якісь організації, що займаються порятунку птахів у вашому районі.

+523
ZiggyTheHamster 29 серп. 2017 р., 02:01:24

У мене є коментар з проханням пояснити, перш ніж вирішувати, як навчити їх пити з пляшки.

З вашого опису це звучить як 3 кролики в окремих зонах. Якщо це так, то я б не ставив їх разом, щоб вони могли навчати один одного. Наш існуючий питання введення чоловічий кролик дівчина кролик розглядаються деякі проблеми з розміщення кроликів разом. Навіть якщо вони і брата, які були розлучені на деякий час, це може бути погано. Кролики дуже територіальні і схильні воювати один з одним, коли один знаходиться на чужій території.

+517
CrazyK0T 23 лип. 2019 р., 22:42:24

Номер я намагався протягом року, щоб співіснувати з моєї подруги собака, і все стало краще, але все одно не придатний для мене. Є що-небудь ще я можу зробити?


Моя подруга і я живемо разом трохи менше року тому, і разом з нею прийшли її шпіц і дві кішки (крім моєї кішки). У мене було багато труднощів адаптації до Ця собака за останні рік - насамперед ніколи не тримав кішок в минулому - але ми доклали багато жир ліктя, як зробити речі краще, і добилися великого прогресу.

Проблема я зіткнувся зараз полягає в тому, що, навіть з чудовими поведінки поліпшень і року, щоб акліматизуватися, я ще багато проблем, які співіснують з цією собакою - і я боюся, що у нас мало варіантів, щоб зробити ситуацію краще.

По-перше, те, що стало краще:

  • По-перше, він був невиправний грубіян (померанськими кілька), в буквальному сенсі відправитися в будь-який час він почув листопада зовні. Щодня ганяли кішок, стрибає на стіл, щоб вкрасти їжу з тарілок, гавкіт звернути на нього увагу всякий раз, коли виходимо з кімнати, клацаючи на будь-якого, хто намагався доторкнутися до його ліжка, коли він лежав у ньому. Після домашні заняття, кілька місяців позитивного підкріплення, а при покупці з дистанційним управлінням цітронелли комір, більшість це поведінка згасло. В основному.

  • Частиною проблеми було моє власне поведінка як добре; я швидко зрозумів, що ви не можете навчати собаку, як можна кішку. Бризкати з обприскувачем не перешкодити їм, це просто робить їх дратувало і гавкати на вас, замість того, щоб лист. Навчальні заняття навчив мене, як змусити її відповісти мені, а не просто обтяжує його.

Тепер, що я як і раніше виникають проблеми з:

  • Моя подруга і я спимо в різних кімнатах з-за собаки. Він відправляється в будь-який час хтось відкриває двері, поки він спить і будить його, як страх/тривожного відгуку. Ми пробували займатися з ним, але він дуже турботливий моєї подруги, тому ми не мали успіху - він упирається про це. Ми намагалися поставити його в коридорі, але він тільки закінчує боротьбу з кішками, так це тільки благі рішення зараз.

  • Бувають часи, я дивлюся телевізор і ліниво гладить, не звертаючи уваги на те, де руці буде. Це безпечної поведінки з кішками - якщо ви виявите, що вони не люблять, вони просто извиваетесь і йдіть. З собакою, якщо ви виявите, що йому не подобається, він раптом проскакує в ваших руках. Він не пустив кров, але це завжди неприємний сюрприз, тим не менш. Ми напоумляйте, коли це станеться, і дає йому позитивне підкріплення, коли ми погладити, він не кусається - але він, здається, не бути зупинки. Ми також взяли його до ветеринара, щоб переконатися, що немає пошкоджень або подразнення шкіри - це просто спосіб сказати "stoppit!". Це дійсно тільки "хороші моменти" ми поділяємо інакше, так що це може бути дратує мене найбільше.

  • Навчання командам може тільки піти так далеко, коли вони реагують. Він все ще ганяється за кішками і гарчить/гавкає на них, він просто робить це не так часто, і ми можемо зупинити його набагато раніше. Там ще плюмаж-підвищення стресу, коли він відправляється. Є також ще вранці, він гавкає, коли моя дівчина встає збиратися на роботу - це проблема, тому що вона постає набагато раніше за мене. Він швидко реагує, коли вона використовує його "тихої" команди, але все одно - все це займає одну кору, щоб розбудити мене. Після декількох місяців до 6 ранку побудка, коли мій будильник встановлено на 8 ранку, я тут надривався.

Я не знаю, що ще зробити. Жоден з нас не готові позбутися від нього - краще або гірше, він член сім'ї. Ми, здається, врізався в стіну з точки зору того, наскільки ми можемо виправити, і ні один із цих ресурсів ми намагалися все ж вдалося відтіснити нас в минулому. Відсутність подальших рішень за останні кілька місяців я в розпачі - щось має дати, і як вона це збирається бути наші відносини.

Є що-небудь ще я можу зробити, щоб поліпшити свою поведінку (або мої)? Я в кінці моєї мотузки.

+397
jazan northrop 22 лист. 2010 р., 20:05:40

Мені потрібно, щоб мій кіт втрачає вагу, вона 4 років, коротке волосся, і 19 фунтів. В даний час Я годую її однієї чашки сухого корму на добу разом з 1/2 склянки вранці і 1 банку вологого корму кожні один-два дні. Як мені змусити її схуднути без перемикання типу харчування я отримаю її?

+349
newbie programmer 3 черв. 2017 р., 14:28:24

Інбридинг і лінійне розведення, мають більш високу ймовірність отримання потомства з генетичними каліцтвами, незалежно від виду. Так що Так, вибирають заводчики з різних магазинів повинно збільшити ваші шанси на отримання неспоріднених Риб, хто повинен виробляти сильне потомство.

Людей, які хочуть справити мутації (зазвичай колір, розмір або форму) з описаним вище способом, мають дуже високі показники смертності, та/або його потомство з більш короткої тривалості життя, порівняно з звичайній популяції цього виду. Це пов'язано з там бути варіації з внутрішніх органів, кісток, суглобів і т. д. а також колір, розмір або форму.

Редагувати: як вже вказувалося, інші, що багато місцеві магазини можуть купити у тих же оптових джерела. Однак ви робите те, що ви можете. Ви також можете звернутися у магазин, який вони купують у оптовика.

+325
Chheeter Lal Nagar 30 жовт. 2010 р., 15:51:46

Якщо це тільки одна кішка з декількох, обов'язково перевірити на медичний питання.

Харчова непереносимість-це також можливість, ви, можливо, захочете, щоб змінити їх джерело білка (дай їм птицю або корову, якщо вони в основному отримували рибу, наприклад) і подивитися, якщо це допомагає.

+269
Francis trepanier 1 жовт. 2013 р., 16:24:49

Моя дика кішка, яка є тепер 4 років (я врятував його, коли йому було близько 1 року!)почав какати на моїй вітальні килим. Він ніколи не робив цього раніше. Він здається абсолютно здоровим, без ознак хвороби. Я пробував змінюючи місця, де я поклав його літрової коробці, пробувала різні літри. У мене була інша порятунку, які нам близько 6 місяців і старше його, і вона завжди його ненавиділа. Тільки нещодавно в останні 6 місяців навчилися терпимішими один до одного! Будь ласка, допоможіть! Слава богу, він не пісяє ніде, крім як у його вікно! В

+211
john elder 26 лист. 2015 р., 19:31:06

Добре збалансований корм для собак повинна бути близько 70% м'яса (у сенсі м'яса і нутрощів) і 20% овочів і 10% вуглеводів. Поки ваша собака нормально з цим, будь-яке м'ясо зробить. Корм для молодих собак, як правило, містить додатковий кальцій та інші мінерали. Корм для літніх собак зазвичай містить певні олії, які гарні для суглобів і серця.

Якщо ваша собака має алергію на певні інгредієнти, явно не ті. Ви можете дозволити перевірити вет, якщо ви думаєте, що ваша собака може мати один. Випадання шерсті і лот#S від подряпин типові симптоми.

+166
bysalyanman 23 жовт. 2019 р., 17:27:40

Припускаючи, що ви абсолютно впевнені , що риба померла не від хвороби або паразитів (я не впевнений, як би ви переконаєтеся, що, за браком абсолютно нічого нового не вніс у навколишнє середовище протягом тривалого періоду часу до смерті)...

Я б сказав, що це залежить від того, що помер, і інших мешканців вашого акваріума.

Якщо у вас є гідні зачистки , які досить швидко знищують тіло, ви, ймовірно, не збирається балотуватися серйозні ризики для організму випускаючи досить токсинів, щоб поставити під загрозу інших риб.

Якщо вам не вистачає досить ненажерливий миючими засобами, або мертві риби-це на досить великій стороні, ви повинні витягнути його з вашого танка швидше рано, ніж пізно, хоча.

В цілому, принаймні, серед морської танк господарі, залишивши мертву рибу на КСКУ не здається, що рідкість.

+116
Cromon 7 жовт. 2010 р., 04:54:36

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil